SOL vs Υ.Κ.

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33145

εδώ απαντάς στα 235 άτομα που διαβάζουν το θέμα
αφού το είπες καν το


αν θες να μιλήσεις prive πάλι μπορείς να το κάνεις, αλλά εδώ υποστηρίζεις την θέση σου σε χιλιάδες παίχτες και δεν παίζουν όλοι στον 30
η καταξιώσου για την <<καλή>> ομάδα που έχεις η σταμάτα να μας λες ιστορίες μόνο για να λες.
 

DeletedUser31147

Δεν είμαι εγώ το κατάλληλο θύμα για τέτοια κολπάκια . Στους YK απευθύνομαι και επί του ασφαλούς . Αυτά που τους λέω ότι θα βγάλω στην φορα είναι από το forum τους και τα διαβάζουν μονοι τους Ξέρουν ότι υπάρχουν και κανεις με κουκούτσι μυαλό δεν θα μπει σε διαδικασία να γίνει και εδώ ρεζίλι ..
Όσο για την ομάδα μου ..τι εννοείς ? Οι YK ήταν η ομάδα μου αλλα με έδιωξαν , γιατί προχθές που είχα πάει στην εκκλησια άναψα μικρότερη λαμπάδα υπέρ υγείας για τους δούκες της φυλής από το μπόι τους .
 

DeletedUser33145

σπαρματσέτα άναψες τελικά? :grrr2:

θα κάνεις τελικά αυτό που δήλωσες ότι θα κάνεις?
η πάλι στα λόγια θα μείνεις?

και εσύ αν τελικά δεν κάνεις ότι λες... δεν πας για κάνα ψάρεμα να κάνουν δηλώσεις αυτοί που τους παίρνει?
 

DeletedUser31147

Δεν θέλεις να καταλάβεις ότι αυτά που έγραψα δεν αφορούν εσένα και την περιέργεια σου δεν θα σου την ικανοποιήσω έτσι .
Έχεις βεβαια δικαίωμα να έχεις γνώμη και να την λες εδώ , αλλα και εγώ έχω δικαίωμα να αγνοώ τους απέξω .
 

DeletedUser33145

Οποιο μέλος των YK χάνει χωριο αυτόματα είναι ρουφιάνος και έδωσε άδεια τα χωρια του .
Εδώ και τώρα όμως μπορώ να βάλω διαλογους και από το σκύρε και με μηνύματα που και ο Αντώνιο και ο Αρχοντικός έψαχναν άμυνες και κοψίματα και κανεις σας δεν αντιδρούσε .λογικά όταν χάσει κάποιος τα μισά του χωρια και έχει αυτά που του έμειναν άδεια , να ξενερώσει και να τα αφήσει στην τύχη τους και να μην "ξαναενημερωσει" .
Σταματήστε την λάσπη και την αναξιοπάθεια γιατί θα πλακώσω να βάζω εδώ από το forum σας και από μηνύματα κραξίματα από παίχτες σας που δήλωναν τρένα και κανεις σας δεν έμπαινε στον κόπο να δοκιμάσει έστω να κόψει . Για να μην μιλήσω για το poses άμυνες χάσατε από το μέτωπο με το "κανιβαλισμα" του βοήθεια και άλλων πολλών η και με τις επιθέσεις σε εμενα .
Φτάνει το παραμύθι ότι οι άλλοι είναι κακοί και βρώμικοι . Εσείς δεν έχετε ίχνος οργάνωσης και ιδέα ομαδικού παιχνιδιού

η δήλωσή σου ήταν για αυτούς που σε παίρνουν σοβαρά και σε διαβάζουν προσεκτικά.
θα κάνεις ότι δήλωσες
ή άλλη μια φορά θα απογοητεύσεις τους θαυμαστές σου?

... εγώ πάω για ψάρεμα
τα συμπεράσματα είναι όσων μας διαβάζουν.
 

DeletedUser30692

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: Υ-Κ, Υ.Κ, Y.Κ, Y~K
Παίκτες: Arxontikos7

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 61
Πλευρά 2: 24
Διαφορά: 37

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 492,609
Πλευρά 2: 190,371
Διαφορά: 302,238

chart



Αφού επιμένετε :D . Η διαφορά όπως βλέπετε έχει περάσει από το +15 στο +37 ...για να δούμε:axe:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33265

εισαι ωραιος φιλε..παιξαμε μαζι στον κ5 στην mod η κανω λαθος?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

Νομίζω κάνεις λάθος κ5 δεν είχα παίξει από όσο θυμάμαι.
 

DeletedUser30115

κατι ακουστηκε για μια υπερσυμμαχια?ολα γαλαζια? :confused:
εναντιον της ΣΟΛ εννοειτε
ας με διαψευσουν αν δεν ειναι ετσι
γιατι αν ειναι ετσι τα στατς νομιζω πρεπει να αλλαξουν και να μπουνε η υπερσυμμαχια εναντιον της οικογενειας ΣΟΛ
για να βλεπουμε πιο καθαρα τα πραματα οχι για τιποτα αλλο :D
 

DeletedUser2765

[nkv]Καθώς το θέμα δεν βρίσκετε στο Πολιτική & Προπαγάνδα καλό θα ήταν να προσέχουμε λίγο τους χαρακτηρισμούς μας ή να μην τους χρησιμοποιούμε καθόλου.

Σε οποιαδήποτε περίπτωση δεν θα χαριστούν ποινές ή θα κλείσω τα μάτια.[/nkv]
 

DeletedUser

Εμένα το θέμα μου φίλτατοι συμπαίχτες, είναι άλλο....
Αφού έχουμε τον Μπεργκ τον Μπερίσα τι τον θέλουμε???

20140318023600-xLExyFN.png
[nkv]Παραβίαση Κανόνα Φόρουμ Νο3.α
Εντός θέματος, παρακαλώ.[/nkv]

3.α. Posts εκτός θέματος
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Εμένα το θέμα μου φίλτατοι συμπαίχτες, είναι άλλο....
Αφού έχουμε τον Μπεργκ τον Μπερίσα τι τον θέλουμε???

Μπορει να παρει τον Μπεργκ ο γαυρος το Χειμωνα

20140318023600-xLExyFN.png
[nkv]Παραβίαση Κανόνα Φόρουμ Νο3.α
Εντός θέματος, παρακαλώ.[/nkv]

3.α. Posts εκτός θέματος
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Με αντάλλαγμα Σιόβα-Μανιάτη???

20140318023600-xLExyFN.png
[nkv]Παραβίαση Κανόνα Φόρουμ Νο3.α
Εντός θέματος, παρακαλώ.[/nkv]

3.α. Posts εκτός θέματος
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Λες???Κινηση ματ θα ηταν μεταγραφη Λουκακου δανεικο με οψιον αγορας

20140318023600-xLExyFN.png
[nkv]Παραβίαση Κανόνα Φόρουμ Νο3.α
Εντός θέματος, παρακαλώ.[/nkv]

3.α. Posts εκτός θέματος
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

Ορίστε τα στατιστικά από την υπερσυμμαχία

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: Υ-Κ, Υ.Κ, Y.Κ, Y~K, D.T, D.T1, D.T2, D.T3, D.T4, D.T5, D.T6, D.T7, D.T8, D.T9, D.T0, D.T00

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 187
Πλευρά 2: 43
Διαφορά: 144

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,142,657
Πλευρά 2: 295,311
Διαφορά: 847,346

chart
 

DeletedUser2765

[nkv]Ευχαρισώ τον bill.gr που έφερε το θέμα πίσω στους ρυθμούς του.

Επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι το φόρουμ μας έχει να κάνει με τις Φυλετικές Μάχες, κατακρίβεια για τον Κόσμο 30 του ελληνικού σέρβερ ΚΑΙ ΟΧΙ με το ελληνικό προτάθλημα ή τον Παναθηναϊκό.
Εξού και την ονομασία του φόρουμ, αλλιώς θα μας έλεγαν Goal News.

Ένα μικρό δωράκι από εμένα σε όσους αγαπούν το ποδόσφαιρο,
ένας αγώνας κυριολεκτικά SOLτ άουτ:[/nkv]
[SPOIL]
KOKeeLO.png


Καλως ήρθατε στον σημερινό δεύτερο αγώνα του Φόρουμ με τον αγώνα gghln εναντίον του DjForis. Η φιλοξενούμενη ομάδα βρίσκει την εντός έδρας ομάδα να παίζει με τις "ρεζέρβες". Γιατί; Οι αποβολές των Master T, chaosofdeath, brutal, The.Paranormal, M0rg0th και Delcol στον προηγούμενο αγώνα στοίχησαν ακριβά στην ομάδα του gghln η οποία δεν μου γεμίζει και τόσο το μάτι. Η μπάλα στη σέντρα κυρίες και κύριοι και ο αγώνας ξεκινά! Τον πρώτο λόγο στον αγώνα είχε ο DjForis καθώς με καταπληκτική ασσίστ από τον BANίνιο διαμόρφωσε το 10-0 στους πόντους ποινής. Με την μπάλα στο κέντρο ο gghln ξεφεύγει με μαεστρεία μπαίνει στην μεγάλη περιοχή του DjForis αλλά ανακόπτεται από τον Άντμιντς. Ο Φόρουμ Leader σφυρίζει το πέναλτι και με ευκολία ο Γουγουχουλουνιτο νικάει τον ΤερμαΚόψω-ΕγώΠοτέ φέρνοντας το σκορ ισόπαλο στο 10-10 και τις 2 ομάδες να αποχωρούν για τα αποδυτήρια. Με την έναρξη του β' ημιχρόνου ο Ντιντζερο με κεφαλιά ψαράκι, μετά από εκτέλεση κόρνερ από τον ΒΑΝίνιο, καρφώνει τον τερματοφύλακα του gghln, ΣΟΛέρο, πετυχένοντας το 20-10 για την ομάδα του. Το ημίχρονο κύλισε χωρίς φάσεις και με το παιχνίδι να βρίσκεται κυρίος στο κέντρο του γηπέδου. Σκληρά μαρκαρίσματα από την πλευρά του gghln βρίσκουν την ομάδα στο 86" να αγωνίζεται με 2 κίτρινες κάρτες (El Greco, easy rider). Ο διαιτητής κοιτάει την ώρα και δίνει 3 λεπτά καθυστερίσεων. Οι παίχτες της τοπικής ομάδας νιώθουν το βάρος στους ώμους τους, καθώς βρίσκονται πίσω στο σκορ με διαφορά 10 πόντων. Στην άλλη πλευρά οι φιλοξενούμενοι ανοίγονται μπροστά για να πετύχουν ακόμη ένα δεκάποντο και να σφραγίσουν τη νίκη! Αυτό όμως δίνει την ευκαιρία στον ΒΑΝίνιο να περάσει τον ΥΚάρογλου, να πασάρει με ακρίβεια στον Γουγουχουλουνίτο να βρεθεί τετα-τετ με τον ΤέρμαΚόψω-ΕγώΠοτέ και να πετύχει με ευκολία το 20-20 στην εκπνοή του αγώνα. Ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη και το πλήθος, όσοι δεν είναι ΒΑΝαρισμένοι, να παραλυρεί!! [/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32895

Ρε μεγάλε άλλο ματς έβλεπες... ?
Τι παραπληροφόρηση είναι αυτή ?
Σεβαστείτε εμάς που πληρώνουμε για να βλέπουμε από κοντά αυτές τις ομάδες.
Ο Άντμινιτς δεν έκανε πέναλτι ο Γκουγκουχουλουνίτο μόνος του έπεσε, Νειμάρ θύμισε.
Και τα λεπτά ήταν 2 μετρημένα άσχετα που ο πουλημένος έδωσε 3 και κράτησε 5,5 μέχρι να γινει 20-20.
Συνεχίζοντας ντροπή που δεν είπες για την παράταση !!!!!!! 2 αγώνες με απόλυτη ισοπαλία από ότι είδα στην τηλεόραση πάνε παράταση και μετά πέναλτι, αλλά μικρό παιδάκι είμαι και εγώ πού να ξέρω.

Για να μην μείνει ο κόσμος με την αγωνία θα σας πω εγώ τι έγινε. Ο DjForis αποφασίζει να βάλει μέσα τον Sodtavavava (ανερχόμενο ταλέντο, όχι σαν τα άλλα όμως που έμειναν ταλέντα). Με την αλλαγή και την έναρξη της παράτασης το παιχνίδι εξακολουθεί να έχει το απερίγραπτο ενδιαφέρον όπως πριν. Ξαφνικά εμφανίζεται ο Μικρός Νικ0λας και επειδή από πιο μικρός είχε όνειρο να γίνει σαν τον κ.Moyes πετάγεται και λέει
pbrhnil.png


Ντροπή και αίσχος άθλια ΜΜΕ.
Θα βάλω τον Σαββίδη να σας αγοράσει και τότε είναι που ο ΠΑΟΚ δεν θα πάρει ούτε μπάλες για την προπόνηση. Ούτε ένα Molto για τον Μαντούρο ρε παιδί μου.


Y.Γ. : Την συνέχει ρωτήστε την σε κάποιον άλλον με τέτοια αίσχη έφυγα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gghln

DeletedUser33200

Ορίστε τα στατιστικά από την υπερσυμμαχία

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: Υ-Κ, Υ.Κ, Y.Κ, Y~K, D.T, D.T1, D.T2, D.T3, D.T4, D.T5, D.T6, D.T7, D.T8, D.T9, D.T0, D.T00

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 187
Πλευρά 2: 43
Διαφορά: 144

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,142,657
Πλευρά 2: 295,311
Διαφορά: 847,346

chart




Αυτο αποδεικνυει την ποιοτητα των παικτων της SOL για την οποια ορισμενοι αμφιβαλλανε...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή