Συζήτηση: Rising Generals

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6091

[mad]Εδώ μπορείτε να συζητήσετε για το νέο παιχνίδι Rising Generals.[/mad]
 

DeletedUser30988

μια ερωτηση μονο ειδα οτι θα βγει και για iOS και για Android για windows phone παιζει κατι?
 

DeletedUser

καλα εδω εχουν βγαλει και ελληνικο... δεν μου αρεσει προσωπικα μοιαζει αντιγραφη του lol που ουτε αυτο μου αρεσει.
 

DeletedUser6091

μια ερωτηση μονο ειδα οτι θα βγει και για iOS και για Android για windows phone παιζει κατι?


[mad]Για windows phone δεν έχουμε καμία ενημέρωση. Αυτό που ξέρουμε μέχρι τώρα είναι πως όταν το παιχνίδι ανοίξει, θα είναι ταυτόχρονα διαθέσιμες και οι εφαρμογές για iOS και Android[/mad]
 

DeletedUser

μια ερωτηση μονο ειδα οτι θα βγει και για iOS και για Android για windows phone παιζει κατι?

Ασε περιμενω να δω εκδοση για windows phone και τιποτα!Τι ειναι τοσο δυσκολο στο να βγαλει η ΙΝΝΟ εφαρμογη για τα windows.Ειναι σπαστικο!

- - - Eνημερώθηκε - - -

Εχω κανει προεγγραφη,εχω επιβεβαιωσει το mail.Αλλα ποτε θα ανοιξει ο ''κοσμος'' του παιχνιδιου;
 

DeletedUser5028

Μόνο αυτόν τον γορίλα να βγάζατε από την αρχική οθόνη.
Κατά τ'άλλα ένα συγκεκριμένο screenshot που είδα μου θύμισε περιβάλλον Empire Earth I
 

DeletedUser18454

[swt]@barnabas13 Δεν θεωρώ πως έχει καμία μα καμία σχέση με το παιχνίδι που αναφέρατε.
@Selfie Το πότε θα ανοίξει δυστυχώς δεν το γνωρίζουμε ακόμα.[/swt]
 

DeletedUser

Υπάρχει κανενα αναλογο βιντεο με το παιχνιδι στο youtube?
 

DeletedUser6091

[video=youtube;lop9FWP8Eks]https://www.youtube.com/watch?v=lop9FWP8Eks[/video]
 

DeletedUser

@barnabas13
καλα εδω εχουν βγαλει και ελληνικο... δεν μου αρεσει προσωπικα μοιαζει αντιγραφη του lol που ουτε αυτο μου αρεσει.

καμία σχέση ομως
 

DeletedUser

Εντάξει σαν παιχνιδάκι δεν είναι κ τοσο ελκυστικο ασχέτως αν εχω κάνει προεγγραφη.Αλλά μολις ανοιξει κανονικα το παιχνιδι μπορει κ να αλλαξει η γνωμη μου.Μην κρίνεις ένα βιβλίο απο το εξώφυλλο!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή