να και κάτι ενδιαφαίρον στην κ54 (Dice vs E.A.)

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Λογικά η αρχή ενός σοβαρού πολέμου που θα κρίνει το κλείσιμο της κ54 .
Ας πάμε λοιπόν στο θέμα του παιχνιδιού που είναι οι μάχες γτ με τις αγκαλίτσες τόσες μέρες πολύ ασχοληθήκαμε .

Πλευρά 1:
Φυλές: Dice
Πλευρά 2:
Φυλές: Ε.Α., Ε.Α.2, E.A.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8
Πλευρά 2: 4
Διαφορά: 4

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 40,457
Πλευρά 2: 17,360
Διαφορά: 23,097

chart
 

DeletedUser31881

Ας πάμε λοιπόν στο θέμα του παιχνιδιού που είναι οι μάχες γτ με τις αγκαλίτσες τόσες μέρες πολύ ασχοληθήκαμε .

Βλέπεις ότι τόσο καιρό τα βλέπουμε και δεν ασχολούμαστε, συνεχίζοντάς το κερδίζεις κάτι?
Λογικά θα δω απάντηση τύπου "Όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται" .

Τέλος πάντων...


Καλές μάχες εύχομαι και στις 2 πλευρές κι ας νικήσει ο καλύτερος!


( Ανέστη παικτάρα, πάρε χωριουδάρα :rolf: )
 

DeletedUser

Βλέπεις ότι τόσο καιρό τα βλέπουμε και δεν ασχολούμαστε, συνεχίζοντάς το κερδίζεις κάτι?
Λογικά θα δω απάντηση τύπου "Όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται" .

Τέλος πάντων...


Καλές μάχες εύχομαι και στις 2 πλευρές κι ας νικήσει ο καλύτερος!


( Ανέστη παικτάρα, πάρε χωριουδάρα :rolf: )

θυμαμε τη ελεγες στην αρχη του κοσμου, θα αλλαξω την εντηπωσει που εχετε ολοι για την γ.ο
τα καταφερες πλεον η γ.ο δν κανει μονο ακαδιμιες αλλα και αγκαλιτσες για να κληση υπειρο :rolf:
 

DeletedUser30692

Έλα ρε εδώ μόνο για Dice και Ε.Α . Άσε τα παιδιά από εκεί να κλείσουν όπως μπορούν την ήπειρο....:doh:
 

DeletedUser30669

καλες μαχες να εχουμε ο καλυτερος ας επικρατησει!
 

DeletedUser18373

Παιδιά μην μου αγχώνεστε θα έρθουμε να κάνουμε αγκαλίτσες και στην κ44....
Μην βιάζεστε τόσο θα τα πούμε σύντομα.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

Εσύ δεν ήταν που κ19 πούλησες τη φυλή σου και μετά πήγες πυξίδα ? :wow:

Επίσης καλύτερα να πας σε άλλο θέμα εδώ είναι για κ54.
 

DeletedUser18373

Οχι ακριβώς....

Πούλησα την φυλή μου ναι....
Πήγα πυξίδα οχι...

Αλλά δεν θα κάτσω να μιλάω για άλλους κόσμους, δεν υπάρχει λόγος....
Μιλάω μόνο με πράξεις οπότε μιλάω μόνο για κόσμους που παίζω...
;)
 

DeletedUser29156

Βασικα δεν ειναι ακριβη τα στατιστικα με την εννοια οτι οτι υπηρξαν καποια χτυπηματα απο παιχτες που αλλξαν στρατοπαιδο ....

Ουτε ειναι ακριβης ο ορος Dice vs EA, καθως ειναι Dice & friends (300 family, simons family, selfie , εξωγιηνοι, Ερπετα, κλπ) εναντιον ΕΑ (και ελπιζουμε σε λιγο ... & friends )

Στη πραγματικοτητα ο πολεμος ειναι ανα πυρηνες , οπου εχει ο καθενας μεγαλυτερη συγκεντρωση παιρνει και τα χωρια , οποτε επι της ουσιας ειναι μια η αλλη ....

Στιγμα, το γεγονος οτι οι simons που αναπτυχθηκαν ως συμμαχοι μας με κοινη πορεια κλπ στο παιχνιδι , την ωρα που ειχαν την ευκαιρια να τελειωσουν τον yamamoto .... οχι μονο δεν το εκαναν , αλλα προδωσαν τους συμμαχους τους και επεστρεψαν τα χωρια πισω ....

Θα ελεγα και για τη προδοσια παιχτη απο τη φυλη μας που ειχαμε την ελπιδα οτι μπορει ν παιξει καθαρα σε εναν κοσμο , αλλα ο τυπος πραγματικα ειναι χαμενο κορμι . Δεν υπαρχει αλλος στις φυλετικες να εχει κανει τις προδοσιες που εχει κανει αυτος , δεν υπαρχει αλλο account να εχει φαει ban σε ολους τους κοσμους που εχει παιξει .... Η ευθυνη δικη μου που τον αφησα να παραμεινει στο παιχνιδι (μπηκε και καλα για πρεμιουμ) και πιστεψα οτι δεν θα εκανε σ εμας αυτα που κανει παντα.... Λαθος μου 100%

Αγαπημενες ... φυλετικες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

Οχι ακριβώς....

Πούλησα την φυλή μου ναι....
Πήγα πυξίδα οχι...

Αλλά δεν θα κάτσω να μιλάω για άλλους κόσμους, δεν υπάρχει λόγος....
Μιλάω μόνο με πράξεις οπότε μιλάω μόνο για κόσμους που παίζω...
;)


Συγγνώμη που φεύγω απο το θέμα αλλά μου κάνεις εντύπωση που κάποιον δεν τον ενοχλεί να πει οτι πούλησε τη φυλή αλλά τον ενοχλεί το σχόλιο ότι έφαγε πυξίδα...
 

DeletedUser18373

Όλοι κάνουμε λάθη στην ζωή μας ο σωστός τα παραδέχεται και προχωράει μαθαίνοντας να ζει με αυτά, κάποιοι άλλοι απλά κρύβονται πίσω από δικαιολογίες και ψέματα!!!!
 

DeletedUser30692

Πραγματικά με κάνει χαρούμενο το post σου. Αν και λογικά αντίπαλοι εδώ. Καλή πορεία στο παιχνίδι φίλε!
 

DeletedUser30988

πρωταθλητη μηπως ξεχασες και εσυ κατι? ισως οτι με Α.Α. και ολες της αλλες ακαδημιες της και TWRS ειστε μαζι? οποτε εχουμε 8 φυλες απο την πλευρα σας και 7 απο την δικια μας :oops: ...το αλλο που ειπες και ξερουμε ολοι καλα ποιον ενοεις ουτε εσυ εχεις κανει λιγα σε αυτον τον παικτη....αν θυμιθουμε και τον κ23...και μην ξεχνας πως εσυ του εκανες προσκληση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29156

kκαλο το παραμυθι αλλα δεν εχει δρακο..... εγω στην λερα δεν εχω κανει ποτε τιποτα. Εκτος και αν θεωρεις, το οτι στον κ23 διαφωνησα με τη φοβερη στρατιγικη που ηθελε να κανιβαλισει ολο το κοσμο στρατολογοντας ολη την υπειρο, οτι με το οτι διαφωνησα και εφυγα εκανα κατι ....

Αυτα ειναι η προπαγανδα ενος κλεφτη (ban σε ολους τους κοσμους) , προδοτη (κ28,κ30 και θα ελεγα και κ23 καθως οταν καποιος στρατολογει μονο και μονο για να σε κανιβαλισει τοτε προδιδεις τη φυλη σου ....) και χαμηλοτατου επιπεδου παιχτη (ποτε δεν εκανε πορεια σε κοσμο , ποτε δεν εστησε καν εναν αξιοπρεπη λογαριασμο)


Οποτε το να αναπαραγεις τα ψεματα ενος αποδεδειγμενα κλεφτη και προδοτη , δεν σε κανει να φαινεσαι ιδιαιτερα εξυπνος .....

Α και γι να ξερουμε τι λεμε, δειξε μου μια επιθεση που δεχτηκατε απο ΑΑ, μεχρι στιγμης ..... (αν ειχες τη δυνατοτητα να διαβασεις την ελληνικη γλωσσα , θα ειχες δει οτι ανεφερα απο μονος μου πως συντομα θα εχουμε βοηθεια..... αλλα δυστυχως δεν διαβαζεις ελληνικα ... παρακαλω την Ο.Δ να μας επιτρεεψει να γραφουμε σε μια γλωσσα που να μπορει να την διαβασει και κατανοησει ο εν λογω παιχτης )

Υ.Γ. Του εδωσα μια ευκαιρια να παιξει επιτελους πρωτη φορα καθαρα .... κατι σαν να παιρνεις το σκουπιδι και να το πετας στην ανακυκλωση ωστε να βγει ενα νεο προιον .... Δυστυχως η σαπια φυση του , επικρατησε και το σκουπιδι παρεμεινε σκουπιδι ...... ο genlyn με το ονομα ....

Παρεπιπτωντως δε θα μπω στη διαδικασια να απαντησω σε καθε νοομπα ρουφιανακι του σαπιου, που θα βγει εδω να κανει την πρωτη του δημοσιευση και θα υπερασπιστει τη μεγαλυτερη λερα των φυλετικων
 

DeletedUser30988

χαχαχα οκ...το οτι βγεικες απο την φυλη στον 23 και μετα πειρες ποσα χωρια ξεροντας οτι ειναι αδεια λογο οτι οι αμυνες ειναι στον μετωπο δεν το λεμε ετσι?το οτι τον εβριζες στον 28 παλι δεν το λεμε ε?χαχαχα και απο που και ως που εγω ρουφιανος?ααα και πριν 2-3 μερες δεν δεχομασταν φακε απο Α.Α.? αλλα αυτα δεν μετρανε για επιθεσεις το ξεχασα...το οτι στον 30 πειρες ολες της φυλες με το μερος σου στην αρχη ουτε αυτο το λεμε....γιαυτο εξαλου μας εχεις παρει και 4 χωρια...επισης ποιος δεν ξερει να μιλαει φαινεται απο την στιγμη που σου εδωσα μια απαντηση που ελεγα την γνωμη μου και εσυ στην συνεχεια αρχισες να με βριζεις και να με μυωνεις δημοσια λες και ειμαι ο κολλητος σου,well done son,your mother must be very proud of you...
 

DeletedUser18255

Άλλο ενα θέμα που οδεύει προς ξεκατίνιασμα δε θα βάλει ποτέ μυαλό αυτό το tw.gr τουλάχιστον πηγαίνετε το θέμα στην πολιτική και προπαγάνδα
 

DeletedUser30988

Άλλο ενα θέμα που οδεύει προς ξεκατίνιασμα δε θα βάλει ποτέ μυαλό αυτό το tw.gr τουλάχιστον πηγαίνετε το θέμα στην πολιτική και προπαγάνδα

δεν φταιω εγω φιλαρακι δεν το αρχισα εγω...απλα οταν ο αλλος βριζει την φυλη σου ενα καλο σου φιλο και στην συνεχεια και εσενα,ε δεν σου αφηνει και πολλες επιλογες μετα
 

DeletedUser29156

εναν καλο φιλο ? χαχαχαχααχ
μιλαμε εχεις πετυχει διανα !!!!!!

το διαμαντι αυτο βρηκες να κανεις φιλο ? αχαχχαχαχα, κλαιω !

επισης πες του , να στα πει λιγο καλυτερα γιατι ξεχναει ...... εσεις με βαρεσατε 5 το πρωι σε ολα τα χωρια , απο διπλα γτ ο λογαριασμος μου ηταν ολος στο πυρινα σας....
τα χωρια που πηρα ηταν 3 ανενργων κα ιτον ειχα ενημερωσει και ειχα καθα δικαιωμα να τα παρω ....
 

DeletedUser

kκαλο το παραμυθι αλλα δεν εχει δρακο..... εγω στην λερα δεν εχω κανει ποτε τιποτα. Εκτος και αν θεωρεις, το οτι στον κ23 διαφωνησα με τη φοβερη στρατιγικη που ηθελε να κανιβαλισει ολο το κοσμο στρατολογοντας ολη την υπειρο, οτι με το οτι διαφωνησα και εφυγα εκανα κατι ....

Αυτα ειναι η προπαγανδα ενος κλεφτη (ban σε ολους τους κοσμους) , προδοτη (κ28,κ30 και θα ελεγα και κ23 καθως οταν καποιος στρατολογει μονο και μονο για να σε κανιβαλισει τοτε προδιδεις τη φυλη σου ....) και χαμηλοτατου επιπεδου παιχτη (ποτε δεν εκανε πορεια σε κοσμο , ποτε δεν εστησε καν εναν αξιοπρεπη λογαριασμο)


Οποτε το να αναπαραγεις τα ψεματα ενος αποδεδειγμενα κλεφτη και προδοτη , δεν σε κανει να φαινεσαι ιδιαιτερα εξυπνος .....

Α και γι να ξερουμε τι λεμε, δειξε μου μια επιθεση που δεχτηκατε απο ΑΑ, μεχρι στιγμης ..... (αν ειχες τη δυνατοτητα να διαβασεις την ελληνικη γλωσσα , θα ειχες δει οτι ανεφερα απο μονος μου πως συντομα θα εχουμε βοηθεια..... αλλα δυστυχως δεν διαβαζεις ελληνικα ... παρακαλω την Ο.Δ να μας επιτρεεψει να γραφουμε σε μια γλωσσα που να μπορει να την διαβασει και κατανοησει ο εν λογω παιχτης )

Υ.Γ. Του εδωσα μια ευκαιρια να παιξει επιτελους πρωτη φορα καθαρα .... κατι σαν να παιρνεις το σκουπιδι και να το πετας στην ανακυκλωση ωστε να βγει ενα νεο προιον .... Δυστυχως η σαπια φυση του , επικρατησε και το σκουπιδι παρεμεινε σκουπιδι ...... ο genlyn με το ονομα ....

Παρεπιπτωντως δε θα μπω στη διαδικασια να απαντησω σε καθε νοομπα ρουφιανακι του σαπιου, που θα βγει εδω να κανει την πρωτη του δημοσιευση και θα υπερασπιστει τη μεγαλυτερη λερα των φυλετικων

προδοτης στον κ28 τι εννοεις?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή