STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Αυτο δεν ειναι κανιβαλισμα,εχθροι ειστε :Ρ
Σε ποσο καιρο λετε να τελειωσει ο 26;
Να το πω καλύτερα έχει εξελιχθεί σαν κανιβάλισμα.
Προσωπικά υπολογίζω 5 μήνες(3 μήνες η αντίστροφη μέτρηση) πάνω κάτω πηγαίνοντας ομαλά μέχρι και το κλείσιμο του κόσμου.
 

DeletedUser

Να το πω καλύτερα έχει εξελιχθεί σαν κανιβάλισμα.
Προσωπικά υπολογίζω 5 μήνες(3 μήνες η αντίστροφη μέτρηση) πάνω κάτω πηγαίνοντας ομαλά μέχρι και το κλείσιμο του κόσμου.


Καταλαβα.Αλλα βαλε κανενα στατιστικο!
 

DeletedUser

Έβαλα...! Γύρνα μια σελίδα πίσω θα καταλάβεις.
 

DeletedUser

Εδω οι ολυμπιακοι κανουν συλλαλητηριο υπερ του Μαρινακη, ο τερας δεν θα βλεπει οτι ακομα μπορει να κλεισει τον κοσμο ???

Αν ειναι δυναμων!
 

DeletedUser20435

ναι σκυλι μαυρο απο τις 372 κατακτησεις του 10 χωρια κοκκινα :clap:

οταν (χτυπα ξυλο) πεθανει καποιος δεν λενε τι καλος ανθρωπος ηταν στη ζωη του και τι καλες πραξεις ειχε κανει ?? Και εντελως τυχαια τα θυμουντε ολα αυτα τοτε?? Ε καπως ετσι ειναι και εδω.

σσ summer wine θυμισε μου nickname σου γτ μαλλον σε μπερδευω με αλλον ?



παω τουαλετα


ξαναπανε τουαλετα εαν τολμας ..αληθεια ακομα ρουμανια εισαι?:rolf: πανε ξανα να κανεις το φωτομοντελο στους δεσμοφυλακες σου τρεξε!(L)

καλα τα λες για μαρινακη κλπ κι ο κοσμος δεν θα τελειωσει τραγουδωντας αλλα αλαλαζωντας :axe:

κι οταν βγεις απο την τουαλετα θυμισε μου nickname σου εραστη της ...δηθενιας :grrr2:
εμεις θα παιξουμε οσο μας παιρνει , ετσι θα το χαρουμε, ξερωντας να χανουμε αρκει να ξερεις να κερδιζεις
 

DeletedUser

ξαναπανε τουαλετα εαν τολμας ..αληθεια ακομα ρουμανια εισαι?:rolf: πανε ξανα να κανεις το φωτομοντελο στους δεσμοφυλακες σου τρεξε!(L)

καλα τα λες για μαρινακη κλπ κι ο κοσμος δεν θα τελειωσει τραγουδωντας αλλα αλαλαζωντας :axe:

κι οταν βγεις απο την τουαλετα θυμισε μου nickname σου εραστη της ...δηθενιας :grrr2:
εμεις θα παιξουμε οσο μας παιρνει , ετσι θα το χαρουμε, ξερωντας να χανουμε αρκει να ξερεις να κερδιζεις


Ρουμανια ειναι ωραια εχει θεα.

εδειξες αιμοβορος σε προηγουμενα ποστ και αλλαξα εσωρουχα απο το φοβο γι'αυτο χαθηκα αυτες τις μερες.

Στο συλλαλητηριο αν καταλαβα καλα να πηγες και εσυ, ιδιας νοημοσυνης σε κοβω :hmmm:

passarhs ειναι το Nickname μου, στον κ26 με γνωρισαν καλα τα εσωτερικα σας σαν PwnoGraphy (ξερετε εσεις (L) )


Αυτα και αλλα λαθη που σωστα τα επισημαινεις ,μας εφεραν εδω
σκιστε μας να ...αλλαξουμε ραφτη οσο ειναι καιρος γιατι αλλιως θα αργησει ο κοσμος να τελειωσει εντελως.
ερχονται ολες οι "εκπληξεις" μαζεμενες μολις ευκαιρεσουν,ηδη ηρθαν "ορισμενες"...
σας το λεω ως παλια καραβανα..:axe:
οχι απο γινατι αλλα απο... fair play:rolf:

τα χριστουγεννα δεν θα εχει ειρηνη, ουτε το πασχα ,ουτε το καλοκαιρι πλεον εγγυημενα !:hmmm:

σαν να λεμε οτι ο ιπποκαμπος θελει κο-πλεη γιατι δν εχει χρονο να πολεμησει (γιατι ΝΑΙ ακουστηκε ΚΑΙ αυτο στον ματαιο τουτο κοσμο)
 

DeletedUser7539

Ποιο λογαριασμο παιζεις ? Να βγαλουμε ενα πλανακι για σενα να εχεις να ασχολησε.
 

DeletedUser

Ποιο λογαριασμο παιζεις ? Να βγαλουμε ενα πλανακι για σενα να εχεις να ασχολησε.

ειδαμε ποσο ασχοληθηκες και εσυ οταν εφαγες πλανο. εβγαζε error το browser α???

co play του ιπποκαμπου ειμαι
 

DeletedUser18255

ειδαμε ποσο ασχοληθηκες και εσυ οταν εφαγες πλανο. εβγαζε error το browser α???

co play του ιπποκαμπου ειμαι


πασσαρη κλαιω ρε χαχα:rolf:

[Jor]
+10 για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ψυχραιμια τέκνα μου.
Αφηστε τα μιση και αρχιστε (δεν το λεω) τις επιθεσεις.

Τεκνον feng την προηγουμενη φορα που βγαλατε πλανο παραλιγο να κλεισουμε τον κοσμο



πασσαρη κλαιω ρε χαχα:rolf:

ευτυχισμενος ανθρωπος αν κλαις ετσι(χαχαχ)

Αν βαλει καποιος στατιστικα μην ξεχασει να βαλει και τον fishy Cross μεσα :p
 

DeletedUser20435

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΩΡΑΙΑ... ΤΣΙΜΠΟΥΣΙΑ ΚΑΝΩ :rolf:

[jor]
+10 για παραβίαση κανόνων του φόρουμ
Απαγορεύεται η εκτεταμένη χρήση κεφαλαίων
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31670

Σκουπησου κιολας...κατι σταζει...:rolf:

[jor]
+10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20435

το καλο ειναι πως βγαινει το μαζοχιστικο μου ταυτοχρονως με τον... σαδισμο σας :rolf:


μην ξεχνατε ομως οσα πιο λιγα χωρια εχω, τοσα πιο πολλα θα βρισκεται μεσα... :axe:
 

DeletedUser31670

Προσεξε μην γραψεις -100 σημερα....Και μετα αντε να βγεις παλι και να πεις για τον κ2 τι εκανες και τι λογαριασμο ειχες φτιαξει......:help
 

DeletedUser20435

καλυτερα να σε φοβουνται παρα να σε λυπουνται...:'(

αλλωστε εκει οι απωλιες μου,κ2, ηταν οσες ειναι σημερα συνολικα οι δικες μας ως φυλη οποτε ειναι ιστορικο γεγονος καταγεγραμμενο:rolf:
 
Κορυφή