ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΣΟΒΑΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31371
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
οταν παιζει ενα παιχνιδι καποιος,παιζει οπως θελει βαση των κανονων φυσικα του παιχνιδιου..θεωρω ατοπο να κρινονται προσωπικες καταστασεις του καθενα(δεν εχει ζωη,δουλεια,γκομενα.ειναι 70 χρονον κλπ κλπ)αυτα οσον αφορα την αρχικη τοποθετηση..επισης καθε χρονο οι σοβαρες φυλες κλεινουν ατυπα δικη τους περιοδο ειρηνης...αν δεν το κανατε γενικοτερα κοιταχτειτε ολοι λιγο στον καθρεφτη...δεν σας φταιει κανεις!

καλες γορτες σε ολους και μαθετε να διασκεδαζετε και οχι να χαλιεστε...

Το πιο σωστο που εχει ειπωθει...
 

DeletedUser18467

ειστε ολοι απαραδεκτοι
η ειρηνη καλως οριζεται ετσι απο την εταιρεια
αν θελατε κατι διαφορετικο να μαζευονταβ οι αρχηγοι να το οριζανε
απο την στιγμη που δεν εγινε αυτο ειστε ολοι κλαψιαρηδες και ψαχνετε για φτηνες δικαιολογιες
και νταξει φτηνες δικαιολογιες καποιοι απ αυτους που πρωτογραψαν στο θεμα ειναι εξπερτ
 

DeletedUser20797

Καλημερα σε ολους τα ειπατε ολοι πολυ ωραια ..... πολλες αποψεις ακουστηκαν και φυσικα τα σεβομαστε για οποια αποψη εχει ο καθενας για το θεμα περι επιθεσεων και να μην επιτρεπετε να στειλεις επιθεσεις εφοσον υπαρχει ειρηνη διοτι θελουμε να ειμαστε με την οικογενεια μας , με τους φιλους μας δεκτα ολα εχετε δικιο ...... Μερες ειναι αυτες που θελουμε να ειμαστε με την οικογενεια μας και οχι μπροστα απο μια οθονη υπολογιστη


Τωρα ας το δουμε απο αλλη πλευρα κραξατε καλα και φερατε αποτελεσματα ωστε τωρα να μην σε αφηνει το συστημα στην περιοδο ειρηνης να στειλεις επιθεσεις που σκανε κιολας μετα την ειρηνη και ρωταω γιατι ? ειναι λογικη αυτη ? εφοσον σκαει μετα την ειρηνη γιατι να μην σε αφηνει να στειλεις επιθεση ? Εφοσον εσυ γουσταρεις μετα την ειρηνη να βαρας ποιο ειναι το προβλημα ? Εφοσον εχετε αυτη την αποψη οτι οταν εχουμε ειρηνη να μην σε αφηνει το συστημα να στειλεις επιθεση που δεν πεφτει στην ειρηνη αλλα μετα την ειρηνη που ειναι το κακο ? εφοσον εχετε τετοια αποψη σεβαστη αλλα θα σεβαστητε και την δικια μου αποψη οτι ολο αυτο ειναι αδικια διοτι εσυ γουσταρεις να βαρεσεις μετα την ειρηνη και το πλανο σου ειναι να φυγει σημερα-αυριο και εγω θα περασω με την παρεα μου και με την οικογενεια μου αλλα γουσταρω να στειλω και το πλανο μου μετα την ειρηνη και το τονιζω μετα απαραδεκτη η ενεργεια αυτη επρεπε να γινει μια ψηφοφορια στο φορουμ για το αν θελουμε η οχι να γινει κατι τετοιο ....


Εφοσον θελετε να εισαστε με την οικογενεια σας με την παρεα σας καντε το..... το παιχνιδι δεν λεει σε καποιον καθηστε μεσα γιατι δεχεστε πλανο μετα την ειρηνη υπαρχει και το κλεισιμο του περιηγητη σας και τον τερματισμο του υπολογιστη σας εφοσον θελετε να εισαστε ολες αυτες τις μερες με την οικογενεια σας και τους φιλους σας καντε αυτο και μην επιβαλετε οτι θελετε οι μερικοι η και οι μισοι στους αλλους μισους διοτι ειναι αδικια

Και μην ακουσω μα.....κιες τυπου κοιταξτε εναν που θελει να λιωνει τετοιες μερες διοτι οπως ειπα και πιο πανω και εγω θα βγω και εγω θα γλεντησω αλλα θελω να στειλω και μερικα σπαθακια δικαιωμα μου να κανω οτι γουσταρω χωρις να μου το απογορευει καποιος δημοκρατια δεν εχουμε αλλωστε ?


Βλεπω να ειμαι ο μονος που εχετε τετοια αποψη και οπως σεβαστηκα τις δικες σας αποψεις περι αυτου του θεματος θελω να σεβαστητε και την δικια μου αυτα τα ολιγα


Χρονια πολλα
Καλη χρονια σε ολους!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Φίλε μου αυτές οι 2 μέρες της ειρήνης είναι γιορτινές , σε όλες τις χώρες εκτός της δικής μας δεν γινόταν να ξεκινήσεις επιθέσεις σε περιόδους ειρήνης και αυτό είναι το λογικό διότι ο άλλος που θέλει να κάτσει με την οικογένεια του να δει μια ταινία ή να κάνει οτιδήποτε είναι υποχρεωμένος αυτές τις μέρες να κάθεται μέσα και να αναγνωρίζει .
Αυτό το βλέπεις λογικό ;
Ξεκολλήστε από το παιχνίδι ρε σεις , 2 μέρες είναι έλεος δηλαδή , αυτό το κάψιμο δεν το έχω ξαναδεί στα χρονικά , πως κάνετε έτσι ;
 

DeletedUser20797

Φίλε μου αυτές οι 2 μέρες της ειρήνης είναι γιορτινές , σε όλες τις χώρες εκτός της δικής μας δεν γινόταν να ξεκινήσεις επιθέσεις σε περιόδους ειρήνης και αυτό είναι το λογικό διότι ο άλλος που θέλει να κάτσει με την οικογένεια του να δει μια ταινία ή να κάνει οτιδήποτε είναι υποχρεωμένος αυτές τις μέρες να κάθεται μέσα και να αναγνωρίζει .
Αυτό το βλέπεις λογικό ;
Ξεκολλήστε από το παιχνίδι ρε σεις , 2 μέρες είναι έλεος δηλαδή , αυτό το κάψιμο δεν το έχω ξαναδεί στα χρονικά , πως κάνετε έτσι ;

Δεκτο δεν ειπα κατι αντιθετο 2 μερες ειναι αυτες θελεις να της περασεις με την οικογενεια σου

Καντο το παιχνιδι δεν σου επιβαλλει να εισαι μεσα και να αναγνωριζεις σπαθακια εφοσον σκανε και μετα την ειρηνη

Βγες πιες καψτο αυτες τις 2 μερες οπως θα κανω και εγω αλλα 2 ωρες που θα ειμαι σπιτι θελω ετσι για το ****το να στειλω σπαθακια δεν ειναι καθολου καψιμο

Οχι δεν το βλεπω λογικο αλλα επισης δεν ειναι λογικο να λες να καθεσαι μεσα να αναγνωριζεις αυτο αμα θελεις το κανεις στο χερι σου ειναι οχι στου παιχνιδιου
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλημερα σε ολους τα ειπατε ολοι πολυ ωραια ..... πολλες αποψεις ακουστηκαν και φυσικα τα σεβομαστε για οποια αποψη εχει ο καθενας για το θεμα περι επιθεσεων και να μην επιτρεπετε να στειλεις επιθεσεις εφοσον υπαρχει ειρηνη διοτι θελουμε να ειμαστε με την οικογενεια μας , με τους φιλους μας δεκτα ολα εχετε δικιο ...... Μερες ειναι αυτες που θελουμε να ειμαστε με την οικογενεια μας και οχι μπροστα απο μια οθονη υπολογιστη


Τωρα ας το δουμε απο αλλη πλευρα κραξατε καλα και φερατε αποτελεσμενα ωστε τωρα να μην σε αφηνει το συστημα στην περιοδο ειρηνης να στειλεις επιθεσεις που σκανε κιολας μετα την ειρηνη και ρωταω γιατι ? ειναι λογικη αυτη ? εφοσον σκαει μετα την ειρηνη γιατι να μην σε αφηνει να στειλεις επιθεση ? Εφοσον εσυ γουσταρεις μετα την ειρηνη να βαρας ποιο ειναι το προβλημα ? Εφοσον εχετε αυτη την αποψη οτι οταν εχουμε ειρηνη να μην σε αφηνει το συστημα να στειλεις επιθεση που δεν πεφτει στην ειρηνη αλλα μετα την ειρηνη που ειναι το κακο ? εφοσον εχετε τετοια αποψη σεβαστη αλλα θα σεβαστητε και την δικια μου αποψη οτι ολο αυτο ειναι αδικια διοτι εσυ γουσταρεις να βαρεσεις μετα την ειρηνη και το πλανο σου ειναι να φυγει σημερα-αυριο και εγω θα περασω με την παρεα μου και με την οικογενεια μου αλλα γουσταρω να στειλω και το πλανο μου μετα την ειρηνη και το τονιζω μετα απαραδεκτη η ενεργεια αυτη επρεπε να γινει μια ψηφοφορια στο φορουμ για το αν θελουμε η οχι να γινει κατι τετοιο ....


Εφοσον θελετε να εισαστε με την οικογενεια σας με την παρεα σας καντε το..... το παιχνιδι δεν λεει σε καποιον καθηστε μεσα γιατι δεχεστε πλανο μετα την ειρηνη υπαρχει και το κλεισιμο του περιηγητη σας και τον τερματισμο του υπολογιστη σας εφοσον θελετε να εισαστε ολες αυτες τις μερες με την οικογενεια σας και τους φιλους σας καντε αυτο και μην επιβαλετε οτι θελετε οι μερικοι η και οι μισοι στους αλλους μισους διοτι ειναι αδικια

Και μην ακουσω μα.....κιες τυπου κοιταξτε εναν που θελει να λιωνει τετοιες μερες διοτι οπως ειπα και πιο πανω και εγω θα βγω και εγω θα γλεντησω αλλα θελω να στειλω και μερικα σπαθακια δικαιωμα μου να κανω οτι γουσταρω χωρις να μου το απογορευει καποιος δημοκρατια δεν εχουμε αλλωστε ?


Βλεπω να ειμαι ο μονος που εχετε τετοια αποψη και οπως σεβαστηκα τις δικες σας αποψεις περι αυτου του θεματος θελω να σεβαστητε και την δικια μου αυτα τα ολιγα


Χρονια πολλα
Καλη χρονια σε ολους!

Καλη χρονια απλα. Εντελως λαθος σκεψη αλλα οφειλουμε να τη σεβαστουμε...
 

DeletedUser21861

Δν καταλαβαινω γιατι να ειναι λαθος!!! Καθομαι πινω τον καφε μου ανοιγω για 1-2 ωρες φυλετικες και επειδη γουσταρω να κοπανησω μετα απο 3 μερες πεταω τα επιθετικα μου δν καταλαβαινω γτ να μην το επιτρεπει το γκειμ???


Επισης δν καταλαβαινω γτ οι αποψεις του mirdona να ειναι λαθος και οι αλλες να ειναι σωστες ο καθενας εχει την προσωπικη του αποψη για το θεμα!!!


Και οπως ειπε κλεινεις το πισι και αντε γεια!!!


Τεσπα καλη χρονια σε ολους!
 

DeletedUser16688

Φυσικά και δεν είναι θέμα αυτό που μπορεί να έχει ο ένας η ο άλλος δίκιο .
Εγώ αυτό που ξέρω όμως είναι ότι ακόμα και τώρα , υπάρχει επίσημη ανακοίνωση στο forum από τον MAD που γραφει ότι οι επιθέσεις που ξεκινούν μέσα στην ειρήνη αλλα σκάνε μετά είναι κανονικές .
Πάνω σε αυτό λοιπόν κάποιες φυλές έκατσαν και έβγαλαν πλανα . Πιστεύω λοιπόν ότι μια τυπική ανακοίνωση ότι αποφάσισε να αλλάξει αυτά που μας είπε πριν ήταν υποχρέωση του.
 

DeletedUser22254

Για την ιστορία και μόνο επειδή είναι σημαντικό να γνωρίζουμε την ιστορία, ειδικά και γενικά.
ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

24 Δεκεμβρίου 1914, στην περιοχή Πλούχστιρτ της Φλάνδρας. Εποχή του Α' Παγκοσμίου Πολέμου. Οι επιχειρήσεις στο Δυτικό Μέτωπο έχουν βαλτώσει. Η προέλαση των Γερμανών έχει ανακοπεί από τις δυνάμεις της Αντάντ. Οι δύο στρατοί επιδίδονται σ' έναν απάνθρωπο πόλεμο φθοράς μέσα στα χαρακώματα.

Η βραδιά ήταν κρύα και υγρή την παραμονή των Χριστουγέννων. Γύρω στα μεσάνυχτα, βρετανοί στρατιώτες άκουσαν από τις γραμμές των Γερμανών μια χορωδία να ψάλει την Άγια Νύχτα και είδαν κεράκια να τρεμοσβήνουν σ' ένα υποτυπώδες χριστουγεννιάτικο δέντρο. Συνηθισμένοι να πυροβολούν και στο παραμικρό φως που εμφανιζόταν στον ορίζοντα, αυτή τη φορά κοντοστάθηκαν. Το πνεύμα των Χριστουγέννων είχε φωλιάσει στις καρδιές τους. Ο σπόρος της ανακωχής είχε ριζώσει.

Οι Βρετανοί ανταπέδωσαν με τα δικά τους κάλαντα και σε σύντομο χρονικό διάστημα οι εκπρόσωποι των δύο εχθρικών δυνάμεων συναντήθηκαν στη νεκρή ζώνη, παρακούοντας τις εντολές των ανωτέρων τους. Ήταν μια μικρή ανταρσία και από τις δύο πλευρές, που σταμάτησε για λίγο τον πόλεμο.

Το πρωί των Χριστουγέννων, Άγγλοι και Γερμανοί έθαψαν τους νεκρούς τους, απαγγέλοντας μαζί τον 23ο Ψαλμό του Δαυίδ «Κύριος ποιμαίνει με και ουδέν με υστερήσει…». Στη συνέχεια έσφιξαν τα χέρια, φλυάρησαν, είπαν ο ένας στον άλλο τα παράπονά τους, αντάλλαξαν αναμνηστικά δώρα (ουίσκι, μαρμελάδες, τσιγάρα, σοκολάτες και τα σχετικά) και κατέβασαν πολλά λίτρα μπύρας. Μόνο ο άγγλος μπαρμπέρης στρώθηκε στη δουλειά, αφού είχε να κουρέψει και πολλά γερμανικά κεφάλια. Νωρίς το απόγευμα οι δύο πλευρές βρέθηκαν αντίπαλες σε ποδοσφαιρικό αγώνα, τον οποίο κέρδισαν οι Γερμανοί με 3-2.

Η ειρήνη κράτησε μόνο 24 ώρες. Την επόμενη μέρα οι φίλοι έγιναν και πάλι εχθροί. Ο Α' Παγκόσμιος Πόλεμος βρισκόταν ακόμα στην αρχή του. Θα κρατήσει ακόμη τέσσερα χρόνια και θα στοιχίσει τη ζωή σε 10 εκατομμύρια ανθρώπους.


http://www.sansimera.gr/articles/371#ixzz3NUR88eVq


Αυτή είναι η Ειρήνη των Χριστουγέννων και προσωπικά θα ήθελα να τιμήσω εκείνους τους πολεμιστές έστω και σε έναν εικονικό κόσμο.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δν καταλαβαινω γιατι να ειναι λαθος!!! Καθομαι πινω τον καφε μου ανοιγω για 1-2 ωρες φυλετικες και επειδη γουσταρω να κοπανησω μετα απο 3 μερες πεταω τα επιθετικα μου δν καταλαβαινω γτ να μην το επιτρεπει το γκειμ???


Επισης δν καταλαβαινω γτ οι αποψεις του mirdona να ειναι λαθος και οι αλλες να ειναι σωστες ο καθενας εχει την προσωπικη του αποψη για το θεμα!!!


Και οπως ειπε κλεινεις το πισι και αντε γεια!!!


Τεσπα καλη χρονια σε ολους!

Γιατι φετος σας επιασε αυτος ο πονος ρε παιδια για την ειρηνη; Μπειτε speed να παιξετε ξυλο αν θελετε, ημερες ξεκουρασης ειναι για ολους, απορω γιατι εξακολουθουμε να το συζηταμε
 

Deleted User - 751811

Σας ευχωμαι μια υπεροχη χρονια σε ολους γεματη υγεια , χαρες καιευτιχησμενες 365 μερες σε εσας και τις οικογενιες σας.
ευχωμαι σε ολους να μας αφησει το 2014 πιο σοφους ...

Οσο για το παιχνιδι 2 μερες ειναι υπομονη...
οσο για οσους πηρανε θεση σε αυτο το θεμα η απλος διαβασανε θελω να ρωτησω κατι που εχει πραγματικα ουσια..
τι στοιχισε πιο πολυ να δεχτεις μερικες επιθεσεις η να κρινεις την πρωσοπικη ζωη του καθενος εδω μεσα.
μιας και ολοι μας ασχολουμαστε χρονια με αυτο εδω το παιχνιδι
Ολοι μας επιλεγουμε να σπαταλησουμε τον χρονο μας σε κατι που πραγματικα μας αρεσει γιατι ετσι διασκεδαζουμε
στα 10+ χρονια εχουμε περασει σεισμους φωτιες ολυμπιαδες χαρες λυπες χαθηκαν μερικοι παιχτες βρικαμε φιλους καινουργιους
αλλοι παντρευτικαν και στλενανε επιθεσεις και πριν μπουν στην εκκλησια καναμε διακοπες σσουβλισαμε οβελιες και γενικα.....
περναμε χρονο εδω μεσα παρεα.
με αλλλους μπορει ναμ ην τεριαζουμε με αλλους να παιζουμε παρεα . μα πανω απο ολα ολοι ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.


μερικοι καηκαν πανω σε αυτο αλλοι δεν εμαθαν ποτε , αλλοι πληρωσαν και αλλοι εκλεψαν αλλοι ειναι νομπαδες και αλλοι εγιναν προ.
μα πισω απο ολους αυτους τους λογαριαμσους βρισκουμε ενα κοινο.
Ανθρωπους που τους αρεσει ενα παιχνιδι στρατιγικης .

Και ολοι μαζι φτιαχνουμε μια μικρη κοινωνια με ενα κοινο ενδιαφερων το ιδιο το παιχνιδι.

απο τις λιγες φορες που περνω θεση ειναι οταν δω καποιον να κραζει τον αλλον για την πρωσοπικη του ζωη.
κανενας δεν μπορει να κρινει κανεναν για τα πρωσοπικα του μπορει να κανει καζουρα στον αλλον για τον τροπο που παιζει αλλα δεν πρεπει να ξεφυγει γιατι απλα παιζουμε.

τελος θελω να ευχαρηστησω για την ευγενικη χοριγια του ντα βιντσι λιγα λεπτα πριν τελειωσει παιχτικα αυτος ο χρονος και να μου δωσει ακομα ενα χωριο..(L)


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ
ΤΟΝ ΝΟΥΣ ΣΑΣ
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Καταρχας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με υγεια και χαρα σε ολους και στις οικογενοιες σας και καλη διασκεδαση για ορισμενους

Σε αυτο το θεμα εχει πει ο καθενας την πρωσοπικη του αποψη σχετικα με τις επιθεσεις κατα την διαρκεια της ειρηνης και αν θα επρεπε να ξεκινανε επιθεσεις που απο του καθενα την πρωσοπικη σκοπια πολυ λογικο να του φενεται πως εχει δικιο σε αυτα που γραφει.Εγω οπως και σε προηγουμενες σελιδες θα πω πως ειναι γεγονος και οχι απλα πρωσοπικη μου αποψη(διχως να σημαινει πως διαφωνω)οτι σε ολους τους σερβερ αν εξεραισουμε την ελλαδα υπαρχει ενα συγκεκριμενο διαστημα κατα την ειρηνη που κανεις δεν μπορει να στειλει επιθεση.

Τωρα απο εδω και στο εξης απο την στιγμη που στον δικο μας σερβερ ο καθενας μπορει ν στειλει επιθεση κατα την διαρκεια της ειρηνης δεν θα τον κρινω γιαυτο δικαιωμα του αν θελει να στειλει.Απλα θεωρω πως πρεπει να υπαρχει αυτο το παγωμα του σερβερ για να μπορεσουνε ολοι να χαλαρωσουν 100% απο ολες τις εγνοιες που εχουν εστω για λιγο
 

DeletedUser

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους με υγεια!!!

Η πιο σωστη αποψη ειπωθηκε....οποιος θελει ειρηνη την κανονιζουν οι ηγεσιες και την κρατανε οσο γουσταρουν...ολα τ αλλα ειναι αλλα λογια ν αγαπιομαστε!!!Κυριοι παιχνιδακι ειναι και αν κοιτουσε η εταιρεια να κανει το παιχνιδι οπως βολευει τον καθενα θα ηταν για λουκετο εδω και πολυ καιρο....Αν θελετε να το παμε και παραπερα πολυ λαθος κινηση ειναι και η νυχτερινη προστασια,γι αυτους που τους βολευει το βραδυ,π.χ παιχτες απο αλλες χωρες...Ενα ονλαιν παιχνιδι-εταιρεια δεν ειναι εμπορικο μαγαζι ουτε δημοσια υπηρεσια να δουλευει με ωραριο η αργιες,νυχτες η μερες,χριστουγεννα,πασχα,πρωτοχρονια,εθνικες γιορτες,γαμους,βαφτισια και ολα αυτα που υπαρχουν στη ζωη μας,εκτος αν η ταμπελα του ειναι για εφταωρο,οχταωρο,δωδεκαωρο παιχνιδι 1-2-3 μερες την εβδομαδα η τον μηνα,οποτε σε μια τετοια περιπτωση ξερεις απ την αρχη οτι αυτες τις ωρες θα παιξεις!!!

lefnel καλη η ιστορια και πολυ σωστη αυτη η κινηση των δυο πλευρων....ερχομαστε λοιπον στο οτι το πιο σωστο ειναι να συμφωνησουν οι ηγεσιες μαζι με τα μελη για το πως θα περασουν τις γιορτες και αν δεν τα βρισκουν ας αρκεστουν σ αυτα που προσφερει η εταιρεια που και πολυ ειναι αν το δουμε με ανοιχτο μυαλο!!!
 

DeletedUser30297

καλη Χρονια
Υγεια πανω απ΄ολα σε ολους...


Αν θελετε να το παμε και παραπερα πολυ λαθος κινηση ειναι και η νυχτερινη προστασια,γι αυτους που τους βολευει το βραδυ,π.χ παιχτες απο αλλες χωρες...Ενα ονλαιν παιχνιδι-εταιρεια δεν ειναι εμπορικο μαγαζι ουτε δημοσια υπηρεσια να δουλευει με ωραριο η αργιες,νυχτες η μερες,χριστουγεννα,πασχα,π

αυτοι να πανε να παιξουν στο δικο τους σερβερ..
ή σε κοσμο που δεν εχει προστασια ....
δηλαδη τι θελετε ...2.500 παιχτες(παραδειγμα φερνω ) να μην κοιμουνται..γιατι υπαρχουν 10 παιχτες σε αλλο γεωγραφικο πλατος..

μονο γρινια βλεπω ...και χτυπηματα κατω απο την μεση...
φτασαμε στα 3 κοπλαυ σε ενα λογαριασμο ...γατακια ..
Αυτος και η φυλη του που ανοιξε αυτο το θεμα ...να μας πει εαν ακολουθει αυτα που γραφη ...

αλλα συντομα ανοιγουν τα σχολεια ...πισω εχει η αχλαδα την ουρα ...
 

DeletedUser

Καταρχην μη νιαουριζεις γιατι θα τραυματισεις καμια φωνητικη χορδη....ανοιξε τα ματακια σου διαβασε απο την αρχη το ποσταρισμα μου και θα καταλαβεις οτι αυτο για την νυχτερινη προστασια ειναι ενα παραδειγμα γι αυτους που ζητανε το μακρυ και το κοντο τους....ειπαμε ειναι εταιρεια-παιχνιδι,εχει κανονες και αν σου κανουν παιζεις αν οχι κλειστο και παιξε τιποτα στα μετρα σου.

Υ.Γ
Κανε μου την χαρη να μην βγεις να το παιξεις εξυπνος γιατι εχεις εκτεθει μονο και μονο που περιμενεις ν ανοξουν τα σχολεια για να παρεις χωριο απο τα παιδακια,αρα θα εισαι απ αυτους που εχουν παιξει χωρις νυχτερινη,σε γλεντησαν ενω κοιμοσουν και σου εμεινε ο φοβος,γι αυτο και πεταχτηκες να μου απαντησεις.

Ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.

Μ αρεσει πως σκεφτεσαι γατουλη!!!!:hmmm:
 

DeletedUser30297

Οι μαθητες να πανα παιξουν στον καζουαλ...εχουν και μαθηματα μην το ξεχνας....
εγω αναφερωμε στους ΒΑΔ...αυτοι ανοιξαν το θεμα,εαν εσυ ανοικεις σε αυτην την νουβοφυλη ,κακο του κεφαλιου σου ...πανε παρε κανενα βαρβαρο στην 65 ...μπας και γλυτωσεις...

Αυτοι που γρινιαζανε ψαχνανε τους ανενεργους των εορτων...

Οσο για την υπογραφη μου τα λεει ολα...γιατι εγω εχω επιχειρηματα...εσυ τι εχεις γατακι..
βλεπεις δεν κρυβομε πισω απο την ανωνυμια....
 
Κορυφή