SOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Οι σολ ειναι οι καλυτεροι παμε σολ παμεεε μονο ο νοικ που ειναι (L)
 

DeletedUser

...Φοίνιξ...


Είσαι παιδί γιa υιοθέτηση τελικά .. Να σε προλάβουμε να μην χάσουμε τον σπόρο .
Τι ασυναρτησίες είναι αυτές που λες και που πας και πελαγοδρομείς πάλι χωρίς να λες το παραμικρό ?
Τι ερώτηση που έκανες καημένε μου και δεν σου απάντησα ? Το ότι εσύ δεν καταλαβαίνεις την απάντηση δεν είναι δικια μου ευθύνη .

Εσείς με καλέσατε στην "συζητηση" , δεν ήρθα μονος μου .
Εσείς κάνατε τα γλυκα ματια σε φυλή της 45 .
Εσείς δουλέψατε τον άλλον με την επιτήρηση
Εσείς πλέκεται εγκώμια για τους πόντους σας και την τεραστια επιτυχία των πλάνων σας .
Εσείς κριτικάρετε τις συμμαχίες μας και τις κινήσεις μας .



Λοιπόν αφού θέλετε περιπέτειες ..θα πει κανεις αν τα νούμερα που έβαλα πριν ότι τα πλανα σας δεν έχουν ούτε 70% επιτυχία είναι αλήθεια η όχι ?
θα εξηγήσει κανεις από εσάς γιατί έχετε στο προφίλ της φυλής σας τα βραβεία του αρχηγού σας ?
θα μας πείτε και πως πάει το προξενείο με τις φυλές της 45 ? Βρήκατε νύφη τελικά η όχι ακόμα ?

Για να κανεις ερωτησεις μαστορα πρεπει πρωτα να εχεις απαντησει σε οσα σε ρωτησαν

και σου εκανα ερωτησεις που εκανες γαργαρα
απο εκει και περα επειδη δεν εχεις το θαρρος να πεις οτι σε καποιες σου δηλωσεις απλα ησουν τελειως ακυρος
θα πει οτι δεν εισαι και πολυ σοβαρο ατομο γιατι αν εχω ειμαι για υοθεσια εσυ δεν εισαι ουτε για αυτο χαχαχαχαχαχα:cop:

και αυτα που λες και εγραψες με bold μηπως να κοιταξεις στον καθρεπτη που τα εχεις κανει πανω σου εκει κατω που εισαι
και κοιτας πως θα γλυψεις γυρω σου φυλες μπας και δεν φας πυξιδα απο τον 2ο μηνα?

τιποτα. το ειπα και σε αλλο θεμα
τυπακια σαν εσας 2-3 μεσα απο την φυλη σας δεν εχω ξανα δει ποτε απο τοτε που επαιξα πρωτη φορα φυλετικες

διχασμος προσωπικοτητας σε ολο του το μεγαλειο

ανεκδοτο των φυλετικων θα σας λεω αυτα τα 2-3 ατομα εκει μεσα :noob:

υ.γ Οσο για τον αρχηγο μας
τον ετοιμαζουμε για τη γιουροβιζιον
αναφορα θα σου δωσουμε ?

εχουμε μια παροιμια στο χωριο μου
της στραβης %$&$^& της φταινε και οι τριχες

λοιπον ξανα λεω αν θελετε πειτε μας τπτ για την φυλη σας
γιατι σας εχει παρει χαμπαρι ο κ30 και γελαει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32686

Φοινικα ατομα στην cp υπαρχουν. μπορει να ειναι η δευτερη καλυτερη σε υλικο φυλη του κ30. ο ιζι ειναι ενας... κ29 θυμαμαι πως ελεγε οτι οι 3ου ειναι ετοιμοι και μετα το κλεισειμο με αγγαλιτσες του κοσμου θα κανουμε θα δειξουμε μπλα μπλα. μην χαλαει αυτος την εικονα της φυλης μας. καλες μαχες παιδια και εγω βλεπω cp sol να μενουν στον κοσμο για αρκετο καιρο ακομα και αν αλλαξει η δομη τους
 

DeletedUser

Φοινικα ατομα στην cp υπαρχουν. μπορει να ειναι η δευτερη καλυτερη σε υλικο φυλη του κ30. ο ιζι ειναι ενας... κ29 θυμαμαι πως ελεγε οτι οι 3ου ειναι ετοιμοι και μετα το κλεισειμο με αγγαλιτσες του κοσμου θα κανουμε θα δειξουμε μπλα μπλα. μην χαλαει αυτος την εικονα της φυλης μας. καλες μαχες παιδια και εγω βλεπω cp sol να μενουν στον κοσμο για αρκετο καιρο ακομα και αν αλλαξει η δομη τους

Ουτως η αλλως τοσο καιρο που θελει ο κοσμος ειναι δυσκολο να μενει μια φυλη με το ιδιο ονομα
τα βλεπουμε σε καθε κοσμο - διαλυμενες φυλες ενωσεις φυλων και αλλα πολλα.

οσοι εχουν ορεξη να παιξουν θα μεινουν οσοι γουσταρουν παραλια θα φυγουν :)
 

DeletedUser31147

Φοινικα ατομα στην cp υπαρχουν. μπορει να ειναι η δευτερη καλυτερη σε υλικο φυλη του κ30. ο ιζι ειναι ενας... κ29 θυμαμαι πως ελεγε οτι οι 3ου ειναι ετοιμοι και μετα το κλεισειμο με αγγαλιτσες του κοσμου θα κανουμε θα δειξουμε μπλα μπλα. μην χαλαει αυτος την εικονα της φυλης μας. καλες μαχες παιδια και εγω βλεπω cp sol να μενουν στον κοσμο για αρκετο καιρο ακομα και αν αλλαξει η δομη τους

Όταν κάποιος δυσκολεύεται να "επεξεργαστει" στον εγκέφαλο του αυτό που διαβάζει και να καταλάβει ...τότε έχει δικαιολογία να γραφει ότι θέλει .
Για την cp πάλι τι εννοείς ακριβώς ? Μιλάς για τα τρία "κανιβαλισματα" του αρχηγού μέχρι στιγμής , μιλάς για τα κυκλικά του που στρέφει τους μισους εναντίων των άλλων μισών ..μιλάς για τις διαταγές απαίτησης να του διαθέσουμε αριστους και niouk ...μιλάς για την πλήρη ανυπαρξία του σε ότι αφορά οργάνωση ...η μιλάς για τα 16 μέχρι στιγμής κλειδωμένα θέματα στο καφενείο ?
Παίχτες έχει και με το παραπάνω η φυλή εδώ δεν λέω ... αν βρίσκαμε και προπονητή ..η έστω να έπαιρναν το θάρρος να βγούν μπροστά οι βοηθοί του τότε ναι το παιχνίδι θα ήταν αμφίρροπο . Τώρα δεν έχουμε ελπίδα με αυτές τις συνθήκες ούτε την ήπειρο να κλείσουμε .
 

DeletedUser18255

Ψηφίζω τον easy να πάρει το τιμόνι της cp αν όχι της cp τότε κάποιας άλλης φυλής στην 45 ή να δημιουργήσει μια νέα φυλή και να κλείσει την ήπειρο εφόσον δεν γίνεται με τις τωρινές συνθήκες
 

DeletedUser

Φοινικα ατομα στην cp υπαρχουν. μπορει να ειναι η δευτερη καλυτερη σε υλικο φυλη του κ30. ο ιζι ειναι ενας... κ29 θυμαμαι πως ελεγε οτι οι 3ου ειναι ετοιμοι και μετα το κλεισειμο με αγγαλιτσες του κοσμου θα κανουμε θα δειξουμε μπλα μπλα. μην χαλαει αυτος την εικονα της φυλης μας. καλες μαχες παιδια και εγω βλεπω cp sol να μενουν στον κοσμο για αρκετο καιρο ακομα και αν αλλαξει η δομη τους

Αγορίνα δεν αρκεί μόνο το υλικό, πρώτα από όλα μετράει η συμπεριφορά και οι κινήσεις που κάνει η κάθε φυλή , έχουμε δει υπερβολικά πολλές φορές 'υπερφυλάρες' να διαλύονται και να μην κάνουν απολύτως τίποτα.
Πάρε παράδειγμα 'SOLOXD' K18 (που ήμουν και εγώ μέσα) και SOLOXD K29 , πάρε παράδειγμα B.P K24 και άλλες πολλές που μου διαφεύγουν τώρα.
Το υλικό παίζει πολύ σημαντικό ρόλο αλλά από μόνο του δεν κάνει δουλειά
Κάποιες φυλές λοιπόν στον κόσμο και ας μην έχουν τόσο καλό υλικό είναι σίγουρα πολύ ποιο σοβαρές από την δική σας .
Μια φυλή με τρανταχτό υλικό δεν έχει ανάγκη από 'ενώσεις' , 'αγκαλίτσες' , 'πουστιές' και 'κανιβαλίσματα' .
Αυτά ταιριάζουν περισσότερο σε μικρές φυλές , οπότε μέχρι τώρα δεν μου έχετε δείξει κάτι που να αντιστοιχεί σε μεγάλη φυλή .
Σίγουρα δεν μπορώ να πω τίποτα με σιγουριά αλλά λέω αυτά που βλέπω
αναμένεται η συνέχεια λοιπόν, καλές μάχες να έχουμε ...
 

DeletedUser33198

αυτο που θα μετρησει πιο πολυ απο το καλο υλικο ειναι η ορεξη να παιξεις.... και στην SOL διαθετουμε πολυ ορεξη.... προς το παρον τουλαχιστον!
 

DeletedUser

Ο/Η SOL έγραψε:
Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιον.

Βήμα 1.
Βήμα 2.
Βήμα 3.(για παν ενδεχόμενο)


[jor]

+10 πόντοι για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αγορίνα δεν αρκεί μόνο το υλικό, πρώτα από όλα μετράει η συμπεριφορά και οι κινήσεις που κάνει η κάθε φυλή , έχουμε δει υπερβολικά πολλές φορές 'υπερφυλάρες' να διαλύονται και να μην κάνουν απολύτως τίποτα.
Πάρε παράδειγμα 'SOLOXD' K18 (που ήμουν και εγώ μέσα) και SOLOXD K29 , πάρε παράδειγμα B.P K24 και άλλες πολλές που μου διαφεύγουν τώρα.

Νικο, συμφωνω σε αυτο που λες και συμπληρωνω οτι για να προοδευσει μια φυλη πρεπει να ξερει τις δυναμεις της. Πχ η solo του 29 ειχε τρομερες μοναδες αλλα ειχε και DnD στην ηπειρο. Πχ στον 30 η SOL με υλικο σαν του 29 της SOLO κανει εξαιρετικη πορεια. Αυτο οφειλεται και στο οτι ειναι καλοκαιρακι και στο οτι δεν υπηρχε αντιπαλος στη 44.

Uppercut εισαι μορφη:p
 

DeletedUser30692

Ανέστη...το ότι δεν υπήρχε αντίπαλος στην ήπειρο πώς προέκυψε ?

Δεν είμαστε απλά τυχεροί και μπήκαμε σε εύκολη ήπειρο. Περιμέναμε μια μέρα και μετά είδαμε που θα μπούμε...Αν είχαν την υπομονή και άλλες φυλές θα είχαμε αντίπαλο :D.


ΥΓ: Να'σαι καλά :D .
 

DeletedUser

Κύριε forum moderator, κύριε Jorgen. Έδωσα μια άκρως τεκμηριωμένη απάντηση επί του θέματος για το IQ μου. Συγνώμη που δεν είμαστε όλοι ίσοι, εγώ αυτά που έγραψα κατάφερα να συμπεράνω για την φυλή SOL.
Με ποιό δηκαίωμα κατακρίνετε εσείς, τις απόψεις μου και τα συμπεράσματα μου, αναφέροντας τα ως μη λογική και τεκμηριωμένη απάντηση;
Δεν είμαι ικανός να ακολουθήσω την λογική σας, ούτε ικανός να τεκμηριώσω τις απόψεις μου.
Είναι λόγος αυτός για να με τημωρείτε;


[aig]Προειδοποίηση για παράβαση

8.β. Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι (καθώς και οποιασδήποτε απόπειρα εξαπάτησης της Ομάδας Διαχείρισης).

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ανέστη...το ότι δεν υπήρχε αντίπαλος στην ήπειρο πώς προέκυψε ?

Δεν είμαστε απλά τυχεροί και μπήκαμε σε εύκολη ήπειρο. Περιμέναμε μια μέρα και μετά είδαμε που θα μπούμε...Αν είχαν την υπομονή και άλλες φυλές θα είχαμε αντίπαλο :D.


ΥΓ: Να'σαι καλά :D .

Δεν μιλησα για τυχη. Απλα ειπα οτι ειπες εσυ μονο που εσυ το ανελυσες. Εκτος και αν η ΛΕΩΝ του Georgiadis θεωρειται σοβαρος αντιπαλος
 

DeletedUser26309

Οι ολοι παντως ειναι σιγουρα πιο δυσκολοι αντιπαλοι και απο dice και απο corr.αντικειμενικα μιλωντας παντα
 

DeletedUser33198

απο dice οχι απο corr ισως αλλα οι corr αν δεν κανω λαθος τωρα πανε πακετο με κανα δυο τρεις φυλες στην ηπειρο κατι που τους κανει δυσκολους εχθρους
 

DeletedUser18467

λοιπον
παππους μου ελεγε αμα σε συζητανε σε ζηλευουν
και βλεπω 5 μερες τωρα για μας λετε
να σκασετε απο την ζηλεια σας βρεεεεεε
να βλεπετε τους νο1 και να θαυμαζετε
να κοιτατε τα νομπλ και να τρελενεστε
40 ατομα θα κλεισουμε κοσμο και θα ναι ολοι σολ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή