Να κ ενα τρενο της προκοπης (From SoL Wth Love)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31752
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31752

ε τον τρελο τι πηγε κ εκανε....καλα αυτο κ να προσπαθησεις δν γινετε......μην το δει ο αφρικανος αυτο.......κ μεινει... κλ ρε νικολα δεν τους εχεις μαθει να στελνουν τρενο?


κ πει << ρε παιδια χρονους ηθελε να κολλησει....απο τα υπολοιπα χωρια του>>


http://prntscr.com/4a34lf


Με εκτιμηση...
 

DeletedUser30692

Φήμες λένε ότι είμαστε εντελώς άχρηστοι ... :wow:
 

DeletedUser33188

:wow: :clap: αφού ακόμη κι έτσι καταφέρνουμε και σας παίρνουμε χωριά καλύτερα μην το φωνάζετε κιόλας.... :noob: :grrr2:
 

DeletedUser31752

Φήμες μωρέ Φήμες κ άστους να λένε

Λέτε να το πάρετε κ αυτό το χωρίο έτσι...να ξεφτιλιστούν οι φυλετικές κ όλες οι νουμπο φυλές ?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μετα ομως ντιβες αν βγουν και σας κραζουν που το παιζετε καποιοι θιγεστε
 

DeletedUser33188

αν δεν θίγονται οι ίδιοι που από αυτούς τους νουμπάδες χάνουν τα χωριά τους αλλά το φωνάζουν κιόλας.. τι να πω;;.. εμένα προσωπικά με ξεπερνάει αυτό!!! :doh:
 

DeletedUser31752

Μην λες βλακειουλες μεσημεριακα ρε μπρουταλ...

[jor]
Προειδοποίηση για spamming
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33188

τα στατιστικά δεν λένε ποτέ βλακείες..λυπάμαι :'(
 

DeletedUser31752

Μιλάς σοφά πάντως

[jor]
+10 για spamming
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αν είναι έτσι τι να πούμε για τις fakes που βάζετε ? Ο άλλος ο παιχταράς σας έβαλε από το ίδιο χωριό και υποτιθέμενη nuke με τρένο αλλά και άμυνες, τελικά τι είναι μικτό το χωριό ?

Επίσης 2 ημέρες τώρα δεν έχω δει 2 παίχτες να έχουν συντονιστεί στις fakes ο καθένας βαράει με διαφορά 5 ώρες από τον άλλον με μονές ΚΑΙ ΚΑΛΑ nukes...

Τέλος το κορυφαίο, από τις 5 φυλές που είστε ζήτημα να συμμετέχουν στο φοβερό πλάνο 15 άτομα, ωραίο υλικό. Μάλλον θα το παρατήσω από ντροπή για τον Ελληνικό server.
 

DeletedUser18255

κοιτα γενικα δεν ξερουν πολυ ρε ειναι μετριοι αν ειναι rossi μαθε τους να στελνουν καλο ειναι
 

DeletedUser

Ερώτηση προς rossi.007 - Βαλεντίνος Σικαλιάς

Και αφού ρε φιλαράκι όπως λες μας θεωρείς άχρηστους (και πως ούτε τρένο δεν ξέρουμε να κόβουμε
αυτό το μήνυμα εχθές γιατί ήρθε στο ταχυδρομείο μου από εσένα?

την 05.08. και ώρα 23:09
εχεις κενη θεησ νικο αφρικανε να ερθω?

μήπως έχεις το σύνδρομο διχασμένης προσωπικότητας ?
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: Υ.Κ., Nhs, Υ-Κ, Y.Κ, Νhs

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 10
Πλευρά 2: 1
Διαφορά: 9

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 73,647
Πλευρά 2: 9,823
Διαφορά: 63,824

chart


σκεφτου να ξεραμε να στελαμε και τρενα :oops:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ερώτηση προς rossi.007 - Βαλεντίνος Σικαλιάς

Και αφού ρε φιλαράκι όπως λες μας θεωρείς άχρηστους (και πως ούτε τρένο δεν ξέρουμε να κόβουμε
αυτό το μήνυμα εχθές γιατί ήρθε στο ταχυδρομείο μου από εσένα?

την 05.08. και ώρα 23:09
εχεις κενη θεησ νικο αφρικανε να ερθω?

μήπως έχεις το σύνδρομο διχασμένης προσωπικότητας ?

Μεγαλυτερος τουμπας απο τον ροσι δεν εχει υπαρξει στο .gr ρε...
 

DeletedUser31752

ΧΑΧΑΧΑ ωραιος..αλλο οτι στον φιδακι μ λεγατε να παρω λογαριασμο σας...........μισα πραγματα λες....

(Γουσταρω να Τρολλαρω)
 

DeletedUser31147

για το τρένο δεν ξέρω τι λέτε , αλλα τα στατιστικά που είδα με μπέρδεψαν λίγο .. έχουμε νέους συμμαχους και δεν το ξέρουμε εδώ ? και αν ναι μήπως και εσείς ξεχάσατε να βάλετε τους coa ? Κοινό forum έχετε έτσι δεν είναι ?
 

DeletedUser33188

κι αν έχουμε;; τι;; ζηλεύεις που δεν το βλέπεις;; εκτός από αγκαλίτσες θα μας κάνετε και ζήλιες;; ας μιλήσει κάποιος επιτέλους σοβαρά προς την ηγεσία των Υπό Καταστροφή/Κατεδάφιση/Κατάποση (.........) και να τους πει ότι επιτέλους τους βρήκαμε όνομα. πείτε την G.O ρε παιδιά, είστε αξιότατοι διάδοχη της ιστορικής αυτή φυλής!!!!!!!!! :noob:
 

DeletedUser

για το τρένο δεν ξέρω τι λέτε , αλλα τα στατιστικά που είδα με μπέρδεψαν λίγο .. έχουμε νέους συμμαχους και δεν το ξέρουμε εδώ ? και αν ναι μήπως και εσείς ξεχάσατε να βάλετε τους coa ? Κοινό forum έχετε έτσι δεν είναι ?

Μάλλον δεν ξέρεις και πολλά , καλή η προπαγάνδα σου αλλά όταν ο άλλος έχει στοιχεία στα χέρια του καλό θα ήταν να το παίζεις και λίγο κότα γιατί εκτίθεσαι .

3K2u5Lc.png


από ηγεσία της Nhs


ΧΑΧΑΧΑ ωραιος..αλλο οτι στον φιδακι μ λεγατε να παρω λογαριασμο σας...........μισα πραγματα λες....

(Γουσταρω να Τρολλαρω)

Σε προκαλώ να βάλεις στοιχεία που σου είπα εγώ ο ίδιος να σου δώσω ακκ , εγώ αντιθέτως μπορώ να σου βάλω που όταν έφαγες μπαν μας ζήταγες ακκ και δεν σου έδινα , επίσης πάλι πριν λίγο καιρό μου ζήτησες να σου βρω ακκ και σου είπα όχι και πριν λίγες μέρες μπήκες με καινούργιο ακκ και ζήτησες να μπεις στην φυλή (μάλλον θα τρόλαρες) και πάλι σε απέρριψα για 3η φορά .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

@ Εl grecο
εγώ εκτίθεμαι γιατί ? Διαβάζω κάθε μέρα το forum μας και για την ώρα καμια αναφορά δεν έχει γίνει σε κάτι τέτοιο . Προφανώς η άλλη φυλή εμπιστεύεται περισσότερο τα μέλη της από ότι η δικια μας εμάς ..
Ίσως φυσικά και να κάνουν καλά . Πως το έλεγαν το χωριο που πήρατε σήμερα ? nimueth η κάπως έτσι ? Τα κριάρια τα ξεχάστε να τα βάλετε στην επίθεση η απλά ρισκάρατε και σας βγήκε ?

και δεν αμφισβήτησα τίποτα ..πληροφορίες ζήτησα και μιας και βάλατε στατιστικά είπα να βάλετε και τους κοα μέσα μιας και έτσι είναι σωστό
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, CoA, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: Υ.Κ., Nhs, Υ-Κ, Y.Κ, Y~K, Νhs, Nhs.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 46
Πλευρά 2: 26
Διαφορά: 20

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 257,757
Πλευρά 2: 155,409
Διαφορά: 102,348

chart


κατι αλλο θες να κανω για σενα? :rolf: :rolf:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή