SOL vs Υ.Κ.

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33198

νταξει με τους ντριμ τιμ παιζαμε ξυλο και πριν μπουν στο πουλμαν δεν ειναι τοσο χαωδης η διαφορα απο οταν μπηκαν στην διαγαλαξιακη συμμαχια
 

DeletedUser31441

δεν ξερω την ποιοτητα των παιχτων της SOL αλλα μπορω να σας πω για την ποιοτητα των επιφανων αρχηγων των Υ,Κ
δεν εχετε παρα να κοιταξετε τις κατακτησεις και ειδιακα το χωριο
538|459
 

DeletedUser

Τι παιζει με Dream Team;Γιατι τοσες ακαδημιες;Ειναι 500 ατομα εκει μεσα κ δεν κανουν τιποτα!
 

DeletedUser

Ε ολο και κατι θα κανουν που ξερεις μπορει να κανουν μπανιο αντι να καβουν τρενα
 

DeletedUser5028

Τον κόσμο κύριοι θα κλείσει κατά τα φαινόμενα -ευτυχώς για τα μέλη της και δυστυχώς για τους υπόλοιπους- η SOL. Έχουν μέλη με ποιότητα και, πάνω απ'όλα, πρόθυμα να αφιερώσουν πολλές ώρες στο παιχνίδι.
Θέλω όμως επίσης να μοιραστώ και κάτι άλλο. Επειδή στις φυλές που υπήρξα τύχαινε να έχω τα ανώτατα αξιώματα, πέρασαν από εμένα αρκετές ευαίσθητες πληροφορίες και σημαντικά θέματα που αφορούσαν τις φυλές αυτές, τις αποδείξεις των οποίων έχω ακόμα στο ταχυδρομείο μου. Μεταξύ αυτών λοιπόν, υπήρξε και ένα περιστατικό ρουφιανιάς που μου έκανε αρνητική εντύπωση σε ότι αφορά τη SOL. Όταν βρισκόμουν στους TIGERS ειδοποιήθηκα από τον αρχηγό της ακαδημίας, ότι μέλος που μόλις στρατολόγησαν εκεί και ζητούσε επίμονα να μπει έδωσε την ίδια στιγμή(ή την είχε ακόμη και πριν μπει, δεν είναι σίγουρο) επιτήρηση σε μέλος της SOL. Προφανώς έχω συνομιλίες και ονόματα αλλά δεν έχει νόημα να τα μοιραστώ στο φόρουμ επειδή όπως και να 'χει δεν το ανέφερα σε καμία περίπτωση για να στηλιτεύσω και να υποτιμήσω τα παιδιά. Άλλωστε για να είσαι πρώτος με διαφορά πολλές φορές ίσως χρειαστεί να σπάσεις κάποιους άγραφους ηθικούς κανόνες, πόσο μάλλον σε ένα παιχνίδι πολεμικό.
Καλύτερα λοιπόν, και το ζητώ αυτό από μερικούς που δείχνουν μία τυφλή επιθετικότητα ενάντια στη SOL και, προτού σκάσουν τα αυγά αρχίζουν να μετράνε τα πουλιά, να ρίξουν τους τόνους. Δεν αντιλέγω πως μπορεί να ευσταθούν πολλές από τις κατηγορίες που κατά καιρούς έχω ακούσει και εδώ και σε P.M., αλλά είναι εντελώς διαφορετικό και άδικο οι κατηγορίες αυτές να επισκιάζουν τελικά την ποιότητα και τις ικανότητες της SOL ως σύνολο. Ας-προσπαθήσουμε τουλάχιστον να- είμαστε αντικειμενικοί...
 

DeletedUser33200

σας παρακαλω δεν εχουν ποιοτητα απλα χακαρανε λογαριασμους αχαχχαχαχαχ:D
 

DeletedUser29654

Τί θα λέγατε να κόβατε την πάρλα και να βλέπαμε κανένα στατιστικό??
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: Υ.Κ, Y~K, Υ-Κ
Παίκτες: Arxontikos7

Timeframe: 04/08/2014 20:50:49προς26/08/2014 08:40:40

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 74
Πλευρά 2: 29
Διαφορά: 45

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 612,864
Πλευρά 2: 229,637
Διαφορά: 383,227

chart


Στατιστικά έβαλα μόνο από SOL και Υ.Κ. για 3 λόγους .
1ον. Διότι το θέμα είναι μόνο για αυτές τις 2 φυλές
2ον. Βαριέμαι να βάλω τις 12 ακαδημίες των DT
3ον. Δεν θα έχει νόημα μετά, η διαφορά ξεφεύγει πολύ.
 

DeletedUser33198

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: Υ.Κ, Y~K, Υ-Κ
Παίκτες: Arxontikos7

Timeframe: 04/08/2014 20:50:49προς26/08/2014 08:40:40

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 74
Πλευρά 2: 29
Διαφορά: 45

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 612,864
Πλευρά 2: 229,637
Διαφορά: 383,227

chart


Στατιστικά έβαλα μόνο από SOL και Υ.Κ. για 3 λόγους .
1ον. Διότι το θέμα είναι μόνο για αυτές τις 2 φυλές
2ον. Βαριέμαι να βάλω τις 12 ακαδημίες των DT
3ον. Δεν θα έχει νόημα μετά, η διαφορά ξεφεύγει πολύ.

καλα εκανες γιατι ειμαι και ανηλικος! ευχαριστω!
 

DeletedUser33290

ας ετοιμάσει κάποιος για την σημερινή μέρα να δούμε στατιστικά (κυρίως απωλειών)
 

DeletedUser26309

και σε αυτούς ρουφιανάκια έχετε?
καλά είστε χαρισματικοί τελικά,
λιγότερες απώλειες ως επιτιθέμενοι,
περισσότερες ως αμυνόμενοι
και τελικά πήρατε τα περισσότερα χωριά,

κάτι μου λέει ότι πάλι σας την σφύριξαν και πήρατε τα άδεια,

άσε μην κάνεις τον κόπο ξέρω, μελετήσατε τα στατιστικά και χτυπήσατε μελετημένα.:p

συμφωνα με τον αλανταλλον μιας και πηρα 1,5 μυρια ως αμυνομενος και θα πηραν και οι υ.κ καμποσες απωλειες σαν επιτεθομενοι για να μην εχασα χωριο σημαινει οτι εχουμε ρουφιανακια και μου ειπαν τι να κανω για να μη χασω χωριο.μεγαλε αλανταλλον στοκακος απο τους λιγους
 

DeletedUser

Μετά το σημερινό πλάνο των Υ.Κ. που έκαναν που χτυπούσαν γύρω στα 50 χωριά το αποτέλεσμα ήταν αυτό, ένα χωριό που πάρθηκε και έγινε reclaim

Παιδιά για να υπάρχει λίγο ανταγωνισμός επειδή έμαθα ότι ανέλαβε και η σταθένα στην ηγεσία της φυλής πράγματι περίμενα πολύ καλύτερα πράγματα.

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: Υ.Κ, Y~K, Υ-Κ

Timeframe: 27/08/2014 07:00:00προς27/08/2014 14:40:43

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1
Πλευρά 2: 1
Διαφορά: 0

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8,940
Πλευρά 2: 8,964
Διαφορά: 24

chart
 

DeletedUser18467

ε σημερις μας κανανε αλλο πλανο
δεν λεω καλα πηγανε

ενα πηραν και το ανακαταλαβαμε
τες πα τελευταιες 24 ωρες
γιατι αν βαλω απ αρχης πολεμου τα στατς θα σας βαρανε και οι πετρες



Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: Y~K, Υ.Κ, Υ-Κ

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 30
Πλευρά 2: 17
Διαφορά: 13

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 1
Διαφορά: 1

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 175,457
Πλευρά 2: 105,646
Διαφορά: 69,811

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 8,964
Διαφορά: 8,964

chart
 

DeletedUser31147

Άλλες 50 niouk ρίξαν σε εμάς με καλύτερο ποσοστό επιτυχίας . Μετά τις σχετικές ανακαταλήψεις έχουν πάρει δυο χωρια που είναι ζήτημα αν και αυτά τα κρατήσουν μέχρι το πρωί .


PS.
1.Κάποιος από εκεί να πει στα μέλη τους ότι ο άριστος εδώ ρίχνει αλλιώς την εμπιστοσύνη από ότι έχουν συνηθίσει , και τρένα 5 αριστων απλά μας βοηθάνε να κόβουμε καλύτερα .
2. Ίσως να αρχίζατε να διαβιβάζεται τις αναφορές που παίρνετε ? Μετά από ανίχνευση και ενώ έχετε δει ότι έχει το χωριο φανάρι και 3000 καταπέλτες , γιατί βάζετε τρένο με μια μονο niouk ?
4. Από τα 17 τρένα που δεχτήκαμε εμείς μονο τα 4 πέτυχαν την ώρα του πλάνου . 08:25 . Μεταφέραμε άμυνες για πλακα με αποτέλεσμα να μας χαλάτε την διασκέδαση .
5. Συγχαρητήρια στον δούκα γλάστρα για την προαγωγή του σε ζαρτινιέρα .
6.Τις καλύτερες ευχές μου στο νέο μέλος της συμμαχίας τους τους ΑΑ και την δυναμική τους συμμετοχη στις fake . Πόσοι είσαστε τώρα ? 3 yk 12 dt και 5 ΑΑ ? ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΛΑ ?
 

DeletedUser

20 φυλες εναντιον της Sol?Καθολου δικαιο δεν ειναι αυτο!Ουτε ολες η φυλες στον 30 να ενωθουν δεν θα φανε την sol για κανενα λογο.Εδω μια διαγαλαξιακη συμμαχια δεν μπορει να τους φαει θα τους φανε οι υπολοιπες;
 

DeletedUser33200

Θα συνομοτησει ολος ο κοσμος εναντιον της Sol
 

DeletedUser

ειστε τυχεροι απλα που εχω σβησει το μνμ. Το αν εχετε ρουφιανακια ρωτηστε τον El greco σε πμ και θα μαθετε. Και αν εχει τα @@ ο Ελ γκρεκο να βγει να πει αντρικια οτι δεν επιασε κανεναν στον κοσμο 30 να ρουφιανεψει για την ΣΟΛ. ΑΛλα τι να λεμε υπαρχει τετοια περιπτωση ...? Δεν μιλαμε για κατακτησεις απερκατ , τακισ80 και αλλονον μιλαμε για την τακτικη της σολ. και αν ψαχνετε να με βρειτε να ξερετε οτι ειμαι πολυ χωμενος μεσα που δυσκολα θα με βρειτε.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή