STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Καλησπερα κι απο μενα,

κατ'αρχην συγχαρητηρια στην CxC, οπα οπα δεν αρχισαμε καλα, για την ακριβεια ποια CxC? I am sorry, ενα μεγαλο ζητω για τα σανδαλια και αλλο ενα ζητω για τα μαστιγια της ηγεσιας.

Οσον αφορα την OUT, συγχαρητηρια στα παιδια που επαιξαν μετωπο και μιλαμε για αληθινο μετωπο, οχι δευτερη γραμμη με 11 αμυντικα οπως αλλοι, ενδιαφερον κοσμος, μερικοι δυνατοι στο παιχνιδι, αλλοι δυνατοι στο forum, tichu, δηλωτη κτλ.

Οσον αφορα τους Λυκους, μετα απο αδεια που μου δωθηκε, απο τον Γραμματεα του Κ. Πασσαρη, noobsfarmer εμφανιζω ενα απο τα λιγα, ειναι η αληθεια, μηνυματα που κυλησε ενα δακρυ, ενα ριγος με διαπερασε, μια μεγαλη φαγουρα θα πω εν τελει. Ειναι ενα μηνυμα απαραμηλης αξιας, πονου, θλιψης, για ολους αυτους που κλαινε, οδειρονται, χτυπιουνται, δεν το χωραει ο νους τους γενικοτερα για την νικη της CxC.

Iδου κυριοι, http://prntscr.com/4pi5ad η συγκινηση, μεχρι και τα σανδαλια μας κλαινε, ο εν λογω παιχτης ανηκει ακομα στους Λυκους, ειναι που εισαστε και μια μεγαλη παρεα ή μια λερα, ή η λερα ειναι η CxC ή η λερα ειναι ο tourlou, ωωωωω μπερδευτηκα τωρα, ειναι που εισαστε μια φυλη, φυλη? Τι φυλη? Πφφφφ ουτε καν ξερουμε τι εισαστε.. Ειναι που εισαστε και μια μεγαλη (searching....)!
 

DeletedUser11555

Ωραιος κοσμος, θα μπορουσε να ειναι καλυτερος αν η λοντ ειχε αλλη διοικηση, καλο χειμωνα σε ολους, αλεξ-φισυ σορυ που εφυγα νωρις αλλα ξερεις οτι ξενερωσα απο πολυ νωρις εδω καιγια ποιους λογους,, να στε ολοι καλα μαγκες και καλα να περνατε πανω απ ολα,, αν,,, και ο νικος εστω και με ενα χωριο δεν τον βλεπω να τα παραταει,, φιλια και στα παλιοπαιδα που παιζουν ακομα απο ριμ,,
 

DeletedUser20435

Θέλω να ευχαριστήσω αντίπαλους λογαριασμούς όπως :
Fishy cross , nuclear clowns , νύχτα ξελογιαστρα , death dealers , raceforce.dragon , teras
Διότι εκατσαν κάηκαν πρώτη γραμμή και απέδειξαν πόσο καλοί παίκτες ειναι !
Συγγνώμη αν ξεχνάω κάποιον .

επειδη τωρα το διαβασα ,δεν μπαινω τακτικα γενικως εδω,πρεπει να σε ευχαριστησω για τα καλα σου λογια ομως δεν σταματω τον ματαιο τουτο κοσμο
σας υπενθυμιζω πως μπορει η ζυγαρια να εχει γειρει σαφως υπερ σας ,ομως λιγοτερους απο 5 μηνες μην υπολογιζετε για να κλεισει ο κοσμος
οποτε εχετε ακομα καιρο να το γιορτασετε, οπως σας αξιζει αλλωστε εδω μεσα, αλλα μαζι μεχρι τελους θα παιξουμε για να δουμε πως και ποτε θα τον κλεισετε

καλη συνεχεια παιδια ομως δηλωσεις μετα το τελος του αγωνα :axe:
 

DeletedUser

επειδη τωρα το διαβασα ,δεν μπαινω τακτικα γενικως εδω,πρεπει να σε ευχαριστησω για τα καλα σου λογια ομως δεν σταματω τον ματαιο τουτο κοσμο
σας υπενθυμιζω πως μπορει η ζυγαρια να εχει γειρει σαφως υπερ σας ,ομως λιγοτερους απο 5 μηνες μην υπολογιζετε για να κλεισει ο κοσμος
οποτε εχετε ακομα καιρο να το γιορτασετε, οπως σας αξιζει αλλωστε εδω μεσα, αλλα μαζι μεχρι τελους θα παιξουμε για να δουμε πως και ποτε θα τον κλεισετε

καλη συνεχεια παιδια ομως δηλωσεις μετα το τελος του αγωνα :axe:

Απο τους καλυτερους παικτες των ελληνικων φυλετικων(ειδικα στο κεφαλαιο "αμυνα")...
Εχουμε παιξει μαζι 16 και 20 αν θυμαμαι καλα συμπαικτες. Μακαρι οταν ξαναπαιξω ειτε να σε εχω για αντιπαλο ειτε παλι συμπαικτη.
Καλο κουραγιο σε οσους μεινουν στον 26
 

DeletedUser22256

σας υπενθυμιζω πως μπορει η ζυγαρια να εχει γειρει σαφως υπερ σας ,ομως λιγοτερους απο 5 μηνες μην υπολογιζετε για να κλεισει ο κοσμος
οποτε εχετε ακομα καιρο να το γιορτασετε, οπως σας αξιζει αλλωστε εδω μεσα, αλλα μαζι μεχρι τελους θα παιξουμε για να δουμε πως και ποτε θα τον κλεισετε

δεν υπάρχει βιασύνη ..άλλωστε ο κόσμος δεν θα κλείσει μέχρι και ο τελευταίος παίκτης απο ουτ να πατήσει διαγραφή η να παρθούν όλα τα χωριά του.
 

DeletedUser

επειδη τωρα το διαβασα ,δεν μπαινω τακτικα γενικως εδω,πρεπει να σε ευχαριστησω για τα καλα σου λογια ομως δεν σταματω τον ματαιο τουτο κοσμο
σας υπενθυμιζω πως μπορει η ζυγαρια να εχει γειρει σαφως υπερ σας ,ομως λιγοτερους απο 5 μηνες μην υπολογιζετε για να κλεισει ο κοσμος
οποτε εχετε ακομα καιρο να το γιορτασετε, οπως σας αξιζει αλλωστε εδω μεσα, αλλα μαζι μεχρι τελους θα παιξουμε για να δουμε πως και ποτε θα τον κλεισετε

καλη συνεχεια παιδια ομως δηλωσεις μετα το τελος του αγωνα :axe:
σε τιμαει που θα κατσεις να το παλεψεις...το θεμα να ειναι να βρεις συμπαραστατες γιατι πολλοι καλοι παιχτες σας εφυγαν...
 

DeletedUser10366

καλη δυναμη και καλη συνεχεια σε οσους αποχωρουν.
 

DeletedUser

Απο τους καλυτερους παικτες των ελληνικων φυλετικων(ειδικα στο κεφαλαιο "αμυνα")...
Εχουμε παιξει μαζι 16 και 20 αν θυμαμαι καλα συμπαικτες. Μακαρι οταν ξαναπαιξω ειτε να σε εχω για αντιπαλο ειτε παλι συμπαικτη.
Καλο κουραγιο σε οσους μεινουν στον 26

απο τους καλυτερους???????????? :doh: στο κεφαλαιο αμυνας???????????????? :doh:

:grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr:


(παραδεξου το εγραψες ειρωνικα)
 

DeletedUser

απο τους καλυτερους???????????? :doh: στο κεφαλαιο αμυνας???????????????? :doh:

Πραγματικα πολυ καλος παικτης. Απλα τον αδικει το γεγονος οτι δεν εχει παιξει σε μεγαλες φυλες. Αν ο teras ηταν τακτικο μελος της QQ πχ η της CxC ολος ο .gr θα τον ειχε σε εκτιμηση. Καποτε δεν τον ειχα τοσο σε εκτιμηση, τον θεωρουσα κατι οπως και συ τωρα. Μετα το τελος του 16 και στη διαρκεια του 20 καταλαβα οτι το παιδι σκαμπαζει για τα καλα το παιχνιδι. Πραγματικα σκυλος για καποιο χωριο και το κυριοτερο χαρακτηρας που δεν προσβαλλει και εχει χαμηλα το καλαμι, εν αντιθεσει με αλλους παικτες(βλ. κ30). Ο καθενας εχει την αποψη του Πασσαρη και δεν ειναι τυχαιο που παικτες οπως ο IUSTINIANUS του δινουν συγχαρητηρια. Κατι θα ξερουν....
 

DeletedUser20435

.gr θα τον ειχε σε εκτιμηση. Καποτε δεν τον ειχα τοσο σε εκτιμηση, τον θεωρουσα κατι οπως και συ τωρα. Μετα το τελος του 16 και στη διαρκεια του 20 καταλαβα οτι το παιδι σκαμπαζει για τα καλα το παιχνιδι

δεν ειχα σκοπο να γραψω κατι ως απαντηση στα προαναφερομενα ομως αυτο το παιδι με εκανε να χαμογελασω ειμαι ενα παιδι 46 πλεον ετων,-)))

πασαρη ποιος εισαι στο παιχνιδι οχι τιποτα αλλο, για να φας παιδικο ξυλο :grrr:


για την ιστορια και η {G,A,} στον κ2 και η φπα στον κ16 οπου πηραμε τον κοσμο ηταν πραγμτικα μεγαλες φυλες στους υπολοιπους κοσμους χασαμε κυριως για λογους κακης χημειας των παιδιων οχι λογω αστοχιας του υλικου
 

DeletedUser

Πραγματικα πολυ καλος παικτης. Απλα τον αδικει το γεγονος οτι δεν εχει παιξει σε μεγαλες φυλες. Αν ο teras ηταν τακτικο μελος της QQ πχ η της CxC ολος ο .gr θα τον ειχε σε εκτιμηση. Καποτε δεν τον ειχα τοσο σε εκτιμηση, τον θεωρουσα κατι οπως και συ τωρα. Μετα το τελος του 16 και στη διαρκεια του 20 καταλαβα οτι το παιδι σκαμπαζει για τα καλα το παιχνιδι. Πραγματικα σκυλος για καποιο χωριο και το κυριοτερο χαρακτηρας που δεν προσβαλλει και εχει χαμηλα το καλαμι, εν αντιθεσει με αλλους παικτες(βλ. κ30). Ο καθενας εχει την αποψη του Πασσαρη και δεν ειναι τυχαιο που παικτες οπως ο IUSTINIANUS του δινουν συγχαρητηρια. Κατι θα ξερουν....

ναι σκυλι μαυρο απο τις 372 κατακτησεις του 10 χωρια κοκκινα :clap:

οταν (χτυπα ξυλο) πεθανει καποιος δεν λενε τι καλος ανθρωπος ηταν στη ζωη του και τι καλες πραξεις ειχε κανει ?? Και εντελως τυχαια τα θυμουντε ολα αυτα τοτε?? Ε καπως ετσι ειναι και εδω.

σσ summer wine θυμισε μου nickname σου γτ μαλλον σε μπερδευω με αλλον ?


δεν ειχα σκοπο να γραψω κατι ως απαντηση στα προαναφερομενα ομως αυτο το παιδι με εκανε να χαμογελασω ειμαι ενα παιδι 46 πλεον ετων,-)))

πασαρη ποιος εισαι στο παιχνιδι οχι τιποτα αλλο, για να φας παιδικο ξυλο :grrr:
παω τουαλετα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20435

πασαρη αδικο δεν εχεις και οι απωλιες μου ως επιτηθεμενος μονος μου τις εκανα νομπλαρα χωρια μου:rolf:
ως αμυνομενος τωρα θα φροντισεις να μου τις φτιαξεις ...αναγκαστικα για σενα...
κι οταν βγεις απο την τουαλετα θυμισε μου nickname σου

- - - Eνημερώθηκε - - -

πασαρη η πολυ δυσκοιλιος εισαι για να εισαι ακομα τουαλετα:D η' πρεπει να ανησυχησω και να ειδοποιησω καποιον οικειο σου μην επεσες μεσα?:help

κι οταν βγεις απο την τουαλετα θυμισε μου nickname σου:axe:
 

DeletedUser8432

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC., Νιάoυ
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUΤ, *Λ*

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 4,024
Πλευρά 2: 1,709
Διαφορά: 2,315

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 38,220,393
Πλευρά 2: 16,004,730
Διαφορά: 22,215,663

chart
 

DeletedUser20435

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC., Νιάoυ
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUΤ, *Λ*

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 4,024
Πλευρά 2: 1,709
Διαφορά: 2,315

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 38,220,393
Πλευρά 2: 16,004,730
Διαφορά: 22,215,663

chart

Πιστευω πως πλεον τα στατς δεν εχουν σημασια επειδη τηρουμενων των αναλογιων πλεον φιλε μου
δεν προκειται ποτε να αντιστραφει η κατασταση
αν ηταν ασθενης θα λεγαμε πλεον πως θελουμε, οσοι απομειναμε ,να του εξασφαλισουμε ποιοτητα ζωης για οσο ζησει:rip:
 

DeletedUser7539

οππ τι εγινε εδω ? πως εχασα εγω ολη αυτην την σειρα. :doh:
 

DeletedUser20435

και το ονομα αυτης της σειρας"ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΠΡΟΑΓΓΕΛΘΕΝΤΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ" πιασε στασιδι να την δεις ,,,:rip:
 

DeletedUser

Κανεις λαθος τεκνον μου,εγω διαβασα στο 40ημερο προχθες...
 

DeletedUser2088

[aig]Και εγώ να αρχίσω τις 10άρες για σπαμ? (και από που να αρχίσω και σε ποιον να τελειώσω!)

παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα!!![/aig]
 

DeletedUser7539

aigokairos εσυ να μην κανεις τιποτα.
ετσι και αλλιως το εξωτερικο ειναι νεκρο χωρις σπαμ.
Πληροφορίες & Στατιστικά
Συνδεδεμένοι ΧρήστεςΣυνδεδεμένοι Χρήστες
Υπάρχουν 28 συνδεδεμένοι χρήστες. 13 μέλη και 15 επισκέπτες


αν αρχισεις να μοιραζεις αποκλεισμους ( για να δειξεις οτι υπαρχεις ) , θα νεκρωσει τελειως.
ασε που θα στεναχωρησεις και τους Γερμανους Τις ΙΝΝΟΓΑΜΕΣ , που θα πεσει η επισκεψιμοτητα.

[jor]
+10 για σπαμ
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή