SOL vs Υ.Κ.

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Κάποιος έπρεπε να ανεβάσει στατιστικά από τον μεγαλύτερο πόλεμο του κόσμου 30 και είπα να το κάνω εγώ.

yE2KZQg.png
 

DeletedUser33145

και σε αυτούς ρουφιανάκια έχετε?
καλά είστε χαρισματικοί τελικά,
λιγότερες απώλειες ως επιτιθέμενοι,
περισσότερες ως αμυνόμενοι
και τελικά πήρατε τα περισσότερα χωριά,

κάτι μου λέει ότι πάλι σας την σφύριξαν και πήρατε τα άδεια,

άσε μην κάνεις τον κόπο ξέρω, μελετήσατε τα στατιστικά και χτυπήσατε μελετημένα.:p
 

DeletedUser26309

παντου ρουφιανους εχουμε.για την ακριβεια ολοι οσοι μπηκαν στον 30 ειναι ρουφιανοι δικοι μας και τα στησαμε ετσι για να φανουμε μεγαλη φυλη
 

DeletedUser31147

και σε αυτούς ρουφιανάκια έχετε?
καλά είστε χαρισματικοί τελικά,
λιγότερες απώλειες ως επιτιθέμενοι,
περισσότερες ως αμυνόμενοι
και τελικά πήρατε τα περισσότερα χωριά,

κάτι μου λέει ότι πάλι σας την σφύριξαν και πήρατε τα άδεια,

άσε μην κάνεις τον κόπο ξέρω, μελετήσατε τα στατιστικά και χτυπήσατε μελετημένα.:p

Τα νούμερα έχουν διαμορφωθεί έτσι για άλλο λόγο .
Παίρνει ένα χωριο η sol και αφού το πάρει , θυμάται η YK να στείλει άμυνες . Μετά αποφασίζουν να πάνε για ανακατάληψη , αλλα δεν τραβάνε τις άμυνες τους και έτσι , μπορεί μεν να μην παίρνουν το χωριο , από oda όμως παίρνουν μπόλικα .. Φυσικά έτσι κάνει και το κομμάτι της η sol και με ξένες άμυνες ανεβαίνει και αυτή στα odd ..
Για να καταλάβετε πάντως για τι οργάνωση και συμμετοχη μιλάμε , σε χωριο του βοήθεια σήμερα , με εμπιστοσύνη στο 30 , έστειλαν 12 αριστους να το πάρουν ... το αποτέλσμα καλύτερα να μην το ρωτήσετε .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

και σε αυτούς ρουφιανάκια έχετε?
καλά είστε χαρισματικοί τελικά,
λιγότερες απώλειες ως επιτιθέμενοι,
περισσότερες ως αμυνόμενοι
και τελικά πήρατε τα περισσότερα χωριά,

κάτι μου λέει ότι πάλι σας την σφύριξαν και πήρατε τα άδεια,

άσε μην κάνεις τον κόπο ξέρω, μελετήσατε τα στατιστικά και χτυπήσατε μελετημένα.:p


εχουμε καμια 20ρια ρουφιανους παντου ειναι η αληθεια
αλλα πρεπει να παραδεχτεις και εσυ οτι γενικα ολοι ειστε λιγο μετριοι :noob:
 

DeletedUser33280

Γεια σας αργυρης εδω απο κ5 παιζω χρονια σε αυτο το παιχνιδι και πρωτη φορα βλεπω σε κοσμο τοση ρουφιανια...Ημουν στην φυλη MIB και εβλεπα εδω και εναν μηνα να διωχνουνε παικτες και να τους περνουνε τα χωρια χωρις λογο, να περνουν χωρια απο συμμαχους και οταν καπιος πηγενε διακοπες και εδεινε επιτηρηση του αδειαζαν τα χωρια ο παικτης που ειχε ητν επιτηρηση και τα περναν αδεια.εμενα με διωξαν χωρις λογο τωρα και με νομπλαρουν ενω ηξεραν οτι τις αμυνες μου τις ειχα στο μετοπο...Δν ξερω αν και οι υπολιπες φυλες εχουν τοσους ρουφιανους αλλα σαν και αυτους πρωτη φορα βλεπω...
 

DeletedUser30692

Βασικά τα στατιστικά έχουν γίνει έτσι γιατί ένα μεγάλο μέρος των παικτών από Υ.Κ έχουν κάπως άδεια τα χωριά με τείχος κοντά στο 16 ...μάλλον είναι μια καινούρια τακτική αυτό.

Επίσης οι απώλειες που έχουν ως επιτιθέμενοι είναι γιατί στα πλάνα τους σπάνε τα χωριά αλλά χωριά δεν παίρνουν...:oops:

Η SOL έχει παίξει πιο καθαρά από οποιαδήποτε άλλη φυλή και ΕΙΔΙΚΑ την Υ.Κ . Δεν φταίμε εμείς που στέλνουμε επιθετικά αλλά τα χωριά τους σπάνε με την 1η νουκε....μή

Αν θέλετε να πείτε κάτι για τη SOL την επόμενη φορά να έρθετε με αποδείξεις μήπως σας πάρουμε στα σοβαρά.
 

DeletedUser33145

Με αποδείξεις μιλάμε τις οποίες εσύ επιμένεις να αγνοείς!!!

αυτό που λες θα είχε βάση αν η μια μεριά είχε επιθετικές απώλειες και η άλλη αμυντικές,
βλέπουμε όλοι όμως ότι η μια μεριά έχει ανεβασμένες και επιθετικές και αμυντικές απώλειες (άρα προσπαθούσε να κάνει παιχνίδι)
και η άλλη απλά έκανε περίπατο γιατί ήταν μιλημένη για άλλη μια φορά.

και όπως πάντα πριν επιτεθείτε, είχατε κάνει και τις απαραίτητες στρατολογήσεις, απλά αυτή την φορά δεν ήρθαν απευθείας σε εσάς αλλά πέρασαν πρώτα από άλλες φυλές για να χαθούν τα πραγματικά στατιστικά.
 

DeletedUser33198

ποια ηταν μιλημενα ρε φιλε να πουμε;
τα παιδια απο ΥΚ σκαζαν νουκ οπως να ναι ρε φιλε πλακα μας κανεις;
επισης οτι τρενο στειλαν σχεδον κοπηκε περα ελαχιστων και τα χωρια τα περναν μετα με νουκ και καπακι αριστονουκ!
μην γινεσαι ανοητος!
αρκετα χωρια στο μετωπο μας ειχαν λαβει ηδη αμυνες την ωρα που δικα τους χωρια στο μετωπο τα επερνε ο απερκατ χωρις να συναντησει καμια αντισταση!
Το οτι αφηνουν χωρια στο μετωπο αδεια και τους τα παιρνουμε λες να ειναι επειδη ειναι μιλημενα;
και οι ρουφ που λες οτι εχουμε εκει ποιοι στον π@#$%ο ειναι και ξερουν ποια χωρια ειναι αδεια και ποια οχι;
 

DeletedUser30692

Φιλαράκο...Δε νομίζω να ξέρεις καλύτερα εσύ τι γίνεται στο δικό μας μέτωπο ...

Τα χωριά των Υ.Κ στο μέτωπο είναι σχεδόν ΑΔΕΙΑ και ΦΥΣΙΚΑ προσέχουμε που βαράμε. Αν εσείς είστε εντελώς ανίκανοι να πάρετε ένα χωριό και να έχετε ρίξει και 100 nuke επάνω του δεν φταίμε εμείς για αυτό. Υπάρχει κάτι που λέγεται κόψιμο τρένων σε περίπτωση που δεν το έχετε ακούσει...Όταν εσείς ρίχνετε σε ένα χωριό 5 nuke φυσικό ειναι να το καθαρίσετε αλλά η ανικανότητά σας να πάρετε χωριό οφείλεται κυρίως σε όποιον βγάζει τα πλάνα και σε εσάς τους ίδιους.

Τα περί ρουφιανιάς βγαίνουν απο την διοίκησή σας για να αιτιολογήσουν την ανικανότητά τους να διαχειριστούν σωστά μια φυλή. Δεν περιμένω να το καταλάβεις...
 

DeletedUser31147

Εξακολουθείτε στην YK να ψάχνετε δικαιολογίες ότι φταίνε και καλά οι ρουφιάνοι , αλλα είμαι πολύ περίεργος να μου πείτε και τι να δει και να μεταφέρει ένας ρουφιάνος από το forum σας ?
Τις άδειες για τα barbara ..το "κανιβαλισμα" του βοήθεια ..η το θέμα καλημέρα , με την απάντηση της διοίκησης σα από κάτω ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ?
Η φυλή σας διοικείται από μια κλίκα που το μονο που ξέρει και την ενδιαφέρει είναι η party της και τίποτα άλλο .
Φυσικά το λιγότερο αστείο είναι και η νέα σας ανακάλυψη σήμερα ότι οι sol "χακαρουν" τους λογαριασμούς σας και σας αδειάζουν τα χωρια ... Μου αρέσει που παίχτες με τόση πείρα όπως είσαστε εκεί βγαίνετε και τραβάτε και εσείς τα μαλλιά σας για το κακό που σας βρήκε .
Ο "τοπακος" πάντως την πλακα του την έκανε , και εσείς το μονο που έχετε να κάνετε είναι να περιμένετε τον 31 και να ελπίζεται ότι θα έχει και αυτός τόσο καλές ρυθμίσεις όπως ο 30 να παίξετε πάλι .
 

DeletedUser33145

τελικά έχετε την πλάκα σας

ο ένας με βρίζει βάζοντας παπάκια θαυμαστικά και ότι άλλο σύμβολο προλαβαίνει μέσα στην ταραχή του αρκεί να μην καταλάβω το μέγεθος της βρισιάς που είπε.

ο άλλος με αποκαλεί φιλαράκι για να αποκτήσαμε οικειότητα μήπως και γλυτώσει κάνα χωριουδάκι πάλι.

ο άλλος θέλει να με παρουσιάσει ως παίχτη της ΥΚ για να με λανσάρει ως πικραμένο και να μας δήξει ότι όντος έχει πρόσβαση στο φόρουμ τους

:rolf:

όχι δεν παίζω ποια στον 30
με πυξιδιασατε από τους πρώτους…
αλλά τα στατιστικά δείχνουν πως παίζετε και εγώ πάντα θα είμαι εδώ για να το θυμίζω

και να θυμάστε εσείς που ΔΕΝ θα κανιβαλήσετε
40 θα πάρουν τον κόσμο ο νοών νοείτε.

[SPOIL][video=youtube;qM9ou74LYlM]https://www.youtube.com/watch?v=qM9ou74LYlM[/video][/SPOIL]
 

DeletedUser30692

Κοίτα αν δεν έχεις τίποτα να κρύψεις... για πες μας με ποιο ονομα έπαιζες ?

Όταν λες να γλυτώσω χωριουδάκι :p ? α00αχ0χ0χχα0αχ0αχ

Έχω χάσει κανένα εκτός από reclaim :p ?

Θες να αναλύσουμε τα στατιστικά ? Μάλιστα

Οι κατακτήσεις είναι δικές μας οι απώλειες των Υ.Κ ? Πώς γινεται αυτό ?

1.) οι Υ.Κ όταν σκάνε πλάνα βάζουν πολλές νουκε μπροστά παίρνουν τις απώλειες όμως τα τρένα τους κόβονται.
2.) Τα χωριά των Υ.Κ στο μέτωπο είναι ΑΔΕΙΑ ( δεν ξέρω ποιος ειναι υπεύθηνος αμυνών πάντως δεν κάνει τη δουλειά του.

Έτσι διαμορφώνονται τα στατιστικά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

και σε αυτούς ρουφιανάκια έχετε?
καλά είστε χαρισματικοί τελικά,
λιγότερες απώλειες ως επιτιθέμενοι,
περισσότερες ως αμυνόμενοι
και τελικά πήρατε τα περισσότερα χωριά,

κάτι μου λέει ότι πάλι σας την σφύριξαν και πήρατε τα άδεια,

άσε μην κάνεις τον κόπο ξέρω, μελετήσατε τα στατιστικά και χτυπήσατε μελετημένα.:p

Α ναι σε θυμάμαι εσύ βέβαια είσαι από άλλο ανέκδοτο , αλλά πικραμένος είσαι και εσύ δεν θα έβγαινες να μιλήσεις ?
Και τα χωριά που έχουν πάρει και φαίνονται στα στατιστικά είναι πάρα πολλά για το παιχνίδι που έχουν κάνει οι Υ.Κ.
Το ότι έχουμε λιγότερες επιθετικές απώλειες και περισσότερες αμυντικές αλλά και περισσότερα χωριά δείχνει ότι παίζουμε καλύτερα από τους Υ.Κ. , Αν είχαμε επιθετικές απώλειες κάτω από 1.000.000 και αμυντικές λιγότερες από Υ.Κ. τότε θα μπορούσες να βγάλεις το σενάριο περί ρουφιανιάς αλλά μάλλον είσαι λίγο μέτριος και δεν θα μπορέσεις να καταλάβεις αυτό που μόλις σου είπα.
Εξάλλου είμαστε 1η με διπλάσιες επιθετικές απώλειες από την 2η φυλή επειδή έχουμε πολλούς ρουφιάνους και τα παίρνουμε όλα άδεια .

Και για να σου λύσω και το μυστήριο για το πως γίνεται να έχουμε λιγότερες επιθετικές και περισσότερες αμυντικές θα σου πω τι γίνεται.
Παίρνουμε κάποια χωριά και έρχονται για reclaims 7 ώρες μετά και σκάνε 5-6 nukes στο κάθε χωριό (κάποια τα παίρνουν , τα περισσότερα όχι) Επίσης έχουμε κάνει 3 οργανωμένα πλάνα και η Υ.Κ. 2 (πλάνα ο θεός να τα κάνει δηλαδή)
Εμείς έχουμε πάρει σύνολο στα πλάνα γύρω στα 20 χωριά (όχι και τόσο καλά) και η Υ.Κ. έχει πάρει σύνολο 4 στα 2 πλάνα που έχει κάνει και μάλιστα στο τελευταίο που βάραγαν τον MYTHO δεν πήρε κανένα γτ εκείνη την ώρα επιτηρούσε τον λογαριασμό ο μέτριος Da viNci .
Τα πράγματα λοιπόν είναι πολύ απλά , όποιος ξέρει τουλάχιστον τα στοιχειώδη μπορεί να καταλάβει ότι τα λεγόμενα μου είναι βάσιμα .
Οι μέτριοι ας μην διαβάσουν καν το ποστ μου.

20140318023600-xLExyFN.png


[nkv]+10 Πόντους Ποινής για παραβίαση Κανόνα Φόρουμ No2 & Νο2.α
To θέμα δεν βρίσκετε στην Πολιτική&Προπαγάνδα οπότε να προσέχουμε το πως εκφραζόμαστε στα άλλα μέλη του Φόρουμ[/nkv]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26663

Θέλει να μας πει η ΣΟΛ ότι παίζει τίμιο παιχνίδι;
Μπράβο ρε, θέλετε και πρόσβαση στο κρυφό μήπως;; Εγώ βλέπω 21 χωριά που πήρατε που δεν μάθαμε ποτέ τους χρόνους, μάλλον ήταν δικό σας, και άλλα 7 χωριά από παίκτη που πάλι έγινε το ίδιο.

Εσείς που είστε καλοί και εμείς μέτριοι, επειδή εδώ κάνετε τους ήρωες και τους "μεγάλους" παικτές κλέψτε και κανένα κωδικό να μπείτε ρε :)
 

DeletedUser26309

εσει ξενερωνετε τους παικτες σας και δεν ασχολουνται.εξαφανισαμε στο μπαμ εναν δ ικο σας χθες και ολοι οι αριστοι μπηκαν με αποσταση κατω των 4 ωρων(αφου ειπαμε μας αφησατε να παρουμε γερο πατημα) το οτι δε σας ενημερωσω δε σημαινει οτι τα πηραμε αδεια
http://prntscr.com/4ebfdh δες αναφορα.απλα σημαινει οτι και να σας ενημερωνε ξερει οτι δε θα ειχε διαφορα.συνεχισε τη προπαγανδα σου ομως οσο σου παιρνουμε τα χωρια
 

DeletedUser31147

Οποιο μέλος των YK χάνει χωριο αυτόματα είναι ρουφιάνος και έδωσε άδεια τα χωρια του .
Εδώ και τώρα όμως μπορώ να βάλω διαλογους και από το σκύρε και με μηνύματα που και ο Αντώνιο και ο Αρχοντικός έψαχναν άμυνες και κοψίματα και κανεις σας δεν αντιδρούσε .λογικά όταν χάσει κάποιος τα μισά του χωρια και έχει αυτά που του έμειναν άδεια , να ξενερώσει και να τα αφήσει στην τύχη τους και να μην "ξαναενημερωσει" .
Σταματήστε την λάσπη και την αναξιοπάθεια γιατί θα πλακώσω να βάζω εδώ από το forum σας και από μηνύματα κραξίματα από παίχτες σας που δήλωναν τρένα και κανεις σας δεν έμπαινε στον κόπο να δοκιμάσει έστω να κόψει . Για να μην μιλήσω για το poses άμυνες χάσατε από το μέτωπο με το "κανιβαλισμα" του βοήθεια και άλλων πολλών η και με τις επιθέσεις σε εμενα .
Φτάνει το παραμύθι ότι οι άλλοι είναι κακοί και βρώμικοι . Εσείς δεν έχετε ίχνος οργάνωσης και ιδέα ομαδικού παιχνιδιού
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33188

σε λίγο θα αρχίσω να πιστεύω πως όλη η ΥΚ είναι δική μας, εξάλλου όποιου τα χωριά παίρνουμε βγαίνει ρουφιάνος και ότι μας τα άφησε..να δούμε στην πορεία πόσοι δεν θα ρουφιάνοι εκεί μέσα
καλύτερα βγάλτε από τα μυαλά σας τους δράκους, τους ρουφιάνους, τα πράσινα άλογα και τους χάκερ και προσπαθήστε να μας κερδίσετε
όσο για σένα αλαντάλον πήγαινε σε καμιά παιδική χαρά μπας και σταματήσεις το κλάμα 1μιση μήνες μετά την πυξίδα. έχεις αυτοκριτική πάντως, πολύ σωστό user name.
 

DeletedUser33145

Οποιο μέλος των YK χάνει χωριο αυτόματα είναι ρουφιάνος και έδωσε άδεια τα χωρια του .
Εδώ και τώρα όμως μπορώ να βάλω διαλογους και από το σκύρε και με μηνύματα που και ο Αντώνιο και ο Αρχοντικός έψαχναν άμυνες και κοψίματα και κανεις σας δεν αντιδρούσε .λογικά όταν χάσει κάποιος τα μισά του χωρια και έχει αυτά που του έμειναν άδεια , να ξενερώσει και να τα αφήσει στην τύχη τους και να μην "ξαναενημερωσει" .
Σταματήστε την λάσπη και την αναξιοπάθεια γιατί θα πλακώσω να βάζω εδώ από το forum σας και από μηνύματα κραξίματα από παίχτες σας που δήλωναν τρένα και κανεις σας δεν έμπαινε στον κόπο να δοκιμάσει έστω να κόψει . Για να μην μιλήσω για το poses άμυνες χάσατε από το μέτωπο με το "κανιβαλισμα" του βοήθεια και άλλων πολλών η και με τις επιθέσεις σε εμενα .
Φτάνει το παραμύθι ότι οι άλλοι είναι κακοί και βρώμικοι . Εσείς δεν έχετε ίχνος οργάνωσης και ιδέα ομαδικού παιχνιδιού


αν το κάνεις αυτό θα σε παραδεχτώ!!!
 

DeletedUser31147


@ αλαννταλον


georgepas
σε αυτόν απαντάω και όχι σε εσένα . Εσύ είπες ότι δεν ήσουν μέλος των YK άρα το πολύ να διάβασες κάτι στον καφέ και να έβγαλες τα συμπεράσματα σου . Δεν έχω λόγο να σου αποδείξω εσένα κάτι εδώ .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή