SOL και ψάρεμα, ξυπνάτε κοκοβιοί.....

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33145
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33198

αλαννταλον ποιος σου ειπε εσενα οτι ολοι εμεις θελουμε να κλεισουμε τον κοσμο; και τα 80 ατομα; εχεις τερματισει ποτε κοσμο; αν ναι θα ηξερες οτι πολυ στον δρομο τα παραταν ενω γινονται και αρκετες ενωσεις λογαριασμων
 

DeletedUser33188

στους μέτριους τους ΟΛΟΥΣ που ΟΛΟΙ πυξιδιάστηκαν βασικά :D :'( :axe:
 

DeletedUser

αλλανταλον ξερεις τι με θυμιζεις?κατι σπυρακια παρακμιακα που βγαζεις οταν εισαι στην εφηβεια και ειναι γεματο πυον. Μια τετοια αηδια εισαι.
αλλα ενταξει εισαι ενας πυξιδιασμενος ******. αυτο εισαι. κριμα ρε. ΕΙΣΑΙ ΝΤΡΟΠΗ αμα ημουν στην θεση σου θα πηδουσα απο τον τριτο να πεσω με το κεφαλι να δω αν με νικαει το μπετο ή οχι σε συναγωνισμο βλακειας. πρεπει να εισαι κατα 120% πιο ****ς και απο το μπετο
 

DeletedUser29831

Πέτα άλλα ντάλον για τους βρωμο ΣΟΛ που δίνουν ΨΟΛ σε όλον τον κ30..Τά Κο-πλευ
 

DeletedUser33145

απαπαπαπαπαππα
πραγματικά είστε κακά αγόρια
ξέρετε με την γλώσσα σας να μας βάζετε στη θέση μας

πάω να κάνω όλα όσα με προκαλέσατε να κάνω...
προφεσιοναλ.....όταν ξεδινεις εδώ με αυτό το στόμα που έχεις,μετα γλυτώνει η χούφτα σου τις κακουχίες?


Αν η απάντηση του master t σας κάλυψε παρακαλώ μην απαντήσετε σε αυτό το μήνυμα.

Αν πάλι όχι πέστε μας με ποιό nickname παίζετε/παίζατε στο παιχνίδι.

Άκυρο, μόλις είδα ότι είσαι από τους πικραμένους πυξιδιάριδες. (Δικά σου λόγια, μην παρεξηγηθώ)


πυξίδα έχω φάει,
αν θες πιστεύεις ότι μόλις σας κατάλαβα απλά χάρισα τα χωριά μου γιατί δεν παλεύεστε [(αν και είχατε κάνει και σε εμένα πρόταση να έρθω σε εσάς) αλλά σε πάχυνση εγώ δεν μπαίνω]
συχωραμαι αλλά δεν θα σου πω το όνομά ακόμα γιατί το διασκεδάζω φοβερά...

προς τι ο πληθυντικός ξαφνικά?
όχι δεν με κάλυψε βέβαια η απάντηση.
 

DeletedUser33188

λογικό να ντρέπεσαι για το ακκ σου φίλε μου..αν κι εγώ στη θέση σου δεν θα ντρεπόμουν μόνο γι αυτό :grrr:
 

DeletedUser28887

Εχει χάρη π ο αρχήγος φεύγει επειδή είναι μετριος να γίνει σχετικος και κανιε εκπαιδευση κ δνε μπορει να απαντησει..Τα κο-πλευ
 

DeletedUser

Απο το στιγμη που δν μας λες το πικραμενο ακκ σου δν μπορουμε να σε παρουμε στα σοβαρα...
εισαι ενα παιχτης κατω του μετριου αρα πηγαινε για ψαρεμα καλυτερα...
Αναθεμα και αν νομπλαρες 3ο-4ο χωριο...
 

DeletedUser8132

απαπαπαπαπαππα
πραγματικά είστε κακά αγόρια

Φήμες μόνο, κακοήθιες θα έλεγα.

ξέρετε με την γλώσσα σας να μας βάζετε στη θέση μας

Και στο game απότι δείχνουν τα στατιστικά

πάω να κάνω όλα όσα με προκαλέσατε να κάνω...
προφεσιοναλ.....όταν ξεδινεις εδώ με αυτό το στόμα που έχεις,μετα γλυτώνει η χούφτα σου τις κακουχίες?

Τώρα γίνεσαι προκλητικός εσύ όμως πονηρούλη. Ξεδίνουμε και σε άλλα games, κάποιοι όσο απίστευτο κιαν φαίνεται ενίοτε και στις κοπελιές τους.




πυξίδα έχω φάει,

Αυτό ήταν σίγουρο εξ αρχής.

αν θες πιστεύεις ότι μόλις σας κατάλαβα απλά χάρισα τα χωριά μου γιατί δεν παλεύεστε [(αν και είχατε κάνει και σε εμένα πρόταση να έρθω σε εσάς) αλλά σε πάχυνση εγώ δεν μπαίνω]

Ενώ αν καθόσουν να πολεμήσεις θα τα κράταγες.
Print screen από την πρόσκληση ή το μήνυμα έχουμε ή πετάμε αερολογίες?

συχωραμαι αλλά δεν θα σου πω το όνομά ακόμα γιατί το διασκεδάζω φοβερά...

Δεν είσαι ο μόνος όπως καταλαβαίνεις

προς τι ο πληθυντικός ξαφνικά?
όχι δεν με κάλυψε βέβαια η απάντηση.

Είναι πληθυντικός ευγενίας, μην ξεχνάμε και τους τρόπους μας.
 

DeletedUser33145

Απο το στιγμη που δν μας λες το πικραμενο ακκ σου δν μπορουμε να σε παρουμε στα σοβαρα...
εισαι ενα παιχτης κατω του μετριου αρα πηγαινε για ψαρεμα καλυτερα...
Αναθεμα και αν νομπλαρες 3ο-4ο χωριο...

αυτό δεν το ήξερα μπορείς και πάνω από 2?

πάω για ψάρεμα
καλά είναι να με ακολουθήσετε και κάποιοι από εσάς για να τιμήσουμε το ανέκδοτο.

προφεσιοναλ μην παρεξηγηθώ δεν το λέω για εσένα...
[SPOIL]ξέρω ότι δεν αποχωρίζεσαι την χούφτα σου ποτέ..[/SPOIL]
 

DeletedUser33145

σωστός....
ένα μεγάλο συγνώμη από τον παίχτη που δεν είναι παρόν και σίγουρα δεν είχε καμία συμμετοχή σε αυτή την κουβέντα,

ελπίζω να καταλάβατε ότι έλεγα για τον @ The.Paranormal
 

DeletedUser

Ακομα δεν πεθανες εσυ? ρε συ αν ειναι δυνατον να προσπαθει να μας την πει και ο αλαννταλον!!!ΠΟΙΟΣ?!?!??!?!ο αλαννταλον ρε φιλε!αν ειναι δυνατον! εγω ξερεις τι λεω, οτι εισαι λιγο ασχετος και νουμπακλας.
 

DeletedUser33145

Ακομα δεν πεθανες εσυ? ρε συ αν ειναι δυνατον να προσπαθει να μας την πει και ο αλαννταλον!!!ΠΟΙΟΣ?!?!??!?!ο αλαννταλον ρε φιλε!αν ειναι δυνατον! εγω ξερεις τι λεω, οτι εισαι λιγο ασχετος και νουμπακλας.

ουαουυυυυυ
χρήστης από το 2011 με 46 εμφανίσεις και οι 7 για εμένα?
τόσο πολύ σε πόνεσα γλυκέ μου?
το avatar είναι η πραγματική φωτό σου η ακτινογραφία της ψυχής σου?

ΣΟΛΙΣΤΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!
 

DeletedUser

Το βρηκες ! ειναι η ακτινογραφια!!!! μπραβο κερδισες ενα χρυσο αυγο βαλτο οπου θελεις!
 

DeletedUser28887

Σε κάνω πρόσταση να μπεις στη ΣΟλ να δίνεις ΨΟλ μόνο με 5ευρώ ρενιέρη να γίνεις και μασοτ της φυλης μας και να φύγει ο οριοννας που τρώεο τηγανιές στο κεφάλι επειδη γαβγιζει..
 

DeletedUser33145

....ΠΑΡΕΚΤΈΠΕΣΑΙ.....

μίλα καλά μίλα όμορφα....

[SPOIL]
kentiki..jpg
[/SPOIL]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή