1η Καρτέλα Κατάταξης Φυλών

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31752
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ειμαστε και πολυ προπο

[jor]
προειδοποίηση για spam

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31608

Ρε συ φίλε...δεν μας λες λίγο με ποιο ακκαουντ είσαι... γιατί πολύ μαγκιά το βλέπω το πράγμα στο φόρουμ.Να δούμε έτσι λίγο τι κάνεις και στο παιχνίδι ?

Την μαγκιά που την είδες βρε Βασίλη ?
Επειδή δεν έκατσα να με λέει και καλά "noob"
Έλα ρε προχθές ήμασταν μαζί κλίση στο skype ξέχασες τόσο γρήγορα ?

Τέσπα δεν λέω λογαριασμούς το έχω αυτό το κώλυμα ...
 

DeletedUser32686

Ρε συ φίλε...δεν μας λες λίγο με ποιο ακκαουντ είσαι... γιατί πολύ μαγκιά το βλέπω το πράγμα στο φόρουμ.Να δούμε έτσι λίγο τι κάνεις και στο παιχνίδι ?

στην corr ειναι. ποιος ειναι δεν ξερω
 

DeletedUser

[jor]
Ποτε προλαβατε και μέσα σε μια ωρα καταφερατε να γράψετε 7 πόστ εκτος θέματος.
Επανέλθετε στο θέμα "Κατάταξης Φυλών"
[/jor]
 

DeletedUser

Εγώ τα είχα από τις 1.000 λεηλασίες ρε...δεν ισχύει :D.Είναι και κάτι ποζέρια εδώ.... άστα να πάνε :p .


ποιους εννοεις ρε συ?? γιατι εχουμε και αρκετους ποζερους εδω μεσα :rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

Απορώ πως ένα μυαλό κατάφερε να καταλάβει τόσες διαφορετικές σκέψεις..
ώστε να ξεχωρίζει τις νικήτριες φυλές του κόσμου..
να χωρίζει τις ηπείρους σε 4αρτημορια..λες & έτσι μοιράζετε το 70% ...
Υπομονη,, οι φυλες ειναι πολυ μπερδεμενες ακομα
 

DeletedUser31608

Τοτε μην περιμενεις να σε παρουν στα σοβαρα..

Δεν θέλω να με πάρουν στα σοβαρά στο φόρουμ αλλα στο παιχνίδι και το καταφέρνω μια χαρά εκεί !


στην corr ειναι. ποιος ειναι δεν ξερω


corr ? κάτι μου λέει αυτό ... :hmmm:

Ένα πράμα θα πω και να το θυμάστε η φυλή που θα κλείσει το κόσμο δεν είναι καμια από όσες αναφέρατε , ούτε καν δημιουργήθηκε !!!
 

DeletedUser32686

Δεν θέλω να με πάρουν στα σοβαρά στο φόρουμ αλλα στο παιχνίδι και το καταφέρνω μια χαρά εκεί !





corr ? κάτι μου λέει αυτό ... :hmmm:

Ένα πράμα θα πω και να το θυμάστε η φυλή που θα κλείσει το κόσμο δεν είναι καμια από όσες αναφέρατε , ούτε καν δημιουργήθηκε !!!

Δεν νομιζω οτι εχει μιλησει κανεις για κλεισιμο κοσμου :) απλα για κλεισιματα ηπειρων που θα αργησουν και αυτα.
 

DeletedUser28045

ο κοσμος θα εχει εξελιξεις μην μου αγχώνεστε.
 

DeletedUser15598

Επειδή φιλε μου δυστυχώς δεν είναι αρκετοί που γουστάρουν τα κόκκινα επίσης αν θυμάσαι ο κόσμος κλείνει όταν μια φυλή θα πρέπει να έχει τουλάχιστον 70% από τα χωριά μετά από 180 ημέρες και σίγουρα όταν θα ξεχωρίσει κάθε ήπειρος από μια φυλή θα κάνουν ένωση οι δυο ήπειροι μεταξύ τον άλλον δυο . Σε αυτή τι ρύθμιση πάντα τέτοια βλέπω αν το ψάξεις θα το καταλάβεις και εσύ ο ίδιος και γενικά πια φυλή έκλεισε κόσμο δίχως 2 ακαδημίες+ ? Καμια ....


υπάρχουν κόσμοι που έκλεισαν χωρίς ενώσεις και χωρίς ακαδημίες .. απλά όντως ειναι λιγοι αυτοι οι κόσμοι.
πλέον στους καινούριους κόσμους ενώνονται στο τέλος 3 φυλές + 20 ακαδημίες και καμια 200 παικτες λένε οτι το έκλεισαν, και σου λέει μετα ο άλλος εγω εκλεισα 3 κοσμους, οχι εγω 4 κ.ο.κ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ηπειρος 45 CoA χαλαρα....3 ακαδημιες(2 μυστικες),15 συμμαχιες και εναν αγκαλιτσα, σιγουρη κυριαρχια
 

DeletedUser8132

Σαν Απριλιάτικο πρωινό είναι ο χάρτης, μες το γαλάζιο του ουρανού. Αυτή είναι φυλή!!
 

DeletedUser

Ελαστικη πολιτικη στα βαρβαρα και ωραιοι παιχτες,ο αρχηγος τους εχει ωραιο προφιλ στο φασεμπουκ
 

DeletedUser8132

Στα βάρβαρα υπάρχει Σ.Ε, είναι μοβ στο χάρτη, ένα ένα έκατσε ο στρατηγός και τα πέρασε με συντεταγμένες. Μιλάμε τέτοια οργάνωση!!
 

DeletedUser32363

καλησπερα, καλως την αγκαλιτσα μας...παλι αγκαλιες θελεις να δωσεις δεν σου φτανουμε εμεις ;;
 

DeletedUser8132

Και καλά εμείς, δεν σου φτάνουν οι γύρω σου που παίζετε τις κουμπάρες από τότε που βγήκε η προστασία?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή