Πυξιδοφατσα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10094

στην ιδια κατηγορια βλεπω εισαι και εσυ.....ειδες να τον βριζω?απλα επιδει εσυ σκεφτεσαι ετσι δεν παει να πει οτι το κανω και εγω....και τα παιδια με ειδηκες αναγκες πραγματικα τα σεβομαι και τα εκτιμο....τωρα εσυ τραγουδα οσο θελεις......

- - - Eνημερώθηκε - - -

Επιτέλους . Είναι η πρώτη φορα που κάποιος από εσάς παραδέχεται την ήττα του .


Για τις συμβουλές σου και την κριτική σου σε ευχαριστώ . Κυρίως γιατί δείχνουν ότι δεν ανήκουμε στην ίδια κατηγορια , και αυτό είναι ότι ποιο σημαντικό για μένα .

μα προφανος δεν ανικουμε στην ιδια κατηγορια..θα ντρεπομουν αν γινοτανε αυτο....και μου δηνεις την ευκαιρια για να σου αποδειξω μια ακομη φορα οτι εισαι μπουφος και οτι καταλαβαινεις μεχρι εκει που φτανει η νοημοσυνη σου.....κανεις απο την σεκς δεν μηλισε οτι δεν κλεινεις τον κοσμο εσυ αρα οτι εσυ εισαι ο κερδισμενος μεχρι εδω το καταλαβες η τζαμπα τα λεω.,....?η διαφωνια μας ειναι ο τροπος που τον κλεινεις....σε παρακαλω διαβασε κανα δυοο με τρεις φορες για να το καταλαβεις γιατι πραγματικα με κουρασες........
 

DeletedUser24216

στην ιδια κατηγορια βλεπω εισαι και εσυ.....ειδες να τον βριζω?απλα επιδει εσυ σκεφτεσαι ετσι δεν παει να πει οτι το κανω και εγω....και τα παιδια με ειδηκες αναγκες πραγματικα τα σεβομαι και τα εκτιμο....τωρα εσυ τραγουδα οσο θελεις......


απλα παιδι με ειδηκες αναγκες εγω ειπα οτι υπαρχει και αντιπροταση



εχεις δικιο, κατι θα μπερδεψα λαθος.

για φτυσιμο εισαι.
 

DeletedUser

...Μητσο μην ασχολεισαι ρε με πιτσιρικαδες...ουτε καταλαβε τι ειπε...λεει στον αλλο διαβασε και ξαναδιαβασε,αλλα εκεινος δεν μπορει να διαβασει οτι αυτο που εγραψε ως υποτιμητικο για τον Easy υποτιμα και τα τα ατομα με ειδικες ικανοτητες ενω τα σεβεται και τα εκτιμα!...χαχαχαχαααααα...ο,τι να ναι...τοσα ξερει μωρε...αστον να πει το ποιμα του και αυτος...
 

DeletedUser10094

εχεις δικιο, κατι θα μπερδεψα λαθος.

για φτυσιμο εισαι.
ρε φιλε ποσο αστειος μπορεις να γινεις.....αν πιστευεις οτι η εκφρασει αυτη ειναι βρισια δεν μπορω να κανω κατι εγω....εγω του ειπα οτι ειναι παιδι με ειδηκες αναγκες και το πιστευω αυτο που λεω....θα επρεπε να με κατηγορεις γιατι δεν τον συμπεριφερομαι ως παιδι διαφορετικο αφου σε ξενιζει αυτη η εκφρασει.......οσο για το φτυσιμο δεν θα πεσω στο επιπεδο σου.......

- - - Eνημερώθηκε - - -

...Μητσο μην ασχολεισαι ρε με πιτσιρικαδες...ουτε καταλαβε τι ειπε...λεει στον αλλο διαβασε και ξαναδιαβασε,αλλα εκεινος δεν μπορει να διαβασει οτι αυτο που εγραψε ως υποτιμητικο για τον Easy υποτιμα και τα τα ατομα με ειδικες ικανοτητες ενω τα σεβεται και τα εκτιμα!...χαχαχαχαααααα...ο,τι να ναι...τοσα ξερει μωρε...αστον να πει το ποιμα του και αυτος...
για ξανα διαβασε τι εγραψες γιατι θα με τρελανετε εσεις σημερα...και που ξερεις ρε φιλε οτι ηταν υποτιμιτικο ισα ισα ηθελα να τον ανεβασω με αυτο που ειπα....αλλα ειπαμε μεχρι οπου φτανει ο καθενας.......πραγματικα εκανα προσπαθεια να σας παρω στα σοβαρα αλλα δεν γινετε........
 

DeletedUser

...ασε μας ρε νουμερο που προσπαθεις τωρα να μπαλωσεις τα αμπαλωτα!...στο σχολιο σου προσπαθησες να υποτιμησεις τον Ραιντερ εννοοωντας "που να καταλαβει αφου ειναι ατομο με ειδικες αναγκες"...αυτοματα λοιπον εννοειυται -αν δεν εχεις νοημοσυνη αμοιβαδας ή παρωπιδες Σπυρακου-καφενεδακου- οτι τα ατομα με ειδικες αναγκες ειναι χαζα και δεν καταλαβαινουν...λοιπον ******ιοζιδι σου εχω νεα επειδη ο κολλητος και κουμπαρος μου ειναι τετοιο ατομο:

1. λεγονται πλεον ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ οπως οι εγχρωμοι δεν λεγονται μαυροι ή σκυλαραπες απο κατι ****ρατσιστες οπως εσυ
2. εχουν καρδια και βλεμμα καθαρο και ειναι αμεσσοι σε ο,τι θελουν να πουν ή να κανουν οχι σαν κατι μπουρδολογους πιτσιρικαδες οπως εσυ
3. ειναι 100 φορες καλυτεροι ανθρωποι απο οτι εσυ και οταν κανουν λαθος ξερουν να το παραδεχονται
4. δεν ειναι ολοι αναπηροι νοητικα...υπαρχουν πολλες μορφες αναπηριας πλην αυτης

...λοιπον κανε μου μια χαρη...βουλωσε το και ζητα συγγνωμη για τη βλακεια σου κι ασε τα υπολοιπα...
 

DeletedUser24216

Γενικα αν ζηταγες συγνωμη για το χαρακτηρισμο, ολα θα ηταν καλυτερα

με το να μου πεις οτι το ειπες και για καλο, γελοιοποιησαι λιγο ακομα.


εχει και χειροτερα δηλαδη.
 

DeletedUser31147

Χθες τα βάλατε με τον σκύλο και τις γάτες μου , και μετά προσπαθούσατε να το αλλάξετε . Τώρα χρησιμοποιείτε νέες καταφρονήσεις και υποτιμήσεις για συγκεκριμένη ομάδα ατόμων . Ίδιες δικαιολογίες μετά ίδιο ύφος .
Τι ακριβώς συμβαίνει ? Συμπληρώνεται κανένα ερωτηματολόγιο πριν την είσοδο σας στην φυλή εκεί , και εγκρίνονται μονο άτομα με ίδιες ιδέες και πεποιθήσεις ?


Η γραφει πάντα το ίδιο άτομο από εσάς χρησιμοποιώντας πολλούς λογαριασμούς ?


Για να είναι κάτι κολλητικό και να μεταφέρεται μέσω δικτύου δεν πιστεύω ..Η μήπως ?
 

DeletedUser10094

...ασε μας ρε νουμερο που προσπαθεις τωρα να μπαλωσεις τα αμπαλωτα!...στο σχολιο σου προσπαθησες να υποτιμησεις τον Ραιντερ εννοοωντας "που να καταλαβει αφου ειναι ατομο με ειδικες αναγκες"...αυτοματα λοιπον εννοειυται -αν δεν εχεις νοημοσυνη αμοιβαδας ή παρωπιδες Σπυρακου-καφενεδακου- οτι τα ατομα με ειδικες αναγκες ειναι χαζα και δεν καταλαβαινουν...λοιπον ******ιοζιδι σου εχω νεα επειδη ο κολλητος και κουμπαρος μου ειναι τετοιο ατομο:

1. λεγονται πλεον ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ οπως οι εγχρωμοι δεν λεγονται μαυροι ή σκυλαραπες απο κατι ****ρατσιστες οπως εσυ
2. εχουν καρδια και βλεμμα καθαρο και ειναι αμεσσοι σε ο,τι θελουν να πουν ή να κανουν οχι σαν κατι μπουρδολογους πιτσιρικαδες οπως εσυ
3. ειναι 100 φορες καλυτεροι ανθρωποι απο οτι εσυ και οταν κανουν λαθος ξερουν να το παραδεχονται
4. δεν ειναι ολοι αναπηροι νοητικα...υπαρχουν πολλες μορφες αναπηριας πλην αυτης

...λοιπον κανε μου μια χαρη...βουλωσε το και ζητα συγγνωμη για τη βλακεια σου κι ασε τα υπολοιπα...

θα παρακαλεσω μην βγει και κανενας μπουφος να μου την πει γιατι τον ειπα μπουφο.....εφοσων το σοβαρεψες τοσο πολυ ακου λιγο....οσο για εσενα ρε φιλε τι να πω δεν με ενδιαφερει ποιος ειναι ο κουμπαρος και τι κανει.......την υγεια του να εχει και ανθρωπους που τον αγαπανε διπλα του......οσο για το 1,2,3,4 που εγραψες δεν αμφισβειτω τιποτα ακομη και το 3 που λες απλα δεν χρησημοποιησες σωστο χρονο μηλισες στον ενικο ενω θα επρεπε να βαλεις και τον εαυτο σου μεσα και ολους τους αλλους πλην αυτων των ανθρωπον.......αλλα επετρεψε μου πως θα επρεπε ναχαρακτιρισω εναν ανθρωπο που του λες μια δυο φορες και τρεις και δεν το καταλαβενει?τι χαρακτιρισμο θα του εδεινες?ναι για τον ραιντερ μιλαω....

- - - Eνημερώθηκε - - -

Χθες τα βάλατε με τον σκύλο και τις γάτες μου , και μετά προσπαθούσατε να το αλλάξετε . Τώρα χρησιμοποιείτε νέες καταφρονήσεις και υποτιμήσεις για συγκεκριμένη ομάδα ατόμων . Ίδιες δικαιολογίες μετά ίδιο ύφος .
Τι ακριβώς συμβαίνει ? Συμπληρώνεται κανένα ερωτηματολόγιο πριν την είσοδο σας στην φυλή εκεί , και εγκρίνονται μονο άτομα με ίδιες ιδέες και πεποιθήσεις ?


Η γραφει πάντα το ίδιο άτομο από εσάς χρησιμοποιώντας πολλούς λογαριασμούς ?


Για να είναι κάτι κολλητικό και να μεταφέρεται μέσω δικτύου δεν πιστεύω ..Η μήπως ?

φιλε καλος η κακος η βλακεια μονο με την βλακεια αντιμετωπιζεται...μην παραξενευεσαι γιατι πεφτουμε ολοι στο δικο σου επιπεδο........
 

DeletedUser24216

δηλαδη εισαι εξυπνος αλλα αναγκαζεσαι να γινεις ****ς.

πολυ λυπαμαι για το κακο που σε βρηκε. :(
 

DeletedUser

...χαρακτηρισε τον οπως θες...γνωμη σου ειναι...ασχετως αν διαφωνω για το ατομο που αναφερεσε...αλλα ατομο με ειδικες αναγκες σιγουρα οχι γτ υπονοεις οτι ειναι καθυστερημενα και τα υποτιμας!...ο αλλος σας εφταιξε γτ ειναι φιλοζωος...ο,τιδηποτε θετικο προσπαθειτε να το κανετε αρνητικο...ελεος πια...μπας και σας τα γραφει να τα πειτε ο αρχηγος της βλακειας καφεδακος που εχει κανει σπουδες στην μπουρδολογια?...
...δικιο μπορει να εχω αλλα συγγνωμη εξακολουθω να μην βλεπω...αυτη ειναι η διαφορα του αντρα απο το παιδακι...αφου δεν το βουλωνεις και να πεις συγγνωμη για τον χαρακτηρισμο αλλα ακομα προσπαθεις να τα μπαλωσεις εισαι παιδακι...οταν ωριμασεις ελα να μιλησουμε...αντε στη μαμα τωρα που εχει ετοιμασει φαι μη σε μαλωσει που εισαι στο πισι τοσες ωρες...



...σε λιγο γυρναει απο τη δουλεια καιθα δειτε...χαχαχαχααα...ελα Σπυρακο...πες τα...χαχαχααααα...
 

DeletedUser10094

...χαρακτηρισε τον οπως θες...γνωμη σου ειναι...ασχετως αν διαφωνω για το ατομο που αναφερεσε...αλλα ατομο με ειδικες αναγκες σιγουρα οχι γτ υπονοεις οτι ειναι καθυστερημενα και τα υποτιμας!...ο αλλος σας εφταιξε γτ ειναι φιλοζωος...ο,τιδηποτε θετικο προσπαθειτε να το κανετε αρνητικο...ελεος πια...μπας και σας τα γραφει να τα πειτε ο αρχηγος της βλακειας καφεδακος που εχει κανει σπουδες στην μπουρδολογια?...
...δικιο μπορει να εχω αλλα συγγνωμη εξακολουθω να μην βλεπω...αυτη ειναι η διαφορα του αντρα απο το παιδακι...αφου δεν το βουλωνεις και να πεις συγγνωμη για τον χαρακτηρισμο αλλα ακομα προσπαθεις να τα μπαλωσεις εισαι παιδακι...οταν ωριμασεις ελα να μιλησουμε...αντε στη μαμα τωρα που εχει ετοιμασει φαι μη σε μαλωσει που εισαι στο πισι τοσες ωρες...



...σε λιγο γυρναει απο τη δουλεια καιθα δειτε...χαχαχαχααα...ελα Σπυρακο...πες τα...χαχαχααααα...

αν τον χαρακτηρισω διανοητικα εληπει θα εχεις προβλημα? αν συμφωνουμε σε αυτο εγω θα ζητεισω συγνωμη απο τα ατομα με ειδηκες αναγκες.....οσο για το αλλο ρε φιλε τι να σου πω....μαζι μου μιλας τον σππυρο αναφερεις....τοσο πολυ σε ποναει ?
 

DeletedUser

...δικιο μπορει να εχω αλλα συγγνωμη εξακολουθω να μην βλεπω...αυτη ειναι η διαφορα του αντρα απο το παιδακι...αφου δεν το βουλωνεις και να πεις συγγνωμη για τον χαρακτηρισμο αλλα ακομα προσπαθεις να τα μπαλωσεις εισαι παιδακι...οταν ωριμασεις ελα να μιλησουμε...αντε στη μαμα τωρα που εχει ετοιμασει φαι μη σε μαλωσει που εισαι στο πισι τοσες ωρες...
............



[aig]προειδοποίηση για Spamming,

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19723

τελικα αυτος ο κοσμος δεν ειναι μονο κακος παικτικα,περιβαλλεται και απο κακης ποιοτητας ανθρωπους με αυτα που διαβαζω...
Αντε 38 ωρες ακομα να τελειωνουμε....:doh::clap:
 

DeletedUser

Έχουν περάσει τόσες ώρες και ο φήμης δεν έχει απαντήσει .
Αντίθετα ο cafe και κάποιοι άλλοι είπαν τα δικά τους και ο κάθε ελάχιστα νοήμον άνθρωπος μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματα του .
Προφανώς η πρόταση που έγινε έγινε με την ελπίδα ότι θα την αρνηθούμε και θα έχουν να λένε .
Εμείς με την στάση μας δείξαμε ποιος είναι ποιος .
Δεν θα περιμένουμε όμως άλλο . T ο χρονόμετρο σε λίγο θα ξεκινήσει και πάλι .
@cytaris


Τα στατιστικά είναι ο ευκολότερος τρόπος να πει κανεις ψέματα . Ακούω oda ακούω τέλειες άμυνες με snipe και όλα τα σχετικά .. Βλέπω κατατάξεις με πολέμους φυλων βλέπω printscreen ...να βάλω και εγώ ένα λοιπόν .. δέστε την στήλη παρακαλώ που έχω σημαδέψει με κόκκινο χρώμα . αναλογια χαμένων κερδισμένων χωριων . Δέστε τα νούμερα σας δέστε τα δικά μας και σταματήστε πλέον τα παραμυθια ..Ποιος είχε επίπεδο και ποιος ήταν επίπεδος φαίνεται καθαρά εδώ . http://prntscr.com/37xbx9

Δηλαδη να μην ξαναφαρμαρω 27;:)
 

DeletedUser31721

rider νομιζεις οτι κερδισες με το σπαθι σου μαλλον..
το paysafe που έπεσε για το μυστικο ηταν αξια νικη δεν διαφωνω..
λείπαμε που τελικα η αχριστιλα λυνεται με μια πληρωμη.. ας πανε οι admin να αλλαξουν το ονομα με τις φυλετικες που εφτιαξαν με
paysafemaxes.gr


επισης rider μας λες οτι πρεπει να δεχτουμε οτι δινεις κ καλα μια ευκαιρια
οταν εγω ομως πρεπει να πω σε ατομα να παιξουν με τις θεωριες σου δεν πρόκειται να το κανω,
αν απλα ειστε τοσο παικταραδες μπορουσατε για χαβαλε να ακολουθησεται την αντιπρόταση μου με τα 2 χωρια για να τα παρετε με την μαγκια σας κ οχι οπως τα πηρατε.
Οσο για την σαφη σου προταση που λες απο μας δεν θα ηταν το θεμα να το κανουμε αν μαζευαμε το δευτερο πακετο ( να μην κλειναμε τον κοσμο δλδ) οπως θα μπόρουσες πχ να μας αντιπροτεινεις αλλαγη μυστικων χωριων, για να μην εκλεινε στην περιπτωση που ειπες, αλλα εσυ αντι να το κανεις συνεχιζες στο ιδιο τροπαρει της αερολογιας

ακομα πρεπει να επανελαβες 3-4 φορες τους εκβιασμους σου για το κλείσιμο κ χρονομετρα
και αναρωτιεμαι σοβαρα ποσο ετων εισαι?
κ αν εισαι ενηλικας μηπως αποσκοπουσες κ εσυ εδω και δυο μερες να εχεις μια αντιπροταση με paysafe.


το περι "ποιοι ειστε" αναρωτηθητε το εσεις καλυτερα πριν πειτε την αερολογια σας παλι

και τελος εκτος απ τα 200 πριμιουμ νικης δεν υπαρχει αλλη αποδειξη οτι εγω εχασα οτι ο νικβακ εχασε κ η φυλη μου οτι εχασε..

στον 13 ειχα την τιμη να παιξω με μεγαλους αντιπαλους παικτες που τους παραδεχομουν γιατι φυσικα τ αξιζαν px.chessnight και μερικους αλλους..
εδω
απο εσας 5-6 ατομα εδειξαν οτι το χουν που το απέδειξαν εν μερη και τους παραδέχομαι σαν καλους αντιπαλους
joker(τον ηξερα ετσι κ αλλιως), manoswar, uf94, glad αν εχανα με πολεμο απ αυτους θα τους το παραδεχομουνα δεν εχω τετοια κομπλεξ
απλα εσεις θελετε να πουμε οτι χασαμε για να παρετε αξια, απο παιχνιδι που το πηρατε στα χαρτια κιολας.

καλη συνεχεια σ αυτους που θα συνεχίσουν στον ελληνικο σερβερ που δυστυχώς με τα ρεζιλίκια αυτα που γινονται σε καθε κοσμο θα μπαινουν ολο και λιγοτεροι καλοι παικτες κ το παιχνιδι δεν θα εχει κανενα ενδιαφερον ειδικά τωρα με το πριμ και στους πορους..

ALazaros
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23855

Μιας και ενημερωθηκα οτι δεν θα υπαρξουν αλλαγες στης ρυθμισης ωστε να παμε χωρις μυστικα για να μην υπαρχουν αμφιβολιες περι εμπιστοσυνης και απο της 2 πλευρες, δεν υπαρχει θεμα να συζηταμε τα περι 2ης ευκαιριας και τετοια, μπορειτε να κλεισετε τον κοσμο οποτε εσεις θελετε. Με οποιον τροπο και να κλεισατε τον κοσμο δεν εχει σημασια πλεον, απλα εμεις χασαμε τον κοσμο αλλα κερδισαμε τον πολεμο, και στον 27 2 φυλες παιξανε μονο, οι seks και οι πρωην ΞΑΠΛΑ. Οτι και να λεμε παραπανω απλα χαμουνε τον χρονο μας,
Καλη συνεχεια και καλο καλοκαιρι και ευχαριστω τους αντιπαλους που παιξαμε εστω και τοσο λιγο, ολοι οι αλλοι ηταν απλα θεατες.
 

DeletedUser31147

@cytaris

Αρχίζω από τις pay safe και όλα αυτά τα αίσχη που αφήνεις να εννοηθούν , όπως σας έκανε πλύση εγκεφαλου ο cafe .
Αν έχεις κάτι που ξέρεις να μιλήσεις συγκεκριμένα δίνοντας ονόματα .
Αν δεν το κανεις οι κατηγοριες σου σε κατατάσσουν στο επίπεδο κουτσομπόλας της γειτονιάς .


Και στην συνεχεια τα υπόλοιπα .


Σε βρήκα να κοιμάσαι κάτω από την γέφυρα και με καλή καρδια σου είπα έλα να κοιμηθείς σπίτι μου . Εσύ λοιπόν αντί να πεις ευχαριστώ μου αντιπρότεινες να σε γράψω πρώτα στον τίτλο ιδιοκτησίας , αλλιώς δεν έρχεσαι .
Είναι αλήθεια σοβαρά πράγματα αυτά που λέτε αυτές τις μέρες ?
Άτομο από την φυλή σας που όπως ήξερα είναι ο επίσημος αρχηγός εκεί έκανε μια πρόταση . Έστω και αν πιστεύω ότι έκανε πρόταση παγίδα και καλά ελπίζοντας ότι θα με ξεσκεπάσει , εγώ αμέσως έκανα χειρονομία καλής θέλησης πρώτα , 8 ώρες πριν την λήξη , σταμάτησα το χρονόμετρο και έδωσα δυο ορους . Ο ένας μου ορος μάλιστα καθαρά θεωρητικός . Τι εγγυήσεις θα μου δοθούν ότι δεν θα κλείσετε τον κόσμο εσείς μέσω μυστικών ... Λες και δεν ήξερα ότι ότι και να πει ο αρχηγός σας εκεί μπορεί μετά να κρατήσει τον λόγο του ...και έναν ουσιαστικό , 7 μέρες ανακωχή , μιας και κάνοντας πλακα τις τελευταίες ώρες είχαμε αδειάσει μεταξύ μας τα περισσότερα επιθετικά μας .
Ο ΦΗΜΗΣ , που με αυτόν περίμενα να μιλήσω εξαφανίζεται και δεν έχω ακούσει κουβέντα ακόμα από αυτόν ..σε αντίθεση βγαίνουν καφέδες και nikvakides , να αποδείξουν την υστεροβουλία της κινήσεως μου .
Ένας από εσάς έχει ένα λογικό επιχείρημα να παραθέσει τι είχα να κερδίσω από όλα αυτά ?
8 ώρες ήθελε να κλείσει ο κόσμος και τον είχα στην τσέπη . Σας έδωσα το δικαίωμα να παίξουμε το πατσι μετά από δικά σας αίτηση και εσείς αντιδράσατε όπως αντιδράσατε .
Τι ακριβώς ζητάτε τώρα και γράφετε συκοφαντίες και ύβρεις εγώ δεν μπορώ να καταλάβω .
Και αν πετάγεται και κανένας kokos ποτε ποτε και συντάσσεται μαζί σας χωρίς καν να έχει καταλάβει περί τίνος πρόκειται αυτό δεν σημαίνει ότι και οι πλειοψηφία συντάσσεται μαζί σας .


Κλείνω αναφερόμενος στις δικες σου προτάσεις και ορους που αναφέρεις ...
Εσύ εκτος από πρώην συμπαίχτης του chess είσαι ποιος ? Ποιος είναι ο ρόλος σου και τα δικαιώματα σου στην φυλή σου ? Από που πιστεύεις ότι πρέπει να συζητήσω μαζί σου μια πρόταση που ζητάει τα δικά μου δικά σου και τα δικά σου πάλι δικά σου ?





Την ώρα που έγγραφα αυτό το κείμενο ο ΦΗΜΗΣ απάντησε τελικά αλλα δεν το είχα δει .
Δεν θα μπω σε αναλύσεις και σχολιασμούς ποιος έκανε τι , αλλα θα πω μονο κρίμα που δεν βγαίνει να μιλήσει συχνότερα αυτός .. Αν το έκανε όλα σε αυτό τον κόσμο θα μπορούσαν να είναι σε άλλο επίπεδο .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15598

http://prntscr.com/3848ao

καλή συνέχεια ΣΕ ΌΛΟΥς. αν δε μπει ρυθμιση απο αντμινς να απαγορέυει τις πολλαπλές ακαδημίες, και τις πολλαπλές αλλαγές φυλών δε θα δούμε ποτέ χαίρι.. τώρα γελάμε και κοροιδευουμε τις 22 ακαδημίες στον κ30 μπορεί να είναι και φυσιολογικό πλεον..
 

DeletedUser13389

Διαβαζω και διαβαζω...

ηθελα να πιστευψω οτι θα ειχαν οι φιλοι μου την δυνατοτητα να παιξου,

οπως λεει και το ασμα.. σε πλανεψε η ντολστε βιτα...

ακομα μια φορα λεω πως εκανα καλα και την εκανα 10 μερες πριν..

τι να πω αλλο... καλη συνεχεια και ραντευου σε αλλους κοσμους.. που να παιζονται αντρικα.
 
Κορυφή