Doom/300 VS D.T1, D.T2, D.T3,....D.T17, D.T18, D.T19.....D.T535, D.T536, D.T537......

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser24216

Καλησπερα σας.

Καθομασταν ολοι μαζι στο τζακι στο Kaliakuda Happy Family Resort Mansion, και παιζαμε κουμ καν.

Ξαφνικα πηρα στα χερια μου τον φαντη μπαστουνι αλλα αντι να εχει τη γνωστη μετροσεξουαλ χιπστερ εικονα του βαλέ με το μουστακακι, ηταν ο Κλαηντ Ντρεξλερ απ την πρωτη Dream Team το 1992.

Εκεινη την ωρα καποιος με σκουντηξε. Προσπαθουσε να δει τα χαρτια μου. Του εσπασα τα δοντια με ενα ξαφνικο δεξι κροσε. Ταυτοχρονα ομως μια τρεμάμενη φωνη εσπασε τη σιγαλια.

Ρε συ, αυτο το Dream Team, D.T. κατι μου θυμιζει.
Αμεσως εβαλα το μυαλο μου να δουλεψει. Επρεπε να θυμηθω. Επρεπε.

Σε μια κινηση ομηρικης αναγνωρισης σε πρεμιερα στην Επιδαυρο, θυμηθηκα. Εβαλα D.T. στις φυλες του Κ30.

Τα αποτελεσματα ηταν :

D.T
D.T1
D.T2
D.T3
D.T4
D.T5
D.T6
D.T7
D.T8
D.T9
D.T0
D.T00

προφανως ειναι οτι πιο αστειο εχω δει στις φυλετικες εδω και αιωνες, και μετα το πρωτο μισαωρο που την νηνεμια (sic) στο δασος εσπαγαν μονο τα γελια μας, αποφασισαμε οτι αυτο το αστειο με τις 26 ακαδημιες, τα 267 πανεπιστημια, και τις αδερφικες σχεσεις με αλλες 1.184 φυλες εχουν μονο κοπαδια απο λιθρινια.

ως εκ τουτου, σας κυρησσουμε τον πολεμο.
Ειστε προσβολη για την αισθητικη μας.

Σας ευχαριστω. Καλες μαχες να εχουμε.
Εμεις.
Εσεις ευχομαι να διαλυθειτε σε 16 λεπτα απο τωρα.
 

DeletedUser31147

καλλίτερα να βάλουν το πραγματικό τους όνομα αντί να διαλυθούν ώστε να βλέπουμε σωστά στατιστικά .
Δηλαδή να αντικαταστήσουν το D.T με το Y.Y.K .Τα νούμερα μπορούν να παραμείνουν διπλα στο όνομα
 

DeletedUser

Θυμάμαι που ολοι στον 29 κοροιδευαμε τους G.O.,οι D.T. εχουν σπασει ρεκορ!Τουλαχιστον οι G.O. του 29 εχει καλυτερο υλικο απο τους D.T.
 

DeletedUser

δεν ξερω αμα ισχυει αυτο που λες για τους G.O παντος ελεγα οτι δεν θα τους ξεπερασει κανεις του G.O και να που ηρθε αυτη η στιγμη και πολυ γρηγορα :p
 

DeletedUser33200

Οι Αροξολ που έκλεισαν τον 27 με 5-6 ακαδημίες χαχα καΙ λέμε μετά για GO Kai Dt:p
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Οι Αροξολ που έκλεισαν τον 27 με 5-6 ακαδημίες χαχα καΙ λέμε μετά για GO Kai Dt:p

εκει ειναι διαφορετικα....στρατολογησαν τοσες ακαδημιες για να παν οσοι εχουν τα μυστικα στη μια φυλη...οτι να ναι:angry:
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Οι Αροξολ που έκλεισαν τον 27 με 5-6 ακαδημίες χαχα καΙ λέμε μετά για GO Kai Dt:p


Αυτοι κλεισανε κοσμο τουλαχιστον :Ρ
ΟΙ G.O. & D.T. δεν νομιζω να το κατορθωσουν αυτο :Ρ
Νομιζω μονο στον ελληνικο σερβερ γινονται τοσες πολλες ακαδημιες στους ξενους σερβερ παραπανω απο 2 ακαδημιες δεν εχω δει πουθενα!
 

DeletedUser33200

Αυτοι κλεισανε κοσμο τουλαχιστον :Ρ
ΟΙ G.O. & D.T. δεν νομιζω να το κατορθωσουν αυτο :Ρ
Νομιζω μονο στον ελληνικο σερβερ γινονται τοσες πολλες ακαδημιες στους ξενους σερβερ παραπανω απο 2 ακαδημιες δεν εχω δει πουθενα!





Σκεψου τι ασχετοι ειναι:Ρ
 

DeletedUser24216

Οι Αροξολ που έκλεισαν τον 27 με 5-6 ακαδημίες χαχα καΙ λέμε μετά για GO Kai Dt:p


αλλα αντ αλλα της παρασκευης το γαλα.

[Jor]
+10 πόντοι για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28885

Για να επιστρεψουμε στο θεμα, το αστειο ειναι οτι πιστευουν οτι θα μας κερδισουν. Ολοι εχουν δικαιωμα στο ονειρο αλλα να μην το ξεφτιλιζουμε κιολας..
 

DeletedUser18598

Είπα να μην ασχοληθώ....ένα θα πω πάντως εμείς δεν έχουμε αλλά και δεν θα διαλυθούμε όπως κάποιοι άλλοι...το ποιος θα μείνει στο τέλος δεν το ξέρει κανείς....η μήπως το ξέρετε....????
 

DeletedUser24216

ενταξει παιδια, τα μαζευουμε, ακυρος ο πολεμος, δεν εχει νοημα.
 

DeletedUser28885

Είπα να μην ασχοληθώ....ένα θα πω πάντως εμείς δεν έχουμε αλλά και δεν θα διαλυθούμε όπως κάποιοι άλλοι...το ποιος θα μείνει στο τέλος δεν το ξέρει κανείς....η μήπως το ξέρετε....????

H αλήθεια είναι ότι το ξέρουμε. Αφού αντισταθήκαμε στον μηδενικό πειρασμό του να γίνουμε η 800000000στή ακαδημία ακόμα και όταν δεν είχαμε τη δυναμική που θα μπορούσαμε νομίζω ότι είναι εύλογο το ποιος θα μείνει. Όχι ότι υπήρχε ποτέ να γίνουμε, απλά τότε εγώ συγκεκριμένα το είχα αρνηθεί ευγενικά. Τότε που άκουγα για αδελφικές, ξαδελφικές, μπατζανακικές, συνυφαδικές κλπ φυλές ήμουν σίγουρος για την κατάληξη. Είχατε εν τέλει όλο το χάρτη γαλάζιο προς τα κάτω εκτός από εμάς. Τί καταλάβατε;
 

DeletedUser17325

Το θέμα αφορά κ30. Όχι τον κ27. Καλά τον είχα ξεχάσει (όπως και του αξίζει) τι μου τον θυμίσατε ; :grrr: :rolf:
 

DeletedUser

πολυ καλος παιχτης ο sociopath και ο shade 19
συμφωνω σε αυτο που ειπες παβελ στην αρχη,αλλα διαφωνω στο δευτερο.Εν μερει ομως εχεις δικιο,και επαυξανω διοτι πιστευω ακραδαντα στην γνωμη σου.

Λοιπον μετριοι πατηστε διαγραφη
Κοψτε τις φυλετικες ολοι,τι κ31 και κ30
μονο κ21
αντε γειααααααααα
 

DeletedUser17325

Το να με βάζεις στο ίδιο τσουβάλι με τον shade19 με προσβάλλει απίστευτα και ας συμφωνείς σε αυτό που είπα στην αρχή, αν και διαφωνείς στο δεύτερο, μολονότι εν μέρει έχω δικιο και παρότι επαυξάνεις διότι ,όπως είναι λογικό, πιστεύεις ακράδαντα στην γνώμη μου. :noob: :grrr:

Κ21 was too good. Let him rest in peace...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30380

Καλησπερα φιλοι μου, κριμα που δεν θα μεινετε να δειτε το τελος του κοσμου.:oops:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή