αυτοι ειναι οι μεγαλοι εχθροι με τα μεγαλα πλανα τους

  • Δημιουργός θέματος koko13
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32301

παικταραδες χτυπατε τον αμουτ εεε???χαχααχ απλα ελεος...Να προσκυνατε τον χυμαν λυκακια αυτος ευθυνεται που υπαρχετε ακομα που πηγε νας κανει συμμαχεια γτ ηξερε τους παικταραδες τις ηγεσιας σας...Βεβαια αυτος δεν υπαρχει τωρα γτ αν υπηρχε μαλλον δεν θα υπηρχαμε εμεις...Αν ειμασταν εμεις μαζι με αουτ τωρα εσεις απλα θα εισασταν παρελθον απο τον κοσμο...Ενω εμεις υπαρχουμε ακομα και ας εισαι με την αουτ...

Καποιος ποναει :noob:
 

DeletedUser

συμφωνω στο πρωτο που ειπες αλλα διαφωνω στο δευτερο γιατι μπαζει λιγο
 

DeletedUser

χαχαχ εδω γελαμε!! δες λιγο τις συντεταγμενες του χωριου και δες που ηταν μετα :hmmm: και μετα βγες να με κραξεις στο φορουμ και αν καταλαβες καλα πηγε για σκοτωμα!!
 

DeletedUser26303

χααχαχαχ ακομα εθνοφρουρα βγαζεται???:doh:

πες μου οτι φαρμαρετε και με 3 ελαφρυα!!!!
 

DeletedUser

Προς: Romanos09 και koko13....


Παληκαρια μου εχετε βγει στο εξωτερικο και κοροιδευετε ο ενας τον αλλον για τις επιθεσεις που δεχεστε και πολυ καλα κανετε και δεν εχω και κανενα προβλημα,απεναντιας το διασκεδαζω,αλλα!!


Μας εχετε βαλει και οι δυο αναφορες και παλι πολυ καλα κανατε και σβησατε τις συντεταγμενες των χωριων σας αλλα δεν εχω καταλαβει ακομα για ποιο λογο σβησατε τα ονοματα??

Μας αφηνετε να το μαντεψουμε,να βαλουμε την φαντασια μας,η εννοειται και ηταν περιττο να φαινεται??
 

DeletedUser31453

Προς: Romanos09 και koko13....


Παληκαρια μου εχετε βγει στο εξωτερικο και κοροιδευετε ο ενας τον αλλον για τις επιθεσεις που δεχεστε και πολυ καλα κανετε και δεν εχω και κανενα προβλημα,απεναντιας το διασκεδαζω,αλλα!!


Μας εχετε βαλει και οι δυο αναφορες και παλι πολυ καλα κανατε και σβησατε τις συντεταγμενες των χωριων σας αλλα δεν εχω καταλαβει ακομα για ποιο λογο σβησατε τα ονοματα??

Μας αφηνετε να το μαντεψουμε,να βαλουμε την φαντασια μας,η εννοειται και ηταν περιττο να φαινεται??


Απ'ότι ξέρω είναι αιτία μπαν να εκθέτεις δημόσια παίκτες στο εξωτερικό φόρουμ. Οι διαχειριστές ας με διορθώσουν.
 

DeletedUser

Προς: Romanos09 και koko13....


Παληκαρια μου εχετε βγει στο εξωτερικο και κοροιδευετε ο ενας τον αλλον για τις επιθεσεις που δεχεστε και πολυ καλα κανετε και δεν εχω και κανενα προβλημα,απεναντιας το διασκεδαζω,αλλα!!


Μας εχετε βαλει και οι δυο αναφορες και παλι πολυ καλα κανατε και σβησατε τις συντεταγμενες των χωριων σας αλλα δεν εχω καταλαβει ακομα για ποιο λογο σβησατε τα ονοματα??

Μας αφηνετε να το μαντεψουμε,να βαλουμε την φαντασια μας,η εννοειται και ηταν περιττο να φαινεται??

Καμια απο τις αναφορες δεν ηταν δικια μου!Αυτη που ποσταρα μου τη διαβιβασε ενα μελος της φυλης μου!!

Και ναι μπορεις να ποσταρεις συνομιλιες και αναφορερς απο το παιχνιδι μονο αν εχεις σβησει τα ονοματα!
 

DeletedUser

Σας ευχαριστω και τους 2 για την ενημερωση!!εχω στ αρχεια μου αναφορες απο παλια που ενας παιχτης μου εστειλε απο 4 διαφορετικα χωρια 4 αριστους μονο η καθε επιθεση μεσα και ειχε ονομασει τα χωρια τρενακια!!αν θα την εβαζα εδω και ελεγα οτι μου τις εστειλαν παιχτες απο CxC,OUT,LOD κ.λ.π και αρχιζα να τους κραζω θα το καταλαβαινατε??δεν νομιζω...αρα πιστευω οτι ηταν ακυρο που βαλατε εδω τις αναφορες γιατι δεν αποδεικνυει τιποτα και απο τις δυο πλευρες.Δεν χρειαζεται ν αποδειξετε ουτε ο ενας ουτε ο αλλος ποια φυλη ειναι καλυτερη και ποια αξιζει και αν ηταν ετσι τα πραγματα η αν ηταν αλλιως κ.ο.κ!δεν κερδιζει παντα ο δυνατοτερος και ο καλυτερος...!!

Αυτα εντελως φιλικα και στους δυο!
 

DeletedUser

Σας ευχαριστω και τους 2 για την ενημερωση!!εχω στ αρχεια μου αναφορες απο παλια που ενας παιχτης μου εστειλε απο 4 διαφορετικα χωρια 4 αριστους μονο η καθε επιθεση μεσα και ειχε ονομασει τα χωρια τρενακια!!αν θα την εβαζα εδω και ελεγα οτι μου τις εστειλαν παιχτες απο CxC,OUT,LOD κ.λ.π και αρχιζα να τους κραζω θα το καταλαβαινατε??δεν νομιζω...αρα πιστευω οτι ηταν ακυρο που βαλατε εδω τις αναφορες γιατι δεν αποδεικνυει τιποτα και απο τις δυο πλευρες.Δεν χρειαζεται ν αποδειξετε ουτε ο ενας ουτε ο αλλος ποια φυλη ειναι καλυτερη και ποια αξιζει και αν ηταν ετσι τα πραγματα η αν ηταν αλλιως κ.ο.κ!δεν κερδιζει παντα ο δυνατοτερος και ο καλυτερος...!!

Αυτα εντελως φιλικα και στους δυο!

Μαζι σου φιλαρακι αλλα το φορουμ πολεμος εντυπωσεων ειναι τπτ αλλο!Εππισης αν θες τις αναφορες τις εχω και χωρις επεξεργασια μπορω να στις στειλω να δεις!
 

DeletedUser

Μαζι σου φιλαρακι αλλα το φορουμ πολεμος εντυπωσεων ειναι τπτ αλλο!Εππισης αν θες τις αναφορες τις εχω και χωρις επεξεργασια μπορω να στις στειλω να δεις!

χαχα ειναι τοσο καλες οι αναφορες που θες να τις δειξεις και σε αλλους???ελεος!!:doh:
 

DeletedUser

Εσυ βγηκες εδω περα να ποσταρεις αναφορες αλλα ειδες πως επδ εισαι υπερπαιχτης σ γυρισε μπουμερανγκ!!μη φοβασαι δεν θα σε ξεφτυλησω πολυ!
 

DeletedUser

τι θελει να πει εδω ο ποιητης?:hmmm:

Οτι εισαι ενας ασχετος που βγηκες στο φορουμ να μας επιδειξεις τα σκιλλ σου και ολοι σε κραζουν+ επειδη παιζεις στις ΜΥΓΕΣ νομιζεις οτι εισαι καποιος:p
 

DeletedUser

Οτι εισαι ενας ασχετος που βγηκες στο φορουμ να μας επιδειξεις τα σκιλλ σου και ολοι σε κραζουν+ επειδη παιζεις στις ΜΥΓΕΣ νομιζεις οτι εισαι καποιος:p

Ναι τωρα που μου το λες αυτο νμζ εχεις δικιο αλλα ποιος ειπαμε οτι εισαι εσυ?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή