Πυξιδοφατσα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18255

Όπως και να έχει όμως το χρονόμετρο ξεκίνησε , υπερασπίζομαι το δικαίωμα σας να λέτε όλοι την γνώμη σας αλλα το δικαίωμα να κλείσει αυτός ο κόσμους είναι δικό μας , με τον οποιο τρόπο και αν το κερδίσαμε εσείς δεν καταφέρατε να μας σταματήσετε . ΕΙΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΤΕ ΜΕ ΛΙΓΑ ODA ΕΙΤΕ ΜΕ ΜΠΛΕ ΧΑΡΤΗ ΕΙΤΕ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ..ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ . Για να υπάρχει νικητής λοιπόν υπάρχει νικημένος ..και για να έχασε έκανε κάτι λάθος .

Kαι γενικα σου αρεσει ο τροπος με τον οποιος τελειωσες δηλαδη νιωθεις ικανοποιημενος με τον τροπο που κλεινει τοσο απλα ο κοσμος που ο πρωτος παιχτης δεν εχει συμπληρωσει καλα καλα τα 100 χωρια, που τα oda-odd ειναι κατωτερα του μετριου; Ξερω θα πεις μα ο κοσμος κλεινει με μυστικα ολα επιτρεπονται αρκει να τα μαζεψεις, αλλα οχι χωρις να κοπιασεις να τα αποκτησεις μαζευοντας απλα ολους τους παιχτες που τα κατειχαν σε μια φυλη....

Νομιζω οτι δε χρειαζονται να υποθουν περισσοτερα :clap:
 

DeletedUser17325

Μισό λεπτό γιατί κάνεις κάποια λάθη και παραφράζεις κάποια λεγόμενα μου. Άθελα σου ή όχι οφείλω να διευκρινήσω.

1. Δεν τίθεται θέμα συνείδησης. Μην κάνεις επίκληση στο συναίσθημα / ήθος.
Δεν σου είπα πουθενά να στρατολογήσεις παίκτες στους 100 πόντους και αφού τους εκμεταλλευτείς / χρησιμοποιήσεις, στη συνέχεια να να τους πετάξεις και νομπλάρεις. Σου είπα να μην τους στρατολογήσεις εξ αρχης.

Οταν είναι η αρχή του κοσμου, υπάρχουν 2 τρόποι για να επιβιώσεις και να ανέβεις. Ο ένας ειναι να παίξεις, να πολεμήσεις, να "ιδρώσεις" και ο άλλος (ο εύκολος) είναι να τους βάλεις όλους στη φυλή σου και να εξασφαλίσεις ετσι πως δεν κινδυνεύεις από τίποτα. Φαρμαρε με την ησυχία σου ανεβαζε κανενα κτηριο και κόβε αρίστους.

2. Δεν σου είπα να μην κάνεις διπλωματικά παιχνίδια και συμμαχίες / Σ.Ε. / στρατολογήσεις. Αλλά άλλο κανω διπλωματια και άλλο τους βάζω όλους μέσα εξ αρχης. Απλά σκέψου μια παρτίδα σκάκι στην οποία ο ενας ξεκινά με όλα τα πιόνια και ο άλλος με το 1/3. Δεν του αφήνεις και πολλές επιλογές..

3. ΕΙΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΤΕ ΜΕ ΛΙΓΑ ODA ΕΙΤΕ ΜΕ ΜΠΛΕ ΧΑΡΤΗ ΕΙΤΕ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ..ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ . Για να υπάρχει νικητής λοιπόν υπάρχει νικημένος ..και για να έχασε έκανε κάτι λάθος Να φανταστώ πως αν την ώρα που περπατάς στον δρόμο δεις 2 άνδρες να τσακώνονται και μετά από λίγο έρθουν 6 φίλοι του ενός και όλοι μαζί ξηλοκοπήσουν τον 1 (παρότι πως ακομα και σε 1:4 ενδεχομένως και να τους είχε γιατι είναι γεροδεμένος) θα πεις το ίδιο ε; Επίσης οι 7 θα πρέπει να είναι περήφανοι με το κατόρθωμα τους...

Τον κόσμο μπορεί να τον κλείσατε. Στα μάτια σας η νίκη αυτή μπορεί να φαίνεται ως κατόρθωμα. Δικαίωμα σας και λογικό εν μέρη. Το 90% των παικτών σας αντικειμενικά σε άλλους κόσμους δεν θα έφταναν τα 2 χωριά. Καλώς η κακώς η "στρατηγική" που ακολουθήσατε θα μπορούσε να έχει αποτέλεσμα μονο σε εναν "νεκρό" κόσμο σαν τον 27. Διαφορετικά μια οργανωμένη φυλή με παίκτες με όρεξη ήταν αρκετή για να κλείσει τον κόσμο. Κάνω λάθος ; Αν ναι, φαντάζομαι θα μπορείτε εύκολα να επαναλλάβετε το αποτέλεσμα αυτό και σε άλλους κόσμους.. Ή μήπως όχι; Θυμάμαι κατι φυλές (ΚΟΥΠΑ κ21) που δοκίμασαν να κάνουν το ίδιο και νομπλάραμε 7000αρα χωρια άδεια. Νομίζω τους θυμάσαι και εσύ καλα. Ας δούμε και την G.O του κ29 που έχει ήδη στρατολογήσει τον μισό χάρτη αν θα έχει ευτυχής κατάληξη..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Η πλακα είναι ότι συμφωνώ σε όλα όσα λες , αλλα τα παραδείγματα που δίνεις δεν έχουν καμια σχέση με τα γεγονότα του 27 .
Εγώ συμφώνησα να κλείσει αυτός ο κόσμος για δυο βασικούς λόγους . Ο ένας λόγος είναι ο 29 . Βαρέθηκα εδώ , δεν έχω σκοπό να κτυπήσω τους "αροξολ" ούτε τώρα ούτε στο μέλλον , και δεν θα μου τονώσει το εγώ μου η "εκδικιση" με το να πάρω τα χωρια του cafesunrize .
Ο δεύτερος λόγος είναι ότι σε λιγότερο από ένα μηνα βγαίνουν νέα set "μυστικων" και η διγλωσσία άλλων φυλων με κάνει να πιστεύω ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να δω να κλείνει ο κόσμος από άλλους σχηματισμούς πάλι χωρίς μάχες .


Εγώ εδώ μιλάω μονο για την φυλή 3-ου . Δεν ξέρω η καλύτερα δεν θέλω να σχολιάσω αν ήταν σωστό η όχι οι ακαδημίες των "αροξολ" . Ευθύνες όμως και κριτικές δέχομαι μονο για τους 3-ου . Τίποτα από όσα λέτε λοιπόν δεν ισχύουν. Εμείς δεν κτυπάγαμε σεξ και οι "αροξολ" δεν κτυπάγαν δικούς μας εχθρούς .Δεν συνεργαστήκαμε ποτε ούτε επιθετικά ούτε αμυντικά μαζί .
Όσο για τους παίχτες που λες ότι δεν ανέβηκαν οι περισσότεροι είναι από την αρχή μαζί μας και πολλοί τους εμπόδισε στην ανάπτυξη τους η δικια μας πολιτική και συμφωνίες . Μην κάτσω τώρα να το αναλύω και αυτό ..
Το ρεζουμέ είναι ένα . Αποκτήσαμε το δικαίωμα να κλείσουμε τον κόσμο και κάνουμε χρήση αυτού του δικαιώματος . Καλώς η κακώς για οποιο λόγο και αιτια αν το κάνουμε αυτό κρίναμε ότι ο κόσμος αυτός δεν έχει λόγο ύπαρξης πλέον. Αυτό είναι όλο .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

η τελικη dream team για να εχουμε και αρχειο τουσ

http://prntscr.com/379v7t


wild return1772.071182
spikos212502.616455
PAMBAS3475.889550
koures4467.344647
ΒΟΛΑΡΑ5464.063752
volture6459.495853
dimitris log7431.946948
ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΜΟΝΑΣ8389.2481044
ΘΑΣΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟ9335.0701339
pigi10295.8161942
nianiaro211294.0622235
bozoath12284.6812430
genesis2813262.9792930
savvas7214247.9743229
NapMan15242.4703426
LEON.G-BABOL16213.2263823
Thanosko17192.3824422
stan218184.9394821
ilias@196919154.9085719
Diablo720146.1006617
aert21139.8307319
mpelas200322131.6868115
manoslakis23124.1289013
ainstain k224111.99610619
apelekitos25106.16010915
Θαλασσόλυκος2695.97613110
Paragon2787.88814410
Killer4902856.8682386
stavros4real2949.41426710
opelaki83307.2587311

<tbody>
</tbody>
<table class="vis" normal;="" color:="" rgb(0,="" 0,="" 0);="" font-family:="" verdana,="" arial;="" font-size:="" 12.222222328186035px;="" background-color:="" rgb(227,="" 213,="" 179);="" empty-cells:="" show="" !important;"=""><tbody></tbody></table>
εχω τονισει ενα ονομα μεσα σε ολα. ετσι για να μεινει στην ιστορια. ο μεχρι προτινωσ διπλωματησ και εκ των αρχηγων τησ go.
απ οτι εμαθα κιολασ, οταν ξεκινησε ο πολεμοσ 3ου με go ηδηξε πρωτοσ απο το καραβι, λεγοντασ οτι εχει προβληματα η γραμμη του ιντερνετ στην περιοχη του και δεν ξαναμπηκε, ενω ειχε ενεργη παρουσια και στον 28 και τον 29.

ακομα και αυτον στρατολογησαν.

κατα τα αλλα οι κυριοι πολεμησαν και εκλεισαν κοσμο. να τον χαιρονται τετοιο κοσμο.

αμα δειτε και τα ατομικα στατιστικα θα καταλαβετε οτι οι μονοι που πολεμησαν ηταν οι 2 μεταγραφες τους απο την sat. η 3ου το μονο που εκανε ηταν να προσπαθει με αγκαλιτσεσ να κλεισει τον κοσμο. εδω και στον παικτη με το τελευταιο μυστικο του εταξαν 200 ποντουσ και τον εβαλαν στη φυλη. αλλοσ ξεφτιλασ κι αυτοσ.

βεβαια και σε μηνυμα του που ειδα σε καποιο ποστ εγραφε οτι ο AERT τον παροτρυνε πως αδικος κοπος ειναι να μην δωσει το μυστικο στουσ 3ου.

ο ιδιοσ τωρα εχει κανει ενα παρομοιο εκτρωμα και στον 29 και γι αυτο κι ο κολομπουρδασ μασ λεει οτι εχει υποχρεωσεισ στον 29. παει εκει να ξεχρεωσει την "εξυπηρετηση" που εκανε ο AERT στον 27, πουλωντασ ολα τα παιδια που καηκαν ωστε αυτοσ να κλεισει κοσμο παρεα με τουσ αντιπαλουσ και να παρει τουσ 200 ποντουσ.

αει να χαθειτε ξεφτιλεσ που το μονο που σασ νοιαζει ειναι το τομαρι σασ. ανικανοι.
 

DeletedUser31147

Καταρχήν ηρέμησε λίγο και μην εξάπτεσαι , γιατί όπως τρέμει το χειλάκι σου θα δαγκώσεις την γλώσσα σου , και με τόσο δηλητήριο που περιέχει θα πάθεις και τίποτα στο τέλος .


Αν έχεις στοιχεια ότι υποσχεθήκαμε 200 πόντους premium σε κανένα για να έρθει εδώ μαζί μας να μας τα δείξεις . Αν δεν το κανεις έχω δικαίωμα να σε αποκαλώ δημοσια ψεύτη .


Κατά τα αλλα άκουσα ότι το cafe sunrise αύριο οργανώμει menu με καφέ χωρίς ζάχαρη , παξιμάδι και "κονιακ" .
 

DeletedUser

stavros4real2949.41426710

<tbody>
</tbody>
αυτοσ δηλαδη δεν θα παρει 200 ποντουσ; μαλλον αλλοσ ειναι ψευτησ; ακουσ?

τι θα παιρνε αλλιωσ;

για τον μεγαλο αρχηγο τησ go γιατι δεν λεσ κατι; πως τον ψησατε αυτον; επειδη καποιο πουλακι μου πε οτι ειχε μεγαλεσ συναλλαγεσ στο πρεμιουμ του. δεν εχω στοιχεια βεβαια, απλωσ ετσι ακουσα. βεβαια ισωσ να το ψαξω κιολασ. εσυ φυσικα θα πεισ οτι δεν ξερεισ κατι. οπωσ παντα οταν δεν εχεισ κατι να πεισ,

δηλητηριο δεν εχω, μην φοβασαι. αλλα κι αν ειχα εσενα δεν θα σε επιανε. δεν πιανει σε αλλα ερπετα.

τωρα ο καφε αν εχει καφε χωρισ παξιμαδι η με παξιμαδι, δεν ξερω. αλλα αν εχει σου δειχνει ακομα μια φορα οτι αλλοι ειναι οι καμμενοι. αυτοσ εχει κολλητους και τα πινει παρεα χασει κερδισει.

εσυ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

file, emis den exume zoi mono to pexnidi ke pos 8a kerdisume alla de mas niazi to palarilrima sou

haterzzz gonna hater kostaki


ante gia tora rufa to kakao su

Darkling - ARKS 4 Ever!!! <3 <3 <3



[aig]+5 πόντοι για greeklish

Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

γραφεισ και κινεζικα;
επειδη σε βλεπω να κανεισ τον κινεζο.
αυγουλακι για τισ κοτουλεσ που κρυβονται σε αλλεσ φυλεσ ωστε να σωθουν.
εγω περστικοσ ειμαι και σε τρολαρω. δεν το καταλαβεσ;
τοση πικρα πηρατε απο τον καφεδακο, που δεν καταλαβαινετε πλεον οτι σασ δουλευω;
 

DeletedUser31147

Ανάθεμα και αν καταλαβαίνω λέξη από τα πινακάκια που βάζεις και τα συμπεράσματα που καταλήγεις .


Για τα αλλα φαιδρα που λες ότι άκουσες σου είπαν και δεν συμμαζεύεται περί μεγάλων συναλλαγών premium , το ψεύτης μονο δεν είναι ικανό να σε χαρακτηρίσει . Χρειάζονται άλλες λέξεις όπως συκοφάντης , κατίνα ,επί χρήμασι προσφερόμενη γυνή και πάει λέγοντας .


Δικηγόρος του aert δεν είμαι , ας απαντήσει μονος του .
Γνωρίζω όμως πολύ καλά ότι δεν έγινε καμια συναλλαγή και ότι πολύ απλά μας είπε . Δεν πάει άλλο εδώ τα παρατάμε σας δίνουμε τα μυστικά και κλείστε τον κόσμο . Η ηθική πλευρά του θέματος είναι προσωπική υπόθεση του κάθε ενός και καλά κρασιά στους υπολοιπους ηττημένους στα πρόθυρα νευρικής κρίσης .


Το ότι είσαστε φίλοι με τον cafe είμαι σίγουρος . Ίδιο ύφος , ίδιο βρίσιμο ίδια νοήματα και κραυγές στα κείμενα σας .
 

DeletedUser

Καταρχήν ηρέμησε λίγο και μην εξάπτεσαι , γιατί όπως τρέμει το χειλάκι σου θα δαγκώσεις την γλώσσα σου , και με τόσο δηλητήριο που περιέχει θα πάθεις και τίποτα στο τέλος .
.

δηλητηριο δεν εχω, μην φοβασαι. αλλα κι αν ειχα εσενα δεν θα σε επιανε. δεν πιανει σε αλλα ερπετα.
εσυ?

αυτο παει εδω κουτε. εγω σε εβρισα; εισαι και ψευτακοσ, εκτοσ απο τη λασπη που ριχνεισ συνεχωσ. να μην σου απαντουσα αναλογα; μονο εσυ θα μιλασ και θα βριζεισ;

Το ότι είσαστε φίλοι με τον cafe είμαι σίγουρος . Ίδιο ύφος , ίδιο βρίσιμο ίδια νοήματα και κραυγές στα κείμενα σας .

που ξερεισ μπορει να ειναι αδεφοσ μου κιολασ. να τον εχω εδω διπλα μου και γελαει με τα χαλια σου. για το βρισιμο δεσ πιο πανω. σου απαντησα ηδη.

Δικηγόρος του aert δεν είμαι , ας απαντήσει μονος του .
Γνωρίζω όμως πολύ καλά ότι δεν έγινε καμια συναλλαγή και ότι πολύ απλά μας είπε . Δεν πάει άλλο εδώ τα παρατάμε σας δίνουμε τα μυστικά και κλείστε τον κόσμο . Η ηθική πλευρά του θέματος είναι προσωπική υπόθεση του κάθε ενός και καλά κρασιά στους υπολοιπους ηττημένους στα πρόθυρα νευρικής κρίσης .

ερχεσαι στα λογια μου τωρα. μερσυ. για την ηθικη μιλησα κι εγω. αλλα βλεπεις ταιριαξε με τη δικη σου ηθικη κι αυτοσ και για αυτο πατε χερι χερι στο κλεισιμο


Για τα αλλα φαιδρα που λες ότι άκουσες σου είπαν και δεν συμμαζεύεται περί μεγάλων συναλλαγών premium , το ψεύτης μονο δεν είναι ικανό να σε χαρακτηρίσει . Χρειάζονται άλλες λέξεις όπως συκοφάντης , κατίνα ,επί χρήμασι προσφερόμενη γυνή και πάει λέγοντας .

παλι βριζεισ. θα σε μαλωσω. παντα το κανεισ οταν χανεισ την ψυχραιμια σου;
δεσ τι εγραψα εγω και δεσ τι γραφεισ εσυ

για τον μεγαλο αρχηγο τησ go γιατι δεν λεσ κατι; πως τον ψησατε αυτον; επειδη καποιο πουλακι μου πε οτι ειχε μεγαλεσ συναλλαγεσ στο πρεμιουμ του. δεν εχω στοιχεια βεβαια, απλωσ ετσι ακουσα. βεβαια ισωσ να το ψαξω κιολασ. εσυ φυσικα θα πεισ οτι δεν ξερεισ κατι. οπωσ παντα οταν δεν εχεισ κατι να πεισ,
με βλεπεισ να κατηγορω; ειπα οτι ακουσα. δεν ειπα οτι εγινε.

τωρα αν εσυ κανεισ παρα με επι χρημασι γυνεσ οπωσ λεσ, δεν το πιστευω. ουτε κι αυτεσ που πληρωνονται δεν θα σε κανουν παρεα. η χηρα με τα 5 ορφανα πρεπει να σε συντροφευει μαλλον

Ανάθεμα και αν καταλαβαίνω λέξη από τα πινακάκια που βάζεις και τα συμπεράσματα που καταλήγεις .

γενικα δεν ξερω αν καταλαβαινεισ και τι σου γινεται. ποσο χρονων εισαι αληθεια; εισαι ωριμοσ; επειδη δεν μπορω να βγαλω ακρη.
δεν περιμενα φυσικα και απαντηη επειδη δεν εχεισ και τι να πεισ.
 

DeletedUser31147

το ποιος είναι ποιος ας το κρίνουν οι άλλοι που διαβάζουν και τους δυο μας .


Εγώ πιστεύω ότι αν συνεχίσω να τα βάζω μαζί σου μέσω Γραπτού λόγου είναι σαν να κλέβω εκκλησια .
 

DeletedUser

μπραβο, τωρα σε αγαπαω.

το καταλαβεσ οτι δεν σε παιρνει; στεγνωσεσ μπαγασακο;

αντε κρυψου τωρα, γιατι πολλα ειπεσ και σημερα. δεν σε προλαβαινουμε με τισ αρλουμπεσ σου
 

DeletedUser22614

εγω κλεινωντας ο κοσμος θελω να πω πως ηταν τιμη μου που επαιξα και συνεργαστηκα με τον Βασιλη και την υπολοιπη ηγεσια της κουτουρου τον Αντωνη και τον Δημητρη, και στην αρχη του κοσμου με τον καισαρουκο που μας κραταγε στην τσιτα οταν χρειαζοτανε.ισως ο κοσμος να εκλεισε νωριτερα απο οτι περιμεναμε αλλα δεν μπορω να παραβλεψω οτι το κλιμα οσο παιξαμε ηταν ιδανικο.η ομαδα ειναι πολυ δυνατη με πολυ καλους παικτες και το κυριοτερο ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ.χωρις βεντετισμους χωρις μουρμουρες και με αψογη συνεργασια απο την αρχη παντα ο στοχος ηταν ομαδικος και ποτε προσωπικος.μακαρι και στο μελλον να παιζω και να παιρναω τοσο καλα οσο και αν κραταει το παιχνιδι και ας λενε οι υπολοιποι οτι θελουν.στο κατω κατω αυτος ειναι ο στοχος, να γεμιζουν οι ωρες μου ευχαριστα.και για να προλαβω τους πικραμενους για το πρεμιουμ θα αναφερω οτι ηδη εχω παρει ενα 1000ρικο πουλωντας πορους στα πλουσιοπαιδα του 29 οποτε δεν τιθεται θεμα.συγχαρητηρια λοιπον σε ολους τους εμπλεκομενους
 

DeletedUser23855

easy rider?
πρωτα πρεπει να σε παραδεχτω για τον ψυχολογικο πολεμο που κανεις στο external, χειριζεσαι πολυ καλα την διπλωματικη γλωσσα και σου βγαζω το καπελο.
εχω διαβαση οτι σε ποστ σου τοι περιμενεις απαντηση στο αν κλειση ο κοσμος και περιμενεις μια προταση μιας και δεν εχει κλειση ακομη.

Η προταση η δικια μου ειναι και οταν λεω δικια μου ειναι της seks ειναι: νικητης ειναι αυτος που θα κατακτηση το 100% του χαρτη, ουτε 70/30 ουτε 80/20 που βαζουν οι διαχειριστες. αν θελεις να συνεχισης βαση της ερωτησης σου παμε στο 100% του χαρτη να μην υπαρχουν αμφιβολιες περι υπεροχης.

σε 2 ποστ εχεις αναφερει οτι δεχεσαι προτασης, η προταση της seks και καθαρα της seks ειναι αυτη.
 

DeletedUser15598

χχχχχχ την 04.04. και ώρα 15:41
καλησπερα
εκλεισαν τον κοσμο..
ολο συμμαχιες και ******ες...
εχουν μαζεψει τα μυστικα σε μια φυλη καποιοι απο αρξ μαζι με καποιους 3ου

χχχχχ την 06.04.2014 και ώρα 01:28 Εκδήλωση ευχαριστιών Απόσπασμα Επεξεργασία Διαγραφή
ο χειροτερος κοσμος που εχω παιξει ειναι ο 27
το εχουν μαθει τωρα τα πιτσιρικια το παραμυθι και κλεινουν τους κοσμους σε χρονο δτ

κανουν καμμια 10 ακαδημιες..με την πρωτη σφαλιαρα αλλαζουν φυλη..και αλλα τραγελαφικα

φανταστειτε οτι εκλεισε ο κοσμος και δεν εχω χασει χωριο...χαχαχα
τελειως χασιμο χρονου




αυτα απο παίκτες των κουτουρου..
 

DeletedUser31147

easy rider?
πρωτα πρεπει να σε παραδεχτω για τον ψυχολογικο πολεμο που κανεις στο external, χειριζεσαι πολυ καλα την διπλωματικη γλωσσα και σου βγαζω το καπελο.
εχω διαβαση οτι σε ποστ σου τοι περιμενεις απαντηση στο αν κλειση ο κοσμος και περιμενεις μια προταση μιας και δεν εχει κλειση ακομη.

Η προταση η δικια μου ειναι και οταν λεω δικια μου ειναι της seks ειναι: νικητης ειναι αυτος που θα κατακτηση το 100% του χαρτη, ουτε 70/30 ουτε 80/20 που βαζουν οι διαχειριστες. αν θελεις να συνεχισης βαση της ερωτησης σου παμε στο 100% του χαρτη να μην υπαρχουν αμφιβολιες περι υπεροχης.

σε 2 ποστ εχεις αναφερει οτι δεχεσαι προτασης, η προταση της seks και καθαρα της seks ειναι αυτη.
Το χρονόμετρο σταμάτησε .
Δυο ερωτήσεις αν συμφωνήσουμε πρώτα .
Πως μπορείς να εγγυηθείς ότι μόλις βγούν κοντά σας νέα set μυστικών δεν θα κλείσετε εσείς τον κόσμο , και αν δέχεσαι 7 μέρες να μην σηκωθεί ούτε τσεκούρι .
ανάλογα τις απαντήσεις σου και αφού μιλήσω με τους υπολοιπους θα σου απαντήσω εδώ .
 

DeletedUser32062

Πρωτον ο γιωργος ειναι ατομο που κραταει το λογο του δευτερον αν παμε να παρουμε μυστικο κλεινετε αμεσως τον κοσμο αφου ηδη εχετε τα μυστικα στο χερι. Αλλα για ποιο λογο να μην σηκωθει τσεκουρι για 7 μερες? Ειστε πολλαπλασιοι σε αριθμο αυτο ευνοει εσας σε τρομερο βαθμο
 

DeletedUser31147

@Rapedbyroma

Δεν προσβάλω την φερεγγυότητα του αλλα ρωτάω αν έχει την δυνατότητα να ελένξει την ομάδα cafesunrise που έχετε μέλη σας .
Τα υπόλοιπα δεν μπορούν να είναι μέρος δημοσιου διαλογου μιας και δεν έχω σκοπό να αποκαλύψω τα χαρτιά μου δημοσίως
 

DeletedUser20527

Απ'ότι έχει δείξει η πορεία των διοικούντων στην αροξολ και στην ου,δεν είναι άνθρωποι εμπιστοσύνης.Ποιος μου λέει εμένα ότι μόλις αυτοί βρουν τα σκούρα ή βαρεθούν τα ξενύχτια ή ότι άλλο και να τους βαρέσει δεν θα ξαναβάλουν το μυστικό στην φυλή.Τι θα κάνουμε μετά,θα αρχίσουμε πάλι τα ίδια??Οσο πιστεύω τον γιο μου,που είναι 8 χρονών,όταν λέει ότι δεν θα ξανακάνει την ίδια ζημιά που έκανε,άλλο τόσο πιστεύω και την διοίκηση των αροξόλ.Λοιπόν η πρόταση μου,αν μπορεί να γίνει φυσικά.Αιτηση στους ατμιν για αλλαγή ρυθμίσεων του κόσμου και να το πάνε στο 100% τις κυριαρχίας του κόσμου από μια φυλή.Αυτή είναι η πρόταση μου γιατί δεν έχω καμία,μα καμία εμπιστοσύνη στην διοίκηση των αροξολ χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν αλλά έτσι έχουν τα πράματα,γιατί η εμπιστοσύνη είναι ένα πράμα που το κερδίζει κάποιος με τις πράξεις του και εσείς δεν την έχετε κερδίσει!!
 
Κορυφή