SOL και ψάρεμα, ξυπνάτε κοκοβιοί.....

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33145
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser26309

ειστε ολοι λιγο μετριοι που ασχολειστε με τον κατωτερο του μετριου
 

DeletedUser

Ρε σεις ένας να υποστηρίξει τον αλανταλον...!μόνος του παίζει μπαλίτσα τόση ώρα και δεν έχει πλάκα.

Στο θέμα μας τώρα νομίζω ότι το θέμα είναι ανουσιότατο γιατί δεν υπάρχει αντίλογος. Τι θα πει δηλαδή ο αλανταλον; Ότι έχει μια γάτα που παίζει στην σολ ο μπατζανάκης της και της μίλησε για το ιερό τάγμα σολαιστων;

Κάποιος αντμιν με ανθρωπιά ας κλειδώσει το θέμα γιατί είναι σκέτο σπαμ.
 

DeletedUser33145

όπα με βρίσατε με είπατε νουμπα με στείλατε για ψάρεμα.....!!!!! ως εδώ....
δεν θα μου χαλάσετε το θέμα

τελικά ρίξατε παραγάδι για καμιά σοβαρή ψαριά?
η πάλι κοκοβιούς θα μαζέψετε?

αν ναι ποια είναι η τυχερή φυλή που θα δει τα παλικάρια της να την δίνουν στεγνά για μια θεσούλα σε εσάς (παλικάρια? κοκοβιούς ήθελα να πω.)
 

DeletedUser31147

Εγώ μιας και όπως έχω ξαναγράψει είμαι σε ηλικία που πρέπει να κάνω καλές πράξεις , σε λυπήθηκε και η ψυχή μου στα μηνύματα που αλλάξαμε πριν όταν διαπίστωσα την θαλασσοδαρμένη σου σκέψη , λέω να προσπαθήσω να σε βοηθήσω ..
Γράψε εδώ λοιπόν τα αιτήματα σου ..Να καταλάβουμε και εμείς τι ακριβώς θέλεις να πεις με αυτά που γραφεις τόση ώρα γιατί ναι μεν είναι γραφικά αλλα για γέλια δεν είναι . Γελάμε μεν αλλα όχι με αυτά που γραφεις αλλα με τον πελαγωμένο σου τρόπο να επιβεβαιώσεις την ύπαρξη σου .
 

DeletedUser33145

Εγώ μιας και όπως έχω ξαναγράψει είμαι σε ηλικία που πρέπει να κάνω καλές πράξεις , σε λυπήθηκε και η ψυχή μου στα μηνύματα που αλλάξαμε πριν όταν διαπίστωσα την θαλασσοδαρμένη σου σκέψη , λέω να προσπαθήσω να σε βοηθήσω ..
Γράψε εδώ λοιπόν τα αιτήματα σου ..Να καταλάβουμε και εμείς τι ακριβώς θέλεις να πεις με αυτά που γραφεις τόση ώρα γιατί ναι μεν είναι γραφικά αλλα για γέλια δεν είναι . Γελάμε μεν αλλα όχι με αυτά που γραφεις αλλα με τον πελαγωμένο σου τρόπο να επιβεβαιώσεις την ύπαρξη σου .

μου μιλάς σε προσωπικό επίπεδο και ζητάς να μου κάνεις ψυχανάλυση?:doh:
εδώ είναι παιχνίδι και περιορίσου λοιπόν σε αυτό χωρίς κακόβουλες προσωπικές έμμεσες επιθέσεις,

αν θες απαντάς και στην ερώτηση μου....
τελικά ρίξατε παραγάδι για καμιά σοβαρή ψαριά?
η πάλι κοκοβιούς θα μαζέψετε?

αν ναι ποια είναι η τυχερή φυλή που θα δει τα παλικάρια της να την δίνουν στεγνά για μια θεσούλα σε εσάς (παλικάρια? κοκοβιούς ήθελα να πω.)
 

DeletedUser28887

με τις λακαμιες που λες αυτο ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙ
 

DeletedUser8132

ακόμα δεν τυφλώθηκες?
έχεις μεγάλες αντοχές τελικά εσύ παλικάρι μου...

καλό είναι να πλένεις τα χέρια μετά το γράφει και η Βικιπαίδεια .

Εγώ πάλι εντυπωσιάζομαι με την δική σου αντοχή να κάθεσαι και να γράφεις σε κόσμο που έχεις φάει πυξίδα τόσες ώρες απλά για να προπαγανδίσεις την Sol...

Πραγματικά μπράβο...
 

DeletedUser28887

Το πουλι μου (Παπαγάλος ειναι) οταν νυκτώνει σαν τον μπατμπαν σκαρφαλωνει στις μοναχικες σου τρύπες διωχνει βασανα και λύπες..ειναι βαθυ ο πόνος της αγάπης μα ειναι χειρότερο να σε πηδαει αράπης.. Το κο-πλευ αφιερωμενο
 

DeletedUser33145

Εγώ πάλι εντυπωσιάζομαι με την δική σου αντοχή να κάθεσαι και να γράφεις σε κόσμο που έχεις φάει πυξίδα τόσες ώρες απλά για να προπαγανδίσεις την Sol...

Πραγματικά μπράβο...

σου πέρασε από το μυαλό ότι δεν προπαγανδίζω όπως λες (δεν έβαλα εγώ το θέμα στην προπαγάνδα όταν το δημιούργησα)
ότι επιμένω να προσπαθώ να κάνω το παιχνίδι καλύτερο
και με αυτόν τον τρόπο καταφέρω να βρω κόσμο με τις δικές μου ηθικές αρχές [(παιχτηκά) γιατί ηθικοί πραγματικά είστε οι περισσότεροι] και να ευχαριστηθώ άλλη μια φορά αυτό το παιχνίδι που μου αρέσει τόσο πολύ?

δεν προπαγανδίζω, αλήθειες λέω
ποτέ σε κανέναν κόσμο μέχρι και τον 14 φυλή που ετοίμαζε πλάνο δεν στρατολόγησε παίχτες του εχθρού,
νέα κόλπα βλέπουμε τώρα..... αλλά δεν τα γουστάρω αυτά τα κόλπα και θα λέω πάντα αυτά που πιστεύω.

- - - Eνημερώθηκε - - -

Το πουλι μου (Παπαγάλος ειναι) οταν νυκτώνει σαν τον μπατμπαν σκαρφαλωνει στις μοναχικες σου τρύπες διωχνει βασανα και λύπες..ειναι βαθυ ο πόνος της αγάπης μα ειναι χειρότερο να σε πηδαει αράπης.. Το κο-πλευ αφιερωμενο

δεν έχω άποψη αλλά για να το λες κάτι θα ξέρεις δεν σου αντιτίθεμαι!!!
 

DeletedUser28887

Ξες εσυ χθες μ τα ελεγες απο πρωτο χερι στο σκαιπ πως ειναι και μ ελεγες να δοκιμασω
 

DeletedUser8132

σου πέρασε από το μυαλό ότι δεν προπαγανδίζω όπως λες (δεν έβαλα εγώ το θέμα στην προπαγάνδα όταν το δημιούργησα)
ότι επιμένω να προσπαθώ να κάνω το παιχνίδι καλύτερο
και με αυτόν τον τρόπο καταφέρω να βρω κόσμο με τις δικές μου ηθικές αρχές [(παιχτηκά) γιατί ηθικοί πραγματικά είστε οι περισσότεροι] και να ευχαριστηθώ άλλη μια φορά αυτό το παιχνίδι που μου αρέσει τόσο πολύ?

δεν προπαγανδίζω, αλήθειες λέω



ποτέ σε κανέναν κόσμο μέχρι και τον 14 φυλή που ετοίμαζε πλάνο δεν στρατολόγησε παίχτες του εχθρού,
νέα κόλπα βλέπουμε τώρα..... αλλά δεν τα γουστάρω αυτά τα κόλπα και θα λέω πάντα αυτά που πιστεύω.

Έλα τώρα γιατί έχει καταντήσει κουραστικό.

Αν σε ενοχλούν οι στρατολογήσεις που έγιναν ας έμπαινες με πιό αξιόπιστους συμπαίχτες στον κόσμο.

Δεν νομίζω ότι όποιοι παίχτες μπήκανε απειλήθηκαν ή μπήκαν με το ζόρι! Προφανώς ήθελαν/ζήτησαν να μπουν.

Αν η φυλή σου ήταν random recruited συμβαίνουν αυτά. Αν ήταν premade μην ξαναμπείς μαζί τους.

Αυτά σε ενοχλούν εσένα όμως, ολόκληρες ήπειρη που ενώνονται για να αντιμετωπίσουν μία φυλή δεν σε χάλασαν έτσι?

Ότι συμφέρει τον καθένα προφανώς.

Εσένα σε ενόχλησε ότι έφαγες πυξίδα και τίποτα άλλο, και απλά κράζεις αυτούς που την ρίξανε.

Γιαυτό σου λέω... δεν λες αλήθειες. Απλά προπαγανδίζεις και άσχημα κιόλας...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2765

[nkv]Μετά από 2 ώρες υπολογισμών και εκτπώσεων λόγω διακοπών και μη θέλοντας να ερημώσει
το φόρουμ, κατέληξα σε 38 post (από τα 74!) στα οποία θα μοιραστούν από 10 Πόντοι Ποινής έκαστο.[/nkv]
30 Πόντοι Ποινής = 1 Μήνας Ban

[nkv]Τα συχαρητήρια μου σε όλους σας για τον απαράδεκτο τρόπο συμπεριφοράς έναντι στα άλλα μέλη του φόρουμ και μετα λύπης έχω να αναφέρω πως ένα μεγάλο μέρος της SOL στο φόρουμ (αν όχι όλη η φυλή) θα πάει για ένα τελευταίο μπάνιο, μια προσφορά της Ο.Δ. για να τιμήσουμε το πλούσιο λεξιλόγιο σας.[/nkv]

bcuozno.png


[nkv]Το θέμα εννοείται πως κλειδώνει,
Niko0olas[/nkv]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6091

[mad]Για πάμε λίγο να πούμε μερικά πράγματα γιατί εκεί στη sol μάλλον θέλετε να με βλέπετε και με το μάτι ανάποδα για να συμπεριφέρεστε ανθρώπινα.

Κάποιο "ανώριμο παιδί χαρά γεμάτο" μπήκε φυσικά παράνομα σε λογαριασμό που είχα παίξει εγώ για 3-4 μέρες και έκανε τις γνωστες ****μάρες που κάνει κάθε παιδάκι 5 ετών όταν το αφήνουν ελεύθερο. Μετά όμως έλεγαν πως μπήκαν στο λογαριασμό του Mad18 στο παιχνίδι και και και. Κόψτε λίγο τις ****μάρες γιατί έχω πει και σε ανακοίνωση πως δεν θα πιάνει κανένας στο στόμα του την ομάδα διαχείρισης ούτε και ως προπαγάνδα.


Μιση λέξη ακόμα να ακούσω για αυτή την βλακεία που κάνανε κάποιοι και που το μυαλό τους όχι μονο δεν αντιλαμβάνεται πως είναι βλακεία και πρέπει να ντρέπονται αλλα το διαφημίζουν μάλιστα, θα διαλύσω την sol χωρίς νέα ενημέρωση και ναι, μετά μπορείτε να πάτε και να με καταγγείλετε όπου θέλετε. Δεν μπορεί κανένας να πιάνει στο στόμα του το όνομα του CM ενός παιχνιδιού για να διαφημίζει τις ****μάρες του. Δεν θα το ανεχτώ και δεν θα το συζητήσω ξανά.


[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή