Πυξιδοφατσα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

μπες κι ενα τεταρτο μετα το τανγκο.

- - - Eνημερώθηκε - - -

α μπαη δε γουεη, επειδη λες για καναντασιτ (χουμοριστα σε βρισκω), αυτο εδω λες οτι τον εκανες πλακα?

045 (446|462) K44 9,304 GeRaSiMo [SEΚS] canadamike [ΑΡΞ--] 2014-03-28 00:01:35
λιγες αμυνες εστηλες χαχαχχα (434|455) K44 10,010 κόμης Μοντεχύστο [SEΚS] canadamike [ΑΡΞ--] 2014-03-27 22:42:10
043 (442|460) K44 6,973 wtfu canadamike [ΑΡΞ--] 2014-03-27 18:45:13
042 (445|461) K44 3,349 wtfu [SEΚS] canadamike [ΑΡΞ--] 2014-03-27 14:51:30
041 (442|465) K44 3,123 wtfu [SEΚS] canadamike [ΑΡΞ--] 2014-03-27 14:39:11


που και να μην εκανες δηλαδη.

demichelishit σε βρισκω. (ωπ! κανω και γω το ιδιο! κολπο!)
 

demichelis1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
λαθος μικρε, δεν ειμαι κανενας απο αυτους που εβαλλες στα στατς πανω. o wtfu τα χε παρατησει , αν ειναι δυνατον να μη μπορει να παρει 3 χωρια ξεμπαρκα μεσα στο πυρηνα του, τα οποια μαλιστα ηταν και δικα του τα κανε ανακαταλληψη 4μερες μετα!! ντροπη και μονο που με πυρηνα 30 χωρια καταφερε να τα χασει απο τοσες ωρες μακρια και χωρις να ειναι πλανο.δειχνει οτι το κατεχει το παιδι ααχαχαχα

045 (446|462) K44 8,613 canadamike [ΑΡΞ--] wtfu [SEΚS] 2014-03-23 19:39:12
043 (442|460) K44 6,494 canadamike [ΑΡΞ--] wtfu [SEKS] 2014-03-23 02:08:58

τα υπολοιπα απο γερασιμο να μη το συζητησω πως τα πηρε.. βγηκε ο αλλος ο ρουφιανος απο τη φυλη(ο διπλος σας λογ/σμος δλδ) και την ιδια στιγμη ξεκινησε να κοπαναει και μονο τοτε τολμησε και η παιχτουρα σας να στηλει επιθεση. αυτος ειναι ο παικταρας σας.. αλλα ομοιοι ειστε και οι υπολοιποι μαλλον.. εσεις που καθε μερα κατηγορουσατε για ρουφιανους , και για να μη παρεξηγηθω δεν σας κατηγορω που ειχατε ρουφιανους αλλα για το γεγονος οτι εισασταν κατα των ρουφιανων και τελικα αποδειχτηκε οτι κανετε τα ιδια!!
σας ειδα οταν σας σηκωσαν επιθεσεις οι σεκς σκορπισατε σαν πρωταρηδες,εκει φιλαρακι φαινονται οι φυλες. ταχα μου ξαπλα και κουραφεξαλα, και καθεστε τωρα το παιζεται και απο πανω, με βοηθεια 10 ακαδημιες(οκ τις μισες πλεον τις φαγατε)

α και μιας και κανεις τον αγγελιοφορο , πες του οτι ειμαι αυτος για τον οποιο υπολογιζε αποστασεις "με αριστο" , ο χθεσινος ο καραμητρος. δεν ειμαι κανα παιδακι πες του να ψαρωνω απο τετοια, ας ερθει να δοκιμασει αν θελει ;) για 15 λεπτα πες του ειναι και τον περιμενω ξανα..
 

DeletedUser

καλα τα λετε ρε παιχτουρες αλλα απο κατι τυπακια σαν και εσας χεστηδες εδω μεσα που αλλαζουν κατα το δοκουν φυλες και πιστευω (και στην πραγματικη τους ζωη θα μπορουσαν να πουλησουν και την οικογενεια τους γιατι το game ειναι αντανακλαση της ζωης αν δεν το εχετε καταλαβει!!!)και για να κερδισουν σε ενα ψευτικο κοσμο καταφεραν να εχουν σταματησει το παιχνιδι πολλα ατομα....με ομορφο τροπο κλεινετε κοσμους μπραβο σας και εις ανωτερα!!!ξερετε μεταγραφες με χρημα πρεμ στην προκειμενη περιπτωση...
 

DeletedUser

Χαχαχαχαχααααα...εχετε πλακα πραγματικα ρε ολοι!...ειχα καιρο να μπω...Μητσο ο Ντεμιχελης ειναι μαλλον ο Κομης Μοντεχυστο ρε...αν ειναι αυτος ειναι καλος παιχτης και εχει δει τουλαχιστον 1500χωρια στη ζωη του...απλα ετυχε στη λερα τη ΣΕΚΣ...Ντεμιχελι πολυ προβοκατσια ρε φιλε και ουτε τα μισα απο αυτα που λες δεν υφιστανται...αμα εσυ ειδες διαλυση φυλης μαλλον θες επισκεψη σε οπτικο...εγω ειδα πλανα επι πλανων και αποτελεσμα κουλουρια!...για δες λιγο πολεμο φυλων να γελασεις...οσο για περι ακαδημιων και λοιπες φαναφαρες η ΣΕΚΣ:

- 1η εκανε κρυφη υπερσυμμαχια με πρωτεργατη τον Καφεδακο που φοραει φουστες με Γκο και Γουορ τοτε εναντιον μας ενω ειμασταν Σ.Ε και μιλημενα ατυπα συμμαχοι και την οποια διελυσε ο Γιωργος-Φιμις τελευταια στιγμη και το εχω και σε μνμ αν σε ενδιαφερει
- 1η στρατολογησε 2 ακαδημιες στην πλατη μας ενω αλλα ειχαμε συμφωνησει με σκοπο να μας τη θερει
- 1η εκλεισε υπερσυμμαχια με μια ηπειρο και συγκεκριμενα την Γκο της κ45 και με τη μιση κ44 κανωντας συμμαχια με τους Γουορ που διελυσε βαζοντας το Σταυραετο να φυγει απο τη φυλη και να παρει κι αλλους

...εγω εχω τη συγνωμη του αρχηγου σας τοτε Φιμι γραπτα για οσα εκανε ο Καφεδακος εν τη απουσια του και για τον ιδιο τον Καφεδακο γενικα οποτε πηγαιντε να πειτε οτι παιξατε σωστα σε κανεναν αλλο...εδω κανατε σημαια το "Ελατε σε μας, δινουμε δωρεαν βαρβαρα" και εχετε και αποψη?...χαχαχαχαχαα...και μονο το οτι ο μονος σωστος και καλος σας παιχτης ο Γιαννης δεν σας εδωσε τα χωρια του αλλα προτιμησε τη διαγραφη λεει πολλα...
...λοιπον κλαψιαρηδες...πειτε ενα ευχαριστω στον Καφεδακο που καταφερε να στρεψει ολο τον κ27 εναντιον του με τις πονηριες και το ηθος του και καντε καραμελα ολα τα υπολοιπα...
 

DeletedUser16803

εσυ κουνιστε και λυγιστε κολομπουρδα ακομα μιλας? δεν εχεις αλλους να κανιβαλισεις? πισωτετοιος εισαι και αλλαξες ονομα. εγω εμεινα μεχρι τελους με το ιδιο. αν ηθελα να σωσω τον πο πο μου θα το κανα κι εγω. αλλα εγω δεν ειμαι τρυπιος. αντε γεια αχρηστε νουμπακο που καμαρωνεις κιολας για τον κοσμο που κλεινεις

τον χειροτερο και γλυφοντας. τρυπιε ε τρυπιε!



[aig]10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

...χαχαχαχαχαααα...πονας που δεν σου βγηκαν οι μπινιες,δολοπλοκιες, στρατολογησεις και λοιπες υπερσυμμαχιες?...που σου ριξαμε πορτα εμεις και οι 3-ου?...δεν πειραζει ρε...παρε ενα υποθετο και θα σου περασει!...παντως θα μεινεις στον κ27 σαν "ο ενωτης του" αφου καταφερες να τους ενωσεις ολους εναντιον σου με τα καμωματα σου...οδηγησες την δηθεν φυλη σου με σωστες διπλωματικες κινησεις στην αποτυχια...ευγε...κανε ο,τι ειπαμε να παψεις να πονας γιατι στεναχωριεμαια για σενα...δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο το να παιζεις φουστικα και να χανεις κιολας...

http://prntscr.com/361heu - μαντεψε ποιος εκανε τη μυστικη υπερσυμμαχια εναντιον μας για να κλεισει ολη τη 44 και τη 45...χαχαχαχαχαχαα...εσυ ανανδρε κλοουν...γελανε κι οι πετρες!...ευτυχως υπαρχει κι ενας ηθικος στη φυλη σας...χαχαχαχχααα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

εσυ κουνιστε και λυγιστε κολομπουρδα ακομα μιλας? δεν εχεις αλλους να κανιβαλισεις? πισωτετοιος εισαι και αλλαξες ονομα. εγω εμεινα μεχρι τελους με το ιδιο. αν ηθελα να σωσω τον πο πο μου θα το κανα κι εγω. αλλα εγω δεν ειμαι τρυπιος. αντε γεια αχρηστε νουμπακο που καμαρωνεις κιολας για τον κοσμο που κλεινεις

τον χειροτερο και γλυφοντας. τρυπιε ε τρυπιε!


Ησυχία , μιλάει ο άνδρας ο πολλά βαρύς τώρα .
θα βρίσει , θα προσβάλει θα υποτιμήσει θα κατηγορήσει , θα θυμηθεί και από τον κόσμο ένα μέχρι σήμερα τι έγινε και μετά γρήγορα στον καθρέφτη να φτυστεί να μην "αυτοματιαστει" .


Τα τελευταία γεγονότα λοιπόν είναι ότι ένας ακόμα σύμμαχος των ΣΕΞ , πέρασε στην άλλη όχθη . Ο τελευταίος αδελφός που τους έμεινε κατάλαβε και αυτός ποιος είναι ποιος .
Είναι συμπτώσεις τελικά όλα ?Όλοι είναι αδελφές και μονο ο cafesunrize είναι το αρσενικό σε αυτό το παιχνίδι ?
Έκανες τα πάντα να πετύχεις τον στόχο σου που δεν ήταν να κερδίσει η φυλή σου αλλα να μην κερδίσουν αυτοί που σε ταπείνωσαν σε άλλους κόσμους .
Έγλειψες "παρακαλεσες" απείλησες έβρισες εκβίασες δωροδόκησες , έκανες ότι υποτιμητική ενέργεια μπορούσες να κανεις . Το αποτέλεσμα ? Όλοι εναντίων σου .
Ο κόσμος αυτός σε λίγο θα είναι παρελθόν . Μια τέτοια παρτίδα δεν την παίζουν ούτε στην φυλακή πλέον . Δεν ξέρω τι έκανε η κάθε μια φυλή ξεχωριστά σε αυτόν τον κόσμο , αλλα ξέρω πολύ καλά τι έκανε η κουτουρού . Έκανε τους περισσοτερους πολέμους από όλους σας και όλους τους κέρδισε με συνοπτικές διαδικασίες . Όπου έδωσε τον λόγο της τον κράτησε μέχρι το τέλος , και επί πλέον αν δεν κάνω λάθος , για πρώτη φορα από τότε που βγήκαν μυστικά κατάφερε με πλάνο να πάρει χωριο που είχε μυστικό και ανηκε σε αντίπαλη φυλή .
Δυστυχώς όμως φοβάμαι ότι ο κόσμος αυτός θα μείνει στην μνήμη των παιχτών σαν ο κόσμος που έχασε ο cafesunrize , γιατί πραγματικά αυτός και μονο αυτός τον χάλασε από πολύ νωρίς .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15598

ας πούμε οτι ο cafesunrise έκανε λαθος που είχε εμμονές με τους arx , που προσπάθησε να ελεγξει διάφορες φυλές η' να στρέψει φυλές να αλληλοχτυπηθούν, δε ξέρω αν εγινε ετσι , αλλά αυτά λες εσύ easy rider ..
αυτό δικαιολογεί τη στρατλόγηση που κάνατε εσεις και οι αρξ ? 10 ακαδημίες η αρξ νομίζω ειναι ρεκορ που δε θα σπάσει ποτέ . αλλα και εσεις σαν κουτουρου δε πάτε πίσω, στρατολογηση-στρατολογηση και συνεχή απορόφηση αυτο το θεωρείτε πόλεμο και λες και λες και λες οτι πολέμησες? αυτό αγόρι μου δεν ειναι πολεμος εκτίθεσαι και εκθέτεις και αρκετους παικτες της φυλής σου που οντως ξέρουν απο πόλεμο.
στο κοσμο αυτο μετα απο 3 μηνες υπηρχαν 4 φυλές !!!

για όλα αυτά φταίει ο cafesunrize η' μήπως η ανασφάλεια σας???


ΥΓ: δε γνωριζω αν αυτα που λες για cafesunrize αληθεύουν , κρίνωντας όμως για αλλα που λες και γνωρίζω συμπαιρένω οτι βαζεις συνεχώς σαλτσες, υπερβάλεις και ορισμένες φορες ψευδεσαι ειτε εσκεμμένα ειτε επειδη θελεις να κανεις εντύπωση και να προπαγανδίσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10824

ας πούμε οτι ο cafesunrise έκανε λαθος που είχε εμμονές με τους arx , που προσπάθησε να ελεγξει διάφορες φυλές η' να στρέψει φυλές να αλληλοχτυπηθούν, δε ξέρω αν εγινε ετσι , αλλά αυτά λες εσύ easy rider ..
αυτό δικαιολογεί τη στρατλόγηση που κάνατε εσεις και οι αρξ ? 10 ακαδημίες η αρξ νομίζω ειναι ρεκορ που δε θα σπάσει ποτέ . αλλα και εσεις σαν κουτουρου δε πάτε πίσω, στρατολογηση-στρατολογηση και συνεχή απορόφηση αυτο το θεωρείτε πόλεμο και λες και λες και λες οτι πολέμησες? αυτό αγόρι μου δεν ειναι πολεμος εκτίθεσαι και εκθέτεις και αρκετους παικτες της φυλής σου που οντως ξέρουν απο πόλεμο.
στο κοσμο αυτο μετα απο 3 μηνες υπηρχαν 4 φυλές !!!

για όλα αυτά φταίει ο cafesunrize η' μήπως η ανασφάλεια σας???


ΥΓ: δε γνωριζω αν αυτα που λες για cafesunrize αληθεύουν , κρίνωντας όμως για αλλα που λες και γνωρίζω συμπαιρένω οτι βαζεις συνεχώς σαλτσες, υπερβάλεις και ορισμένες φορες ψευδεσαι ειτε εσκεμμένα ειτε επειδη θελεις να κανεις εντύπωση και να προπαγανδίσεις.

Άποψή σου,το να βρίσκεται όμως στους 5 τελευταίους κόσμους παντα στην κορυφή,κάτι μου λέει ότι λες λάθος και αρλουμπίτσες.
 

DeletedUser31147

ας πούμε οτι ο cafesunrise έκανε λαθος που είχε εμμονές με τους arx , που προσπάθησε να ελεγξει διάφορες φυλές η' να στρέψει φυλές να αλληλοχτυπηθούν, δε ξέρω αν εγινε ετσι , αλλά αυτά λες εσύ easy rider ..
αυτό δικαιολογεί τη στρατλόγηση που κάνατε εσεις και οι αρξ ? 10 ακαδημίες η αρξ νομίζω ειναι ρεκορ που δε θα σπάσει ποτέ . αλλα και εσεις σαν κουτουρου δε πάτε πίσω, στρατολογηση-στρατολογηση και συνεχή απορόφηση αυτο το θεωρείτε πόλεμο και λες και λες και λες οτι πολέμησες? αυτό αγόρι μου δεν ειναι πολεμος εκτίθεσαι και εκθέτεις και αρκετους παικτες της φυλής σου που οντως ξέρουν απο πόλεμο.
στο κοσμο αυτο μετα απο 3 μηνες υπηρχαν 4 φυλές !!!

για όλα αυτά φταίει ο cafesunrize η' μήπως η ανασφάλεια σας???


ΥΓ: δε γνωριζω αν αυτα που λες για cafesunrize αληθεύουν , κρίνωντας όμως για αλλα που λες και γνωρίζω συμπαιρένω οτι βαζεις συνεχώς σαλτσες, υπερβάλεις και ορισμένες φορες ψευδεσαι ειτε εσκεμμένα ειτε επειδη θελεις να κανεις εντύπωση και να προπαγανδίσεις.

Τι λογική είναι αυτή τελικά δεν καταλαβαίνω .
Οι σεξ έκλειναν συμμαχίες , υποσχόμενοι διαφορα που δεν τηρούσαν , και ένας ένας έφευγαν οι σύμμαχοι τους για αλλου μόλις τους έπαιρναν χαμπάρι . Είναι γεγονότα αυτά που ας βγει κάποιος και ας τα διαψεύσει αν μπορεί και αν πιστεύει ότι είναι δικια μου propaganda .
Οι 3-ου πάλι δεν έκαναν καμια στρατολόγηση ανάλογη με αυτή που λες . Μια ένωση έκαναν μονο με τους goa ,ΦΥΛΗ ΣΕ ΑΛΛΗ ΗΠΕΙΡΟ , όταν είδαμε ότι η δικια μας ήπειρος θα κλείσει πολύ ποιο αργά από τις άλλες , και ότι κινδυνεύουμε να μείνουμε έτσι εκτος μυστικών .


Όλα είναι σχετικά , σε όλα υπάρχει και κάποια αναλογια . Το ίδιο και σε αυτό με τους πολέμους . Δεν είπα ποτε μου ότι έγιναν ομηρικές μάχες . Είπα ότι η δικια μου φυλή έκανε τους περισσοτερους πολέμους από κάθε άλλη φυλή , και ότι τους κέρδισε όλους . Έχει κανεις αντίρρηση σε αυτό ?


Τα αόριστα λόγια σου ότι λέω ψέματα και ότι βάζω σάλτσαι πως να τα σχολιάσω ? Αόριστα είναι . Πες συγκεκριμένα πράγαματα και θα δούμε ποιος λέει ψέματα και ποιος βάζει σάλτσες . Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι σε αυτόν τον κόσμο ξεκίνησες στους oops είχες το μεγαλύτερο επιθετικό στρατό στον κόσμο και πηγες και τον έχασες επάνω μου χωρίς αριστους ,με μονο κέρδος να μου γκρεμίσεις ένα "ποραδικο" .Λάθος που μου έδωσε εμενα την δυνατότητα να σου πάρω τα δυο χωρια που είχες . Δικό σου λάθος ήταν όχι δικό μου , και το να μην είσαι τώρα αντικειμενικός δεν σε βοηθάει σε τίποτα
 

DeletedUser15598

Τα αόριστα λόγια σου ότι λέω ψέματα και ότι βάζω σάλτσαι πως να τα σχολιάσω ? Αόριστα είναι . Πες συγκεκριμένα πράγαματα και θα δούμε ποιος λέει ψέματα και ποιος βάζει σάλτσες . Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι σε αυτόν τον κόσμο ξεκίνησες στους oops είχες το μεγαλύτερο επιθετικό στρατό στον κόσμο και πηγες και τον έχασες επάνω μου χωρίς αριστους ,με μονο κέρδος να μου γκρεμίσεις ένα "ποραδικο" .Λάθος που μου έδωσε εμενα την δυνατότητα να σου πάρω τα δυο χωρια που είχες . Δικό σου λάθος ήταν όχι δικό μου , και το να μην είσαι τώρα αντικειμενικός δεν σε βοηθάει σε τίποτα


χαχαχα αυτό ακριβώς λέει πολλά για το χαρακτήρα σου! ήθελες ένα πάτημα να πεις πόσο καλά επαιξες την oops και ανακάλυψες ότι εγώ ξεκίνησα oops και ενω είχα το μεγαλύτερο επιθετικό στρατο στο κόσμο κατάφερες εσύ και με κέρδισες με την ποιότητα σου, γιατι εσύ ήξερες ενώ εγώ όχι.

δεν επαιξα ποτέ στην oops, μπήκα SEKS. και παίζω ακόμη εκεί αλλά εσύ και πάλι σαλτσα, υπερβολή,προπαγάνδα!!


δες και απο το φόρουμ της g.o :

χχχχ την 01.04.2014 και ώρα 15:26 Εκδήλωση ευχαριστιών Απόσπασμα Επεξεργασία Διαγραφή
ΝΤΡΈΠΟΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΆ ΠΟΥ ΜΠΉΚΑ ΣΤΗ GO ΚΑΙ ΖΗΤΏ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΆΧΟΥΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΧΑΣΑΝ ΤΟΣΕΣ ΏΡΕΣ ΆΔΙΚΑ

χχχχ την 01.04.2014 και ώρα 10:57 Απόσπασμα Επεξεργασία Διαγραφή
εχεις απολυτο δικαιο φιλε εγω δεν ειχα ποτε αξιωμα και δεν θελω να εχω αλλα ποιο ξεφτιλα δεν εχω δει ποτε

χχχχ την 30.03.2014 και ώρα 20:17 Εκδήλωση ευχαριστιών Απόσπασμα Επεξεργασία Διαγραφή
Λεγεεε αφού μωρέ ο άλλος σταμάτησε χωρίς να πει τίποτα και είχε και ΜΥΣΤΙΚΆ αν είναι δυνατόν και όταν μπαίνει μιλάει ειρωνικα..Καλά εγώ θα πατήσω διαγραφή να τελειώνω.Ο ΧΕΙΡΌΤΕΡΟΣ ΚΌΣΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΊΞΕΙ είδα τα πάντα όλα

χχχχ την 01.04.2014 και ώρα 21:13 Απόσπασμα Επεξεργασία Διαγραφή
αυτός που είχε τα μυστικά και τα παράτησε ήταν ο αρχηγός............



εσύ παρουσιάζεις τους παρουσιάζεις "παικτες που αντρίκια δεχτηκαν την ήττα τους" .. ενώ τα απλά,ταπεινά και χωρίς προνομια μέλη της gο νιώθουν προδωμένοι απο την ίδια τους τη διοίκηση, και τους θεωρούν ρουφιάνους και ανήθικους.

καταλαβαίνεις λοιπόν τι εννοω σαλτσα και προπαγάνδα.. πας να κανεις το ασπρο-μαυρο, ανδρες αυτοι που στρατολογουνται απο σενα και πουλανε τους φιλους τους, ανάξιοι και μή αντρες αυτοί που σε πολεμάνε!!

Σήμερα, 10:03 #13
easy rider

(Οι go διαλύονται . Κάποιοι βαρέθηκαν , κάποιοι έχουν να τρέξουν φυλή με 7 ακαδημίες στον 29 , κάποιοι είδαν μετά την απώλεια του μυστικού ρεαλιστικά το θέμα , και αποφάσισαν να παραδεχτούν την ήττα τους , να μας δώσουν τα μυστικά τους και να κλείει ο κόσμος . Στα ίσια . Αντρίκεια παραδέχτηκαν ότι έχασαν και αυτό είναι όλο . Εμείς δεχτήκαμε γιατί είτε πάρουμε τα μυστικά αυτά από ανενεργούς παίχτες είτε δεχτούμε να μας τα δώσουν , τα μυστικά αυτά είναι πλέον δικά μας . )



PS: κι αλλες ανακριβειες έχεις πει που βαριέμαι να ψάξω, αυτες ειναι οι πιο πρόσφατες
 

DeletedUser31147

Μονος σου μου έχεις πει ότι έπαιζες τον da police . Ο da police ήταν στην ooops . έτσι δεν είναι ? Αν μου είχες πει τότε ψέματα ..τι να πω ?


Το τι νιώθουν τα απλά μέλη των GO εγώ δεν το ξέρω.
Ούτε και ξέρω τι ζυμώσεις έγιναν πριν μέσα σε αυτή την φυλή και μας έκαναν την πρόταση που μας έκαναν .


Εξακολουθώ πάντως να λέω ότι η πρόταση αυτή απλά επιταχύνει τις διαδικασίες . Τα χωρια των GO και τα μυστικά της εκεί περιοχής ήταν πλέον δικά μας έτσι κι αλλιώς .
 

DeletedUser15598

Μονος σου μου έχεις πει ότι έπαιζες τον da police . Ο da police ήταν στην ooops . έτσι δεν είναι ? Αν μου είχες πει τότε ψέματα ..τι να πω ?


Το τι νιώθουν τα απλά μέλη των GO εγώ δεν το ξέρω.
Ούτε και ξέρω τι ζυμώσεις έγιναν πριν μέσα σε αυτή την φυλή και μας έκαναν την πρόταση που μας έκαναν .


Εξακολουθώ πάντως να λέω ότι η πρόταση αυτή απλά επιταχύνει τις διαδικασίες . Τα χωρια των GO και τα μυστικά της εκεί περιοχής ήταν πλέον δικά μας έτσι κι αλλιώς .

θεεεεεεε μου , δέιξε μου που σου είπα οτι επαιξα τον da police και θα πω οτι είσαι ο καλύτερος !!!! που δειξε μου , φτανει ποια με τοσα ψέμματα δε κουραστηκες??? ουτε που ξερω για ποιον μου λες
 

DeletedUser31147

Έψαξα να βρω την συνομιλία και είδα ότι έχω κάνει λάθος πραγματικά . Κεραυνός 7 είναι αυτός που λέω και όχι κεραυνός 2000
Ζητάω συγγνώμη .
 

DeletedUser

...ναι...Βασιλη αυτος ειναι αλλος επικος παιχτης του κ27 των 2 χωριων που εκανε ενωση με εναν Κομη Μοντεχυστο εδω πανω στο ριμ σε μας...μονο στον κ6 επαιξε με τον Κομη Μοντεχυστο και απο εκει και περα τιποτα...ο,τι θελει βλεπει...ο,τι θελει λεει...ιδεα δεν εχει για το ποσες βρωμιες εκαναν οι ΣΕΚΣ, τι συμφωνιες εγιναν, τι κρυφες υπερσυμμαχιες, σε ποσους τα επρηξε ο Καφεδακος για να φανε τους κακους ΑΡΞ και οτι ολο αυτο ειναι δημιουργημα του αποτυχημενου διπλωματη/αρχηγου/καφετζη/σωτηρα/δολοπλοκου/μαχητη του πληκτρολογιου Σπυρακου καφεδακου...χαχαχαχαααα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

συνεχιζει να σε ποναει ακομα ο σπυρακοσ βλεπω. χανεισ και χωρια τελευταια κι εμεινεσ μονος στη γειτονια? καποιο πουλακι μου πε οτι σε εγκατελειψαν ολοι στη γειτονια σου και τρως ανελεητα ξυλο. για αυτο ειναι και η σπουδη σου να κλεισεισ κοσμο με στρατολογησεις και κλεμμενα μυστικα;

αντε τρεξε να προλαβεισ. αλλα δεν σου κανουν το χατηρι μου φαινεται καποιοι απο την φυλη σασ.

οσο για τον keraynos δεν φτανεισ ουτε τα νυχια του να κοψεισ. γελανε ολοι οσοι διαβαζουν και μονο που πιανεισ το ονομα του στο στομα σου νουμπακο
 

DeletedUser16803

Έψαξα να βρω την συνομιλία και είδα ότι έχω κάνει λάθος πραγματικά . Κεραυνός 7 είναι αυτός που λέω και όχι κεραυνός 2000
Ζητάω συγγνώμη .

αλλοι ειναι που αλλαζουν ονομα ωστε να μην τους βρισκουν επειδη ντρεπονται για την ιστορια τους!! :rolf:

θα μου πεις με ποιο θα μπεις μετα? εχω χασει τον αριθμο των αλλαγων ονοματος που χεις κανει μεχρι τωρα!:bd:

και εσυ γιατι γραφεις τωρα? δεν πατησες διαγραφη? σε ποναει ακομα εδω περα? τραβα να γραψεις με το νεο σου ονμα στον επομενο που παιζεις!
κι εκει μαθαινω οτι αρχισες να ποσταρεις με σαλια παλι για συμμαχιες και στρατολογησεις!!
γλυψε κι αλλο! σ' αρεσει αυτο εξαλλου!(L)
 

DeletedUser24216

συνεχιζει να σε ποναει ακομα ο σπυρακοσ βλεπω. χανεισ και χωρια τελευταια κι εμεινεσ μονος στη γειτονια? καποιο πουλακι μου πε οτι σε εγκατελειψαν ολοι στη γειτονια σου και τρως ανελεητα ξυλο. για αυτο ειναι και η σπουδη σου να κλεισεισ κοσμο με στρατολογησεις και κλεμμενα μυστικα;

αλλο η προπαγανδα, αλλο η βλακεια.
αυτα σας τα λενε και τα πιστευετε?
 

DeletedUser8333

αλλοι ειναι που αλλαζουν ονομα ωστε να μην τους βρισκουν επειδη ντρεπονται για την ιστορια τους!! :rolf:

θα μου πεις με ποιο θα μπεις μετα? εχω χασει τον αριθμο των αλλαγων ονοματος που χεις κανει μεχρι τωρα!:bd:

και εσυ γιατι γραφεις τωρα? δεν πατησες διαγραφη? σε ποναει ακομα εδω περα? τραβα να γραψεις με το νεο σου ονμα στον επομενο που παιζεις!
κι εκει μαθαινω οτι αρχισες να ποσταρεις με σαλια παλι για συμμαχιες και στρατολογησεις!!
γλυψε κι αλλο! σ' αρεσει αυτο εξαλλου!(L)

Πραγματικα απορω...Εχεις δει πολλους εδω μεσα να παραδεχονται το λαθος τους?Γραφει ο Βασιλης οτι εκανε λαθος και τον μπερδεψε με καποιον αλλο,και εσενα η απαντηση σου ειναι αυτη??ε τι να πω ποια? σηκωνω να χερια ψηλα...
Και αν τον Βασιλη τον ποναει ακομα εδω περα ο κοσμος( που τον κερδισε) για εσας που χασατε και καθεστε και γραφετε,τι να υποθεσουμε?
 
Κορυφή