Προβλέψεις κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32686

τον ληστη ποιος πονηρος τον πηρε και τον εχει κρυψει ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32686

δεν πειραζει τοπακο, αυριο... οι λεηλατητες ειναι πιο ομορφοι
 

DeletedUser

SoloNoob και οι λοιποί λεγόμενοι παίκτες των ''lc'' , φυλετικές μάχες για εσάς μάλλον σημαίνει.
Πόσα lc έχεις ?
Πόσο farming έχεις?


Μάλλον γιατί πολύ απλά δεν έχεις φτάσει σε λίγο ποιο προχωρημένο επίπεδο ,εντάξει ρε παιδί μου δεν είναι κακό σε κατανοώ απλά κάποτε πρέπει να μάθεις ότι αυτό το στάδιο του παιχνιδιού μπροστά στο τέλος του κόσμου δεν είναι σχεδόν τίποτα.
Ναι δεν λέω ένα καλό ξεκίνημα λέει πολλά αλλά όχι τόσα πολλά ώστε να σταματήσει την πυξίδα που έρχεται συνήθως στο χωριό σου με ταχύτητα φωτός .
Για αυτό μάλλον φτάνεις μέχρι τους 10.000 πόντους και μετά πάντα κάτι γίνεται .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31608

ποοοο καταταλα δεν μιλας πολυ ακουω πυξιδες !
Τεσπα μαζι μου παιζει το παιδι και μια χαρα ειναι , ουτε κανσου ειπε οτι ειναι το παν το ελαφρυ μονος το συμπερανες εγω λεω να ασχοληθητε με τα χωρια σας και ο καθενας οπως θελει και ξερει παιζει αντε που γινατε ολοι προ και κρινετε τον καθε παικτη :axe:
 

DeletedUser31147

Πραγματικά δεν ξέρω τελικά τι πρόβλημα έχετε , πρόβλημα κατανόησης ? εγκεφαλικό πρόβλημα ? πρόβλημα όρασης ?
τι από όλα ?
Είδες κανένα μήνυμα που πληροφορεί 3ους αγόρι μου? Είδες ο επιτηρητής να στέλνει κανένα μήνυμα ?
έχεις αποδείξεις ? ή απλές ενδείξεις ? Μάλλον εμείς που πήραμε την επιτήρηση είμαστε οι 3οι μόνο που το θέμα είναι ότι την επιτήρηση μας την περάσατε εσείς από τον λογαριασμό σας.



γιατι δεν σου εκανα καλο φαρμ?? λογικο με τοσο λιγα λσ ποσο να κανω ο ανθρωπος
τελοςπαντων το οτι 2 ωρες μας αφησατε επιτηρηση και κανενας απο την ηγεσια δεν ειδε τιποτα λεει πολλααα

+ αν δεν ηθελες τον σοτακουστ ας μην τον εβαζες δεν σε πιεσε κανενας

υγ. 2800 ποντους χωριο και εχεις και ακαδημια μαλλον παρα εισαι ασχετος για να ασχολουμαι μαζι σου :noob:

Και εδώ , δεν δίνει επιτηρητής πληροφορίες για τον επιτηρούμενο ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31608

Και εδώ , δεν δίνει επιτηρητής πληροφορίες για τον επιτηρούμενο ?


:rolf: σοβαρα τωρα ουτε που περασε απο το μυαλο μου χα0χα0χ0α
δεν τρεχει τιποτα εεεε το λεω και εδωωωω

ατμιν δεν θελω να του δωσετε μπανννν καντε πως δεν το ειδατε !
 

DeletedUser

Και εδώ , δεν δίνει επιτηρητής πληροφορίες για τον επιτηρούμενο ?

που τις βλεπεις τις πληροφοριες?
το λιγα λσ ειναι πληροφορια
ή το οτι εχει ακαδημια απο τη στιγμη που εχει παρει 2 χωρια?

θα μας τρελανεις και εσυ?
 

DeletedUser31147

που τις βλεπεις τις πληροφοριες?
το λιγα λσ ειναι πληροφορια
ή το οτι εχει ακαδημια απο τη στιγμη που εχει παρει 2 χωρια?

θα μας τρελανεις και εσυ?

ρε κακομοιρακο εισαι τοσο αστειος και ασχετος που βαζεις οποιον βρεις στο ακκ σου...ο κο σου μας εδωσε επιτηρηση και σου καναμε και φαρμ αστειε
με 25 αγροκτημα ειχες και τρενο μεσα καρανουμπακλα
μαλλον ντρεπεσαι πολυ για τους προηγουμενους κοσμους γιατι εισαι γνωστος πυξιδιαρης και γελαμε ολοι μαζι σου αυτη τη στιγμη στο σκαιπ

οσο για τα υπολοιπα εγω και η παρεα μου ειμαστε πολυ μα παρα πολυ προ παικτες και το δειχνουμε απο τωρα
οταν εσεις νομπλαρετε 800 χωριουδακια εμεις περνουμε 3χιλιαρα κοκκινα
αντε και καλη πυξιδα και εδω αν δεν σε προλαβω :clap:

υγ. μαθε και τους κανονες του παιχνιδιου που θα μας εριχνες και μπαν ασχετε του ελληνικου σερβερ

για να μη σε τρελάνω λοιπόν και το έχω κρίμα , να σου βάλω αυτό εδώ το απόσπασμα ...
 

DeletedUser

για να μη σε τρελάνω λοιπόν και το έχω κρίμα , να σου βάλω αυτό εδώ το απόσπασμα ...

σωστος!!! ΙΣΩΣ να λεω το αγροκτημα που ειχε πριν 4 μερες στο εξωτερικο
μαλλον δεν τους ξερεις και εσυ πολυ καλα τους κανονες
 

DeletedUser31608

easy rider μην το ψαχνεις δεν θα βγαλεις ακρη , μπηκες και εσυ στο κλημα απο τα καλα !
 

DeletedUser31147

@ walker17



και η γιαγιά μου αν είχε τρία δάχτυλα ίσως να ήταν περιστέρι ...
Ο παθών δεν ενδιαφέρεται να σου κάνει αναφορά έτσι η συζήτηση εδώ είναι άνευ ουσίας μεν αλλα να μην λέμε και ότι θέλουμε ... Πληροφορίες σχετικές με κτήρια και στρατιωτικής δύναμης σε άλλους κανονισμούς του παιχνιδιού δίνουν ένα μηνα ασυλία .. Πολύ λογικά το ίδιο ισχύει και στην επιτήρηση . Αστο λοιπόν ποιος δεν ξέρει τους κανόνες . Αστο μήπως και θελήσει ο private player
να κάνει αίτηση τελικά και να δούμε τι θα πει η ομάδα διαχείρισης για το ποιος έχει δίκιο
 

DeletedUser

@ walker17



και η γιαγιά μου αν είχε τρία δάχτυλα ίσως να ήταν περιστέρι ...
Ο παθών δεν ενδιαφέρεται να σου κάνει αναφορά έτσι η συζήτηση εδώ είναι άνευ ουσίας μεν αλλα να μην λέμε και ότι θέλουμε ... Πληροφορίες σχετικές με κτήρια και στρατιωτικής δύναμης σε άλλους κανονισμούς του παιχνιδιού δίνουν ένα μηνα ασυλία .. Πολύ λογικά το ίδιο ισχύει και στην επιτήρηση . Αστο λοιπόν ποιος δεν ξέρει τους κανόνες . Αστο μήπως και θελήσει ο private player
να κάνει αίτηση τελικά και να δούμε τι θα πει η ομάδα διαχείρισης για το ποιος έχει δίκιο

δεν ξερω τι λες για τη γιαγια σου
αλλα οι κανονισμοι που λες ειναι το παιχνιδι το φορουμ εχει τους δικους του κανονισμους
τωρα για τις αιτησεις αστο καλυτερα 4-5 πρεπει να εκαναν απο οτι ακουσαμε
 

DeletedUser31147

@ walker17



§10) Διάφορα

Οτιδήποτε γράψετε μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αποδεικτικό στοιχείο εναντίον σας στη διαδικασία διευθέτησης οποιουδήποτε ζητήματος, είτε αυτό αφορά το παιχνίδι, είτε το επίσημο forum του παιχνιδιού. Ο μετέπειτα ισχυρισμός ότι επρόκειτο για κάποιο αστείο, δε θα γίνει αποδεκτός.

δεν θέλεις να το αφήσεις .. σώνει και καλά να αποδείξεις ότι είσαι γάτα εσύ και τα ξέρεις όλα ..
Κρίμα που δεν υπάρχει αυτεπαγγελτος διαχειριστής στο παιχνίδι να επέμβει από μονος του να γελάμε μετά ...
@ private player
Σε τέτοιες περιπτώσεις η ποινή είναι συνήθως 5-10 μέρες αποκλεισμός με ανοιχτές τις επιθέσεις .. Μπορείς λοιπόν να πάρεις την εκδίκηση σου και έτσι ..κάτι που από ότι διάβασα εδώ σου το εύχομαι ολόψυχα
 

DeletedUser

παλι δειχνεις οτι δεν τα ξερεις και πολυ καλα φιλε και συνεχιζεις να με κανεις να γελαω
πουθενα δεν γραφω το κανονικο (ολοκληρωμενο) ονομα του παικτη στο παιχνιδι

μην το ψαχνεις πρεπει να εισαι πολυ γατος για μου ριξεις μπαν κατι που δεν εισαι εσυ

οποτε αντι να μας το παιζεις ειδικος εδω και να πετας σποντιτσες καλυτερα να κοιταξεις τον ευατο σου και τη φυλη σου

υγ.
8.β. Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι (καθώς και οποιασδήποτε απόπειρα εξαπάτησης της Ομάδας Διαχείρισης). Αν έχετε κάποιο παράπονο σχετικά με αποκλεισμούς/τιμωρίες παιχτών εντός του παιχνιδιού, παρακαλούμε στείλτε στο Κέντρο Υποστήριξης μια Αίτηση Υποστήριξης. Το ίδιο ισχύει και για παράπονο ή απορία που έχετε με αποκλεισμό/τιμωρία παικτών από το forum.

επειδη σου αρεσει να ποσταρεις τους κανονες διαβασε και αυτον...
τελευταια απαντηση μου για αυτο το θεμα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Σε δημόσιο forum γραφεις σε κόσμο που παίζω και εγώ . Δικαίωμα μου να πάρω μέρος στην συζήτηση .. Τι θα έλεγες να γράψω εγώ λοιπόν το όνομα του παίχτη και να φανεί για ποιον γίνετε λόγος ? Άλλωστε φαίνεται και από ένα printscreen με "καποιες απωλειες" που έχει δημοσιευτεί .. Και επειδή τώρα ξέρω τι έχει ο μυστικός , και επειδή ο κανονισμός στην παράγραφο 10 αναφέρει και αυτό

Εάν εις γνώσιν σας επωφελείστε από κάποιον λογαριασμό που παραβιάζει τους Κανονισμούς του παιχνιδιού και δεν το αναφέρετε στην Ομάδα Διαχείρισης, θα ληφθούν μέτρα εναντίον και του δικού σας λογαριασμού. Εάν πιστεύετε πως άθελά σας έχετε παραβεί τον οποιονδήποτε Κανονισμό, οφείλετε να το αναφέρετε στην Ομάδα Διαχείρισης.
ίσως πρέπει να κάνω αναφορά μονος μου να μην βρω και τον μπελά μου από πάνω ...


έλα τώρα όμως παραδέξου το .. έχεις τρομάξει και ψάχνεις να βρείς τρόπο να ξεφύγεις έτσι ? και τον κανονισμό τι τον έβαλες ? έχει πέσει καμια ποινή και δεν το ξέρω ? ποινές και αποκλεισμούς που έχουν επιβληθεί δεν κάνει να συζητάμε ..
 

DeletedUser

(καθώς και οποιασδήποτε απόπειρα εξαπάτησης της Ομάδας Διαχειρησης) για αυτο το εβαλα

οποτε σε προκαλω να κανεις 1-2-100 αιτησουλες οσες θελεις τελοςπαντων...γιατι απο λογακια καλος εισαι να σε δω και στις πραξουλες τι θα κανεις
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή