Η υαινα που εγινε.... Πιγκουινος. (Ενα ιστορικο δραμα)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33198

φιλε Darkling τελικα η υαινα γυρισε παλι στο κλουβι;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

η λογικη και η ιστορια του δασους λενε μεχρι να ξαναφυγει.
 

DeletedUser31441

[mad]Ρε αδέρφια, είμαι ο μόνος που δεν καταλαβαίνει γιατί αυτό το θέμα υπάρχει?

Το διάβασα, το διάβασα ξανά... Άκρη δεν κατάφερα να βγάλω.

Βρε καλέ μου άνθρωπε που δημιούργησες αυτό το ομολογουμένως, ενδιαφέρον θέμα, για πες μας λίγο τι ρολο βαράει για να μπούμε σε μια σειρά. [/mad]

αν διαβασεις αλλες δυο φορες το αρχικο κειμενο και αλλες δυο φορες την αιτηση υποστηριξης που σας εκανα και την πεταξατε στα σκουπιδια ,,και τα συνδιασεις θα καταλαβεις ποια ειναι η υαινα ,κ,λ,π
 

DeletedUser31441

οπως σας εγραψα παραπανω σας εκανα μια αιτηση υποστηρηξεις και η δεν καταλαβατε τι εγινε η εσκεμενα την πεταξατε στα σκουπιδια , οποτε θα γραψω εδω τι εγινε να λαβουν γνωση ολοι οι παιχτες ,,

στις 14 / 08 /14 θα εφευγα για δυο ημερες εδωσα επιτηρηση στον δουκα topakos (ειμουν στους ΥΚ )
δουκες εκει ηταν επισης οι mirdonas is back και gray

τις προυγουμενες μερες οι δυο τελευταιοι μου ζητουσαν επιταχτικα αναφορες επιθεσεων , τους εδινα μερικως τις αναφορες

εγω επεστρεψα στις 16/8./14 στις 16,00 το απογευμα

και ειδα και εμαθα οτι συνεβησαν οσο ελειπα τα εξης

ξημερωματα 15 / 08 /14 μιλουσαν ολοι μαζι στο σκαιπ και αποφασισαν να με βγαλουν απ την φυλη μολις επεστρεφα και μου παρεδιδε ο τοπακος την επιτηρηση

εκλεισε ο τοπακος το pc στις 6,00

στις 7,00 εσκασαν απο τον gray επιθεσεις ( απο φιλο με εβγαλε 1 λεπτο πριν σκασουν οι επιθεσεις )
ο gray και καμοια 10 αρια ακομα βγηκαν και εφτιαξαν δηθεν την φυλη ΤΗΓΡΗΣ η οποια φτιαχθηκε στην ουσια μονο για να κτυπησει εμενα
οταν επεστρεψα ειχα χασει 7 χωρια
ο τοπακος σαν επιτηρητης δεν εκανε τιποτα ,οπως οφειλε ,,εχασε 7 χωρια χωρις ανακαταληψη ενω ο λογαριασμος ηταν πανοπλος
μολις ανελαβα με εβγαλε απ την φυλη και αρχισαν να με χτυπανε 20 παιχτες και απ τις δυο φυλες
την ιδια ημερα πηρα το βραβειο του καταχτητη χαρη στον νουμπα gray που του εκανα 6,,8 δεν θυμαμαι ακριβως ανακαταληψεις και του εφαγα 5 επιθετικα του στην αμυνα τα επιανα στο χωριο που επερνε
,,χθες εμαθα οτι ο παιχτης των ΥΚ aranto εφαγε μπαν διοτι ενω ειχε επιτηρηση τον παιχτη hoannis δεν αμυνθηκε σωστα , στον οποιο εστειλα ενα τρενο ,,,
απο μηνηματα που ανταλαξαμε καταλαβα οτι προσπαθεισε να το κοψει , ασχετα που απο την πολυ μαστορια τα εκανε θαλασσα

τι σχεση εχουν αυτα τα δυο μεταξυ τους ,,,δεν το βλεπετε ,,κυριοι της ομαδας υποστηρηξης ,,,

μερολυπτειτε καταφανεστατα
το σωστο θα ηταν να μπαναρετε τον gray , mirdonas is back, διοτι ως δουκες ζητουσαν αναφορες και μετα χτυπησαν
και τον τοπακος διοτι σαν επιτηρητης πουλησε τον λογαριασμο
,,
τωρα μαθαινω οτι μπαναρατε τον τοπακος για διπλο λογαριασμο και ψαχνετε χαλαρη φορμουλα για να τον ξεμπαναρετε

ντροπη σας ,,,μαζευτητε

[jor]
1 μήνα εκτός για επίθεση στην Ο.Δ
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
αν καταλαβα καλα λες οτι καλυπτουν τις βρωμοδουλιες του τοπακου γτ ειναι στην ομαδα διαχειρισης?
 

DeletedUser31441

http://prntscr.com/4gfotx

αναγκαστικα να τα γραψω εδω διοτι σεν εχει απαντηθει ακομα η αιτηση

[jor]
Δόθηκε ποινή
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6091

[mad]Το παραπάνω σχόλιο του παίκτη είναι εκτος τόπου και χρόνου. Στην αίτηση του έχουμε απαντήσει αναλυτικά από την πρώτη μέρα αλλα δεν θα κάνουμε ότι θέλει ο παίκτης ούτε και θα απαντάμε στις ίδιες ερωτήσεις ανά 10 λεπτά. Αυτά που παρουσιάζει ως δήθεν κινήσεις του επιτηρητή του διαψεύδονται από τις συνδέσεις και τις κινήσεις που είναι καταγεγραμμένες στο σύστημα.

Αυτά που μπορεί να συμβαίνουν είναι 2 πράγματα.
1. Ο παίκτης φαντασιώνεται πως έγιναν έτσι τα πράγματα.
2. Η ομάδα προγραμματισμού των φυλετικών μαχών, ο διευθυντής παραγωγής, ο διευθυντής ελέγχου, ο διευθυντής κοινότητας (εγώ) και η ομάδα διαχείρισης, συνωμοτήσαμε εναντίων του παίκτη και αλλάξαμε τα δεδομένα στο αρχείο κινήσεων του παίκτη και του επιτηρητή του. Έκατσαν δηλαδή περίπου 30 άτομα από 7-8 χώρες για να παγιδέψουν τον συγκεκριμένο παίκτη.

E ο καθένας ας βγάλει όποιο συμπέρασμα θέλει μετά από αυτό.

Φυσικά και το θέμα κλειδώνει και φυσικά ο παίκτης πάει διακοπές για 1 μήνα για προσβολή της ομάδας διαχείρισης, του έμμισθου προσωπικού και της εταιρίας παραγωγής.

[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή