Προβλέψεις κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ε τι το κακο εκανε η σολ αμα εσυ εισαι τοσο που δεχεσε πρωην σολ ως κο σου τι να πω...
 

DeletedUser31608

απλα θελω να σχολιασω το πιο **** επιχειρημα που εχω δει μεχρι στιγμης στο φορουμ του κ30.και ο βοηθεια οταν νομπλαρε το πρωτο του χωριο που ηταν 800 ποντους περιπου το πιο μεγαλο του κοσμου ηταν


Φιλε Λεωνιδα **** ειναι το ξερω απλα μπορουσες να παρεις και διαφορετικα την απαντηση μου ...
Ειπε οτι νομπλαρα χωριο 800 ποντους ενω νομπλαρα 3 χιλιαρο σχεδον εδω ειναι μια διαφορα , και σε σχεση το 3 χιλιαρο ειναι απο τα καλυτερα χωρια που παεις για νομπλαρισμα αυτη την στιγμη , τεσπα δεν πορω να στο εξηγησω


Ε τι το κακο εκανε η σολ αμα εσυ εισαι τοσο που δεχεσε πρωην σολ ως κο σου τι να πω...


Φιλος ηταν ο παικτης και σε εσενα επαιζε πριν ερθει μαζι μου τι κανεις το κινεζο ?



Παντελη οπως να ναι τα λες...ο σωτος εκανε χοντρη ******* και τον πεταξε απο το ακκ αυτος που το ειχε....μετα βρηκε εσας και μπηκε φορ φαν απο οτι φαινεται....σε καμια περιπτωση δν του ειπαμε να μπει σε εσας και να κανει ολα αυτα....μονος του το επελεξε αρα την σολ μη την αναφερεις καθολου....γτ πολλοι κομπλεξικοι γινατε ολοι και σας φταιει η σολ...ελεος...

Δεν θα σχολιασω οσα ειπες επειδη ειναι ξεκαθαρα
Περισσοτερο εσυ μου φτεεις να το θυμασαι αυτο !!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33006

Δεν μου απαντησες σε κανεναν απο αυτα που ειπα....αρα καταλαβαινεις τι ****μαρες και τι ανουσια πραγματα λες....
 

DeletedUser

Δεν ηξερα οτι ηρθε μετα ο σωτος σε εσενα δεν ειχα μιλησει μαζι του αφου εφυγε απο το ακκ που παιζω
 

DeletedUser26309

Φιλε Λεωνιδα **** ειναι το ξερω απλα μπορουσες να παρεις και διαφορετικα την απαντηση μου ...
Ειπε οτι νομπλαρα χωριο 800 ποντους ενω νομπλαρα 3 χιλιαρο σχεδον εδω ειναι μια διαφορα , και σε σχεση το 3 χιλιαρο ειναι απο τα καλυτερα χωρια που παεις για νομπλαρισμα αυτη την στιγμη , τεσπα δεν πορω να στο εξηγησω


καταλαβαινω τι εννοεις αλλα ετσι οπως το εγραψες πιστευω και εσυ ο ιδιος πιστευεις οτι φενεται απολυτως **** σαν επιχειρημα
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Παντελη οπως να ναι τα λες...ο σωτος εκανε χοντρη ******* και τον πεταξε απο το ακκ αυτος που το ειχε....μετα βρηκε εσας και μπηκε φορ φαν απο οτι φαινεται....σε καμια περιπτωση δν του ειπαμε να μπει σε εσας και να κανει ολα αυτα....μονος του το επελεξε αρα την σολ μη την αναφερεις καθολου....γτ πολλοι κομπλεξικοι γινατε ολοι και σας φταιει η σολ...ελεος...

Οταν λετε ο σωτος εκανε πατατα στη SOL εννοειται τα 70 χαμενα lc του merino; Πατε καλα ρε τι σας ποτιζουν;
private εγω αγορι μου σε νιωθω. Στην ουσια δεν φταις εσυ αλλα δεν φταιει και η SOL υποθετω

Xρηστο αυτο που λες δεν εχει λογικη

Ο/Η myLIFEyourEND έγραψε:
Ε τι το κακο εκανε η σολ αμα εσυ εισαι τοσο που δεχεσε πρωην σολ ως κο σου τι να πω...

Οπως το θετεις ειναι σα να παραδεχεσαι οτι η SOL διαθετει τους χειροτερους χαρακτηρες στο παιχνιδι


@Λεωνιδα σαν SOL κανατε το πρωτο πετυχημενο πλανο. Παραλειπω το γεγονος οτι στη 44 δεν υπαρχει αντιπαλος αλλα κατ εμου το νομπλαρισμα γινεται με διαφορες συνθηκες πχ: Το σημειο, την κατασταση του χωριου σου κλπ. To νομπλαρισμα του private κρινεται επιτυχημενο λαμβανοντας υποψιν τις συνθηκες που αυτο εγινε...

Καλες μαχες να εχουμε
 

DeletedUser

Αχά βγήκαν οι κομπλεξικοί του κόσμου από τώρα? mesioleole αγόρι μου παίξε το παιχνιδάκι σου όπως εσύ ξέρεις και άσε να παίξουμε το παιχνιδάκι μας όπως εμείς ξέρουμε . Τώρα το να βγαίνεις και να λες ότι είχαμε επιτήρηση ηγετικό σας μέλος επί 1 ώρα και το έβλεπες αλλά δεν έμπαινες να τερματίσεις την επιτήρηση δεν νομίζω ότι χαλάει την δική μας φήμη αλλά την δική σας.
Μην ξεχνάς ότι με είχατε βάλει σε ένα room και μου λέγατε να καλωσορίσω το μπαν , και όταν σας είπα πως δεν έχω παραβιάσει κάποιον κανόνα μου είπατε πως μάλλον δεν ξέρω καλά τους κανόνες. Μάλλον το αντίθετο αποδείχθηκε στο τέλος .
Πάμε παρακάτω εκτός από το να μιλάτε ξέρετε να κάνετε κάτι άλλο?

Δεν σου λέω ότι δεν θα φάω πυξίδα γιατί δεν το ξέρω, θα παλέψω για το καλύτερο όμως , για να κρατήσω την φυλή όσο πάει και πάνω από όλα να ευχαριστηθούμε το παιχνίδι , δεν έχω μάθει να λέω μεγάλα λόγια πριν λαλήσει ο πετινός .
Γιατί ως γνωστόν τα μεγάλα λόγια είναι για μικρούς παίκτες .
 

DeletedUser31608

private εγω αγορι μου σε νιωθω.

Παιχτουρα ειναι τραγικη η κατασταση κατι θα ξερεις και εσυ που με νιωθεις

Αχά βγήκαν οι κομπλεξικοί του κόσμου από τώρα? mesioleole αγόρι μου παίξε το παιχνιδάκι σου όπως εσύ ξέρεις και άσε να παίξουμε το παιχνιδάκι μας όπως εμείς ξέρουμε . Τώρα το να βγαίνεις και να λες ότι είχαμε επιτήρηση ηγετικό σας μέλος επί 1 ώρα και το έβλεπες αλλά δεν έμπαινες να τερματίσεις την επιτήρηση δεν νομίζω ότι χαλάει την δική μας φήμη αλλά την δική σας.
Μην ξεχνάς ότι με είχατε βάλει σε ένα room και μου λέγατε να καλωσορίσω το μπαν , και όταν σας είπα πως δεν έχω παραβιάσει κάποιον κανόνα μου είπατε πως μάλλον δεν ξέρω καλά τους κανόνες. Μάλλον το αντίθετο αποδείχθηκε στο τέλος .
Πάμε παρακάτω εκτός από το να μιλάτε ξέρετε να κάνετε κάτι άλλο?

Δεν σου λέω ότι δεν θα φάω πυξίδα γιατί δεν το ξέρω, θα παλέψω για το καλύτερο όμως , για να κρατήσω την φυλή όσο πάει και πάνω από όλα να ευχαριστηθούμε το παιχνίδι , δεν έχω μάθει να λέω μεγάλα λόγια πριν λαλήσει ο πετινός .
Γιατί ως γνωστόν τα μεγάλα λόγια είναι για μικρούς παίκτες .


Προσωπικα δεν αναφερα κατι για μπαν αντιθετος ειπα οτι δεν ηθελα να φατε μπαν επειδη ηθελα να κανουμε παιχνιδι !
Εγω μια χαρα παιζω το παιχνιδακι μου αν εσυ παιζεις με αυτο το τροπο τοτε ντροπη σου ...
Οσο για την επιτηρηση αυτη την ωρα δεν ημουν μεσα επειδη θα ηταν ο κο πλαυ να πουμε !

XS65PBQ.png


Και μιας και αναφερει το μπαν ....

Στον κανονισμό 3 αναφέρει το εξής :
όπως και η πληροφόρηση τρίτων για το στρατό ή/και τα επίπεδα κτιρίων του επιτηρούμενου.

Και οντως καλα λες λεγανε δεν ελεγα οτι δεν ξερεις καλα τους κανονες να σου θυμησω ομως οτι ελεγες εσυ ο ιδιος οτι θα φας μπαν για 5 μερες και μετα θα μπεις ξανα και και και και ....

Ναι οντως τα μεγαλα λογια ειναι για τους μικρους παικτες , και εσυ χθες στη κληση και τι δεν ειπες , τα λογια ειναι περηττα θα τα πουμε στο παιχνιδι !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αλλιως ηθελα να το πω αλλα δεν μου βγηκε οπως ηθελα το νοημα βλεπεις δεν το εχω καλα με την εκθeση :p
 

DeletedUser

Στον κανονισμό 3 αναφέρει το εξής :
όπως και η πληροφόρηση τρίτων για το στρατό ή/και τα επίπεδα κτιρίων του επιτηρούμενου.

Πραγματικά δεν ξέρω τελικά τι πρόβλημα έχετε , πρόβλημα κατανόησης ? εγκεφαλικό πρόβλημα ? πρόβλημα όρασης ?
τι από όλα ?
Είδες κανένα μήνυμα που πληροφορεί 3ους αγόρι μου? Είδες ο επιτηρητής να στέλνει κανένα μήνυμα ?
έχεις αποδείξεις ? ή απλές ενδείξεις ? Μάλλον εμείς που πήραμε την επιτήρηση είμαστε οι 3οι μόνο που το θέμα είναι ότι την επιτήρηση μας την περάσατε εσείς από τον λογαριασμό σας.
 

DeletedUser31608

Πραγματικά δεν ξέρω τελικά τι πρόβλημα έχετε , πρόβλημα κατανόησης ? εγκεφαλικό πρόβλημα ? πρόβλημα όρασης ?
τι από όλα ?
Είδες κανένα μήνυμα που πληροφορεί 3ους αγόρι μου? Είδες ο επιτηρητής να στέλνει κανένα μήνυμα ?
έχεις αποδείξεις ? ή απλές ενδείξεις ? Μάλλον εμείς που πήραμε την επιτήρηση είμαστε οι 3οι μόνο που το θέμα είναι ότι την επιτήρηση μας την περάσατε εσείς από τον λογαριασμό σας.


Η πληροφορηση δεν γινετε μονο απο μηνυμα αλλα και απο επιτηρηση ειναι ξεκαθαρο οτι μολις εκλεινε ο ενας επερνε αλλος επιτηρηση τεσπα δεν θα ασχοληθω αλλο καλες μαχες
 

DeletedUser33149

:rolf: Καταρχάς όλο αυτό φάνηκε λίγο περίεργο ,δήθεν μάλωσε ο σότακουστ με την φυλή και τον πετάξατε,μπήκε στον λογαριασμό και ξεκίνησε να βαράει παίκτες από άλλες φυλές.(Και το περίεργο είναι οτί όταν βγήκε ο σότακουστ απο τον λογαριασμό που έπαιζε, αμέσως στο σκαίπ μίλησε με τον Private Player για κο-πλαυ παράξενο και αυτο έτσι?) :hmmm:Εσύ φίλε νίκο παικταρά μας λες οτι σου έδωσε επιτήρηση να φαρμάρεις, όχι οτί θα το έκανες αλλα τεσπα δεν είδαμε κανένα φαρμ και επίσης μετά απο το πολύ φαρμ που έκανες ξεκίνησες να μυράζεις επίτήρηση και στα άλλα μέλη της φυλής σου π.χ Da Vinci ο οποίος έκανε εξερετικό φαρμ!
-QQ-Pro:ban::clap::clap:
 

DeletedUser

:rolf: Καταρχάς όλο αυτό φάνηκε λίγο περίεργο ,δήθεν μάλωσε ο σότακουστ με την φυλή και τον πετάξατε,μπήκε στον λογαριασμό και ξεκίνησε να βαράει παίκτες από άλλες φυλές.(Και το περίεργο είναι οτί όταν βγήκε ο σότακουστ απο τον λογαριασμό που έπαιζε, αμέσως στο σκαίπ μίλησε με τον Private Player για κο-πλαυ παράξενο και αυτο έτσι?) :hmmm:Εσύ φίλε νίκο παικταρά μας λες οτι σου έδωσε επιτήρηση να φαρμάρεις, όχι οτί θα το έκανες αλλα τεσπα δεν είδαμε κανένα φαρμ και επίσης μετά απο το πολύ φαρμ που έκανες ξεκίνησες να μυράζεις επίτήρηση και στα άλλα μέλη της φυλής σου π.χ Da Vinci ο οποίος έκανε εξερετικό φαρμ!
-QQ-Pro:ban::clap::clap:

γιατι δεν σου εκανα καλο φαρμ?? λογικο με τοσο λιγα λσ ποσο να κανω ο ανθρωπος
τελοςπαντων το οτι 2 ωρες μας αφησατε επιτηρηση και κανενας απο την ηγεσια δεν ειδε τιποτα λεει πολλααα

+ αν δεν ηθελες τον σοτακουστ ας μην τον εβαζες δεν σε πιεσε κανενας

υγ. 2800 ποντους χωριο και εχεις και ακαδημια μαλλον παρα εισαι ασχετος για να ασχολουμαι μαζι σου :noob:
 

DeletedUser33149

yMSTsQ9.png
NAI ΟΝΤΩΣ λίγο ειναι σε σύγκρισει με τους δικούς σου, .επίσης δέχτηκα και 2 νιουκ και μου έριξαν οπλοποιείο και ακαδημία για αυτο είμαι τόσους πόντους ικανοποιήμενος?
και η ωρα 3 το πρωι δεν ειναι και τοσο παραξενο που δεν το προσεξε κανενας.
Το μήνυμα γράφτηκε πριν 4 ημέρες!
Youpi:))i=Sotakoust!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32686

sol
Παντως το πλανακι φανηκε να δουλεψε αρκετα καλα και αυτο πιστευω εχει ενοχλησει ολους εσας που σας αρκουν τα νομπλαρισματα 1κ.
Γιωργαρα επειδη μιλημε σκαιπ μαζι πριν, 1700λσ σε κοσμο με ταχυτητα 2 που τρεχει τοσες μερες δεν ειναι και κατορθωμα...
Καλες μαχες να κανετε παδια!! :axe:
 

DeletedUser33149

το ξέρω μεγάλε δεν το είπα για να φανώ κάποιος, και το ξέρω οτι δεν είναι πολλά αλλά μην ξεχνάς οτι απο την αρχή του κοσμου ειχα απωλειες!
Καλες μαχες!:axe:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26309

@Λεωνιδα σαν SOL κανατε το πρωτο πετυχημενο πλανο. Παραλειπω το γεγονος οτι στη 44 δεν υπαρχει αντιπαλος αλλα κατ εμου το νομπλαρισμα γινεται με διαφορες συνθηκες πχ: Το σημειο, την κατασταση του χωριου σου κλπ. To νομπλαρισμα του private κρινεται επιτυχημενο λαμβανοντας υποψιν τις συνθηκες που αυτο εγινε...


δε θελω να συμμετεχω σε αυτη τη κομικοτραγικη κατασταση αλλα οσο αναφερεται το ονομα μου θα απανταω.δεν ειπα κατι για το νομπλ του μυστικου αυτου παικτη ουτε κοιταξα σε τι ποντους ηταν ουτε σε τι περιοχη ειναι ουτε τιποτα.μπορει το παιδι να εκανε οντως το καλυτερο νομπλαρισμα με τις λιγοτερες δυνατες απωλειες κλπ κλπ μπορει και οχι.πραγματικα δεν εχω ιδεα.απλα ανεφερα πως ενα επιχειρημα του ηταν απολυτως ****(πραγμα που σημαινει οτι αφου ειχε 7 επιχειρηματα αν δεν κανω λαθος και δε σχολιασα τα υπολοιπα συμφωνω ως και στο ελαχιστο)απλα αυτο που σχολιασα ηταν τερμα ****.αυτο που θα πω τωρα το λεω για ολους και οχι μονο για τον ανεστη(sweetest love) σταματηστε να προσδιδετε λογια στον αλλον και να απαντατε σε ερωτησεις που δε κανει.πιστευω οτι κανεις εδω μεσα δε χρειαζεται μαθηματα για το οτι ειναι ενα σωστο νομπλαρισμα.αυτα τα λιγα απο εμενα,προς ολου με πολυ αγαπη


υ.γ μην ξεχναμε μονο SOL
 

DeletedUser32686

Εσυ επιλεγεις να κανεις απωλιες και να θυσιαζεις ολο το early game σου οποτε δικαιολογια δεν ειναι αυτο :confused:
 

DeletedUser31608

sol
Παντως το πλανακι φανηκε να δουλεψε αρκετα καλα και αυτο πιστευω εχει ενοχλησει ολους εσας που σας αρκουν τα νομπλαρισματα 1κ.
Γιωργαρα επειδη μιλημε σκαιπ μαζι πριν, 1700λσ σε κοσμο με ταχυτητα 2 που τρεχει τοσες μερες δεν ειναι και κατορθωμα...
Καλες μαχες να κανετε παδια!! :axe:

...


Το μήνυμα γράφτηκε πριν 4 ημέρες!


http://i.imgur.com/Ij5OrWg.png
 

DeletedUser33149

Δεν το είπα για δικαιολογία μιλάω πάντα ρεαλιστικά είμαι ρεαλιστής.
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ

:wow::oops::clap:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή