ΑΝΤΙΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΣΧΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31539
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Και ξαναπαραθετω το ΙΔΙΟ ποστ που εγραψες γιατι αυτος που δεν διαβαζει εισαι εσυ.

Tourloumpouki wrote:
τωρα ο ντεθ ντιλερ την ειδε για να τρολαρει και να απανταει και για τις φυλες τις συμμαχικες(ακαδημιες στην ουσια και αυτεςLOD &*Λ*) ε τι να κανουμε τρολαρουμε και εμεις..


Συνεχιζεις και υποβιβαζεις τη νοημοσυνη σου και εισαι και μεγαλος ανθρωπος.

Το ιδιο ποστ που εσυ ο ιδιος χαρακτηρισες ως τρολαρισμα βγαζεις και συμπερασμα οτι ειμαστε ακαδημια της ΟΥΤ?

Η μηπως περιμενες να σου γραψουμε ολοι ξεχωριστα σχολιαζοντας τις ****μαρες που γραφεις, ταχα δηθεν ειρηνη για το Πασχα?
Ε ναι λοιπον βρεθηκε ενας χριστιανος απο εμας να ασχοληθει και να γραψει αυτο που για τους υπολοιπους ειναι αυτονοητο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2415

Και ξαναπαραθετω το ΙΔΙΟ ποστ που εγραψες γιατι αυτος που δεν διαβαζει εισαι εσυ.

Tourloumpouki wrote:



Συνεχιζεις και υποβιβαζεις τη νοημοσυνη σου και εισαι και μεγαλος ανθρωπος.

Το ιδιο ποστ που εσυ ο ιδιος χαρακτηρισες ως τρολαρισμα βγαζεις και συμπερασμα οτι ειμαστε ακαδημια της ΟΥΤ?

Η μηπως περιμενες να σου γραψουμε ολοι ξεχωριστα σχολιαζοντας τις ****μαρες που γραφεις, ταχα δηθεν ειρηνη για το Πασχα?
Ε ναι λοιπον βρεθηκε ενας χριστιανος απο εμας να ασχοληθει και να γραψει αυτο που για τους υπολοιπους ειναι αυτονοητο.

Δικια μου ειναι η νοημοσυνη και την υποβιβαζω για να εχω ανταγωνισμο.....

Δεν χρειαζετε να γραψεις ξεχωριστα...απαντησε ο αρχων σου..συγκρινε τα 2 ποστ περι ειρηνης για τις ****μαρες που λες και μετα ξαναγραψε συγκρινοντας το πιο **** εκτος και αν η φραση **βρε ουστ** εσενα σε εκφραζει και σε αντιπροσωπευει...προφανος και ΝΑΙ αφου βρεθηκε αυτος ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ και απαντησε για τους υπολοιπους αυτονοητο :D ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δυο λεξεις ηταν αρκετες.
Το ονομα σου ακομα και για τους καινουργιους παιχτες ειναι συνωνυμο της ανεγκυροτητας.

Συναμα λοιπον μην σου φαινεται περιεργο που αποδοκιμαζεσαι απο τους παντες. Οπως εστρωσες τοσο καιρο ετσι θα κοιμηθεις.

Τωρα οσο αναφορα τα 2 ποστ που λες η διαφορα ειναι οτι το δικο σου ηταν "Πουστια με το γαντι" ενω του Death Dealer ηταν "Aγενης Ειλικρινεια"
Ευχαριστως διαλεγουμε το δευτερο λοιπον μιας και κανεις οτι δεν καταλαβαινεις.


Παρακατω παραθετω την υπογραφη σου που πολυ σωστα γραφεις κι εσυ με καμαρι.

πρεπει να εισαι μεγαλη λερα για να κυβερνας γαλερα!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2415

Δυο λεξεις ηταν αρκετες.
Το ονομα σου ακομα και για τους καινουργιους παιχτες ειναι συνωνυμο της ανεγκυροτητας.

Συναμα λοιπον μην σου φαινεται περιεργο που αποδοκιμαζεσαι απο τους παντες. Οπως εστρωσες τοσο καιρο ετσι θα κοιμηθεις.

Παρακατω παραθετω την υπογραφη σου που πολυ σωστα γραφεις κι εσυ με καμαρι.

Το να αποδοκιμαζωμαι απο ολους ειναι η τροφη μου μηπως ζηλευεις???εσυ τι προβλημα εχεις με το στρωμα μου θες να ξαπλωσεις διπλα μου??ελα εχει χωρο αρκετο να κοιμηθουμε μαζι..(L)


[jor]
+10 πόντοι για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

σου ρχομαι! (L)

[jor]
Προειδοποίηση για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15585

σου ρχομαι! (L)

συγνωμη...αλλα ποιον λογαριασμο παιζεις στο κ 26 ?

εκτος....αν εχεις λογους να μας κρυβεσαι...

[jor]
Προειδοποίηση για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32029

συγνωμη...αλλα ποιον λογαριασμο παιζεις στο κ 26 ?

εκτος....αν εχεις λογους να μας κρυβεσαι...

ω θεε μου!

[jor]
Προειδοποίηση για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

[jor]
Επιστρεψτε στο θέμα που ειναι η προταση ειρηνης για το Πάσχα
[/jor]
 

DeletedUser

Συγγνώμη που είμαι εκτός θέματος.

Δυο λεξεις ηταν αρκετες.
Το ονομα σου ακομα και για τους καινουργιους παιχτες ειναι συνωνυμο της ανεγκυροτητας.

Συναμα λοιπον μην σου φαινεται περιεργο που αποδοκιμαζεσαι απο τους παντες. Οπως εστρωσες τοσο καιρο ετσι θα κοιμηθεις.

Το ότι σας αρέσει να βλέπετε φαντάσματα για να δικαιολογήσετε την δική σας ανεπάρκεια είναι αξιοθαύμαστο....
Επειδή τον κάθε άνθρωπο τον χαρακτηρίζει η συνέπεια και συνέχεια λόγων και πράξεων θα γράψω τις παρακάτω 10 γραμμές ελπίζοντας να βρεθεί κάποιος για να σας δικαιώσει στο κυνήγι μαγισσών που έχετε πλάσει μέσα στο μυαλό σας.

Είναι τουλάχιστον η 5η, 6η φορά που προκαλώ οποιονδήποτε να βγει στο εξωτερικό φόρουμ και να μας αποδείξει με στοιχεία και γεγονότα ότι από τον κ9 και μετά ( που υπάρχει η CxC και σαν δούκας συμμετέχω στις αποφάσεις, οπότε μπορώ να γνωρίζω ) ο τουρλουμπούκι και η CxC γενικότερα έχει πουλήσει κάποιον σύμμαχο ή έχει αθετήσει κάποια συμφωνία με άλλη φυλή, εχθρό η σύμμαχο.

Όποιος διαθέτει αποδείξεις για τα παραπάνω ας μας τις δείξει σε όλους, προσωπικά θα μου κάνει μεγάλη χάρη, γιατί πες πες είναι στιγμές που αναρωτιέμαι για εμένα τον ίδιο ότι ίσως να είμαι και εγώ θύμα της λαίλαπας τουρλουμπούκι και ενώ νομίζω ότι είμαστε μια φυλή που κρατάει το λόγο και τις υποσχέσεις της, να είμαστε τα πιο μεγάλα λαμόγια.

Αν από την άλλη δεν έχετε στοιχεία καλό θα ήταν να αφήσετε τις συζητήσεις καφενειακού επιπέδου και να αναρωτηθείτε ποια στοιχεία διαθέτει αυτή η φυλή έτσι ώστε σε κάθε κόσμο που συμμετέχει να πρωταγωνιστεί, γιατί στο κάτω κάτω είναι άδικο για τα μέλη της CxC που δίνουν τον καλύτερο τους εαυτό να μειώνετε η προσπάθεια τους και η ικανότητα τους με αερολογίες.

[jor]
Προειδοποιηση για ποσταρισμα εκτος θέματος

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31670

Συγγνωμη για την παρεμβαση.
Ξεφευγεις ιζι..εδω ειναι ποστ για το ποτε θα κανουμε ειρηνη(αν γινει τελικα με τα δρωμενα).Και οχι να σπαμαρεις και λες παλι τα δικα σου.Ειναι ποστ που πρεπει να γραψουν οι 7-8 οσοι ειναι τελος παντων δουκες ωστε να βρεθει λυση για να γινει ειρηνη γιατι πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι και οχι ζωα.
Εισαι δουκας??Αν οχι ανοιξε ποστ αλλο και απαντα οτι θες!Εκτος και ηταν τοσο πολυτιμη η βοηθεια σου τοσο καιρο που σαν επαθλο σε εκαναν και δουκα.
Συγγνωμη και παλι.Ας μην ξεφυγει αλλο το ποστ.
Καλο Πασχα κιολας σε ολους
 

DeletedUser

[jor]
Επαναλαμβανω το θέμα ειναι η ειρηνη τις μερες του Πάσχα
Μην συνεχιζετε την αντιπαραθεση. Αν θελετε να την συνεχίσετε δημιουργήστε νεο θεμα.


[/jor]
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ειναι ποστ που πρεπει να γραψουν οι 7-8 οσοι ειναι τελος παντων δουκες ωστε να βρεθει λυση για να γινει ειρηνη γιατι πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι και οχι ζωα.

Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι εκφραζονται αποψεις για την ειρηνη απο τους 7-8 οσοι ειναι τελος παντων δουκες
ΖΩΑ ειστε(και δεν αναφερομαι σε σενα) που σε ενα παιχνιδι ειστε ΑΝΙΚΑΝΟΙ να βρειτε μια ημερομηνια παιζοντας με τα ms κρεμωντας παραλληλα τα μελη της φυλης σας που τοσο νοιαζεστε γι αυτους. ΕΙΣΤΕ ΖΩΑ γιατι παιζετε με τα ms λες και τι θα γινει δηλαδη που ο Death Dealers με τον tourloubouki συγκρινουν το ποιος την εχει μεγαλυτερη και την πληρωνετε εσεις τα μελη
Κοιταξτε να βρεθει καμια λυση εστω με TW-R, *Λ*, Boys και LOD και αστε τους αυτους να τρωνε τα μουστακια τους
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser2415

Δεν έχω σκοπό να γίνω αναλυτικός εδώ αλλα δεν μπορώ να αφήσω και το post να συνεχίσει να εξελίσσεται σε propaganda σας . Κυρίως δεν μπορώ μιας και από την αρχή αυτός είναι ο στόχος της πρότασης σας . Απόδειξη ποσο γρήγορα έσπευσε ο Τουρλουμπούκι να μας στείλει κυκλικό μετά την απάντηση του Σωτήρη .

Λοιπόν .. Το να βάζεις σε μια φυλή 5-6 δικούς σου , με αποστολή να εξουδετερώσουν αυτά τα άτομα εκ των έσω την φυλή αυτή και μετά στο κλείσιμο του κόσμου να τους καλέσεις να κλείσουν τον κόσμο μαζί σου είναι απόδειξη ότι δεν πουλήσατε τον σύμμαχο σας ?
Να γίνω ποιο συγκεκριμένος ?
Οι smurfs , μύγες και πως τους λένε τώρα για παράδειγμα , διοικούνται από την αρχή από άτομα που δεν είναι παρα υπάλληλοι σας . Ποιος αρχηγός φυλής θα συμφωνούσε άλλωστε να μην αφήσει παίχτες του να επεκταθούν σε μια ήπειρο , ενώ οι παίχτες της συμμάχου φίλης έμπαιναν όπως και όταν ήθελαν χωρίς περιορισμούς ? Ποιος αρχηγός φυλής θα ζήταγε από παίχτες του να παραδώσουν τα χωρια τους στους cxc για να κάνουν και καλά πάτημα ? Ποιος αρχηγός φυλής θα έστελνε κυκλικό να δοθούν αναφορές στρατού σε στρατηγό ξένης φυλής ? Ποιος αρχηγός φυλής θα σας παρέδιδε όλους τους υπολοιπους συμμαχους του ? Μιλάω για τους ανωνυμους εδώ ...
Ποιος άλλος από κάποιον που από την αρχή είχε αναλάβει να παίξει αυτόν τον ρολο ?
Ξέρω βεβαια και τι θα ακολουθήσει .. Εγώ ο ρουφιάνος να μην μιλάω . Γιατί είναι ρουφιάνοι όλοι όσοι δεν δέχτηκαν να τους τραβάτε από την μύτη .

ον τοπικ

Aν θεωρεις απαντηση αρχηγου το **βρε ουστ**σε επισημη διαφυλετικη προταση ειρηνης εισαι αξιολυπητος οσο και αυτος .......

οφφ τοπικ..

Δεν εχεις σκοπο να αναλυσεις το ξεκοκαλιασες ομως....

Αυτα που λες τα τον εσω για τα στρουμφακια μας αφηνει αδιαφορους ο κολητος σου ο χυμαν κληροδοτησε την φυλη στα σημεια που αναφερεσε και μετα την εκανε ....

πως λεγετε ο παικτης που πουλαει την φυλη του εν καιρο πολεμου παει στους αντιπαλους και παιρνει και θεση υπευθηνη και ποσταρει στο εξωτερικο με ανεση υποστηριζοντας την αντιπαλη φυλη????

προφανος δεν εχεις την σωστη αυτογνωσια για σενα που αυτοαποκαλεισε ρουφιανος..εισαι ο μεγας ρουφιανος ,αποστατης και ολα τα συναφη κοσμητικα επιθετα ολων των εποχων του ελληνικου σερβερ ευχομαι οι αρχηγοι φυλων που διαβαζουν αυτο το φορουμ να απομνημονευσουν το ονομα σου για πιθανη στρατολογηση σου σε αλους κοσμους...

Υ.Γ
Παντος εγω προσωπικα σαν τουρλουμπουκι σου δινω συνγχαρητηρια το ειχες καλοστημενο απο καιρο την ταχα μου δυσαρεσκια σου και στο καπακι τσιρακι τον ουτ..

btw:: οποτε θες προσκληση σε αλλον κοσμο στειλε μηνυμα ιν γκειμ να μας κανεις τις <<μπουγαδες>> αποδειχθηκες καλος, αριστος θα ελεγα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

[aig]Με αίτημα του δημιουργού το θέμα κλειδώνει
και η ανακοίνωση της απόφασης είναι εδώ,
παρακαλώ για φέτος να μην ανοιχτεί άλλο παρόμοιο θέμα

Καλό Πάσχα σε όλους.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή