Προβλέψεις κ32

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33649

Θα κανω παλι το ερωτημα....κ.Μπερετ

Ποσες ωρες εκλαιγες στα σκαιπ και μιλουσες μονη σου και απλα σε ακουγαν οι αλλοι αρχηγοι θα μας πεις?

Εχει βγει μια βρωμα οτι ο Fumal-Σαββας τα παρατησε πριν την ενωση θα μας πεις την αληθεια λοιπoν;

Οπως και οτι επαιζες επιτηρηση τον λογαριασμο του γιατι δεν ηθελε ουτε να σε ακουσει στο σκαιπ;;;;


Μην το παιζεις ιστορια λοιπoν..
Απλα τους ξενερωσες ολους και εκανες αυτο που ηθελες 3 ηπειροι εναντιων 1......

Να λες την αληθεια και να μην παραπληροφορεις τον κοσμο.

Και κατι ακομα...πως ειναι δυνατον εφoσων ο αρχηγος των DnD χανει χωριο απο MaoMao να ειναι και συμμαχοι οπως λες και να αλλαζουν χωρια που ειχες γραψει καπου εδω μεσα για να πανε για SOS;;

Το παραμυθι σου εχει και Δρακο μεσα;;;
 

DeletedUser

Ξεχνατε κατι πολυ σημαντικο κατα την αποψη μου. Λογω αρκετων ακαδημιων καμμια φυλη δεν μπορει να θεωρηθει 100% premade. Αυτο σημαινει οτι μεσα στα 150 ατομα μεσο ορο που ειναι σε καθε μεγαλη φυλη, θα μπουνε και 50 - 80 newbies. Τωρα σε μια αναιμακτη ηπειρο, και μιλαω για τις κυριαρχες φυλες παντα, θα αναπτυχθουν ευκολα και δεν θα ξεχωρισουν. Σε μια πολεμοχαρη ηπειρο θα μαθουνε να ζουνε με τα σπαθακια , με τα ξενυχτια και θα γινει νωρις το ξεσκαρταρισμα μεταξυ noobs και newbies με αποτελεσμα η επικρατησασα φυλη να ειναι πιο ψημενη και απο θεμα skill και απο θεμα οργανωσης ωστε να μπορει εστω και με προγενεστερες απωλειες να επικρατησει σε εναν μεγαλυτερου ευρους πολεμο. Αντιθετως σε μια ευκολη ηπειρο, καθως θα μαινεται ενας πολεμος, οι διοικησεις θα προσπαθουνε να οργανωσουνε τους παικτες τους, να ξεχωρισουνε τους καλους απ τους κακους και φυσικα να διαχειριστουν τα εσωτερικα προβληματα απο τους κλασσικους μιζερους που χανουν ενα χωριο και κατηγορουν την ηγεσια και οποιονδηποτε μεσα στην φυλη.

Πολύ σωστή παρατήρηση.
Μία εύκολη ήπειρος είναι δίκοπο μαχαίρι και είναι αλήθεια οτι ένα αναίμακτο κλείσιμο μπορεί να αποβεί εύκολα σε σκωτσέζικο ντουζ.
Παρόλαυτά όμως δεν παίζει ρόλο μόνο η προετοιμασία και το ψήσιμο αλλά και οι χειρισμοί της καθε ηγεσίας, οι επιλογές των πολέμων όπου είναι δυνατόν, το timing, οι διπλωματικές κινήσεις κλπ.
Το ξεσκαρτάρισμα καλών και κακών παικτών είναι αλήθεια οτι αργεί να έρθει στην περίπτωση που αναφέρεις.

Ευτυχώς στη S.O.S. δεν έχουμε νουμπάδες!
aVOABVv_460sa_v1.gif
 

DeletedUser33649

Πρώτον δεν ξέρεις σε πια φυλή ήμουν γιαυτό μην μου λές ότι θέλεις.

DnD δεν ήμουν και το ξεκαθαρίζω γιατί αν ήμουν εκεί στους DnD θα ήμουν και τον 32...Μικρέ και άμυαλε άνθρωπε.

Δεύτερον το print screen που έχεις βάλει δεν λέει Fumal πουθενά οπότε το έβαλες δεν το έβαλες το ίδιο και το αυτό.

Τρίτων μην λές ψέματα ότι δεν τα παράτησε γιατί έχει ακουστεί σε συζητήσεις ότι τα παράτησε (το έχει πεί ο ίδιος).

Τα περί εμπιστοσύνης που σου είχε ο Fumal εδώ γελάμε.....

ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΣΕ ΣΗΜΠΑΘΟΥΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚ ΤΟΝ ΕΣΩ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ.........όπως και ο Αρχηγός τον G.O. απλά φοβήθηκαν ότι θα πάς DnD και για να μην έχουν 2 μέτωπα σας ζήτησαν να μιλήσετε μήπως και τα βρείτε αλλά όλο εσύ μιλούσες και τους έβριζες και απο πάνω.

Μην παραπληροφορείς τον κόσμο με ψέματα.....


θα ήθελα να ρωτήσω την διοίκηση τον DnD τόσο κακό τις κάνατε ρε παιδιά εκεί και έχει τρελαθεί ο άνθρωπος;;;;;;;;;;χαχχαχαχααχαχααχααχααχαχαχαχααχαχαχααχαχα
 

DeletedUser33649

:clap::clap::clap::clap:

Ζεις μεσα στο ψεμα απλα και ωραια.Συνεχισε ετσι δινεις πολυ γελιο στον κοσμο που διαβαζει!


δεν θελω να φαω ποντους χωρις λογο αλλιως θα σου ελεγα τι δεν ξερεις-ξερεις.


Κακος ασχολουμε με εσενα χαλαω τα δαχτυλα μου να γραφω ανουσια πραγματα.Δεν βγαινει και κανενας απο Voodoo να μας πει την γνωμη του αν ειναι ετσι που τα λεω η οχι αυτο με προβληματιζει...Εισαι ο μοναδικος αντιπροσωπος εξ ονοματως ολων..

Συγχαρητηρια εκλεισες ακομα ενα κοσμο τιμια

Η ζωη σου ολη ειναι να δειχνεσαι και καλα οτι εισαι κατι αλλα εισαι το απολυτο τιποτα με πολυ αλατοπιπερο δυστυχος.

Δουλεψε τους κιαλο αντεχουν...:clap::clap::clap:


Αντε Γεια παιχτουρα τον φυλετικων.
 

DeletedUser33649

πιες φαπες βρε 4 λες και φαπες χωρις να ξερεις..

Μαθε στα παιδια πως να κερδιζουν κατω απο το τραπεζι και ασε την παραπληροφοριση εχουμε χορτασει να γελαμε μαζι σου στο εξωτερικο φορουμ.

Αντε μπες και στον 32 να τον κανεις αχταρμα και ασε τα πολλα λογια..ξερεις εσυ με τα φιλαρακια σου θα τον κλεισετε σε 2 μηνες με υπερσυμμαχιες τον κοσμο...χαχαχαχαχαχααχα

Εχεις πολυ σοου..
Κανονικα επρεπε να σε ειχαν προσλαβει για αναλυτη οι φυλετικες μιας και κατι αλλο δεν ξερεις να κανεις.

Δουλεψε τους κιαλο αντεχουν! :clap::clap::clap::clap:
 

DeletedUser33200

Δεν λεει φουμαλ αλλα το κανονικο του ονομα το οποιο φροντησα να μην φαινεται .Οποιος τον εχει στο Φβ αναγνωριζει την φωτογραφια του αν και το προσωπο εχει αφαιρεθεί για ευνοήτους λογους χαχαχαχα
Ειμαστε φιλοι στο φβ μου εμπιστευοταν την επιτηρηση του αλλα κατα αλλα δεν ηθελε να με ακουσει?Και με ακουει και μιλαμε ακομα χαχαχαχα
Αν το νομιζε αυτο ο αρχηγος της γκοου να τον νομπλαρω τωρα .Τελικα ειχα μετωπα ή τα ειχα ολα κοκκινα?Τι αχταρμά εχεις στο κεφαλι σου?...και μετα τι εγινε ηρθαν οι μελισσες?χαχαχα. Εγω να παω dnd ?Με τι ποσοστο iq μιλαω θεε μου !.

Ξερω σε ποια φυλη ήσουν και ξερω και που εισαι τωρα δεν θελει πολυ σκεψη για να ξετρυπωσει μια γατα ενα ποντικο


νΝα μπεις με το iq που μπηκες στον 24!
θυμάσαι ή μήπως να σου θυμισω; Χαχαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser

μπερετ δε σε ξερω και δεν εχουμε παιξει ποτε μαζι, ουτε εχουμε μιλησει ποτε για να ξερω τι τυπος εισαι. Μια θερμη παρακληση, σταματα να γραφεις στο εξωτερικο μας εχεις ζαλισει με τους κομπλεξισμους σου. Αδιαφορω οπως και ολο το κο*****τι των φυλετικων αν εισαι η μεγαλυτερη στρατηλατης μετα το Ναπολεοντα ή η μετενσαρκωση του Μ.Αλεξανδρου και για το αν οι κοσμοι πλεον κλεινουνε με υπερσυμμαχια 15 ηπειρων. Ο κλοουν του εξωτερικου εχεις καταντησει, βγες καμια βολτα και σταματα να γραφεις για τον κ29, εδω ειναι ο κ32. Ανεβασε κανα στατιστικο τουλαχιστον, γινε και λιγο χρησιμη
 

DeletedUser33200

Ξερεις τι σημαινει iq?Περιεργο.χαχαχαχαχα
Εσυ γιατι κλαις μαζι τους απο συνηθεια ή για συμπαρασταση?κ29 ειχες παιξει? ?κ28 πυξιδα ενταξει δεν πειραζει.Εκει ειχατε ολα τα χρωματα του ουρανιου τοξου για Ακαδημιες χαχαχαχα Κ31 τι εκανες μια απο τα ιδια .Αντε να παιξεις κανενα σπιντ γιατι δεν εισαι για πολλα :D

AXXAXAXAΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

εφαγα εγω πυξιδα κ28; ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

Εισαι θεα σε παραδεχομαι τελικα,τωρα τελευταια εχεις ξεπερασει τον εαυτο σου συγχαρητηρια.
Κ28 πατησαμε διαγραφη γιατι δεν πηγαινε αλλο οχι μονο λογω των ΕΡΓΚΑ και οσα κανανε ή δεν κανανε,αλλα επειδη δεν επαιζε κανεις πλην απο 6 ατομα.
Τωρα ναι εχεις δικιο κ29 δεν επαιξα απλα κοιταζα τις εξελιξεις και καταλαβα ποσο γελοιος ειναι ενας ανθρωπος,ο οποιος μονο και μονο απο ΚΟΜΠΛΕΞ επειδη εφαγα ΠΟΡΤΑ οπως ΟΛΟΙ το ξερουνε,εκανε ενωση με αλλες 4 φυλες για να κλεισει ενα κοσμο και καθεται και γραφει οτι παιδια ξερετε τους *****αμε τους DnD.
Πως μωρε χρυση μου να μην πατησει διαγραφη μια φυλη που αποτελουνταν απο 45 ατομα να παιξει εναντιον 300 ατομων;
Και ετσι και να σου πω και εγω κατι να ξερεις εγω σαν φυλη την DnD την θεωρω μια φυλη η οποια σε ενα κοσμο που επαιξα αντιπαλος της μας επαιξε πουστια...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μαλλον εσυ δεν κατανοησες οτι σε υποτιμω γνωριζοντας οτι "σαρκαζεσαι" τρομαρα σου...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ασε ρε "Radio Active", εχεις αποψη και συ, ο "ραδιενεργος σκιουρος". Να μας πεις ποιος εισαι μην σε κρινουμε και λαθος, αλλα απο τα 51 ποστς σου τα 40 ειναι εκτος θεματος, "Τρολλαρεις" δηθεν, σουργελο του φορουμ να πουμε το να τ αλλο.

Καλο σου βραδυ και ελπιζω να απαλλαχθεις απο τη ραδιενεργεια, σε βαραει κατακουτελα φιλε...
 

DeletedUser

Ασε ρε "Radio Active", εχεις αποψη και συ, ο "ραδιενεργος σκιουρος". Να μας πεις ποιος εισαι μην σε κρινουμε και λαθος, αλλα απο τα 51 ποστς σου τα 40 ειναι εκτος θεματος, "Τρολλαρεις" δηθεν, σουργελο του φορουμ να πουμε το να τ αλλο.

Καλο σου βραδυ και ελπιζω να απαλλαχθεις απο τη ραδιενεργεια, σε βαραει κατακουτελα φιλε...


Όταν τελειώνουν οι απαντήσεις επι του θέματος καταφεύγουμε σε προσβολές. Ατιμούτσικο!
Συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια.

Τιμή μου που μου κάνεις καταμέτρηση και ποιοτικό έλεγχο στα ποστ αν και είσαι ξεκάθαρα κακός σε αυτό. Και εκτός του οτι είσαι ξεκάθαρα κακός σε αυτό, είσαι και η ζωντανή απόδειξη του γιατί ένα μεγάλο μέρος των ελλήνων χρηστών, δε θα καταλάβει ποτέ τι σημαίνει trolling στο internet.
Προς μεγάλη σου λύπη έχω να σου ανακοινώσω οτι απο τα 52 μου ποστ έχω τρολλάρει ακριβώς σε 0 ποστ.

Είσαι βαρετός, θλιβερός και μονόχνοτος και το ιδιοφυές αστειάκι σου περί ραδιενέργειας, που το κάνεις για δεύτερη φορά(επειδή ας πούμε η πρώτη δε μας ξεπάγιασε αρκετά), είναι για τα μπάζα.

Καληνύχτες και όχι δε σου λέω ποιος είμαι. Εκτός απο την κακή αίσθηση του χιούμορ σου, μάθε να ζεις και με την αγνωστοφοβία σου. ;P

υγ. Τώρα είμαι off topic και ζητάω συγγνώμη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18454

[swt]Μήπως ορισμένοι να γυρίσουν εντός του θέματος για να μην βρεθούν εκτός φόρουμ; :hmmm:[/swt]
 

DeletedUser31689

Από όλες τις φυλές του k32 μια ξεχωρίζει η DnD #yolo :p
 

DeletedUser

#swag



Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ μικρό. Παρακαλούμε να το μεγαλώσετε τουλάχιστον 10 χαρακτήρες
 

DeletedUser31929

#gaga

Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ μικρό. Παρακαλούμε να το μεγαλώσετε τουλάχιστον 10 χαρακτήρες
 

DeletedUser31448

#thuglife

Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ μικρό. Παρακαλούμε να το μεγαλώσετε τουλάχιστον 10 χαρακτήρες
 

DeletedUser33200

Σε ποιο λογαριασμό παίζεις εσυ στα παπακια;
 
Κορυφή