Κοσμος HP

  • Δημιουργός θέματος If you treat I am in
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Πάλι καλά. Εγώ ξενύχτισα μπας και ανοίξει ξημερώματα...

Κάποια σχετική ανακοίνωση από την ομάδα διαχείρισης θα μας διευκόλυνε... έχουμε βαρεθεί να κοιτάμε από το πρωί κάθε 15 λεπτά μοίπος έχει ανοίξει ο HP.

Έπος!Ένα οσκαρ!Είσαι παλικάρι τελικά..Παρά το πήξιμο πάντα έχεις κάτι να πεις και να με κάνεις να γελάω...τι να πω είσαι απίστευτος!


αράξτε ρε καήλες θα μπείτε
 

DeletedUser

Έπος!Ένα οσκαρ!Είσαι παλικάρι τελικά..Παρά το πήξιμο πάντα έχεις κάτι να πεις και να με κάνεις να γελάω...τι να πω είσαι απίστευτος!


αράξτε ρε καήλες θα μπείτε

Ναι...να σου πω την αλήθεια προσπαθώ να είμαι ευχάριστος άνθρωπος και ελπίζω να σπάω την μονοτονία και να σου προσφέρω στιγμές γέλιου. Όταν ποστάρω τα πρώτα μου video στο youtube θα σου στείλω link...
 

DeletedUser17727

οι διαχειριστες δεν δινουν μια για το τι λεμε εμεις δεν παθαινουν και κατι αλλα μετα μην αναρωτιομαστε αν κανουμε καλα την δουλεια μας και εχουν πεσει κατακορυφα οι αριθμοι!
 

DeletedUser

Εάν παραμείνουν έτσι τα πράγματα, πολύ φοβάμαι πως θα βρεθούμε να παίζουμε ακόμα και αργούς κόσμους στο εξωτερικό. Νισάφι πια! Άντε βάλτε βρε παιδιά έναν HP.
 

DeletedUser6091

[mad]Υπάρχει εδώ και ώρες σφάλμα στον server και δεν μπορούμε να διαγράψουμε τα παλιά δεδομένα του HP. Με λίγα λόγια ακόμα μέσα είναι οι παίκτες του περασμένου γύρου HP με τα χωριά τους.

Μόλις καταφέρουμε να κάνουμε reset τον κόσμο, θα τον ανοίξουμε. Το πότε θα γίνει αυτό είναι άγνωστο. Μηχανήματα είναι και χαλάνε κύριοι και οι ειρωνείες για την ομάδα να κοπούν πριν τις κόψω εγώ μια και καλή.

Το θέμα κλειδώνει. Αν δεν ανοίξει ο κόσμος μέχρι τις 12, θα βγει νέα ανακοίνωση για το άνοιγμα του από Δευτέρα.

[/mad]
 

DeletedUser

[mad]Υπάρχει εδώ και ώρες σφάλμα στον server και δεν μπορούμε να διαγράψουμε τα παλιά δεδομένα του HP. Με λίγα λόγια ακόμα μέσα είναι οι παίκτες του περασμένου γύρου HP με τα χωριά τους.

Μόλις καταφέρουμε να κάνουμε reset τον κόσμο, θα τον ανοίξουμε. Το πότε θα γίνει αυτό είναι άγνωστο. Μηχανήματα είναι και χαλάνε κύριοι και οι ειρωνείες για την ομάδα να κοπούν πριν τις κόψω εγώ μια και καλή.

Το θέμα κλειδώνει. Αν δεν ανοίξει ο κόσμος μέχρι τις 12, θα βγει νέα ανακοίνωση για το άνοιγμα του από Δευτέρα.

[/mad]


Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση κ.Mad, θα μπορούσατε βέβαια να μας είχατε ενημερώσει από το πρωί για να μην παιδευόμαστε...
 

DeletedUser

υπαρχει περιπτωση να μην ανοιξει σε στρογγυλη ωρα(π.χ. ν; ανοιξει 22:48 η 22:52;
 

DeletedUser17727

ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12 ΤΟΤΕ ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΚΥΡΙΕ ΜΑΝΤ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 24 ΩΡΕΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΓΚΡΕΜΙΖΕΙΣ ΟΛΑ ΜΟΝΟΜΙΑΣ :) ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΗΘΕΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΗΜΕΡΑ :)
 

DeletedUser31931

Κυριε μαντ ειμαστε στην χωρα που εχει δημοκρατια...δεν μπορεις σαν αντμιν εσυ να μας κανεις τον μαγκα κοροϊδευοντας μας σαν να ειμαστε τα παιχνιδια σου και αφου εχει γινει αυτο το σφαλμα πρεπει να πεις ποτε θα ανοιξει,ποτε θα εισαι σιγουρος οτι θα ανοιξει.. κατανταει κοροϊδεια και οταν εσυ λες οτι θα ανοιξει ενας κοσμος τοτε πρεπει να εισαι σιγουρος για αυτο οποτε ολα αυτα επρεπε να τα ειχες κανει προπολου(για τις ρυθμισεις εννοω)...αν θεωρεις οτι τωρα ειπα κατι προσβλητικο κανε μπαν αλλα αν ειναι η αληθεια σε παρακαλω αποδεξουτο και ζητα συγγνωμη και μην κανεις τον ''νταη''
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Κυριε μαντ ειμαστε στην χωρα που εχει δημοκρατια...δεν μπορεις σαν αντμιν εσυ να μας κανεις τον μαγκα κοροϊδευοντας μας σαν να ειμαστε τα παιχνιδια σου και αφου εχει γινει αυτο το σφαλμα πρεπει να πεις ποτε θα ανοιξει,ποτε θα εισαι σιγουρος οτι θα ανοιξει γιατι εσυ μπορει να τον ανοιξεις και 3 ωρα εγω αμα δεν κατσω και τον ανοιξεις κατανταει κοροϊδεια και οταν εσυ λες οτι θα ανοιξει ενας κοσμος τοτε πρεπει να εισαι σιγουρος για αυτο οποτε ολα αυτα επρεπε να τα ειχες κανει προπολου(για τις ρυθμισεις εννοω)...αν θεωρεις οτι τωρα ειπα κατι προσβλητικο κανε μπαν αλλα αν ειναι η αληθεια σε παρακαλω αποδεξουτο και ζητα συγγνωμη και μην κανεις τον ''νταη''

Σε αυτό το παιχνίδι υπάρχει όση Δημοκρατία υπάρχει και στην λαϊκή Δημοκρατία της Κίνας.
 

DeletedUser17727

αα και εκτος οτι ειναι καθηκον σου να μας ενημερωσεις για την ωρα επρεπε να μας ειχες ενημερωσει προ πολου οτι υπαρχει τεχνικο προβλημα οχι τωρα που χασαμε το σαββατο στις 10 και μιση βραδυ
 

DeletedUser31931

εγω τριτη εχω σχολειο και ημουν χαρουμενος που θα παιξω σημερα ηπ για να ειμαι ετοιμος σε αυτες τις μερες να μην φουλαρει η αποθηκη και λεει οτι θα τον ανοιξει δευτερα...ξυπνησα το πρωι 10 ωρα και ετρεμα γιατι νομιζα οτι αργησα για τον hp και ακομα περιμενω...δεν πηγα στα γενεθλια του φιλου μου για να κατσω να παιξω ενα παιχνιδι που δεν θα γινει...αν σου το εκαναν σε εσενα αυτο μαντ θα εγραφες πολυ χειροτερα πραγματα απο εμενα και θα ειχες βρισει,για αυτ ειμαι 100% σιγουρος!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή