παει και αυτος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Πάντως ή Sol έχει ενα μεγαλο respect απο εμένα
 

DeletedUser24216

Οταν η πλειοψηφια των φυλων διαλυεται μετα απο ηττα 20 χωριων σε 1-2 μερες, τοτε σπανιως καποια φυλη αξιζει respect. Χωρις να εννοω οτι η ΣΟΛ δεν ειναι καλοι παικτες. Ειναι φανερο τι εννοω.
 

DeletedUser18255

Μέτρια πράγματα βλέπω θα δείξει στην πορεία
 

DeletedUser

Οταν η πλειοψηφια των φυλων διαλυεται μετα απο ηττα 20 χωριων σε 1-2 μερες, τοτε σπανιως καποια φυλη αξιζει respect. Χωρις να εννοω οτι η ΣΟΛ δεν ειναι καλοι παικτες. Ειναι φανερο τι εννοω.

Το respect το αξίζουν για αυτό το λογο.Και δεν νομιζω να είναι μονο 20 χωρια :)
 

DeletedUser24216

μιλαω για την αρχη. αν θεωρειτε οτι ειναι αξιοσεβαστο να διαλυει τη φυλη ο αντιπαλος σου μετα απο 20-30 να σου πω χαμενα χωρια τις πρωτες μερες του πολεμου χωρις μια προσπαθεια εγω παω πασο. Μπορει να ξερετε καλυτερα.
 

DeletedUser3040

αναμεσα στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος......
 

DeletedUser

Εγώ προσωπικά χωρίς να θέλω να είμαι εγωιστής και υπερόπτης βλέπω μια φυλή διαμάντι να χαραμίζεται στον κόσμο 30.
Μια φυλή διαμάντι σε όλα , σε υλικό , σε ενεργητικότητα , σε συνεργασία μα πάνω από όλα σε ηθική .
Σε αυτόν τον κόσμο βλέπω να διαδραματίζονται οι πουστιές του αιώνα , όποια φυλή και να κοιτάξω στην κατάταξη εκτός από την δική μας έχει στιγματιστεί με τουλάχιστον μία πουστιά και είναι από τις λίγες φορές που βλέπω μια τέτοια φυλή με skills , ενεργητικότητα αλλά και πολύ καλούς παίκτες ταυτόχρονα να είναι και τόσο ηθική .

Και θέλω μετά από πολύ καιρό η φυλή που κλίνει κόσμο να τον έχει κλείσει με μάχες και όχι με αγκαλίτσες-ενώσεις και στρατολογήσεις , αλλά να τον έχει κλείσει και με το όνομα που ξεκίνησε από την αρχή του κόσμου και φυσικά να μην έχει να πει κανείς τίποτα για την ηθική της .

Καλή συνέχεια αλλά και καλές μάχες.

[jor]
Προειδοποίηση για απαράδεκτη συμπεριφορά
Παρακαλουμε να εκφράζεστε καλύτερα

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

αναμεσα στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος......

φερτε μας στον κ32 τιποτα που να αξιζει γιατι εδω ειναι ολοι κατω του μετριου
οπως το βλεπω ο 30 θα κλεισει ποιο γρηγορα απο 28 και 29
και ισως και απο 26 αν συνεχιστει ο πολεμος και δεν εγκαταλειψει καποια φυλη
 

DeletedUser

να κλεψεις ενα γλυφιτζουρι απο μωρο τελικα ειναι πιο δυσκολο.
 

DeletedUser3040

Εγώ προσωπικά χωρίς να θέλω να είμαι εγωιστής και υπερόπτης βλέπω μια φυλή διαμάντι να χαραμίζεται στον κόσμο 30.
Μια φυλή διαμάντι σε όλα , σε υλικό , σε ενεργητικότητα , σε συνεργασία μα πάνω από όλα σε ηθική .
Σε αυτόν τον κόσμο βλέπω να διαδραματίζονται οι πουστιές του αιώνα , όποια φυλή και να κοιτάξω στην κατάταξη εκτός από την δική μας έχει στιγματιστεί με τουλάχιστον μία πουστιά και είναι από τις λίγες φορές που βλέπω μια τέτοια φυλή με skills , ενεργητικότητα αλλά και πολύ καλούς παίκτες ταυτόχρονα να είναι και τόσο ηθική .

Και θέλω μετά από πολύ καιρό η φυλή που κλίνει κόσμο να τον έχει κλείσει με μάχες και όχι με αγκαλίτσες-ενώσεις και στρατολογήσεις , αλλά να τον έχει κλείσει και με το όνομα που ξεκίνησε από την αρχή του κόσμου και φυσικά να μην έχει να πει κανείς τίποτα για την ηθική της .

Καλή συνέχεια αλλά και καλές μάχες.

η ηθικη εχει πολλες οψεις...οποτε αναλογα πως την βλεπει ο καθενας ισχυει!απολαυσε η απολαυστε καλυτερα την μοναδικη στιγμη(καλοκαιρι που σημενει ποιος θα κατσει να ασχοληθη....2 κοσμοι με φουλ ξυλο κ26 και κ28 που απασχολουν εκατονταδες καλους παικτες) που σας βγαζουν μπροστα και ασε τα περι ηθικης...αυτο σηκωνει μεγαλη κουβεντα!σας αξιζει μια πρωτια ναι.τωρα ειναι η ευκαρια σας.δεν θα την ξανα βρειτε.
 

DeletedUser31147

Οι sol παίζουν ειλικρινά πολύ καλά . Πολύ καλή οργάνωση και συχνότητα στα πλανα τους , και από ότι δείχνουν και τα στατιστικά fair play και εντός φυλής .
Αν έχουν σε κάποιες περιπτώσεις ανακατευτεί και στα εσωτερικά άλλης φυλής όπως λέγεται έχουν το δικαίωμα να το κάνουν και στην τρικλοποδιά κανόνες και ηθικούς περιορισμούς δεν θα βρείς .
Η 45 όμως θα μπορούσε να τους κοιτάξει στα ματια με το υλικό της και να τραβήξει πολύ μακριά αυτόν τον κόσμο . Αν είχε όμως άλλη διοίκηση η αν η διοίκηση αυτή είχε καταλάβει ότι ο δούκας είναι μια παραδουλεύτρα και τίποτα περισσότερο . Ότι "εστω" διώχνεις παίχτες για ασέβεια στον δούκα , η παράβαση κανονισμών φυλής , αλλα δεν αφιερώνεις σε καιρό πολεμου το 100% των δυνάμεων σου για να τιμωρήσεις αυτούς τους παίχτες , αλλα κανεις και κανένα "πλανακι" ...προσπαθείς έστω να αμυνθείς την ίδια ώρα στο πλάνο που σου έρχεται ..
Πάντως φανταστείτε , αν ...λέω αν όλες αυτές οι διασπάσεις της 45 δεν είναι τίποτα άλλο από ένα κολπάκι να φάνε οι μισοί τους μισους των άλλων μισών και μετά να γίνουν πάλι μια φυλή χωρις να έχουν κανιβαλίσει κανένα ... Γιατί από την αρχή αυτό ήταν το πλάνο ..ποιον θα φάμε τώρα εσωτερικά και τι δικαιολογία να βρούμε να μην βγούν οι ενοχλητικοί και μας κράξουν .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33198

φιλε easy rider εμεις νομιζεις θελαμε μια 45 διασπασμενη; σας θελαμε δυνατους να παιξουμε καλα... αν τωρα εσεις πατε και αυτοκαταστραφειται ο κοσμος θα κλεισει πριν και απο τον 28!
 

DeletedUser31147

@ soxospaok4


δεν σας ανακατεύω εγώ όμως στην διάσπαση της 45 .
Δεν έχει ευθύνη καμια η sol σε αυτό .
Ο δούκας με τις διαταγές ανωτέρας
, η δούκισσα γλάστρα και ο διπλωμάτης με τα τρία αμυντικά και ένα φανάρι σε κάθε του χωριο , φτάνουν και περισσεύουν για την κατάσταση που επικρατεί εκεί .
 

DeletedUser26309

Οι sol παίζουν ειλικρινά πολύ καλά . Πολύ καλή οργάνωση και συχνότητα στα πλανα τους , και από ότι δείχνουν και τα στατιστικά fair play και εντός φυλής .
Αν έχουν σε κάποιες περιπτώσεις ανακατευτεί και στα εσωτερικά άλλης φυλής όπως λέγεται έχουν το δικαίωμα να το κάνουν και στην τρικλοποδιά κανόνες και ηθικούς περιορισμούς δεν θα βρείς .
Η 45 όμως θα μπορούσε να τους κοιτάξει στα ματια με το υλικό της και να τραβήξει πολύ μακριά αυτόν τον κόσμο . Αν είχε όμως άλλη διοίκηση η αν η διοίκηση αυτή είχε καταλάβει ότι ο δούκας είναι μια παραδουλεύτρα και τίποτα περισσότερο . Ότι "εστω" διώχνεις παίχτες για ασέβεια στον δούκα , η παράβαση κανονισμών φυλής , αλλα δεν αφιερώνεις σε καιρό πολεμου το 100% των δυνάμεων σου για να τιμωρήσεις αυτούς τους παίχτες , αλλα κανεις και κανένα "πλανακι" ...προσπαθείς έστω να αμυνθείς την ίδια ώρα στο πλάνο που σου έρχεται ..
Πάντως φανταστείτε , αν ...λέω αν όλες αυτές οι διασπάσεις της 45 δεν είναι τίποτα άλλο από ένα κολπάκι να φάνε οι μισοί τους μισους των άλλων μισών και μετά να γίνουν πάλι μια φυλή χωρις να έχουν κανιβαλίσει κανένα ... Γιατί από την αρχή αυτό ήταν το πλάνο ..ποιον θα φάμε τώρα εσωτερικά και τι δικαιολογία να βρούμε να μην βγούν οι ενοχλητικοί και μας κράξουν .

αυτο ακριβως.οι παικτες τις 45 βλεπουν το δεντρο και χανουν το δασος.αντι να αφησουν τις προσωπικες εριδες και να προσπαθουν να αποδειξουν ποιος την εχει μεγαλυτερη,την ικανοτητα ετσι ωστε να εχουν βασιμες ελπιδες να κλεισουν το κοσμο κοιταει ο καθενας τους και η καθε κλικα να ανεβουν σαν παικτες στη κατατξη,προσωρινα παντα γιατι δε ξερω πως το καταφερνουν αλλα αγνοουν αυτο που τους ερχεται απο αριστερα.ειμαστε μια φυλη που πριν 20-25 μερες ειχαμε 2-3 χωρια στη 45 και τωρα μας ανηκει το ενα πολυ σημαντικο μερος της.χουζουρη,αυτη η φυλη θα μπορουσε ευκολα αν οχι να κερδισει να ανταγωνιστει στα ισια οποιαδηποτε φυλη εχει περασει απο τους τελευταιους 10 κοσμους των ελληνικων φυλετικων
 

DeletedUser29426

Ρε μην μιλατε πιο πολλοι απο οτι παιζεται ....
 

DeletedUser18255

Μάγκες είτε το θέλετε είτε όχι οι φυλετικες έχουν πέσει πολύ από επίπεδο παιχτικο τώρα περισσότερο κερδίζει η διπλωματία και ποιος έχει καλές σχέσεις και γνωριμίες με άλλες φυλες και όχι ποιος ξέρει να παίζει το παιχνίδι δεν λέω ότι παλαιότερα δεν υπήρχε διπλωματία αλλά τα πράγματα ήταν διαφορετικά δεν υπήρχαν αυτά τα μαζικά merge για να κλείσει μια ήπειρο υπήρχαν δύο τρεις καλές φυλες έπαιζαν ξύλο και είτε συμμαχούν οι δύο για να φάνε την τρίτη είτε και έκλειναν σε με την μία έτσι ώστε να διώξουν την τρίτη και μετά να παιξουν ξύλο μεταξύ τους για να κλείσει η ήπειρος.Αυτό βέβαια θέλει χρόνο και όχι όπως στους τελευταίους κόσμους που μια φυλη κλείνει την ήπειρο σε χρόνο ντε τε.Τεσπα αν δεν αλλάξουν τα πράγματα το παιχνίδι θα χάνει συνέχεια και συνέχεια περισσότερο κόσμο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26309

εγω θα ελεγα οτι παιζω περισσοτερο αποτι μιλαω
 

DeletedUser31147

Δεν πρόλαβα να μιλήσω και να εκ της τέφρας αναγεννάται η yk ..
ο διπλωμάτης και η γλάστρα ανέλαβαν αρχηγοί της φυλής και ο δούκας ανωτέρας υπεύθυνος άμυνας ..
Και το κερασάκι ? Ένωση και σύμπλευση με τους DT . Να είναι καλά , τους έβλεπα λίγους τις τελευταίες ημερες και ένιωθα άσχημα .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή