αυτοι ειναι οι μεγαλοι εχθροι με τα μεγαλα πλανα τους

  • Δημιουργός θέματος koko13
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31453

Αμα δεν έχουν το χρόνο να ασχοληθούν με φυλετικές να το αφήσουν το άθλημα γιαυτούς που έχουν , γιατί μόνο ρεζίλι γίνονται με τα πλάνα τους κ τα τρένα τους κ προκαλούν το γέλιο. κ να μην υπόσχονται πλάνα-αεροπλάνα για 100 χωριά κ να παίρνουν μόνο 1.
 

DeletedUser

Ναι ρε συ Black people..!!!Μπορεί να μην έχουμε αυξυμένη νοημοσύνη όπως μερικοί άλλοι εδώ μέσα αλλά αυτά τα πιάνουμε.!!χε χε χε
 

DeletedUser

Ο in the mix τα ειχε παρατησει οταν του πηραμε χωριο??Γιατι εγω μετα θυμαμαι να παρακαλαει να του το δωσουμε πισω!

Οσο για τα χωρια της ατζυ δεν θυμαμαι να ηταν τοσο αδεια ειδικα απο τη στιγμη που χασαμε 3 νιουκ για να σπασουμε ενα καταπελταδικο!

Man max βαρεσαμε μαζι με ουτ ναι τι παει να πει αυτο??

Τα υπολοιπα χωρια που ψαχνεις ειναι αυτα που σας πηραμε απο ενα χωριο 10 ωρες μακρια απο τον πυρηνα μας που ειχε μεσα 1/3 αμυντικου!Καταλαβες?Μιλαμε για γλεντι με 300 βαρια δηλαδη και τους αριστους να κανουν βολτες περα δωθε!


Αλλα δεν μας ειπες εσυ ποιος υπερπαιχτης εισαι να γελασουμε και με τα δικα σου τα κατορθωματα!
 

DeletedUser

Αν το αφηνες να περασει ισως μερικοι να μην το πιστευαν οντως!


Δηλαδη το πηρες πισω πολεμοντας?
 

DeletedUser

Αν το αφηνες να περασει ισως μερικοι να μην το πιστευαν οντως!


Δηλαδη το πηρες πισω πολεμοντας?

Οχι παρακαλεσα να μου το δωσεις και με λυπηθικες επειδη δεν ειχα 40 επιθετικα και 70 αριστους τοτε.Ευχαριστω Anyway!
 

DeletedUser

Δηλαδη μου λες οτι εριξες τα επιθετικα σου και τους αριστους και το πηρες??
 

DeletedUser

Δηλαδη μου λες οτι το πηρες πολεμοντας??

οχι μου το εδωσες για να μη σε χτυπισω στα καπακια..θα σου περνα 5 χωρια το επομενο πρωι(στο πολυ χαλαρο).και τωρα το εχω μετανιωσει..εκανα πατατα.
αυτα παθαινει κανεις οταν μπαινουν αλλοι στη μεση.τι να πεις!!!
 

DeletedUser

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ εγινε φιλαρακι!!Τοσο ****τουμπας ποια??Το χωριο στο εδωσα γτ μου το ζητησαν σαν χαρη τα παιδια απο ουτ!!

Θα με αναγκασεις να βγαλω τις συνομιλιες εδω περα...Ζητω απο τα παιδια απο ουτ αλλα και απο μυγες να πουν τη γνωμη τους πανω στο θεμα γιατι δεν θελω να ποσταρω συνομιλιες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Να πω την αμαρτία μου ο χωριάτης ο villager μου τα λεγε αυτά,ότι δηλαδή παρακαλάει ο In.the.mix να πάρει πίσω το χωριό που έχασε αλλά δεν το πίστευα..Λέω την ψώνισε αυτός.Την είδε Κοντοπίδης..!!Μέχρι που είδα κάποια μηνύματα και λέω, όπα,αυτός ο χωριάτης μπορεί να χει δίκιο.

Maria2r1-K26
 

DeletedUser

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ εγινε φιλαρακι!!Τοσο ****τουμπας ποια??Το χωριο στο εδωσα γτ με παρακαλεσαν τα παιδια απο ουτ!

Θα με αναγκασεις να βγαλω τις συνομιλιες εδω περα...Ζητω απο τα παιδια απο ουτ αλλα και απο μυγες να πουν τη γνωμη τους πανω στο θεμα γιατι δεν θελω να ποσταρω συνομιλιες!


βρε ποσταρε οτι θελεις.Μιλησες μαζι μου?Εγω Με το βιλατζερ μιλησα.Σ αυτον ειπα οτι ειχα να πω.Εσυ λες κατι που ακουσες.λεγε οτι θες.ουτε ο πρωτος εισαι ουτε ο τελευταιος.
 

DeletedUser

απορώ πραγματικα γιατι με θελατε (εμενα το νουμπα οπως λετε) τοσο πολυ να μπω μαζι σας απ την αρχη του κοσμου.. τσεκαρετε λιγο το αρχειο σας 2 προσκλησεις ειχα και τις δυο τις απεριψα οταν σαφως και με συμφερε να μπω σε σας λογο θεσης και για να εξασφαλισω το λογαριασμο μου οπως πολακης εχει αναφερθει.. εγω ομως δεν ειμαι κολοτουμπας, εμεινα με τους λυκους οπου εκει θα μηνω μεχρι τελικης πτωσης αν χρειαστει..

αυτα που λετε οτι τα χωρια που πηραμε με το βαγγελη ηταν μεσα στον πυρηνα των λυκων ειναι απλα για γελια.. ειχα 2 χωρια αναμεσα σε 50 δικα σας.. τη συνεχεια τη ξερετε! αν δεν την ξερετε δειτε αρχειο πριν μιλησετε. δυο χωρια διαγραμενα απ το χαρτη με μηδαμινες αμυνες μετρατραπηκαν σε πυρηνα 25 χωριων..

τωρα οσον αφορα το χωριο του in the mix το πηραμε με το σπαθι μας και επειτα με συνενοηση με την ηγεσια μου και της ΟΥΤ δωθηκε πισω σαν χαρη. δεν φοβηθηκα ουτε τις 40 νιουκ σου ουτε τιποτα.. το αδειασα και ηρθες και το πηρες πισω γιατι απλα εμεις τηρουμε τις συμφωνιες μας και πανω απ ολα σεβομαστε τις συμμαχιες που εχουμε..
τωρα λογο της εκτιμησης που εχω προς το ονομα σου Σοφοκλη δεν θελω να δειξω συνομιλιες εξαλλου ο ιδιος το παραδεχτηκες οτι χωριο το πηρες επειτα απο συννενοηση και ηταν αδειο.. τωρα αν πιστευεις οτι το αδειασα επειδη φοβηθηκα απαντησε μου απλα για ποιο λογο να στο παρω απ την αρχη??
 

DeletedUser

Απαντησα διπλα.το κανω και ενα paste εδω.

Και για το χωριο που εχει γινει θεμα τωρα.Το χωριο μου το πηρε ο βιλατζερ,ναι.το εσπασε και το πηρε.vilager και dramaica εσπασαν ολα τα επιθετικα τους και τα αμυντικα τους σε ενα χωριο μου,για να καταφερει να το παρει ο vilager με κατι τελευταια ψιλα αμυντικα.Αυτο που ειπα σε παικτη της αουτ να το μεταφερει και εγω ειπα στον ιδιο το vilager αφου μιλησαμε σκαιπ ειναι.Το χωριο θα το παρω πισω.Η το ξαναχτυπαω μαζι με αλλα 5 χωρια.Η μου το αδειαζει και το περνω.και μου ειπαν να μη χτυπησω και οτι το χωριο θα το παρω πισω.ετσι απλα.


Παντως αν υπαρχει συνομιλια που εγω παρακαλω να παρω πισω το χωριο θα ηθελα να τη δω.
Καλα κανατε και με χτυπησατε με τον dramaica.ετσι παιζετε το παιχνιδι.απλα μεινατε με αδεια χωρια.το αλλο πρωι αν χτυπαγα θα εχα μαζεψει πολυ πραμα πισω.
 

DeletedUser

συμφωνουμε στο περιπου για το τι εγινε.. τωρα για το τι θα γινοταν αν η γιαγια μου ειχε καρουλια κ.τ.λ.π ειναι αλλο θεμα.. το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα εβρισκες αδεια χωρια οπως πιστευες οτι θα ναι..

ακομα περιμενω να μου πει ομως η ηγεσια απο μυγες γιατι με θελατε τοσο πολυ στη φυλη σας?? τι εγινε ειδατε το αρχειο?? τι εγινε μαλλον θελατε το χωριατη τελικα ε?
γιατι τωρα τελευταία θελατε ενωση μαζι μας και οπως λεγατε να παψουμε να ασχολουμαστε με ΟΥΤ και CXC και να ξανα γινουμε ολοι μαζι ισχυρη δυναμη καθως μας ανηκει μια ηπειρος ?? σας ετσουξε που δεν ειμαστε κολοτουμπες και τηρουμε τις συμφωνίες μας? σας ετσουξε που διωξαμε τους ρουφιανους σας και χασατε το ελεγχο??
αυτος ηταν ο λογος του ποστ σας λοιπον απ την αρχη.. βρειτα λοιπον πρωτα μεταξυ σας γιατι για οσα εγιναν εσεις ευθυνεστε και μετα ελατε να μιλησετε για τους ΛΥΚΟΥΣ
 

DeletedUser

Απαντησα διπλα.το κανω και ενα paste εδω.

Και για το χωριο που εχει γινει θεμα τωρα.Το χωριο μου το πηρε ο βιλατζερ,ναι.το εσπασε και το πηρε.vilager και dramaica εσπασαν ολα τα επιθετικα τους και τα αμυντικα τους σε ενα χωριο μου,για να καταφερει να το παρει ο vilager με κατι τελευταια ψιλα αμυντικα.Αυτο που ειπα σε παικτη της αουτ να το μεταφερει και εγω ειπα στον ιδιο το vilager αφου μιλησαμε σκαιπ ειναι.Το χωριο θα το παρω πισω.Η το ξαναχτυπαω μαζι με αλλα 5 χωρια.Η μου το αδειαζει και το περνω.και μου ειπαν να μη χτυπησω και οτι το χωριο θα το παρω πισω.ετσι απλα.


Παντως αν υπαρχει συνομιλια που εγω παρακαλω να παρω πισω το χωριο θα ηθελα να τη δω.
Καλα κανατε και με χτυπησατε με τον dramaica.ετσι παιζετε το παιχνιδι.απλα μεινατε με αδεια χωρια.το αλλο πρωι αν χτυπαγα θα εχα μαζεψει πολυ πραμα πισω.




Οσο ανετα μας πηρες και το αλλο χωριο που βαρεσες που ειχες φαει τις κοκκινες στο κεφαλι!δεν σ ειπε κανενας οτι δεν εισαι καλος παιχτης απλα οταν χανουμε μια μαχη καλο ειναι να το παραδεχομαστε!κ απο μας εχασες παρτο αποφαση!
 

DeletedUser

ακρη δε βγαζουμε.ενταξει λοιπον.εχασα.το πηρα αποφαση.
παντως τα μηνυματα που παρακαλεσα για να παρω πισω για το χωριο οπως λες, θελω να τα δω.διαφορετικα καλο θα ειναι να μη λες αερολογιες.
 

DeletedUser31453

Ας βγουν τα μηνύματα αν υπάρχουν.. έχουν ειπωθεί τόσα ψέμματα από τους λύκους κ έχουν πάθει τόση σύγχυση που αμφιβάλω αν ξέρουν πλέον ποια είναι η αλήθεια κ ποια τα ψέμματα.
 

DeletedUser

μου ειχες πει σε συνομιλια μεχρι και οτι εχει συνεσθηματικη αξια για σενα ή κανω λαθος?


Μαλλον δεν βλεπεις καλα...
 

DeletedUser

παικταραδες χτυπατε τον αμουτ εεε???χαχααχ απλα ελεος...Να προσκυνατε τον χυμαν λυκακια αυτος ευθυνεται που υπαρχετε ακομα που πηγε νας κανει συμμαχεια γτ ηξερε τους παικταραδες τις ηγεσιας σας...Βεβαια αυτος δεν υπαρχει τωρα γτ αν υπηρχε μαλλον δεν θα υπηρχαμε εμεις...Αν ειμασταν εμεις μαζι με αουτ τωρα εσεις απλα θα εισασταν παρελθον απο τον κοσμο...Ενω εμεις υπαρχουμε ακομα και ας εισαι με την αουτ...
 

DeletedUser32029

παικταραδες χτυπατε τον αμουτ εεε???χαχααχ απλα ελεος...Να προσκυνατε τον χυμαν λυκακια αυτος ευθυνεται που υπαρχετε ακομα που πηγε νας κανει συμμαχεια γτ ηξερε τους παικταραδες τις ηγεσιας σας...Βεβαια αυτος δεν υπαρχει τωρα γτ αν υπηρχε μαλλον δεν θα υπηρχαμε εμεις...Αν ειμασταν εμεις μαζι με αουτ τωρα εσεις απλα θα εισασταν παρελθον απο τον κοσμο...Ενω εμεις υπαρχουμε ακομα και ας εισαι με την αουτ...

σου φταίνε οι Λύκοι για τις χαζές σας αποφάσεις..;;;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή