SOL vs Υ.Κ.

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Δεν έχω ρουφιανάκια και σαφώς δεν έχω πιάσει κανέναν να ρουφιανεύω , κάτι πικραμένοι παίκτες σας μου στέλνουν κάτι μηνύματα και τους αγνοώ , εγώ έχω τα @@ να βγαίνω και να μιλάω επώνυμα κάτι εσύ δεν κάνεις , και αν είσαι τόσο μάγκας βγάλε μηνύματα που αποδεικνύουν τα λεγόμενα σου , σε προκαλώ.
 

DeletedUser

Και όμως το πλάνο πέτυχε αν προσέξετε πιο καλά μας έριξαν με διαφορά 24 πόντων.

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: Y~K, Υ.Κ, Υ-Κ

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 32
Πλευρά 2: 17
Διαφορά: 15

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1
Πλευρά 2: 1
Διαφορά: 0

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 193,973
Πλευρά 2: 105,646
Διαφορά: 88,327

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8,940
Πλευρά 2: 8,964
Διαφορά: 24

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τι να σε πω ρε φιλε, ειλικρινα, το οτι δεν το παραδεχεσε ηταν προφανες το οτι προκαλεις κιολας να δημοσιευσω μνμτ οταν εχω πει πως τα εχω σβησει ειναι θρασος. Και αν δεν εχεις πει εσυ ισως θα εχει πει το co σου.
Οτι μνμτ εχεις στειλει και εσυ και ο αρχηγος της Υ.Κ και της Nighthawk, και της μαομαο και της σουσου παιρνουν απο μενα.
Συμφωνα με αυτα που εχω πει μπορεις να με πεις οτι εχω ρουφιανους παντου. η διαφορα μας ξερεις ποια ειναι? οτι εγω δεν παιζω στον 30
 

DeletedUser33200

τι να σε πω ρε φιλε, ειλικρινα, το οτι δεν το παραδεχεσε ηταν προφανες το οτι προκαλεις κιολας να δημοσιευσω μνμτ οταν εχω πει πως τα εχω σβησει ειναι θρασος. Και αν δεν εχεις πει εσυ ισως θα εχει πει το co σου.
Οτι μνμτ εχεις στειλει και εσυ και ο αρχηγος της Υ.Κ και της Nighthawk, και της μαομαο και της σουσου παιρνουν απο μενα.
Συμφωνα με αυτα που εχω πει μπορεις να με πεις οτι εχω ρουφιανους παντου. η διαφορα μας ξερεις ποια ειναι? οτι εγω δεν παιζω στον 30



Προς ενημερωση σου δεν ειμαι μελος της ΣΟΛ εδω και καιρο.
Απλως γνωριζω τα παιδια λογω των γυρων σπιντ που παιζαμε παλιοτερα...
 

DeletedUser

ενω εσυ που λες οτι εχεις σβησει το μηνημα και που ξερουμε εμεις οτι δεν υπηρξε καν και απολα το χρησιμοποιεις για προπαγανδα?!
 

DeletedUser

με ειδες πουθενα αλλου να γραφω σε καποιο ποστ η οτιδηποτε? Ποιος ο λογος να μπω στα ξαφνικα και να πω οτι η σολ ή η ΑορατοςΑρχη ή η Υ.Κ εχει ρουφιανους? Παρακολουθω τον κοσμο πολυ στενα, οπως σε ειπα μου ερχονται μνμτ καθημερινα απο ολες τις φυλες και μνμτ σκαιπ φαντασου. Γτ να βγω τωρα και να μην βγω στην αρχη του κοσμου να πω οσα ξερω, δεν ειναι το θεμα οτι θελω να αμαυρωσω την σολ ή την υ.κ σιγουρα υπαρχουν ατομα που παιζουν καθαρα αλλωστε και που τα γνωριζω πολυ καλα. Ξερουμε οτι η σολ θα κλεισει τον κοσμο απλος δεν μπορω να ανεχτω τη υπεροψια σε εναν κοσμο πασηφανες ρουφιανο. Και ατομα να υποστηριζουν με θρασυτητα οτι αυτο που εχουν καταφερει ειναι 100% λογο φυλης/πλανων και και και και οχι λογο ρουφιανιας.

Τα μνμτ οπως σου ειπα τα εχω σβησει γτ μου ερχονται καθημερινα καινουρια αλλα αν επιμενει ο El greco πως δεν επιασε ατομο να ρουφιανεψει για την σολ τοτε μπορω να χρησιμοποιησω software να ψαξει τα χαμενα μου στο σκληρο και ισως τα βρω.
 

DeletedUser

πολυ απλα μπορει να εισαι ενας πολυ καλος πικραμενος που προσπαθει να το ριξει στην προπαγανδα να μια εκδοχη
τωρα το οτι εισαι πολυ στενα στον κοσμο δεν το πολυπιστευω
 

DeletedUser33290

τι να σε πω ρε φιλε, ειλικρινα, το οτι δεν το παραδεχεσε ηταν προφανες το οτι προκαλεις κιολας να δημοσιευσω μνμτ οταν εχω πει πως τα εχω σβησει ειναι θρασος. Και αν δεν εχεις πει εσυ ισως θα εχει πει το co σου.
Οτι μνμτ εχεις στειλει και εσυ και ο αρχηγος της Υ.Κ και της Nighthawk, και της μαομαο και της σουσου παιρνουν απο μενα.
Συμφωνα με αυτα που εχω πει μπορεις να με πεις οτι εχω ρουφιανους παντου. η διαφορα μας ξερεις ποια ειναι? οτι εγω δεν παιζω στον 30

Εφοσον δεν εχεις αποδειξεις για τα λεγομενα σου και εδω και 3 ποστ βλεπω μονο λογια και τπτ αλλο,δεν μπορω να σε παρω στα σοβαρα.Οχι μονο εγω,κανεις...

αα και επειδη κοψαμε ολα τα τρενα της υ.κ,δεν σημαινει πως μας τα ρουφιανευσε καποιος.
εδω καλα καλα δν ξερουν να στελνουν τρενα στα 160ms...:noob:

Καλη η προπαγανδα σου αλλα την εχουμε ξανα δει απο αλλους 30+...
 

DeletedUser29831

Η μετριοτητα τού κύριου που προσπάθησε να αμαβρώσει την SOL φαίνετε απο τα λεγομενά του εδώ και τρια ποστ..Μπες μες το λαγούμι σου και άφησε την SOl ησυχη..Δηλαδη αφού έχεις μηνύματα και διάφορες λοιπές παρλαπιπες τις αποθηκευεις σε σκληρο και κρατας ημερομηνια βάζοντας σήμερα ξύθηκε ο El greco:grrr:
 

DeletedUser

με ειδες πουθενα αλλου να γραφω σε καποιο ποστ η οτιδηποτε? Ποιος ο λογος να μπω στα ξαφνικα και να πω οτι η σολ ή η ΑορατοςΑρχη ή η Υ.Κ εχει ρουφιανους? Παρακολουθω τον κοσμο πολυ στενα, οπως σε ειπα μου ερχονται μνμτ καθημερινα απο ολες τις φυλες και μνμτ σκαιπ φαντασου. Γτ να βγω τωρα και να μην βγω στην αρχη του κοσμου να πω οσα ξερω, δεν ειναι το θεμα οτι θελω να αμαυρωσω την σολ ή την υ.κ σιγουρα υπαρχουν ατομα που παιζουν καθαρα αλλωστε και που τα γνωριζω πολυ καλα. Ξερουμε οτι η σολ θα κλεισει τον κοσμο απλος δεν μπορω να ανεχτω τη υπεροψια σε εναν κοσμο πασηφανες ρουφιανο. Και ατομα να υποστηριζουν με θρασυτητα οτι αυτο που εχουν καταφερει ειναι 100% λογο φυλης/πλανων και και και και οχι λογο ρουφιανιας.

Τα μνμτ οπως σου ειπα τα εχω σβησει γτ μου ερχονται καθημερινα καινουρια αλλα αν επιμενει ο El greco πως δεν επιασε ατομο να ρουφιανεψει για την σολ τοτε μπορω να χρησιμοποιησω software να ψαξει τα χαμενα μου στο σκληρο και ισως τα βρω.

Πρωτα πρωτα εισαι λιγο μετριος για να μιλας για τους καλυτερους...
παμε παρακατω αν βλεπεις ολα τα μηνυματα οπως μας λες τοση ωρα τοτε εισαι διαχειρηστης και γραφεις με δευτερο λογαριασμο πραγμα λιγο δυσκολο...
αρα λογικα εισαι αλλος ενας πικραμενος πυξιδιαρης που προσπαθεις οπως και πολλοι ακομα να κριτικαρεις την SOL απλα και μονο επειδη ειναι η καλυτερη φυλη του κ30...
 

DeletedUser

με ειδες πουθενα αλλου να γραφω σε καποιο ποστ η οτιδηποτε? Ποιος ο λογος να μπω στα ξαφνικα και να πω οτι η σολ ή η ΑορατοςΑρχη ή η Υ.Κ εχει ρουφιανους? Παρακολουθω τον κοσμο πολυ στενα, οπως σε ειπα μου ερχονται μνμτ καθημερινα απο ολες τις φυλες και μνμτ σκαιπ φαντασου. Γτ να βγω τωρα και να μην βγω στην αρχη του κοσμου να πω οσα ξερω, δεν ειναι το θεμα οτι θελω να αμαυρωσω την σολ ή την υ.κ σιγουρα υπαρχουν ατομα που παιζουν καθαρα αλλωστε και που τα γνωριζω πολυ καλα. Ξερουμε οτι η σολ θα κλεισει τον κοσμο απλος δεν μπορω να ανεχτω τη υπεροψια σε εναν κοσμο πασηφανες ρουφιανο. Και ατομα να υποστηριζουν με θρασυτητα οτι αυτο που εχουν καταφερει ειναι 100% λογο φυλης/πλανων και και και και οχι λογο ρουφιανιας.

Τα μνμτ οπως σου ειπα τα εχω σβησει γτ μου ερχονται καθημερινα καινουρια αλλα αν επιμενει ο El greco πως δεν επιασε ατομο να ρουφιανεψει για την σολ τοτε μπορω να χρησιμοποιησω software να ψαξει τα χαμενα μου στο σκληρο και ισως τα βρω.

Σε προκαλώ λοιπόν να τα ψάξεις αλλά μέχρι τότε μην ξανά βγεις στο φόρουμ να πεις το παραμικρό
και για ποιο λόγο παιρνούν τα μηνύματα από εσένα?
μήπως είσαι ο πρόεδρος της δημοκρατίας ?
ασε την προπαγάνδα για αυτούς που ξέρουν γτ εσύ μάλλον δεν ξέρεις και πολύ καλά.
 

DeletedUser33300

Έλα καλημέρα καλημέρα.

Αφήστε τους σχολιασμούς και βάλτε κανένα στατιστικό. (εξάλλου γι'αυτού του είδους το λόγο δημιουργήθην το παρόν θέμα)
 

DeletedUser

Η μετριοτητα τού κύριου που προσπάθησε να αμαβρώσει την SOL φαίνετε απο τα λεγομενά του εδώ και τρια ποστ..Μπες μες το λαγούμι σου και άφησε την SOl ησυχη..Δηλαδη αφού έχεις μηνύματα και διάφορες λοιπές παρλαπιπες τις αποθηκευεις σε σκληρο και κρατας ημερομηνια βάζοντας σήμερα ξύθηκε ο El greco:grrr:

φιλαρακι μαλλον δεν καταλαβες οταν λεω τα εσβησα εννοω δεν υπαρχουν στο σκληρο μου κομπλε ουτε στον καδο.. κομπλε? Δεν ειμαι κανενας πικραμενος ουτε πυξιδιαρης δεν εχω παιξει κ30 αν ημουν δεν θα ειχα τα μουτρα να βγω και να γραφω. Οσο για το μετριος φιλε μου ντα βιντσι δεν θα το σχολιασω.

Ελ γκρεκο οκ.

Ο λογος που βγηκα απο το λαγουμι μου οπως λεει ο φιλος πανω ειναι γτ ολοι στον κοσμο αυτον εχουν να πουν οτι ειναι κοσμος ρουφιανιας και οτι οι ρουφιανοι πανε συννεφο και επειδη αμφισβητηθηκε αυτο απο τον ελ γκρεκο και επεμενε με θρασος οτι ποτε δεν επιασε ατομο γιαυτο μιλησα γτ δεν μπορω την υποκρισια.

Θα βρω το/τα μνμτ και θα τα ανεβασω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

@ valentinoholmes

Δεν είναι λίγο αντιφατικά αυτά που λες ?
Αν δεν έπαιξες ούτε παίζεις στον κόσμο για ποιον λόγο σου ερχόντουσαν αυτά τα μηνύματα ?
Μάλλον σαν ιδιοκτητης εταιρείας φακελώματος και ενοικίασης ρουφιάνων μου μοιάζεις .
 

DeletedUser33200

@easy rider
Χαχαχα μπα γιατι το λες:Ρ
Ο ανθρωπος μιλαει με αποδειξεις τις οποιες ισχυριζεται οτι τις διεγραψε:Ρ)
 

DeletedUser

δεν παμε καλα τι βγαινεις και μιλας οταν δεν εχεις αποδειξεις για αυτα που λες :grrr:
 

DeletedUser

Ας επιστρέψουμε στο θέμα μας λοιπόν ...

SOL VS Y.K.

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: Υ.Κ, Υ-Κ, Y~K
Παίκτες: Arxontikos7

Timeframe: 04/08/2014 20:50:49προς30/08/2014 10:52:03

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 92
Πλευρά 2: 38
Διαφορά: 54

chart


SOL VS D.T. (στατιστικά από την αρχή του κόσμου)

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: D.T, D.T1, D.T2, D.T3, D.T4, D.T5, D.T6, D.T7, D.T8, D.T9, D.T0, D.T00

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 183
Πλευρά 2: 24
Διαφορά: 159

chart


SOL VS D.T. (στατιστικά από τότε που μπήκαν επίσημα στον πόλεμο στο πλευρό των Υ.Κ.)

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: D.T, D.T1, D.T2, D.T3, D.T4, D.T5, D.T6, D.T7, D.T8, D.T9, D.T0, D.T00

Timeframe: 20/08/2014 16:38:06προς30/08/2014 10:52:03

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 84
Πλευρά 2: 9
Διαφορά: 75

chart


και δεν έβαλα τους παίκτες που διώχτηκαν για να μην μετρήσουν στα στατιστικά γτ είναι πάρα πολλές τέτοιες περιπτώσεις ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή