Προβλέψεις κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31147

το εφαγα τελικα....
ευχομαι να χαρεις αυτες τις 6 μερες μεχρι να γυρισω

πω πω ταπείνωση μετά από όλες αυτές τις δηλώσεις ότι κανένα κανονισμό δεν παραβίασες .. πω πω ξεφτίλα μετά από όλες αυτές τις υπεροπτικές σου δηλώσεις .. δεν αλλάζεις και λογαριασμό τώρα στο forum γιατί που να κρυφτείς από εδώ και πέρα δεν ξέρω ..
 

DeletedUser29831

πω πω ταπείνωση μετά από όλες αυτές τις δηλώσεις ότι κανένα κανονισμό δεν παραβίασες .. πω πω ξεφτίλα μετά από όλες αυτές τις υπεροπτικές σου δηλώσεις .. δεν αλλάζεις και λογαριασμό τώρα στο forum γιατί που να κρυφτείς από εδώ και πέρα δεν ξέρω ..

μιλάει για αυτό ο πυξιδοφαγος-πυξιδολάτρης-προδότης-ρουφιάνος όλων των σερβερ των φυλετικων μαχών..
 

DeletedUser30692

Κοίτα πάντως ένας το έφαγε :D... Θα προσπαθήσω Ανέστη αλλά...είναι να έχεις φυσικό ταλέντο...
 

DeletedUser31147

μιλάει για αυτό ο πυξιδοφαγος-πυξιδολάτρης-προδότης-ρουφιάνος όλων των σερβερ των φυλετικων μαχών..

άκουσες ποτε μου να παραβιάσω κανένα κανονισμό , να αποκλειστώ για κάποιον λόγο η κάτι τέτοιο ? η τα περί ρουφιανιάς και προδοσίας ..έχω βαρεθεί να τα ακούω . Το ότι δεν με πιάνετε κορόιδο δεν κάνει εμενα ρουφιάνο αλλα εσάς αποτυχημένους απατεώνες
Περαστικά σου και εσένα και όσο και να παρακαλάς και να γλύφεις όπως σε κάθε kosmo σε φυλή μου δεν σε βάζω . Στην απέξω θα είσαι πάντα και θα κοιτάς ..

Μέσα στις επόμενες μέρες θα παραδώσω μαθήματα τι είναι ρουφιάνος και πως μπορεί να βυθίσει μια φυλή mesa σε λίγες ώρες .
 

DeletedUser31608

Βαριέμαι να ρωτήσω τώρα...Αλλά συμπεραίνοντας από το 2ο νομπλάρισμά σου δεν έχετε και πολλά... :p


VL08jMO.png




Eστειλε 1 αριστο το παιδι και τυχαια εσκαγε 3ος το ηθικο πεφτει 25-40 αμα εισαι τυχερος νομπλαρεις και με 3 αριστους σε αυτη την περιπτωση ηταν ατυχια

οσα ξερεις τοσα λες

:wow:
 

DeletedUser30692

Καλά ρε απο το πρωί σας έχω τρολλάρει τόσο άσχημα...και συνεχίζετε να ψαρώνετε.... :p
 

DeletedUser33149

Καλά ρε απο το πρωί σας έχω τρολλάρει τόσο άσχημα...και συνεχίζετε να ψαρώνετε.... :p
Ναι ρε το βρήκες και εσύ να ξες έχω φάει το τρολλ απο το πρωί ειδικά εσύ τρολλάρεις άσχημα τελικά δεν στο είχα!
 

DeletedUser33149

Λοιπόν για να δούμε τι θα γίνει γιατί κάτι μου λέει ότι σας φόβησα λίγο...:ban::ban:
 

DeletedUser30692

Ναι ρε το βρήκες και εσύ να ξες έχω φάει το τρολλ απο το πρωί ειδικά εσύ τρολλάρεις άσχημα τελικά δεν στο είχα!

Επειδή κοντεύω να παρεξηγηθώ αν δεν παρεξηγήθηκα ήδη... Ειλικρινά πιστέψατε ότι θα έβγαζε τέτοια χολή σε καθένα από εσάς απο τη στιγμή που έχουμε παίξει συμπαίκτες ? Γιώργο κ28 και ο κύριος Zorro ... νομίζατε ότι δεν σας θυμόμουν ...ρε σεις ψαρώσατε πάρτε το χαμπάρι :D . Χαβαλέ έκανα...απλά μετά απο λίγο αρχίσατε να νευριάζετε και δν ήθελα να το σταματήσω :D . Τι να κάνω...:p
 

DeletedUser33149

Ποιός νευρίασε χαβάλε κάνουμε εδώ μάλλον εσύ είσαι ο νευρικός εδώ πέρα!:doh:


[aig]Προειδοποίηση για 3.α. Posts εκτός θέματος

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

χχ0χα0χα0χα0χαχα0χ0χχα0αχ0αχ0 συνεχίζεις :D .

Τελοσπαντων επειδη το θεμα λεγεται προβλεψεις κ30...

Κ44 --> SOL
Κ54 --> Ε.Α
κ45 --> πολυ δυσκολη ήπειρος ... αν και λογικά θα μείνει η Corr
κ55 --> DOOM :D



[aig]Προειδοποίηση για 3.α. Posts εκτός θέματος

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33149

Κ44---> SOL γιατί υπάρχει άλλος?
κ45---> θα δίξει ακόμα δεν γνωρίζουμε!
γιατις αλλες ηπειρους δεν γνωρίζω!
 

DeletedUser

πω πω ταπείνωση μετά από όλες αυτές τις δηλώσεις ότι κανένα κανονισμό δεν παραβίασες .. πω πω ξεφτίλα μετά από όλες αυτές τις υπεροπτικές σου δηλώσεις .. δεν αλλάζεις και λογαριασμό τώρα στο forum γιατί που να κρυφτείς από εδώ και πέρα δεν ξέρω ..

Χαχαχα τελικα εισαι ποιο μπουφος απο οτι δειχνεις.....τελοςπαντων επειδη ειστε ολο λογακια καντε ολοι μαζι αιτησεις και αν καταφερει καποιος να μου ριξει μπαν του δινω και 1000 πρεμ
 

DeletedUser29831

άκουσες ποτε μου να παραβιάσω κανένα κανονισμό , να αποκλειστώ για κάποιον λόγο η κάτι τέτοιο ? η τα περί ρουφιανιάς και προδοσίας ..έχω βαρεθεί να τα ακούω . Το ότι δεν με πιάνετε κορόιδο δεν κάνει εμενα ρουφιάνο αλλα εσάς αποτυχημένους απατεώνες
Περαστικά σου και εσένα και όσο και να παρακαλάς και να γλύφεις όπως σε κάθε kosmo σε φυλή μου δεν σε βάζω . Στην απέξω θα είσαι πάντα και θα κοιτάς ..

Μέσα στις επόμενες μέρες θα παραδώσω μαθήματα τι είναι ρουφιάνος και πως μπορεί να βυθίσει μια φυλή mesa σε λίγες ώρες .

Μα ποτέ δεν ήθελα ούτε θελω να μπω σε φυλη σου.

[jor]
+10 πόντοι για παραβίαση κανόνων του φόρουμ

Παρακαλούμε μην αναφέρετε Προσωπικά Δεδομένα και πληροφορίες σχετικά με άλλα μέλη δίχως την προέγκρισή τους

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Να ξεκινήσω από τα "προσωπικα" στοιχεια που αποκαλύπτεις εδώ , να συνεχίσω με την αναφορά σου σε ναρκωτικά σε δημόσιο forum και να τελειώσω με την κλήση που μόλις μου "εκανες" και δεν μπορούσες να αρθρώσεις λέξη Ελληνικά ?
 

DeletedUser

Δουλειά δεν είχε ο διάολος ...
Εσύ που το παίζεις και νομοταγής πολίτης και ότι ξέρεις τους κανόνες και στέλνεις αιτήσεις χωρίς λόγο .
Να σε ενημερώσω ότι οι κανόνες λένε ρητά πως ότι γράψεις στο εξωτερικό δεν έχει καμία σχέση με το παιχνίδι επίσης έχεις μπλέξει λίγο τα μπούτια σου , έχεις μπερδέψει λίγο τους κανόνες του παιχνιδιού με τους κανόνες του εξωτερικού φόρουμ .
Λοιπόν πήγαινε κάνε καμιά ανάγνωση τους κανόνες και μετά να βγαίνεις να το παίζεις σχετικός
 

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
με bill2008 για αρχηγο ειστε ολοι ξεγραμμενοι
k44--> GS
k45--> GS
k54--> GS
k55--> GS
και ολοι οι κοσμοι απο εδω και περα?---> GS
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή