Εφιαλτικό 3ήμερο στον Κ30!

  • Δημιουργός θέματος SacredAngel
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

πλεον οι ΣΟΛ εκτος απο το tw εχει κανει καριερα και στο φιδακι
αμα θελετε ελατε να σας παιξουμε και εκει :rolf:
 

Deleted User - 119632

Προς απαντηση στον κυριο panoik

Με το ονομα με το οποιο γραφω τωρα στο φορυμ δεν εχω παιξει σε κανεναν κοσμο και για αυτο λογικα δεν με ξερεις
Αλλα και απο οτι βλεπω εσυ σαν panoik γραφεις στο φορυμ αλλα στους 3 κοσμους που υπογραφεις (ειναι και οι 3 με διαφορετικα ονοματα)
Συνεπως μπορω και εγω να σε αναφερω σαν εναν τυχαρπαστο ΠΟΥΘΕΝΑ.

ναι αλλά γράφω εμ τι έπαιζα και μπορούν όλοι να δόυν τι έκανα σωστά?? Άρα πουθενά τουλάχιστον δεν το λες. εσύ απλά διατίνεσαι ότι είσαι παικταράς. και όπως σου είπα ιδού η Ρόδος...κτλπ.
 

DeletedUser

Φαρμαρεις εσυ και ο βασιλις00 και αντε αλλοι 2-3 του Rim..Επισης,μη μεγαλοποιεις τον λογ σου με ατακες στυλ "Παίζω μέτωπο από την πρώτη μέρα του 26 ".Φειλ ειναι.
"Ίσως να σκεφτείς ποιο σοφά τι θα πεις την άλλη φορά."

Υπάρχει άλλος λογαριασμός που τους πρώτους 4-5 μήνες είχε χωριά μόνο στον σταυρό του κόσμου;(και όχι λίγα γιατί ήταν μόνιμα στην 20αδα).

"Ίσως να σκεφτείς ποιο σοφά τι θα πεις την άλλη φορά."
 

DeletedUser

Panoik απο κατω στην υπογραφη γραφω 2 ονοματα.
Στο ενα εχει και bb codes.
Τους αλλους κοσμους δεν αξιζει να τους βαλω γιατι εφτανα 5αδα και υστερα απο 4-5 μηνες σταματαγα λογω λυκειου τοτε(πριν 2-3 χρονια)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Panoik απο κατω στην υπογραφη γραφω 2 ονοματα.
Στο ενα εχει και bb codes.
Τους αλλους κοσμους δεν αξιζει να τους βαλω γιατι εφτανα 5αδα και υστερα απο 4-5 μηνες σταματαγα λογω λυκειου τοτε(πριν 2-3 χρονια)

Στον 16 επαιξες coplay CxC το marianik με τον tomaraya η κανω λαθος;
 

DeletedUser

Οχι.
Επαιζα μικροτερους λογαριασμους(στην 40 αδα)
Ειχα εναν κυριο λογαριασμο και 2-3 συνεχομενεσ επιτηρησεισ γιατι με ταχυτητα 2 και με ρυθμισεις που κλειναν τον κοσμο σε 3 μηνες ετρεχες και δεν εφτανες στον 16.
Φοβερος κοσμος..
 

DeletedUser


ναι οταν επεζα ελιτε ειμασταν 1οι
μετα που σταματησα δν ξερω τι εγινε
παλι καλα που με θημισες να το αλλαξω


Αφου δεν ξερεις φιδακι.
Οποτε θελετε και μαζευτειτε φωναξτε με:)

ετοιμασου αποψε θα εχουμε ωραιο παιχνιδι θα μαθουμε σε κατι νοοβακια της ReV να παιζουν
 

DeletedUser28574

Κατι ακυρο που ομως αναφερθηκε ποιο πανω για τις καλητερες φυλες του gr.Και οι cxc ειναι πολυ καλη.. και οι dnd ειχε δειξει πολυ καλα δειγματα στον 24.. Οπως και οι nv στον 18..

Απλα απο ολες τις φυλες εχω ξεχωρηση την nobles... απλα οτι καλητερο εχω δει ..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ετοιμασου αποψε θα εχουμε ωραιο παιχνιδι θα μαθουμε σε κατι νοοβακια της ReV να παιζουν

Αν χωραω φωναξτε με να σας διδαξω λιγο, με την προυποθεση να μην κολλαει ο Σπυρος η οποιος αλλος
 

DeletedUser33290

Ανεστη στο φιδακι εισαι πελατης μου....παραδεξου το επιτελους.ζαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser30380

Μην ανησυχειται θα βγουν και τα καλα πλανα, ολα επιθετικα τα κανουν οι σολ, θα τις βρουμε τις "τρυπες" τους!!!

- - - Eνημερώθηκε - - -

και η καλυτερη φυλη , μακραν ολων ηταν η Β.Ρ. του κοσμου 1 , λογω οτι οι αλλοι ηταν πρωταρηδες!!!
 

DeletedUser30115

Μην ανησυχειται θα βγουν και τα καλα πλανα, ολα επιθετικα τα κανουν οι σολ, θα τις βρουμε τις "τρυπες" τους!!!

- - - Eνημερώθηκε - - -

και η καλυτερη φυλη , μακραν ολων ηταν η Β.Ρ. του κοσμου 1 , λογω οτι οι αλλοι ηταν πρωταρηδες!!!

Φιλε rup1 αμα πιστευεις οτι η ΣΟΛ τα εχει ολα επιθετικα μαλλον δεν εισαι καλα ενημερωμενος γιατι δεχθηκαμε πλανα και παιξαμε πολυ καλη αμυνα για να εισαι σιγουρος οτι μονο επιθετικα εχει.. :)
Η ΣΟΛ με αυτα που βλεπω εχει πολυ καλο υλικο,ενεργητικοτητα και οργανωση
Απο τις αλλες φυλες υπαρχουν παικτες που μπορουν η μπορουσαν να κανουν την διαφορα..
τιποτα δεν εχει τελειωσει,και στο κατω-κατω ακομα ειναι πολυ νωρις να μιλαμε για κλεισιματα και τετοια
το μονο σιγουρο ειναι οτι η ΣΟΛ εχει καποιο προβαδισμα για το κλεισιμο (μεχρι στιγμης)

Υ.Γ Eδω ειναι κοσμος 30
Λαθος σε οσους μιλανε για φυλες εκτος του κοσμου 30 (ειτε ειναι παικτες της ΣΟΛ ειτε παικτες απο αλλες φυλες που αναφερονται για αλλους κοσμους)
Ο καθε κοσμος ειχε τις ιδιαιτεροτητες του ειτε απο ρυθμισεις ειτε απο παικτες και φυλες

Υ.Γ 2 Καλες μαχες να εχουμε και πανω απο ολα καθαρο παιχνιδι!
 

DeletedUser33290

Η σολ ειναι χρονια μπροστα σε σχεση με αλλες φυλες
 

DeletedUser29831

Εγώ νομίζω η ΣΟΛ είναι λίγο μέτρια(πως ειναι η μανα τελικα)?
 

DeletedUser

δεκαετιες μπροστα ειναι
μαζευτηκαμε για φιδακι οσοι θελουν ας μας στειλουν σκυπε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή