ΜΕΓΑΛΗ ΦΥΛΗ-ΧΑΧΑΧΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31539
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Avrilios που κραζεις την CxC. Mε τους ιδιους νουμπαδες οπως τους αποκαλεις επαιζες και στον 21 και τους εγλυφες οσο πιο πολυ μπορουσες. Οποτε και σενα δεν σε τιμαει αυτο που κανεις

Σωστοτατος!


το τι είπα μπορείς να το δεις εκτός αν βλέπεις ότι σε συμφέρει εσείς εκεί στις "υπερφυλές" το συνηθίζετε εξάλλου :oops:

ντάξει το 2ο παράδειγμα ας πούμε τι το έβαλες και 1 πεντάχρονο θα καταλάβενε τι έγινε πραγματικά αχαχαχαχααχ

παντού πυξίδα όχι , κάπου βαρέθηκα κάπου τα παράτησα κάπου έφαγα πυξίδα ...



Τέλος τα συλληπητίρια μου για την απώλεια των 25 χωριών από τους νουμπάδες.

Μαλλον βαριεσαι ευκολα φιλε ή κατι αλλο φταιει. Ψαξτο

Οσον αφορα τα 25 χωρια ειναι 20(παιξε στατς, παιξε στατς)


Εν κατακλειδι ξερεις τι μου θυμιζετε? Κατι στερημενα παιδακια που τα εχει φαει το χλαπα-χλουπα και οταν ξαφνικα προκυπτει κατι διαφορετικο απο την Μαρια Παλαμη και την Δημητρα την Χουφταλιτσα, διαδιδετε οτι το αλογο που καβαλησατε ηταν ετσι ηταν αλλιως ηταν διαφορετικο!

Τι εννοω? Τοσο καιρο μεχρι να πεσουν τα (νομιμοτατα) bans? (ερωτησεις κανω!) γυρισατε λιγο το παιχνιδι το φερατε στα ισα και ξαφνικα απο εκει που το φορουμ ηταν νεκρο(δεν ειδα και κανεναν απο μεριας CxC να κανει τσιρκολικια) και μαραζωνατε αναρωτωντας τους εαυτους σας τι να φταιει, τσουυυυπ ξυπνισατε απο την χειμερια ναρκη γιατι μολις ηρθες η ανοιξη για σας, γελασε λιγο το χειλακι σας και ειπατε δν παμε να κανουμε κανα τσιρκο να μας πουν μαω μαω φυλη?

Τελος @-Avrilios- μην καβαλας-τε πολυ το καλαμι γιατι ξερεις-ετε οτι υπαρχει πιθανοτητα το καλαμι να γινει καθετο και απο κει που το εχεις-τε καβαλα να σε εχει καβαλα!!
if_you_know_what_i_mean_mr_bea.jpg

(L) :* :*
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15585

stamstam @

η δικια μου η myth έχει μεγαλώσει η εσύ πλένεσαι με πρόντο pinokio?
Ούτε να βγω δεν είχα προλάβει και αμέσως οι ανιχνευτές ήρθαν . Τώρα αν είχε δοθεί και διαταγή να μην με κτυπήσετε τότε εκτος από όλα τα αλλα γνωστά κουσούρια που έχετε σαν φυλή , έχετε και θέμα πειθαρχίας .
Φυσικά δεν μου έχεις απαντήσει και που λέω ότι έκανα αίτηση υποστήριξης ? Γιατί δεν έχω κάνει και το ισχυρίστηκες . Δικαιολογίες να βρείς την χαμένη σου τιμή λες μιας και όταν παίζαμε 1 εναντίων 1 ταπεινώθηκες και εσύ και κάμποσοι άλλοι από εκεί .

τελικά το θράσος σου δεν έχει όρια έτσι?
δεν φτάνει που το νικ σου μπέικε στην πρώτη δεκάδα τον πιο αθλιων χαφιέδων στην ιστορία τον φυλετικών... αλλα πετάς και λάσπη στον ανεμιστήρα... το ότι σου επιστρέφει βεβαια δεν σε ενοχλεί καθόλου μιας και ο βρομιάρης τι βρωμιά δεν την φοβάται!!!

χαμένη τιμή? τι ξέρεις εσύ για τιμή???
μου πείρες ένα χωριο που μόλις είχε σκάσει στην LOD, άμυνες στην περιοχή δεν υπήρχαν για τον απλούστατο λόγο ότι μέχρι και λίγες ώρες πριν θεωρητικά ήσουν "σύμμαχος"... αν εσύ τώρα θεωρείς ότι τα πείρες με τιμή και δόξα είναι μονο στο δικό σου μυαλουδάκι!!!

άλλωστε μην ξεχνάς ότι τα κράτησες μονο όσο κράτησε η εκεχειρία τον χριστουγέννων... μετά θέλεις να μας θυμίσεις το τι έγινε?

υγ. δικό σου!!!
ίζι σαγαπώ
ίζι είσαι ένας
50 σε μια ώρα
δεν έχασε....
ποτε κανένας!!!!

λόγο τεχνικών προβλημάτων το post μου προθυμοποιήθηκε να το αναρτήσει η magga

stamstam
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Gregorynurse1 δε ξερω ποιος εισαι.Αν θελεις θυμησε μου ποιος εισαι και θα απαντησω.
Δε μου λεει κατι το Gregorynurse1.
 

DeletedUser31147

Λόρδος paris @
Δεν ξέρω τι δεν σου αρέσει στο print ..Βάλε εσύ από το δικό σου σκύρε . Τα ίδια ακριβώς είναι και εκεί . Η προσπάθησε να εξηγήσεις γιατί πήρες εσύ τα χωρια αυτά και όχι ένας μικρός παίχτης που μου είπες . Να ξέρεις ότι έχω ανάλογο μήνυμα που μου zhtraei και αυτός να δοθούν τα χωρια σε μικρό παίχτη από double trouble .
Κατά τα αλλα ,εδώ και ποσο καιρό γράφω συγκεκριμένα πράγματα εναντίων σου , και δεν απάντησες ποτε και σε τίποτα . Να υποθέσω λοιπόν ότι παραδέχεσαι όλα τα υπόλοιπα που γράφω και μονο εδώ μπορείς να βρείς κάποια δικαιολογία ?
Αυτά για το ρουφιάνος που λες , τα τεκμηριώνεις με ποιον τρόπο ? Η αλλαγή φυλής κάποιου , επειδή δεν συμφωνεί μαζί σου , είναι ρουφιανιά ? Το να φύγω από την απέραντη μπλε θάλασσα που ήμουν τότε και να κάνω όλα τα γύρω μου χωρια κόκκινα μπαίνοντας σε φυλή που δεν μπορούσε να με βοηθήσει είναι ρουφιανιά ?
Ξέρω ..δεν θα απαντήσεις και αν .. στον αέρα μονο με χαρακτηρισμούς και τραγουδάκια . Ο κάθε ένας στο επίπεδο του .

stamstam@
Είναι φανερό ότι είσαι άσχετος με το θέμα . Λες τι άκουσες και τι σου είπαν και εγώ σου λέω συγκεκριμένα γεγονότα που τα έζησα εγώ . Συνέχισε να λες λοιπόν ότι θέλεις μια και να απαντήσεις στις συγκεκριμένες μου ερωτήσεις δεν είσαι ικανός ..


Το τραγουδάκι είναι καλο .
Δεν δοκιμάζει οποιος το έφτιαξε να κάνει και μια νέα έκδοση που να λέει για "παραδειγμα" .. ότι τα 50 αυτά χωρια σας κράτησαν 10 μέρες πίσω ?
 

DeletedUser

Γενικα βλεπω μετριους παιχτες και πολυ βαρβαροφαγια,
διαγραφη ρε παιδια καλυτερα μην το κουραζουμε
 

DeletedUser29426

Σωστοτατος!




Μαλλον βαριεσαι ευκολα φιλε ή κατι αλλο φταιει. Ψαξτο

Οσον αφορα τα 25 χωρια ειναι 20(παιξε στατς, παιξε στατς)


Εν κατακλειδι ξερεις τι μου θυμιζετε? Κατι στερημενα παιδακια που τα εχει φαει το χλαπα-χλουπα και οταν ξαφνικα προκυπτει κατι διαφορετικο απο την Μαρια Παλαμη και την Δημητρα την Χουφταλιτσα, διαδιδετε οτι το αλογο που καβαλησατε ηταν ετσι ηταν αλλιως ηταν διαφορετικο!

Τι εννοω? Τοσο καιρο μεχρι να πεσουν τα (νομιμοτατα) bans? (ερωτησεις κανω!) γυρισατε λιγο το παιχνιδι το φερατε στα ισα και ξαφνικα απο εκει που το φορουμ ηταν νεκρο(δεν ειδα και κανεναν απο μεριας CxC να κανει τσιρκολικια) και μαραζωνατε αναρωτωντας τους εαυτους σας τι να φταιει, τσουυυυπ ξυπνισατε απο την χειμερια ναρκη γιατι μολις ηρθες η ανοιξη για σας, γελασε λιγο το χειλακι σας και ειπατε δν παμε να κανουμε κανα τσιρκο να μας πουν μαω μαω φυλη?

Τελος @-Avrilios- μην καβαλας-τε πολυ το καλαμι γιατι ξερεις-ετε οτι υπαρχει πιθανοτητα το καλαμι να γινει καθετο και απο κει που το εχεις-τε καβαλα να σε εχει καβαλα!!
Προβολή συνημμένου 1024

(L) :* :*


Ποιους έγλυφα ? αιντέε .....

δεν φταίμε που δεν ανοίγαν θέμα οι cxc προβλημά ΤΟΥΣ λοιπόν :) καλάμι δεν καβάλησα αδερφέ και πιστεψέ με ξέρω καλύτερα :)

@sweetest love πανε παίξε κανέναν σπίντ ...
 

DeletedUser

εχω μεινει αφωνος.εσυ τα ξερεις ολα ρε παιδι μου...
παντως περημενω να μου δειξεις το μηνυμα που παρακαλαω να μου δωσεις το χωριο.
η μηπως δεν υπαρχει και απλα λες λες λες λες...και μαλλον θα συνεχισεις να λες λες λες...
 

DeletedUser31670

Ο/Η easy rider έγραψε:
Αν είναι έτσι εσύ ακολούθησες τον σωστό δρόμο και δεν είσαι ρουφιάνος ..

Επειδη δεν ξερεις τι εγινε δεν θα μιλας ιζι...ειναι σε διαγραμμενο αρχειο που ηταν στην αρχη...αλλα δεν πειραζει...την μνημη χρυσοψαρου βλεπω την εχουν πολλοι οσοι παιζουν αυτο το παιχνιδι γιατι κοιτανε και θυμουνται οσα τους συμφερουν!!!Και αν θες να μαθεις ρωτα τους δουκες σου να σου πουνε για την δικια μου ιστορια....
 

DeletedUser

ρε παιδια μην το ζοριζουμε οι μυγες θα τον κλεισουν τον κοσμο
εχουν φοβερη ηγεσια,φοβερους παικτες και οχι ρουφιανιλικια
διαγραφη γρηγορα και αντε για κανα candy crush
 

DeletedUser31147

Gregorynurse1

Διαφώτισε μας ρε μεγάλε λοιπόν , που είσαι όλο μυστήριο . Δεν είμαστε όλοι παράγοντες όπως εσύ και δεν έχουμε την τιμή να μιλάμε με δούκες σαν και εσένα . Ρίξε λίγο φως στο μυστήριο και δώσε μας και εμάς το δικαίωμα να λέμε ότι είχαμε την τιμή να σε συναντήσουμε και να μας απαγορεύσεις να μιλάμε . ..
Και για να σου φανώ και χρήσιμος λίγο ... δεν νομίζω να υπάρχουν διεγραμμένα θέματα . Όλο και κάποιο αρχείο θα βρείς που μεταφέρονται εκεί .
Το θέμα όμως είναι ότι εσείς όλοι δεν ασχολείστε ..σιγά μην μπείτε στον κόπο να επιβεβαιώσετε αυτά που λέτε ..
Λέω στον έναν ο bill25 με κτύπησε πρώτος ..όχι λέει αυτός ..εσύ κτύπησες .. να μπει όμως στον κόπο να το αποδείξει ούτε καν ..
Βάζω print στον μπόκο ...πλαστό λέει .. και μου μετράει poses ώρες είμαι κλεισμένος στο σπίτι ..
 

DeletedUser31147

Gregorynurse1 @

Τι έπαθα πάλι .. με έσβησες , με έλιωσες .. δεν ξέρω που να κρυφτώ . Δείξε λίγο οίκτο ρε μεγάλε . Μην με ξεφτιλίζεις έτσι δημοσια . Τελικά αρχίζω να πιστεύω ότι έχουν δίκιο όσοι λένε για την out .. Δες τι έκαναν σε εμενα δηλαδή . ..Με αφήνουν να πάρω barbara μου δίνουν και δικά τους χωρια μονο και μονο να με ξεφτιλίσουν .. Σαν δεν ντρέπονται .. Λοιπόν θα τα κάνω όλα επιθετικά και όταν μου ζητάνε άμυνες δεν θα έχω να τους δώσω .. Σε ευχαριστώ μεγάλε που μου άνοιξες τα ματια
 

DeletedUser

φιλε eazy rider σε εψαξα λιγο σαν παικτη και καπου σε ειδα οτι επαιξες με ονομα makrobaron
ισχυει?
 

DeletedUser31147

Όλοι γνωρίζουν ότι είμαι ο "makrobaron" , και ότι το easy rider είναι η αλλαγή του ονόματος αυτού μέσω premium
 

DeletedUser31670

Χαιρομαι που κει συ τα βαρβαρα τα βλεπεις ως εχθρικα χωρια....μαλλον σου αρεσε αυτη η νοοτροπια της OUT...μπραβο σου...σε λιγο θα ζητηθει απο την Ο.Δ να αλλαχθει το χρωμα των βαρβαρων σε κοκκινο αντι για γκρι μαυτα που βλεπουμε....ετσι δεν θα μπερδευονται μερικοι...:rolf:
 

DeletedUser

Χαιρομαι που κει συ τα βαρβαρα τα βλεπεις ως εχθρικα χωρια....μαλλον σου αρεσε αυτη η νοοτροπια της OUT...μπραβο σου...σε λιγο θα ζητηθει απο την Ο.Δ να αλλαχθει το χρωμα των βαρβαρων σε κοκκινο αντι για γκρι μαυτα που βλεπουμε....ετσι δεν θα μπερδευονται μερικοι...:rolf:

εχεις καταντησει ρε φιλε πολυ γραφικος... οτι θελει ειναι η ΑΟΥΤ βαρβαροφαγοι και κανιβαλοι μεχρι τελικης πτωσης, ουτε κοκκαλο δεν αφηνουμε για να μην υπαρχουν ιχνοι!! κριμα που πηγες απεναντη...φαινεσαι νοστιμη!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή