Forum και μια προσωπική πικρία.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2088
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2088

Δεν γράφω με την γραμματοσειρά μου γιατί θέλω να βγάλω την πίκρα μου σαν απλός συμπαίχτης σας.

Διαβάζω αυτό το φόρουμ κοντά 6 χρόνια,
έχω περάσει φανταστικές στιγμές παρακολουθώντας άτομα να γράφουν για τις ικανότητες τους στο παιχνίδι,
με ένα καταπληκτικό χιούμορ και τους αντιπάλους τους να απαντάνε με την ίδια εξυπνάδα, στηρίζοντας και οι δυο πλευρές την θέση τους.

Διαβάζοντας τώρα βλέπω ότι έχουμε μπερδέψει την εξυπνάδα με την αθυροστομία,
Το θάρρος με το θράσος,
Μεγάλους να μην σέβονται νεότερους
νέους να περιφρονούν πρεσβύτερους.
ασύστολη παραβίαση προσωπικών δεδομένων
και γενικά να παραβιάζετε όλους τους κανόνες χωρίς να σκέφτεστε ότι φτιάχτηκαν πρωτίστως για να προστατεύσουν εσάς!

Ναι είναι πολεμικό παιχνίδι και θα υπάρχουν και εντάσεις,
αλλά είναι και παιχνίδι στρατηγικής που σημαίνει ότι για να το επιλέξατε θεωρείτε ότι έχετε ''μυαλό'', άρα αυτό το μυαλό γιατί δεν το βγάζετε και μέσα στο φόρουμ;

δεν θέλω να σας κουράσω άλλο,
καλή συνέχεια σε όλους, πάω να διαβάσω το φόρουμ :( !
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Πολυ ωραια τα λες φιλε μου αλλα και σεις θεωρω(δεν μιλαω προσωπικα μονο για σενα) φερετε ευθυνη γι αυτο. Η αληθεια ειναι οτι ο μονος forum moderator εισαι εσυ και ο Jorgen. Με 2 ατομα δεν λειτουργησε ΠΟΤΕ το forum σωστα. Και ο Mad καποτε σχολιαζε φορουμ και μοιραζε ποινες. Υπηρχαν ατομα εν τελει θελω να καταληξω που μπορουσαν να επιβληθουν. Με σας δυστυχως δεν γινεται αυτο θεωρω, εμεις οι χρηστες του forum σας εχουμε καβαλισει. Και βλεποντας οτι μοιραζετε ποινες για μικροτερες παραβασεις και οταν πεφτει σοβαρο μπινελικι δεν κανετε τιποτα παρα μονο μια εκκληση λογικο δεν ειναι να σας γραφουν ολοι; Ναι θα μου πεις δεν ειστε βρυκολακες να στε ολη την ωρα απο πανω μας, αλλα το χετε πολυ λασκα το θεμα
Καλο ειναι οταν εμεις ξεφευγουμε αρκετα(βαζω και τον εαυτο μου μεσα) να μοιραζετε τις ποινες και να μην χαριζεστε. Γιατι πριν 2 χρονια που γινοταν το ιδιο σκηνικο στο φορουμ του 16 κυριως η μια ποινη διαδεχοταν την αλλη. Δεν λεω συνεχεια να χετε το βουρδουλα και να μας "κοπανατε" σε καθε παραβαση αλλα δεν γουσταρω και αυτο που γινεται τωρα.

Κατα τα αλλα εχετε απολυτο δικιο!
 

DeletedUser

Πολυ ωραια τα λες φιλε μου αλλα και σεις θεωρω(δεν μιλαω προσωπικα μονο για σενα) φερετε ευθυνη γι αυτο. Η αληθεια ειναι οτι ο μονος forum moderator εισαι εσυ και ο Jorgen. Με 2 ατομα δεν λειτουργησε ΠΟΤΕ το forum σωστα. Και ο Mad καποτε σχολιαζε φορουμ και μοιραζε ποινες. Υπηρχαν ατομα εν τελει θελω να καταληξω που μπορουσαν να επιβληθουν. Με σας δυστυχως δεν γινεται αυτο θεωρω, εμεις οι χρηστες του forum σας εχουμε καβαλισει. Και βλεποντας οτι μοιραζετε ποινες για μικροτερες παραβασεις και οταν πεφτει σοβαρο μπινελικι δεν κανετε τιποτα παρα μονο μια εκκληση λογικο δεν ειναι να σας γραφουν ολοι; Ναι θα μου πεις δεν ειστε βρυκολακες να στε ολη την ωρα απο πανω μας, αλλα το χετε πολυ λασκα το θεμα
Καλο ειναι οταν εμεις ξεφευγουμε αρκετα(βαζω και τον εαυτο μου μεσα) να μοιραζετε τις ποινες και να μην χαριζεστε. Γιατι πριν 2 χρονια που γινοταν το ιδιο σκηνικο στο φορουμ του 16 κυριως η μια ποινη διαδεχοταν την αλλη. Δεν λεω συνεχεια να χετε το βουρδουλα και να μας "κοπανατε" σε καθε παραβαση αλλα δεν γουσταρω και αυτο που γινεται τωρα.

Κατα τα αλλα εχετε απολυτο δικιο!

Ειναι σαν να μου λες οτι αντιμετωπιζεις τη βια με βια.Πραγμα που δεν γινεται.

Ισως δεν ησουν στα κολπα το 2009-2010,οταν ηταν διαφορετικα τα πραγματα..Θα σου πω μονο οτι οταν δοκιμασε ο μαντ να λυσει θεματα με καταστολη υπηρξε ατομο που εφτιαχνε καινουριους λογαριασμους και ανα 10 λεπτα εβριζε ασυστολα..λυθηκε το προβλημα λοιπον; οχι.

Και για να απαντησω στον αιγοκερο,πιθανων ειναι προβλημα που δεν μπορει να λυθει.Κανεις δεν αμφιβαλλει οτι η ελληνικη κοινωνια βιωνει μια αξιακη-ηθικη κριση.Το παιχνιδι ειναι μικρογραφια της αρα εχει ιδια προβληματα..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ειναι σαν να μου λες οτι αντιμετωπιζεις τη βια με βια.Πραγμα που δεν γινεται.

Ισως δεν ησουν στα κολπα το 2009-2010,οταν ηταν διαφορετικα τα πραγματα..Θα σου πω μονο οτι οταν δοκιμασε ο μαντ να λυσει θεματα με καταστολη υπηρξε ατομο που εφτιαχνε καινουριους λογαριασμους και ανα 10 λεπτα εβριζε ασυστολα..λυθηκε το προβλημα λοιπον; οχι.

Και για να απαντησω στον αιγοκερο,πιθανων ειναι προβλημα που δεν μπορει να λυθει.Κανεις δεν αμφιβαλλει οτι η ελληνικη κοινωνια βιωνει μια αξιακη-ηθικη κριση.Το παιχνιδι ειναι μικρογραφια της αρα εχει ιδια προβληματα..

Το 1ο σκελος της απαντησης θα το συνδεσω με το τριτο. Ακριβως λοιπον επειδη δεν μπορουν να λυθουν τα προβληματα, λογω του οτι η κοινωνια ειναι παρακμιακη(δεν μου ρχεται αλλη λεξη) ακομα και σε ενα εικονικο παιχνιδι, αυτη η συμπεριφορα μας αξιζει...
Στο 2ο σκελος της απαντησης σου αν ο Mad οταν ριχνει ποινη πληροφορει τον λογαριασμο αυτο μεσω μηνυματος στο παιχνιδι οτι αν ξαναμπεις θα σε αποκλεισουμε και απο το παιχνιδι(πραγμα που πρεπει να γινεται σε ακραιες περιπτωσεις χωρις καν προειδοποιηση) θα δεις αν ο παικτης κανει ακκς ανα 10 λεπτα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser26255

Διαβάζω αυτό το φόρουμ κοντά 6 χρόνια,
έχω περάσει φανταστικές στιγμές παρακολουθώντας άτομα να γράφουν για τις ικανότητες τους στο παιχνίδι,
με ένα καταπληκτικό χιούμορ και τους αντιπάλους τους να απαντάνε με την ίδια εξυπνάδα, στηρίζοντας και οι δυο πλευρές την θέση τους.



φιλε αιγοκαιρε αυτο που λες δεν πρεπει να ισχυει....απλα πρεπει να κοιταξεις το αρχειο και θα βρεις πολλα θεματα οπου παιχτες ερχονται σε πολυ σκληρες αντιπαραθεσεις, πιο σκληρες και απο αυτες που γινονται τωρα....η μονη διαφορα ειναι οτι τωρα οι παιχτες δεν βριζουν τοσο πολυ τους moderators οσο παλια :cop:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Στο 2ο σκελος της απαντησης σου αν ο Mad οταν ριχνει ποινη πληροφορει τον λογαριασμο αυτο μεσω μηνυματος στο παιχνιδι οτι αν ξαναμπεις θα σε αποκλεισουμε και απο το παιχνιδι(πραγμα που πρεπει να γινεται σε ακραιες περιπτωσεις χωρις καν προειδοποιηση) θα δεις αν ο παικτης κανει ακκς ανα 10 λεπτα

Ο συγκεκριμενος ειχε φαει global ban απο 2 κοσμους μαλιστα.Και αυτο τον εξωθησε σε αυτα που ανεφερα.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
φιλε αιγοκαιρε αυτο που λες δεν πρεπει να ισχυει....απλα πρεπει να κοιταξεις το αρχειο και θα βρεις πολλα θεματα οπου παιχτες ερχονται σε πολυ σκληρες αντιπαραθεσεις, πιο σκληρες και απο αυτες που γινονται τωρα....η μονη διαφορα ειναι οτι τωρα οι παιχτες δεν βριζουν τοσο πολυ τους moserators οσο παλια :cop:

Φιλε διαφωνω. Αυτο με τους διαχειριστες εχει ξεπεραστει σε μεγαλο βαθμο τα τελευταια χρονια. Πειραγματα ακομα και τωρα με χαβαλε εξακολουθουν να υπαρχουν αλλα εχει χαθει ο σεβασμος. Αυτο μπορει να οφειλεται ειτε στο οτι εχουν χαθει προσωπικοτητες απ τ παιχνιδι ειτε σε αυτα που πα στο πρωτο θεμα
 

DeletedUser26255

Φιλε διαφωνω. Αυτο με τους διαχειριστες εχει ξεπεραστει σε μεγαλο βαθμο τα τελευταια χρονια. Πειραγματα ακομα και τωρα με χαβαλε εξακολουθουν να υπαρχουν αλλα εχει χαθει ο σεβασμος. Αυτο μπορει να οφειλεται ειτε στο οτι εχουν χαθει προσωπικοτητες απ τ παιχνιδι ειτε σε αυτα που πα στο πρωτο θεμα


το θεμα ειναι ομως οτι αν ψαξεις το αρχειο θα δεις παρα πολλα θεματα οπου βριζονται ασυστολα....κανε μια γρηγορη αναζητηση κοιταζοντας κυριως τα θεματα με τις πολλες σελιδες η τους προκλητικους τιτλους
 

DeletedUser18669

η δικια μου γνωμη ειναι οτι οι διαχειρηστες ειναι ή του υψους ή του βαθους,ενω χρειαζετε ενδιαμεση κατασταση.
ουτε να τημωρεις με το παραμικρο,αλλα να εισαι και σε θεση να καταλαβειςς οταν ενα θεμα ξεφευγει,γιατι καλος ή κακος ανθρωποι ειμαστε,θα ξεφυγουμε.το φρενο πρεπει να μπαινει την καταλληλη στιγμη.
η συνεχομενες παρεμβασεις των διαχειρηστων κανει κακο στο εξτερναλ.το θεμα ειναι να προλαβαινουν την κατασταση που θα ξεφυγει και να την σταματησουν
 

DeletedUser29707

ama gamate tus speed tha uparxw kai egw na sas xalaw to forum.. asxetakles



[aig]Banned By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29708

Κατα την γνωμη μου αν και δεν ειμαι συχνος χρηστης του forum πλεον παρατηρω εξαρσεις θρασους και ελειψεως σεβασμου προν τον οποιονδηποτε.Πιστευω οτι αυτο το αποτελεσμα προερχεται απο λαθη που γινονται μεσα σε κοσμους ειτε εκ της διοικησεως ειτε εξ'αιτιας των ιδιων των παικτων.Αρα το external ειναι απλα ενα μερος να πεις τον προβληματισμο σου η να σχολιασεις και να εκφρασεις την αποψη σου.Το πιο γνωστο και επικαιρο θεμα που μου ερχεται στο μυαλο ειναι αυτο με τον κ26 και τις δυο παραταξεις να βγαινουν και να κραζουν η μια την αλλη(δεν ξερω τι ακριβως εχει παιχτει,απλα το αναφερω ως παραδειγμα).Εφοσον λοιπον υπαρχει καποια δυσλειτουργια εντος κοσμων εννοειται οτι θα εκφραζεται με αναλογο τροπο και στο external,αντι λοιπον να προσπαθουμε οπως ειπαν και τα παιδια νωριτερα να ριχνουμε ποινες κλπ,θα πρεπει απλα να προλαβαινουμε καταστασεις πρωτου αυτες φτασουν στο προσκηνιο του εξωτερικου forum.
 

DeletedUser26309

ama gamate tus speed tha uparxw kai egw na sas xalaw to forum.. asxetakles

αυτος εδω εξηγησε 100% ποιος ειναι ο λογος που το φορουμ εχει καταντησει ετσι και κανεις απο τους παραπανω.απλα πλεον ειναι πιο ενεργα τα 10χρονα και οι μεγαλυτεροι και πιο σοβαροι παικτες εχουν ειτε σταματησει το παιχνιδι ειτε δεν ασχολουντε με το φορουμ
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ο συγκεκριμενος ειχε φαει global ban απο 2 κοσμους μαλιστα.Και αυτο τον εξωθησε σε αυτα που ανεφερα.

Εννοειται οτι θα υπαρχουν και εξαιρεσεις φιλε, οι πιο πολλοι σκανε ομως(δεν μου ερχεται αλλη λεξη:p)
Εφοσον ειπες οτι το παιχνιδι ειναι μια μικρογραφια της κοινωνιας στην κοινωνια ζουν ατομα με εντελως διαφορετικες αποψεις αλλωστε
 

DeletedUser32596

Σε όλο αυτό το θέμα, αυτό που βλέπω είναι ότι όλοι μας μπορούμε να εντοπίσουμε τις εξωγενείς αιτίες αυτού του ζητήματος. Είναι όμως η ουσία έξω από εμάς; Εξηγούμαι.

Διάβασα σε ένα σχόλιο - δεν έχει άλλωστε και τόση σημασία το ποιος το έγραψε - ότι είναι φαινόμενο της κοινωνίας μας το οποίο το μεταφέρουμε και εδώ μέσα στο παιχνίδι. Σύμφωνοι, είναι άλλωστε λογικό ένα παιχνίδι σαν αυτό, που παίζεται από κάποιες χιλιάδες άτομα μίας συγκεκριμένης κοινωνίας να παρουσιάζει αρκετά κοινά χαρακτηριστικά με αυτή, καθώς λόγω πλήθους, αλλά και ετερογένειας των παικτών μεταξύ τους, έχει συγκεντρωθεί εδώ μέσα ένα, θα έλεγε κανείς, αντιπροσωπευτικό δείγμα της. Είναι όμως το θέμα στο ότι όλα αυτά είναι ένα κοινωνικό φαινόμενο της εποχής μας;

Μέσα από την κοινωνία και τη "συλλογική ευθύνη" για αυτό το "φαινόμενο" αποδίδουμε την ίδια την ευθύνη σε ένα "ον" απρόσωπο για εμάς τους ίδιους, κάτι που το επικαλούμαστε συνήθως μόνο όταν πρόκειται να ωφεληθούμε από αυτό. Με το να αναφερόμαστε σε συμπεριφορές, τις οποίες και οι ίδιοι κατά καιρούς έχουμε υιοθετήσει, σαν "κοινωνικό φαινόμενο" κατακερματίζουμε την ευθύνη μας και τη μοιράζουμε στον - κοινωνικό κατά τα άλλα - περίγυρό μας. Δεν είναι όμως εκεί η λύση, αλλά η αρχή και η βαθύτερη αιτία του κακού.

Ξεχνάμε ότι μία κοινωνία δεν απαιτεί μόνο συλλογικότητα για να επιτύχει. Θεωρούμε ότι με συνεργασία και με αμοιβαίο σεβασμό - ή μήπως ενοχή - μόνο πετυχαίνουμε τα πάντα. Όχι, δε γίνεται. Όπως ένα άθροισμα καλών στοιχείων δεν είναι παρά ένα - στην καλύτερη περίπτωση - μέτριο σύνολο, λειτουργικά, έτσι και μία κοινωνία που λειτουργεί σαν σύνολο εκπληκτικά, αλλά αποτελείται από μετριότητες δεν είναι και αυτή παρά μέτρια.

Έτσι, μόνο αν ο καθένας μας γυρίσει και δει τον εαυτό του και τι έχει κάνει λάθος, αν ο καθένας κάνει - αυστηρά - την αυτοκριτική του θα λυθεί αυτό το "άλυτο" πρόβλημα.
 

DeletedUser24216

Πολυ ωραια συζητηση και χαιρομαι που την ανοιξε και καποιος Μοντ για να μην την ανοιγα εγω καποια στιγμη αν και ειχα πει διαφορα σε ποστ μου κατα καιρους.

Οποιος εγραψε πιο πανω οτι το προβλημα του φορουμ ειναι η ....μικρη ποσοτητα ποινων, ειναι πραγματικα αστειο.

εχω δεχτει (και δε το παω στον εαυτο μου γιατι ουαου, απλα το λεω σαν παραδειγμα, ισχυει και με αλλους) περιπου 30 ποινες, για οποιοδηποτε πιθανο κι απιθανο λογο.

εχω δεχτει για κεφαλαια, για γκρηκλις, για ....posthunting (ορος που ανακαλυψε μαλλον ο νο1 υπευθυνος των φορουμ, εικαζω ο Μαντ και χαρηκε), για σπαμ, για Ζβαν λαντσιον μητ, για οτιδηποτε κατεβασει η κουτρα οποιου εχει φτιαξει τους κανονες.

Εγω θελω να ρωτησω λοιπον τους Μοντερεητορς σε πρωτη φαση, αν αυτοι συμφωνουν με αυτο το σκηνικο και οντως τους ψηνει αυτη η διαδικασια ποινων για την καθε μικροχαζομαρα, η αν αναγκαζονται να το κανουν.
Διοτι στη δευτερη περιπτωση να σας θυμησω πως ειστε εθελοντικα εκει, δε σας αναγκαζει και πολυ περισσοτερο πληρωνει καποιος.

Κατα τ αλλα ειναι ενα φορουμ στο ιντερνετ, και oh, my god (τροπος εκφρασης, μη ριξετε 10ρικο τωρα α!) ο κοσμος φερεται ασχημα και βριζει ενιοτε γιατι νομιζει οτι πισω απο μια οθονη ειναι πιο μαγκας. Λες και σας πεταξανε στο ιντερνετ με αλεξιπτωτο σημερα το πρωι κανετε.

Καντε ενα σωστο moderation, ριξτε ποινες εκει που πρεπει πραγματικα (χοντρες βρισιες, αποκαλυψεις προσωπικων δεδομενων κλπ) και απο κει και περα τα υπολοιπα κατι για posthunting και κατι με τα κεφαλαια που το εχετε φτασει σε επιπεδο γελοιοτητας (σορρυ αλλα καλο ειναι να σας τα πει καποιος οπως ειναι) οπου εχετε ριξει ποινες σε ποστ που ειναι κανονικα κι εχουν 1 γραμμη κεφαλαιων ξερω γω, γενικα ολα αυτα τα μικροπραγματα ειναι αστεια.


και θυμηθειτε, ενα φορουμ ειναι τοσο καλο οσο οι χρηστες του πρωτον και δευτερον, ενα φορουμ ειναι καλο οσο κανεις δεν αποτρεπεται (αρχικα) να μιλαει.


Αυτα.
D.

- - - Eνημερώθηκε - - -

α, να συμπληρωσω οτι το γεγονος οτι ο Αιγοκερως ανοιξε το τοπικ, ειναι κατι που τον τιμαει και φυσικα δεν τιμαει ΚΑΝΕΝΑΝ αλλον που ειναι εδω Mod, η Αdmin, η τζενεραλ σεκρετερη της φασης ξερω γω.

Εκτος αν παλια ειχαν ανοιξει αυτοι τοπικς και δε το ξερω. Αλλα ειχα φτασει να νομιζω οτι δε τους επιτρεπεται να λενε αποψεις παρα οταν γινεσαι Μοντ, χρησιμοποιεις μονο την αστεια χρωματιστη γραφη για να ριχνεις ποινες.
 

DeletedUser2088

Διάβασα πολλά αλλά ακόμα δεν κατάλαβα τι πραγματικά φταίει για την έλλειψη επικοινωνίας που έχουμε,

καταλάβατε ότι προσπαθισαμε να μην δίνουμε ποινές για ''ψύλλου πήδημα''
και το αποτέλεσμα... όλεθρος!!!,
για κάθε μια ανοχή που δείχναμε βλέπαμε ένα ακόμα χειρότερο ποστ από το προηγούμενο (γιατί όλα τα βλέπαμε)

τι φταίει και δεν μπορούμε να γίνουμε όπως παλιά?
να κάνουμε την πλάκα μας και να πικάρουμε ο ένας τον άλλον για το παιχνίδι και όχι σε προσωπικό επίπεδο, ηλικία, φύλλο, τοπικιστικά, κλπ.

εγώ από τις πολλές αντιδράσεις εδώ (υπέρ η κατά μας δεν έδωσα σημασία, αλλά προσπάθησα να καταλάβω τα μηνύματα που περνάτε μέσα από τον λόγο σας), τολμώ με ρίσκο να βγάλω ένα συμπέρασμα, ότι έχουμε κάποιους λίγους εξωγενείς παράγοντες που το μόνο που επιδιώκουν είναι να χαλάσουν την διασκέδασή μας και όλοι πάνω στα νεύρα μας ''παίζουμε το παιχνίδι τους''.
αυτοί τελικά κατά την άποψή μου πρέπει να εντοπίζονται νωρίς και να αποβάλλονται σαν κακό σπυρί... στην πλάτη μας!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Εγω παλι πιστευω οτι αν παρατηρησετε οποιαδηποτε φορουμ η σχολια (αθλητικα, πολιτικα, μουσικα, οτιδηποτε) αυτα τα πραγματα θα γινονται.

Οταν σε εναν χωρο που ειναι δωρεαν μπαινουν 1000 η 500 η 200 αν θες ατομα, τα 20-30-40 η και περισσοτερα θα ειναι σκαρτα. Και στον δρομο αν βγεις να δεις ενα αξιοθαυμαστο (ειρωνικο ειν αυτο!) ποσοστο ειναι σκαρτο.

Απο κει και περα, το να δινετε ποινες για ψυλλου πηδημα οπως ανεφερες, κατ εμε, ειναι ενα παραλληλο προβλημα με αυτο που αναφερεις στο τοπικ και δεν εχει ιδιαιτερη σχεση. Εγω το ομολογω, γελαω με τις ποινες, και το ξερεις και συ ο ιδιος οτι πολλες "μικροποινες" τις εχω επιδιωξει μονος μου σε μορφη χαβαλε, (εστω κι αν τα δυο μηνιαια μπαν απ τις πολλες ποινες 10 ποντων με χαλασαν λιγο χαχα) γιατι τις θεωρω πραγματικα οχι ποινες αλλα αστειοτητες.

Επισης οπως προειπα, καλο ειναι εκτος απο σενα που εισαι ο πρωτος πραγματικα που εισαι "απ την αλλη πλευρα" θεωρητικα που αναλυει την αποψη του στο ζητημα, να πουν τι πιστευουν και 2-3-5-10 ακομα που ειναι μοντς/αντμινς/παλαντινς.
 

DeletedUser2088

Να ξεκαθαρίσουμε κάτι για να μην πάρει άλλη τροπή το θέμα,
δεν υπάρχει (άλλη πλευρά)
όλοι είμαστε εδώ γιατί μας αρέσει αυτό το παιχνίδι και κάποιοι προσφέρθηκαν να βοηθήσουν να γίνει ακόμα καλύτερο,

αν το θέτετε έτσι όχι δεν είμαι από την άλλη πλευρά,
είμαι μαζί μας!!!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αιγοκαιροζ σου ειπα οτι για την κατασταση ευθυνεται το οτι εισαι μονος σου σε συνδυασμο του οτι μεγαλο ποσοστο εχει παρατησει το παιχνιδι για διαφορους λογους. Αν θα ξαναυπαρξει φορουμ οπως παλια θεωρω θα κριθει απο τα σχεδια της εταιρειας που φερει ενα μεγαλο ποσοστο ευθυνης
 

DeletedUser26255

ρε παιδια δεν υπαρχουν στρατοπεδα στο φορουμ...ειμαστε ολοι εδω γτ γουσταρουμε το game...βλεπω οτι πριν 4 χρονια οι χρηστες για 1 λεπτο ηταν 3000 περιπου...τωρα με δυσκολια φτανουμε τους 100...ρε αιγοκαιρε τι εχει γινει?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή