αυτοι ειναι οι μεγαλοι εχθροι με τα μεγαλα πλανα τους

  • Δημιουργός θέματος koko13
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Πανω που ειμασταν ετιμοι ολοι να πατησουμε διαγραφη για διαφορους λογους,μας ξυπνησαν τα λυκακια και μας εβγαλαν μεγα πλανο και ξαναλεω μεγα πλανο των 50 χωριων .Για να μας παρουν 4 χωρια 1 δικο μου και 3 που ειναι κ64 σε παικτη που παιζει μονος του..

εδω ειναι μερικες απο τις επιθεσεις των μεγαλων εθρων!!

http://prntscr.com/2s9cbe
http://prntscr.com/2s9hlx

Αυριο θα ποσταριστουν πολλα ακομα για να βλεπει και ο κοσμος για τι παικτες μιλαμε...

Τελικα ειπαμε να συνεχισουμε να παιζουμε γιατι το παιχνιδι μαζι σας μας προσφερει και γελιο.
Να'σται καλα ρε λυκακια που μας κανατε να γελασουμε..

το πρωι θα εχουμε και συνεχεια!!
 

DeletedUser26303

δηλαδη σας βαρεσαν 50 χωρια εχασες χωριο εσυ και αλλα 3 παιχτης που δεν παιζει ενω εσυ παιζεις και βγαινεις να κοροιδεψεις?? μου φαινεται οτι εκτιθεσαι παρα πολυ μικρε..:clap:
 

DeletedUser31453

Πανω που ειμασταν ετιμοι ολοι να πατησουμε διαγραφη για διαφορους λογους,μας ξυπνησαν τα λυκακια και μας εβγαλαν μεγα πλανο και ξαναλεω μεγα πλανο των 50 χωριων .Για να μας παρουν 4 χωρια 1 δικο μου και 3 που ειναι κ64 σε παικτη που παιζει μονος του..
Δεν νομίζω να γράφει πουθενά ότι ο παίκτης που έχασε τα 3 χωριά δεν παίζει. παίζει μόνος του γράφει, μακριά από την υπόλοιπη φυλή που είναι φυσικό επακόλουθο να μην μπορεί να τον βοηθήσει ή να του κόψει τα τρένα που δεχόταν από την μία ώρα.
 

DeletedUser

ναι εχασα χωριο και μπραβο στο παιδι που το πηρε,ηταν λιγο τυχερος αλλα του εκατσε...Δεν θα παιρνουμε μονο θα χανουμε κιολας...Δεν ειπα απο παικτη που δεν επαιζε αλλα ειπα οτι επαιζε μονος του εκει ππου ηταν,αν θες μπορεις να το δεις και μονος σου..
 

DeletedUser26159

Mην παρεξηγείς το ποστ του. Δεν βγήκε να κοροϊδέψει αλλα να τους ευχαριστήσει για το γέλιο που μας πρόσφεραν χθές το βράδυ όταν θυμόμασταν τα λεγόμενα ορισμένων οτι θα σας χτυπήσουν οτι είναι δυνατή φυλή και δεν τρώγεται εύκολα απο κανέναν. Ειδικά όταν είδαμε να σκάνε κανονικοί άριστοι χωρίς εκαθαριστικές μπροστά ή χωριό να τρώει 5 νουκ αλλα οι άριστοι να μην μπαίνουν ποτε μας επιβεβαίωσαν το ποσο καλοί μπλαμπλάδες είναι και οτι μάλλον πρέπει να πάνε να παίξουν κανένα άλλο παιχνίδι γιατι εδώ δεν το έχουν.
Πάλι καλά που βάλατε και εσείς καμία φέϊκ γιατί με τα βίας 2 μέρες που μας έβαζαν φέϊκ είδαμε 200 σπαθάκια συνολικά απο 4 φυλές ΛΥΚΩΝ και ειδικά απο κάποιους λογαριασμούς που έβγαζαν και γλώσσα οτι μας κάνουν πλάκα και όταν τους βάζαμε φέϊκ στέλνανε μηνύματα σε δικούς σας να μας βάλουν.
Αλήθεια δεν μας είπαν τον ΚΑΚΟ ΛΥΚΟ γιατί τον έφτιαξαν; Για να φαίνονται πολλές φυλές ή εκεί μπήκε η ελίτ για να μας βγάλει το καλό το πλάνο; Α ξέχασα εκεί μπήκαν αυτοί που θα χτυπάγανε εσάς και θα ερχόντουσταν μαζί μας αλλα χθές το βράδυ όμως μάλλον μπέρδεψαν τις φυλές και χτύπησαν εμάς.
 

DeletedUser

Πανω που ειμασταν ετιμοι ολοι να πατησουμε διαγραφη για διαφορους λογους,μας ξυπνησαν τα λυκακια και μας εβγαλαν μεγα πλανο και ξαναλεω μεγα πλανο των 50 χωριων .Για να μας παρουν 4 χωρια 1 δικο μου και 3 που ειναι κ64 σε παικτη που παιζει μονος του..

εδω ειναι μερικες απο τις επιθεσεις των μεγαλων εθρων!!

http://prntscr.com/2s9cbe
http://prntscr.com/2s9hlx

Αυριο θα ποσταριστουν πολλα ακομα για να βλεπει και ο κοσμος για τι παικτες μιλαμε...

Τελικα ειπαμε να συνεχισουμε να παιζουμε γιατι το παιχνιδι μαζι σας μας προσφερει και γελιο.
Να'σται καλα ρε λυκακια που μας κανατε να γελασουμε..

το πρωι θα εχουμε και συνεχεια!!



Βαλε στο προσωμοιοτη σου το επιθετικο αυτο που κοροιδευεις στην αναφορα και ενα δικο σου να δεις τι βγαζει...!
Βασικα περιμενε να το κανω εγω για σενα μην μπερδευτεις!


Ενα τυπικο επιθετικο λοιπον: http://prntscr.com/2sknwu

Και αυτο που εσυ κοροιδευεις σαν υπερπρο που εισαι:http://prntscr.com/2skoeg


Απο τις υπολοιπες παραμετρους δεν εχω πειραξει τιποτα τσεκαρετε το και μονοι σας αν θελετε!


Δεν χρειαζεται να κοροιδευεις λοιπον γιατι οπως βλεπεις εκτιθεσαι!Αντε πισω στο κουκουλι σου!

ΥΓ. Δεν ειναι δικες μου οι αναφορες, απλα να μαθαινετε και εσεις καποια πραγματα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τι παθατε ρε παιδια?? ειδατε οτι τελειωνουν οι ρουφιανοι σας και ειπατε να βγειτε εδω να πειτε το πονο σας??

Η γνωστη πλεον σε ολους μας φυλη "κολοτουμπα" πηρε δυναμη και βγηκε να καυχηθει για το επιτευμα της! μπραβο παιδια συγχαρητηρια! εσεις δεν ειστε ομως που μεχρι πριν λιγες μερες μας παρακαλουσατε για συμμαχια ?? ο ναι εσεις οι ιδιοι ειστε που την ειχατε σπασει επειδη και καλα αλλαξατε ηγεσια και λεγατε οτι θα μας παρετε σε μια βδομαδα? τι εγινε τωρα?? τι αλλαξε ??

το καλο νεο βεβαια ειναι οτι θα παραμηνετε και εκει ειναι που θα πεσει το τρελο γελιο μιας και ο σκοπος του πλανου ηταν αυτος! οποτε εδω θα μαστε να τα λεμε.. τωρα για παικτικο επιπεδο τι να πρωτο σχολιασω?? τις 100 φεικ του μποκου που τις εστειλε ολες μεσα στη βραδινή?? τις 10 νιουκ της μιμινα που μου εριξαν ενα επιπεδο το τοιχος καθως βαραγε απο 30 ωρες μακρυα?? τα χωρια που χανετε με συνοδεια 100 ξιφοι??
αα και ειμαι περιεργος να δω ποιος θα βαζει εσας τις φεικ τωρα που μπαναριστικε ο "ne-****ακης"
 

DeletedUser15585

Βαλε στο προσωμοιοτη σου το επιθετικο αυτο που κοροιδευεις στην αναφορα και ενα δικο σου να δεις τι βγαζει...!
Βασικα περιμενε να το κανω εγω για σενα μην μπερδευτεις!


Ενα τυπικο επιθετικο λοιπον: http://prntscr.com/2sknwu

Και αυτο που εσυ κοροιδευεις σαν υπερπρο που εισαι:http://prntscr.com/2skoeg


Απο τις υπολοιπες παραμετρους δεν εχω πειραξει τιποτα τσεκαρετε το και μονοι σας αν θελετε!


Δεν χρειαζεται να κοροιδευεις λοιπον γιατι οπως βλεπεις εκτιθεσαι!Αντε πισω στο κουκουλι σου!

ΥΓ. Δεν ειναι δικες μου οι αναφορες, απλα να μαθαινετε και εσεις καποια πραγματα!

αρχηγέ μου με έστειλες λέμε τώρα!!!
πες μου όμως... τον χρόνο που θες εσύ σε σχέση με το τυπικό nuke τον υπολόγισες?
η δεν έχει σημασία για εσένα?
με πολύ πρόχειρους υπολογισμούς εσύ χρειάζεσαι το λιγότερο 20 μέρες και το τυπικό πάντα nuke 7/8 μερούλες?
άρα υπεροχη πυρός 2 προς 1 εναντίον σου...

τώρα εσύ βεβαια μάλλον κτυπάς κάθε πρώτη του μηνα οποτε αυτά είναι ψιλά γράμματα... όταν θα μάθεις να κτυπάς τρία πλανα τον μηνα μάλλον θα αλλάξεις άποψη!!!
 

DeletedUser

Καταρχην ειπα οτι το επιθετικο αυτο δεν ηταν δικο μου ουτε και εχω κανενα τετοιο!

Απλα ειπα πως δεν ειναι και για να το κοροιδευεις καθως τα τσεκουρια εχουν καλυτερη αναλογια επιθετικης δυναμης/πληθυσμου απο το ελαφρυ!

Τελος παντων για αλλο σκοπο ανοιχτηκε το θεμα...**** ναι μεν αλλα ας μην το χαλαμε κιαλλο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31453

Ας μην είχατε την OUT τόσο καιρό να σας σιγοντάρει και θα σας βλέπαμε ποιοι προ-παίκτες από τους λύκους θα έβγαζαν τώρα λαλίτσα. Γιαυτό δεν τους έχετε ακόμα συμμάχους? Σας παίρνουν χωριά στην 53 κ κάθεστε κ τους καμαρώνετε. Δεν ξέρετε όμως ότι αυτό θα γυρίσει μπούμερανγκ για σας. Σας κυκλώνουν καθημερινά μέχρι που κάποια μέρα θα σας βάλουν κόκκινους κ δεν θα ξέρετε από που θα σας έρθει. αλλά άμα η ηγεσία σας δεν ξέρει να διαβάζει το χάρτη (που είναι το πιο πιθανό.. γιατί τη δεύτερη εκδοχή δεν θέλω να την πιστέψω..) που είναι ότι τα έχει κάνει πλακάκια με την άουτ κ κάποια μέρα θα σας πουλήσει, η ηγεσία σας κ μερικοί προ-παίκτες θα πάνε στην άουτ κ θα σας φάνε σαν ξερολούκουμο τους υπόλοιπους.

Αγαπητοί παίκτες των λύκων ξέρετε γιατί διώχτηκαν (τους άλλαξαν τους κωδικούς από τους λογαριασμούς που έπαιζαν) οι 3 μεγάλοι παίκτες σας aokiji, serfeser k o coplay του έκτορα? (γιατί αυτά σας τα κρύβουν..) όχι γιατί είναι οι ρουφιάνοι μας αλλά γιατί τους τα έλεγαν όλα τα παραπάνω στην ηγεσία σας αλλά η προ-ηγεσία του κ26 φοβάται μην χάσουν τα ωραία τους χωριουδάκια, οι φοβιτσιάριδες, από την άουτ, γιαυτό τους πάνε με τα νερά τους.

Ακόμα κ στο προχτεσινό "μεγάαααααααααααλο" πλάνο σας, έβαζαν παίκτες της άουτ φεικ. και? εδώ δεν μπορείτε να μαζέψετε τους ανενεργούς σας να βάζουν φεικ... θα βάζουν οι σύμμαχοι? κ κάτι ακόμα..

Για τον νε-****άκη που πιπιλάτε σαν καραμέλα. Δεν χρειάζεται να έχεις ****άκι για να βάλεις φεικ. Απλά ενεργοί παίκτες χρειάζονται. πράγμα που εσείς δεν έχετε. κ το ωραίο της υπόθεσης είναι ότι κατηγορείτε την ηγεσία σας ότι κ καλά μας δίνει τους ανενεργούς για να τους φάμε. κ αυτό να συμβαίνει (που δεν συμβαίνει) γιατί δεν παραδέχεστε ότι δεν ξέρετε ούτε τους ανενεργούς σας? τους έχετε δίπλα σας κ κοιμούνται κ φταίμε εμείς που ερχόμαστε κ τους παίρνουμε τα χωριά ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καταρχας δεν ξερεις τι διπλωματια εχουμε με την ΟΥΤ τα παμε και πριν. τελειωσαν οι ρουφιανοι σας οποτε εχετε μηνει πισω σε αυτο το θεμα..
λετε συνεχεια για την ΟΥΤ που σιγονταρει.. δηλαδη τι περιμενατε να μας χτυπισετε και να μηνουμε με σταυρομενα χερια? εχετε μηνει στην απ εξω δεν σας υπολογιζει κανενας και ξαφνικα μπαμ βγεικατε να πειτε οτι ειστε ακομα εδω και απεκρουσατε και πλανο! χαχαχαχαχα ειστε αστειοι απλα.

ναι ειχαμε καποια εσωτερικα θεματα αυτο δεν το αμφισβητησε κανενας! το θεμα ειναι οτι λυκοι παντα τηρουν τισ συμφωνιες τους και αλημονο μαθαινουμε απ τα λαθη μας(το μεγαλυτερο ηταν η συμμαχια που ειχαμε στην αρχη του κοσμου με σας) τωρα ειμαστε πιο ενωμενοι απο ποτε! ειμαστε ετοιμοι να τελειωσουμε οποιον σταθει μπροστα μας. και οσο λασπη και εαν ριχνετε περι διαβασματος του χαρτη και τα λοιπα αυτα επρεπε να τα εχετε σκεφτει εσεις καιρο πριν..
τωρα ειστε με κατεβασμενα τα παντελονια και περιμενετε να ερθουν οι λυκοι πισω σας.. μερικοι βεβαια παρακαλαν για κατι τετοιο.. ονοματα δεν λεμε.. μην αγχωνεστε ομως δεν θα αργησουμε να ερθουμε!!
 

DeletedUser31453

για ποιο πλάνο μιλάτε κ γελάτε? πλανάστε πλάνην οικτρή.. ποιοι γελάνε με ποιους?

εσείς δεν είστε που θα μαζεύατε 300 επιθετικά κ θα μας παίρνατε 100 χωριά? κ τι πήρατε? .... ας μην πω καλύτερα γιατί θα φάω μπαν.

πήρατε ΜΟΝΟ 1 χωριό από Double Trouble *D* k 3 από ammunt που τον χτυπούσαν 3 παίκτες. δεν θα πω για την αναλογία 3:1
θα πω ότι έπαιζε μόνος του χωρίς καμιά βοήθεια από την υπόλοιπη φυλή.
ας μην πω για τους χρόνους των τρένων που θα τα έκοβε κ η 5χρονη κόρη μου, ή για τις εκκαθαριστικές με τα 17.000 τσεκούρια ή για τους 2000 καταπέλτες με 1 άριστο.

Οι αναφορές είναι στη διάθεση όσων έχουν αμφιβολίες.
 

DeletedUser

βιλατζερ εσυ μιλας???ειχες 1500 φακες,ελεγες ποτε θα μπει το τραινο και τα εβγαζες στο φορουμ και ελεγες οτι δεχεσε πλανο..ελεος

Εσυ τα εχεις κανει πλακακια με αουτ και το ξερουν ολοι αυτο και οταν γινει κατι θα κρυφτεις μεσα σε αυτους για να σωσεις τον λογκ σου αντε τραβα κλαψε λιγο στους συμμαχους σου και μην γραφεις εδω..Παιζουμε εδω και καιρο 15 ατομα και δν μπορειτε να μας κανετε καλα εχουμε απο πανω μας τους αουτ αριστερα και κατω εσας..Η μονη φυλη που ειναι αξια να μας χτυπιση τωρα ειναι η αουτ και αυτο λογο ογκου και οχι μονο παικτικης ικανοτητας..
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Παίκτες: villager
Πλευρά 2:
Φυλές: ΜΥΓΕΣ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 16
Πλευρά 2: 3
Διαφορά: 13

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 106,349
Πλευρά 2: 15,312
Διαφορά: 91,037

chart




Βαλε και τα 5 χωριουδακια του man max , τα 2 του in the mix, watchoutfish κτλ που εχουν πατησει διαγραφη και φτανουμε αισιως κοντα στα 25 χωρια!

Ευχαριστουμε παντως τον στησατε ωραια τον λογαριασμο μας!!

Σταματα να γραφεις λοιπον γιατι εκτιθεσαι!


Επισης με το να βγαινεις να πανηγυρησεις που απεκρουσες ενα πλανο δειχνεις οτι ουτε εσυ το περιμενες να τα καταφερεις και οτι μαλλον εινι και η πρωτη φορα που συμβαινει!Τωρα το οφειλεις στον κο πλει σου αυτο, σε καποιον αλλον που βοηθησε δεν ξερω!Παντως εσυ δεν εκανες και πολλα απο οτι καταλαβαινω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29486

χαχαχαχαχαχ τι λεει το ατομοοο
ααχαχαχαχα ναι ολοι το ξερουμε οι λυκοι ειναι η καλυτερη φυλη του κ26...
χαχαχα τι μυγες και τι στρουμφακια λεμε τωρα?αντε παρτε τα βαρβαρα του νεμοτακι του πιγκουινου και του απολλωνα και πανηγυριστε μετα
μπραβο σας το παραδεχομαι ισως και η καλυτερη φυλη που εχω δει στην ιστορια μου...
 

DeletedUser26159

Πες στην κοπελία σου να βάλει καμία φέϊκ και άσε τις διπλωματίες και τα ποιός είναι αστείος και ποιός παρακαλάει να γυρίσετε πίσω. Ξέρεις εσύ τι πρέπει να κάνεις. Απο που έρχεστε απο το υπερπέραν και δεν φτάσατε ακόμα;
Ο κοπλέϊ σου τι βάζει στατιστικά; Για να μας δείξει τι παιχταράδες είστε; Βάζετε και τα ρικλέϊμ μέσα;
Μίλησες για παίκτες που δεν είναι μέσα πλέον στο παιχνίδι. Ας τα πούμε με το όνομα τους αφου το θέλεις για να δείτε οτι δεν πρέπει να μιλάτε.
ΜΑΝ ΜΑΧ: 3 συνεχόμενα πλάνα απο ΑΟΥΤ σπασμένος λογαριασμός με χωρία μέσα στα δικά σας και του πήρατε τα χωριά μετά απο πλάνο των ΑΟΥΤ. Μεγάλο κατόρθωμα.
Ιn the MIx: 2 χωριά απο λογαριασμό που είχε πατήσει διαγραφή. Δεύτερο μεγάλο κατόρθωμα.
Watchiytfish:Το τρίτο σας μεγάλο κατόρθωμα. Δύο χωριά μέσα στα δικά σας.
Τα υπόλοιπα 16 είναι χωριά που πήρατε απο εμάς ποιά είναι; Της Antzy red πέντε μετά απο πλάνο της ΑΟΥΤ και ενω ενημερωθήκατε οτι τα χωριά ήταν άδεια. Και τα υπόλοιπα πέντε απο παίκτες που ήτανε μακριά απο εμάς και ανάμεσα στα δικά σας.
Εάν νομίζετε οτι αυτό σας κάνει παικταράδες τότε πάω πάσο.
Και μιάς και βάλατε στατιστικά να βάλουμε και κανένα σωστό στατιστικό.

Πλευρά 1:
Φυλές: ΜΥΓΕΣ
Πλευρά 2:
Φυλές: *Λ*, *Λ1*, *Λ3*, Κ*Λ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 259
Πλευρά 2: 174
Διαφορά: 85

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,677,483
Πλευρά 2: 1,273,246
Διαφορά: 404,237

chart
 

DeletedUser

Οι μύγες θα κλείσουν τον κόσμο.

"Έκανε η μύγα κώλο κι έχεσε τον κόσμο όλο" θα προσέθετα εγώ.!!!Είναι λαϊκή παροιμία.

Εάν θυμάμαι καλά οι Λύκοι με τα Στρουμφάκια ήταν σύμμαχοι και μάλιστα καλοί..Έτσι δε ήταν?Η τότε κατάσταση ήταν: οι OUT καθάριζαν τον Βορρά από τα υπολείμματα των koutourou-SOS,οι CXC πάλευαν να ανέβουν πιο ψηλά ώστε να χουν περισσότερο μέτωπο με OUT και στα Ανατολικά δεν θυμάμαι γιατί και δεν με ενδιέφερε.
Το λογικό ήταν τα Στρουμφάκια έχοντας στα Δυτικά τους Λύκους και Ανατολικά τους κολλητούς CXC να χτυπήσουν OUT και να έχουν και το πλεονέκτημα του αιφνιδιασμού.Αντί αυτού με προφάσεις εν αμαρτίαις γύρισαν να χτυπήσουν τα Λυκάκια.Θεώρησαν ότι θα βρίσκανε φρέσκο κρέας κι "εύκολο".Αυτό ήταν το μεγάλο λάθος του Κ26.
Η έπαρση φέρνει άσχημα αποτελέσματα και τα στρουμφάκια αυτό έδειξαν τότε όπως και ο co-play Double Trouble *D* αυτό δείχνει τώρα με τις αναφορές του σε ένα Λυκάκι.
Προφανώς οι επιθέσεις που έστειλε το παιδί δείχνουν κάποια απειρία αλλά και γενικά σε ένα πλάνο με τόσα χρονιά που υπάρχουν λόγω υποχρεώσεων μας στη real life είναι δύσκολο να βγει το τέλειο πλάνο.

Maria2r1-K26
 

DeletedUser32029

"Έκανε η μύγα κώλο κι έχεσε τον κόσμο όλο" θα προσέθετα εγώ.!!!Είναι λαϊκή παροιμία.

Εάν θυμάμαι καλά οι Λύκοι με τα Στρουμφάκια ήταν σύμμαχοι και μάλιστα καλοί..Έτσι δε ήταν?Η τότε κατάσταση ήταν: οι OUT καθάριζαν τον Βορρά από τα υπολείμματα των koutourou-SOS,οι CXC πάλευαν να ανέβουν πιο ψηλά ώστε να χουν περισσότερο μέτωπο με OUT και στα Ανατολικά δεν θυμάμαι γιατί και δεν με ενδιέφερε.
Το λογικό ήταν τα Στρουμφάκια έχοντας στα Δυτικά τους Λύκους και Ανατολικά τους κολλητούς CXC να χτυπήσουν OUT και να έχουν και το πλεονέκτημα του αιφνιδιασμού.Αντί αυτού με προφάσεις εν αμαρτίαις γύρισαν να χτυπήσουν τα Λυκάκια.Θεώρησαν ότι θα βρίσκανε φρέσκο κρέας κι "εύκολο".Αυτό ήταν το μεγάλο λάθος του Κ26.
Η έπαρση φέρνει άσχημα αποτελέσματα και τα στρουμφάκια αυτό έδειξαν τότε όπως και ο co-play Double Trouble *D* αυτό δείχνει τώρα με τις αναφορές του σε ένα Λυκάκι.
Προφανώς οι επιθέσεις που έστειλε το παιδί δείχνουν κάποια απειρία αλλά και γενικά σε ένα πλάνο με τόσα χρονιά που υπάρχουν λόγω υποχρεώσεων μας στη real life είναι δύσκολο να βγει το τέλειο πλάνο.

Maria2r1-K26

ειρωνικά το είπα...δεν νομίζω να το πιστεύει και κανένας...αυτό εγώ θα το πίστευα...?? :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή