παει και αυτος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33198

ισως τελικα να μην κλεισει πιο γρηγορα απο τους αλλους κοσμους... αν βρεθουν καποιοι να αντιμετωπιζουν την ΣΟΛ... αλλα πρεπει να ειναι οργανωμενα... game is not over yet
 

DeletedUser26309

εσυ εισαι ο μεγαλυτερος ιστοριας και σπαμμερ στην ιστορια των φυλετικων ....

ιστοριας?τρελα σας πουλαω φιλε μου επειδη ειμαι καλυτερος.τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο.σπαμμερ?τα ιδια μηνυματα εχουμε περιπου
 

DeletedUser24216

Εγώ προσωπικά χωρίς να θέλω να είμαι εγωιστής και υπερόπτης βλέπω μια φυλή διαμάντι να χαραμίζεται στον κόσμο 30.
Μια φυλή διαμάντι σε όλα , σε υλικό , σε ενεργητικότητα , σε συνεργασία μα πάνω από όλα σε ηθική .
Σε αυτόν τον κόσμο βλέπω να διαδραματίζονται οι πουστιές του αιώνα , όποια φυλή και να κοιτάξω στην κατάταξη εκτός από την δική μας έχει στιγματιστεί με τουλάχιστον μία πουστιά και είναι από τις λίγες φορές που βλέπω μια τέτοια φυλή με skills , ενεργητικότητα αλλά και πολύ καλούς παίκτες ταυτόχρονα να είναι και τόσο ηθική .

Και θέλω μετά από πολύ καιρό η φυλή που κλίνει κόσμο να τον έχει κλείσει με μάχες και όχι με αγκαλίτσες-ενώσεις και στρατολογήσεις , αλλά να τον έχει κλείσει και με το όνομα που ξεκίνησε από την αρχή του κόσμου και φυσικά να μην έχει να πει κανείς τίποτα για την ηθική της .

Καλή συνέχεια αλλά και καλές μάχες.

[jor]
Προειδοποίηση για απαράδεκτη συμπεριφορά
Παρακαλουμε να εκφράζεστε καλύτερα

By Jorgen
[/jor]



Για πες μια για την Doom, ετσι να περασει η ωρα μου.
 

DeletedUser30692

η ηθικη εχει πολλες οψεις...οποτε αναλογα πως την βλεπει ο καθενας ισχυει!απολαυσε η απολαυστε καλυτερα την μοναδικη στιγμη(καλοκαιρι που σημενει ποιος θα κατσει να ασχοληθη....2 κοσμοι με φουλ ξυλο κ26 και κ28 που απασχολουν εκατονταδες καλους παικτες) που σας βγαζουν μπροστα και ασε τα περι ηθικης...αυτο σηκωνει μεγαλη κουβεντα!σας αξιζει μια πρωτια ναι.τωρα ειναι η ευκαρια σας.δεν θα την ξανα βρειτε.


Είδαμε και όσους μπήκαν κ30 τι κατάφεραν ... Αγκαλίτσες , συμμαχίες και να νομπλε μονο από reclaim . Έτσι δεν παίζεις .


Σιγά το ξύλο στον κ28 ... ο κ26 ειναι ωραίος κόσμος... Πάντως προφανώς δεν είναι τυχαίο ότι ανέφερες τους κόσμους που παίζεις....:oops: . Η αντικειμενικότητα στα post με τρελαίνει ....


Όσον αφορά την DOOM μιλάμε για μια από τις καλύτερες φυλές στον κ30 .
 

DeletedUser

Είδαμε και όσους μπήκαν κ30 τι κατάφεραν ... Αγκαλίτσες , συμμαχίες και να νομπλε μονο από reclaim . Έτσι δεν παίζεις .


Σιγά το ξύλο στον κ28 ... ο κ26 ειναι ωραίος κόσμος... Πάντως προφανώς δεν είναι τυχαίο ότι ανέφερες τους κόσμους που παίζεις....:oops: . Η αντικειμενικότητα στα post με τρελαίνει ....


Όσον αφορά την DOOM μιλάμε για μια από τις καλύτερες φυλές στον κ30 .

μην βγαζεις εξω τον 28 και εκει ωραιο ξυλο πεφτει :p
 

DeletedUser

εσυ εισαι ο μεγαλυτερος ιστοριας και σπαμμερ στην ιστορια των φυλετικων ....

Axaxaxaxaxaxaxa


Sorry κιόλας αλλα αυτόν τον τίτλο τον έχουν φάει άλλοι πολλοί πριν από σένα και τον Λεωνίδα.


Επί του θέματος,


Βλέπω αρκετές ****μάρες να λέγονται εδώ.
Βεβαια μιλάω εκ του ασφαλούς καθώς εγώ την έφαγα την ξενέρα αρκετά νωρίς στο παιχνίδι λόγω κάποιου συμπαίκτη, και έμεινα πολύ πίσω. Λοιπόν:
Πρώτον δεν έχει τελειώσει τίποτα. Μπορεί η NHS να διαλύθηκε, μπορεί ο πόλεμος με την YK να τείνει ΠΟΛΥ προς το μέρος μας αλλα παραμένουν ΠΟΛΛΑ χωρια ακόμα να πάρουμε. Οι αγκαλίτσες της 45 δεν μου λένε πολλά βεβαια αλλα όπως και να έχει ο κόσμος δεν είναι μονο 44 και 45. Στην 54 και 55 δεν έχουμε μπει ακόμα και μπορεί να βρούμε καλή αντίσταση. Δεν έχω κοιτάξει καν να δω τι υλικό έχουν εκεί τα παιδιά αλλα το αφήνω ανοιχτό το ενδεχόμενο.
Δεύτερον, σταματήστε να αναφέρεστε σε άλλους κόσμους ως καλύτεροι η ότι τρώνε το χρόνο παιχτών. Αν μπήκαν στον κόσμο και δεν αφιέρωσαν όσο χρόνο έπρεπε, πρόβλημα τους και δεν απασχολεί καθόλου τα άτομα αυτού του κόσμου. Το ήξεραν εξ αρχής ότι μπορεί να φτάσει σε αυτό το σημείο ο κόσμος. Άρα δεν έπρεπε να μπούν καν. Προφανώς και δεν μπορώ να τους πω τι να κάνουν αλλα όταν μου παραπονιέστε ότι είχατε πολέμους και ξυλίκια στον 26 και στον 28 και δεν ασχοληθήκατε αρκετά με τον 30, εγώ το βλέπω μονο σαν δικαιολογία.


Αυτά.
 

DeletedUser24216

ΓΡΑΦΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ Ν ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΛΗ Η ΣΟΛ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝ
ΡΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ.

γραφω και λιγο με μικρα γραμματα για να μη φαω ποινη.
 

DeletedUser

ΓΡΑΦΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ Ν ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΛΗ Η ΣΟΛ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝ
ΡΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ.

γραφω και λιγο με μικρα γραμματα για να μη φαω ποινη.

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Έχουν μείνει και μερικοί που δεν έχουμε φάει ban you know?

Εγώ πάντως αν ήμουν mod, έτσι κι αλλιώς θα στην έριχνα χαχαχαχαχα
 

DeletedUser24216

εχω φαει 3 η 4 μηνιαια ολα απο 10ποντες ποινες.
κριμα ειναι να φαω κι αλλο.
δηλαδη θα με στεναχωρουσε.

:(
 

DeletedUser

ναι το ξέρουμε..ειδικά σε λίγο καιρό που δεν θα μπορείς να παίζεις στο Κ30 το εξωτερικό θα είναι μεγάλη ανακούφιση για σένα.. :D
 

DeletedUser30380

οπως το βλεπω εγω: Η δραση φερνει αντιδραση. Δεν αμφιβαλω οτι τα παιδια της sol ειναι πολυ καλοι παικτες. Οταν οργανωθουν οι υπολοιποι κι αρχισουν τον πραγματικο πολεμο, ποσο ενωμενοι θα μεινουν? Τι θα γινει μετα απο μερικους μηνες? Δεν θα υπαρχουν πλεον, τοσα χωρια ουτε κινητρο. Αλλωστε τωρα φτιαχνουν μονο επιθετικα, οταν τους παρουν αμπαριζα ολες οι αλλες φυλες τι θα κανουν? Με τι θα αμυνθουν? Αρα ας περιμενουμε καποιο χρονο κι επειτα τους εκθιαζουμε! Βεβαια αυτο δεν αναιρει οτι ειναι πολυ καλοι παικτες . Οσο για ρουφιανους, ολο και κατι καλοπαιδα θα εχουν, δεν μπορει, ετσι ειναι η ζωη!!!
 

DeletedUser33200

οπως το βλεπω εγω: Η δραση φερνει αντιδραση. Δεν αμφιβαλω οτι τα παιδια της sol ειναι πολυ καλοι παικτες. Οταν οργανωθουν οι υπολοιποι κι αρχισουν τον πραγματικο πολεμο, ποσο ενωμενοι θα μεινουν? Τι θα γινει μετα απο μερικους μηνες? Δεν θα υπαρχουν πλεον, τοσα χωρια ουτε κινητρο. Αλλωστε τωρα φτιαχνουν μονο επιθετικα, οταν τους παρουν αμπαριζα ολες οι αλλες φυλες τι θα κανουν? Με τι θα αμυνθουν? Αρα ας περιμενουμε καποιο χρονο κι επειτα τους εκθιαζουμε! Βεβαια αυτο δεν αναιρει οτι ειναι πολυ καλοι παικτες . Οσο για ρουφιανους, ολο και κατι καλοπαιδα θα εχουν, δεν μπορει, ετσι ειναι η ζωη!!!


Ποιοι ειναι οι υπολοιποι ρε φιλε οι Dt?
:rolf:
 

DeletedUser29831

Ένας κλαμμενος απο Α.Α π εχει καβαλισει το καλάμι θα φάει και αυτός την πιστόλα και θα πάει να κλάψει..
 

DeletedUser30380

kαι η Dt! Στο κατω-κατω, η μητρικη δεν εχει και τις φοβερες απωλειες! Τα βαζετε με τους "μικρους" των ακαδημιων, αλλα απο την μητρικη της DT δεν ειστε και πολυ καλυτεροι! Μαλλον δεν τους φτανεται λογω χρονου! Η Α.Α. επισης εχει κατι πολυ δυνατα παιδια. Οι σολ-οπως το βλεπω- μαλλον θα μεινουν απο "καυσιμα".
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή