ΜΕΓΑΛΗ ΦΥΛΗ-ΧΑΧΑΧΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31539
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Έλα ρε φίλε τώρα, σοβαρά;;

http://prntscr.com/2rtvtx

Φήμες λένε πως αν δεν έβαζες δόρια και σπαθιά σε κάθε 3ο πλάνο δεν θα ξέραμε πως υπάρχεις στον κόσμο....
 

DeletedUser29426

Έλα ρε φίλε τώρα, σοβαρά;;

http://prntscr.com/2rtvtx

Φήμες λένε πως αν δεν έβαζες δόρια και σπαθιά σε κάθε 3ο πλάνο δεν θα ξέραμε πως υπάρχεις στον κόσμο....



τι νομίζεις ότι παίζω πραγματικά το παιχνίδι για εμένα έχει τελειώσει από τότε που έδωσα 3-4 μεγάλα χωριά στην φυλή για να κατέβουν οι μεγάλοι στο μέτωπο με σμαρφς από τότε παίζω με 3 επιθετικά τα οποία έχω να τα χάσω τουλάχιστον 3 μήνες και βαράω σε κάθε πλάνο , επίσης έχεις κανένα θέμα με την βαρβαροφαγεία δικού σου παίχτες με 100 χωριά έχεις δεί τι βάρβαρα έχουν νομπλάρει? http://prntscr.com/2rubh6 :rolf: . τέλος πάντων φήμες λένε επίσης ότι αν μας έλεγες και το ονοματάκι σου θα γινόσουν άρχοντας και αφού είμαι άχρηστος έλα σε περιμένω.
 

DeletedUser29426

το τι είπα μπορείς να το δεις εκτός αν βλέπεις ότι σε συμφέρει εσείς εκεί στις "υπερφυλές" το συνηθίζετε εξάλλου :oops:

ντάξει το 2ο παράδειγμα ας πούμε τι το έβαλες και 1 πεντάχρονο θα καταλάβενε τι έγινε πραγματικά αχαχαχαχααχ

παντού πυξίδα όχι , κάπου βαρέθηκα κάπου τα παράτησα κάπου έφαγα πυξίδα ...

πάντως να σου πω κάτι και εγώ μπορώ να βγάλω άνετα ιστορίες από τον στρατό που έγιναν πρίν δεν ξέρω και εγώ πόσο καιρό οπότε μην φέρνεις παραδείγματα που έγιναν Π.Χ .

Τέλος τα συλληπητίρια μου για την απώλεια των 25 χωριών από τους νουμπάδες.
 

DeletedUser29426

+ το ότι κράζεις ανώνυμα δεν σε τιμάει παικταρά μου.... :(
 

DeletedUser

τι νομίζεις ότι παίζω πραγματικά το παιχνίδι
όχι ότι αν έπαιζες κανονικά κάτι θα άλλαζε

για εμένα έχει τελειώσει από τότε που έδωσα 3-4 μεγάλα χωριά στην φυλή για να κατέβουν οι μεγάλοι στο μέτωπ με σμαρφς
δεν το μπορείς το μέτωπο σε ζαλίζει.?σε αρρωσταίνει.?σε κάνει να χάνεις τον ύπνο σου.?

από τότε παίζω με 3 επιθετικά τα οποία έχω να τα χάσω τουλάχιστον 3 μήνες και βαράω σε κάθε πλάνο
σιγά μην σκίσεις και κάνα καλσόν βρε "αβριλιε"
,
επίσης έχεις κανένα θέμα με την βαρβαροφαγεία δικού σου παίχτες με 100 χωριά έχεις δεί τι βάρβαρα έχουν νομπλάρει?
και ακόμα δεν έχεις δει τίποτα

τέλος πάντων φήμες λένε επίσης ότι αν μας έλεγες και το ονοματάκι σου θα γινόσουν άρχοντας και αφού είμαι άχρηστος έλα σε περιμένω.
που να έρθει να σε βρει αφού είπαμε δεν υπάρxεις στον χαρτί,κάτσε εκεί στο μπλε σου γιατί με το κόκκινο σε πιάνει ίλιγγος
 

DeletedUser29426

σώπα ρε μόρτι τι μου λες τώρα ? με ζαλήζει? απλά ακολουθώ εντολές της φυλής και για αυτό σου παίρνουμε τα σόβρακα τώρα , ισχύει το μόνο που θα άλλαζε είναι ότι θα χάνατε επιθετικά επάνω μου γιατί πολυ μπλά μπλά είστε.... . Για την ορθογραφία σου δεν έχω να πω τίποτα επίσης τα μπόλντ τι τα έβαλες πολύ ιστορίας το παίζεις και συ ΑΝΩΝΥΜΕ . συνεχισε την βαρβαροφαγεία λοιπόν και άσε τα υπόλοιπα.....

και ναι avrilio με λενε κυριε το προβλημα που ειναι ?
 

DeletedUser26906

τελικα πρεπει να ειμαστε πολυ υπερηφανοι εμεις εδω στις μυγες-σμερφς.οσοι εχουμε μεινει τελος παντων.
οι μεγαλυτεροι λογαριασμοι μας δεν βαραγανε,δεν τους βαραγανε.
εμεις οι υπολοιποι καιγομασταν και χτυπιωμασταν και φυσικα εξακολουθουμε να ειμαστε παρον.
παρολα αυτα ειμαστε ακομα εδω και το παλευουμε.με δυο μετωπα ανοιχτα,βγαζουμε πλανα,τρωμε πλανα και δεν το βαζουμε κατω.
ηρθε και ο αποκλεισμος 3 μεγαλων λογαριασμων αλλα εμεις εδω!!!!
δεν ξερω ποσο θα αντεξουμε ακομα αλλα αξιζει ενα τεραστιο μπραβο σε ολα τα παιδια που αντεχουμε ακομα!!!
απο τα λεγομενα ολων αυτο βγαινει.
δεν θελω να κατηγορησω κανενα απο τα παιδια που εφυγαν,απλα μου μενει ενα παραπονο και μια απορια.
ποσο διαφορετικα θα ηταν αραγε τα πραγματα αν ολοι μας στην φυλη που ειμαι επαιζαν το 100%??????????????????????
ποσο???????????
 

DeletedUser

σώπα ρε μόρτι τι μου λες τώρα ? με ζαλήζει? απλά ακολουθώ εντολές της φυλής και για αυτό σου παίρνουμε τα σόβρακα τώρα
σιγά μην πάθετε τίποτα από τα πολλά τα σώβρακα που μαζεύεται!
,
ισχύει το μόνο που θα άλλαζε είναι ότι θα χάνατε επιθετικά επάνω μου γιατί πολυ μπλά μπλά είστε.....
άμα δεν εγγραφες εδώ και αν δεν έβαζες και κάνα δόρυ feik δεν θα σε πρόσεχε κανένας,

Για την ορθογραφία σου δεν έχω να πω τίποτα επίσης τα μπόλντ τι τα έβαλες πολύ ιστορίας το παίζεις και συ ΑΝΩΝΥΜΕ. συνεχισε την βαρβαροφαγεία λοιπόν και άσε τα υπόλοιπα.....
επώνυμος είμαι,απλώς εσέι δεν ξέρεις τι σου γίνετε κοπελια

και ναι avrilio με λενε κυριε το προβλημα που ειναι ?
σε λυπάμαι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103

Το οτι συγκρινεις τις κατακτησεις του λογαριασμου με αλλους παικτες που χουν κατακτησει πιο πολλα χωρια βαρβαρα απο σενα καθε αλλο παρα σε τιμαει σα λογαριασμο

Avrilios που κραζεις την CxC. Mε τους ιδιους νουμπαδες οπως τους αποκαλεις επαιζες και στον 21 και τους εγλυφες οσο πιο πολυ μπορουσες. Οποτε και σενα δεν σε τιμαει αυτο που κανεις

τελικα πρεπει να ειμαστε πολυ υπερηφανοι εμεις εδω στις μυγες-σμερφς.οσοι εχουμε μεινει τελος παντων.
οι μεγαλυτεροι λογαριασμοι μας δεν βαραγανε,δεν τους βαραγανε.
εμεις οι υπολοιποι καιγομασταν και χτυπιωμασταν και φυσικα εξακολουθουμε να ειμαστε παρον.
παρολα αυτα ειμαστε ακομα εδω και το παλευουμε.με δυο μετωπα ανοιχτα,βγαζουμε πλανα,τρωμε πλανα και δεν το βαζουμε κατω.
ηρθε και ο αποκλεισμος 3 μεγαλων λογαριασμων αλλα εμεις εδω!!!!
δεν ξερω ποσο θα αντεξουμε ακομα αλλα αξιζει ενα τεραστιο μπραβο σε ολα τα παιδια που αντεχουμε ακομα!!!
απο τα λεγομενα ολων αυτο βγαινει.
δεν θελω να κατηγορησω κανενα απο τα παιδια που εφυγαν,απλα μου μενει ενα παραπονο και μια απορια.
ποσο διαφορετικα θα ηταν αραγε τα πραγματα αν ολοι μας στην φυλη που ειμαι επαιζαν το 100%??????????????????????
ποσο???????????

Ματροζε πολυ ωραια τα λες αλλα διχως να επιθυμω να κραξω τον φιλο μου το μποκο γιατι οι παικτες σας αφησαν τη φυλη; Εδω που τα λεμε και η ηγεσια σας απ τα λιγα που γνωριζω εχει απωθησει παικτες απο τη φυλη για διαφορους λογους


Καλες μαχες να χετε στον 26...
 

DeletedUser18669

Το οτι συγκρινεις τις κατακτησεις του λογαριασμου με αλλους παικτες που χουν κατακτησει πιο πολλα χωρια βαρβαρα απο σενα καθε αλλο παρα σε τιμαει σα λογαριασμο

Avrilios που κραζεις την CxC. Mε τους ιδιους νουμπαδες οπως τους αποκαλεις επαιζες και στον 21 και τους εγλυφες οσο πιο πολυ μπορουσες. Οποτε και σενα δεν σε τιμαει αυτο που κανεις



Ματροζε πολυ ωραια τα λες αλλα διχως να επιθυμω να κραξω τον φιλο μου το μποκο γιατι οι παικτες σας αφησαν τη φυλη; Εδω που τα λεμε και η ηγεσια σας απ τα λιγα που γνωριζω εχει απωθησει παικτες απο τη φυλη για διαφορους λογους


Καλες μαχες να χετε στον 26...




Οι πιο πολλοι εφυγαν γιατι ανοιξε κ28 και αρκετοι αυτοι που δεν αντεχαν τα ξενυχτια.
Σιγουρα οπως σε καθε φυλη,καποιοι δεν γουσταρανε και την ηγεσια και ειναι λογικο.
Δεν μπορουν ολοι να συμφωνουν με ολους και καλος ή κακος,τον τελευταιο λογο τον εχει η ηγεσια,ειτε αρεσει,ειτε οχι.
 

DeletedUser29426

σιγά μην πάθετε τίποτα από τα πολλά τα σώβρακα που μαζεύεται!
,
άμα δεν εγγραφες εδώ και αν δεν έβαζες και κάνα δόρυ feik δεν θα σε πρόσεχε κανένας,


επώνυμος είμαι,απλώς εσέι δεν ξέρεις τι σου γίνετε κοπελια


σε λυπάμαι



αχαχαχαχαχα με κανεις και γελαωω χαχαχαχαχαχαχαχααχαχ
 

DeletedUser

Κουραστικός ρε φίλε. Αν δεν έχεις να πεις κάτι επί του θέματος μην μιλάς καν. Εγώ βλέπω πως περηφανεύεσαι για μία φυλή η οποία σου πήρε τα χωριά, σε έστειλε στα βάθη του μπλε και σε "κρατάει" εκεί πέρα να κάνεις φωτοσύνθεση στα αμυντικά σου, γιατί δεν υπάρχει νόμιμος τρόπος να σε πετάξει από τον κόσμο. Κράτα λοιπόν την σημαία ψηλά σε ένα από τα χωριά που κατακόπιασες να πάρεις και άσε τους υπόλοιπους να σχολιάζουν, που έχουν μία πιο σφαιρική γνώση των θεμάτων που αφορούν τον 26, πέρα από μία εικόνα στατιστικών που έλεγε +20 για τους OUT.
 

DeletedUser29426

σόρρυ αν γίνομαι κουραστικός ρε παιδιά τελικά το παιχνίδι ποιος το κερδίζει ο παίχτης ή η φυλη ? μάλλον το 2ο οπότε ότι μου λένε κάνω όλοι πιόνα είμαστε ακόμα και η ηγεσία γιατί χωρίς μέλη φυλή δεν γίνεται ο φίλος σου βγαίνει και κράζει ανώνυμα εδώ πέρα αλλά τι να τον κάνω δεν μπορεί να συμαζέψει τα νεύρα του από την ήττα που έχει φάει ....

:rolf:
 

DeletedUser31147

δεν νομίζεις ότι το ψέμα έχει και κάποια όρια?


ανιχνεύσεις σε άρχισα εγώ αφού πρώτα εσύ έβαλες noble σε δυο χωρια μου... που όλος τυχαίος ήταν επιθετικά και λίγα λεπτά πριν είχαν πέσει σε χωρια της άουτ!!!
το ίδιο έκανες και σε αλλα χωρια της cxc τυχαίο? δεν νομίζω... μονο που η κουτοπονηριά σου δεν σου βγήκε...
υπολόγισες πολύ σωστά ότι δεν θα μπορούσαμε να σε κτυπήσουμε... αλλα εφόσον κτύπησες πρώτος (με μια μάτια στα στατιστικά σου φαίνεται τι ώρα βγήκες από τα στρουφακια και πόση ώρα μετά πείρες τα πρώτα άδεια χωρια μας... παλικαρίσια πάντα) και όχι μετά όπως τώρα μας λες.. αρα έχασες και το προνόμιο της προστασίας!!!! αν και κάπου αλλου είπες πως παρα τις αίτησεις υποστήριξης που έκανες η ΟΔ δεν σε προστάτεψε!!!


αυτά για την αλήθεια της ιστοριας


υγ. τα χαιρετίσματα μας στον νυν συμπαίχτη σου και πρώην συνδετιμονα του σκύρε room της cxc σοφοκλή..!!!


επιτέλους οι μάσκες πέφτουν και φαίνεται πλέον το πραγματικό πρόσωπο κάποιον δήθεν φίλων!!!


Όχι δεν έβαλες εσύ πρώτος ανιχνεύσεις από cxc . Ο bill έβαλε πρώτος και εγώ απάντησα . Λίγο λογική όμως αν χρησιμοποιήσει κανεις μπορεί να καταλάβει ... Εγώ βάζω στο forum μήνυμα και λέω : θα μου απαντήσετε η να φύγω ? Η απάντηση έρχεται με την μορφή ομαδικής φραστικής επίθεσης και την προτροπή να φύγω τώρα αμέσως . Έχω ασυλία , άμυνες δεν έχω , ξένες εννοώ , και έρχεται και ειρήνη ... Ποιος λοιπόν από εσάς πιστεύει ότι κτύπησα εγώ πρώτος ? Τα χωρια που κτύπησα ήταν τα κοντινά μου και όχι ότι ήξερα εγώ ποια είναι επιθετικά όπως άφησες να εννοηθεί ... Και για να τελειώνω μαζί σου μια και μιλάς για παλληκάρια .. θα μου δείξεις που είπα όχι έκανα αίτηση υποστήριξης ? Είναι αστείο τελικά να έχω πει 100 φορες τους λόγους που έφυγα , να έχω στην κυριολεξία θυσιάσει 60 χωρια μονο και μονο να μην γίνω πρόβατο , και να μου το παίζεται και γενναίοι όλοι σας . Σκεφτείτε λίγο ..


τελικα πρεπει να ειμαστε πολυ υπερηφανοι εμεις εδω στις μυγες-σμερφς.οσοι εχουμε μεινει τελος παντων.
οι μεγαλυτεροι λογαριασμοι μας δεν βαραγανε,δεν τους βαραγανε.
εμεις οι υπολοιποι καιγομασταν και χτυπιωμασταν και φυσικα εξακολουθουμε να ειμαστε παρον.
παρολα αυτα ειμαστε ακομα εδω και το παλευουμε.με δυο μετωπα ανοιχτα,βγαζουμε πλανα,τρωμε πλανα και δεν το βαζουμε κατω.
ηρθε και ο αποκλεισμος 3 μεγαλων λογαριασμων αλλα εμεις εδω!!!!
δεν ξερω ποσο θα αντεξουμε ακομα αλλα αξιζει ενα τεραστιο μπραβο σε ολα τα παιδια που αντεχουμε ακομα!!!
απο τα λεγομενα ολων αυτο βγαινει.
δεν θελω να κατηγορησω κανενα απο τα παιδια που εφυγαν,απλα μου μενει ενα παραπονο και μια απορια.
ποσο διαφορετικα θα ηταν αραγε τα πραγματα αν ολοι μας στην φυλη που ειμαι επαιζαν το 100%??????????????????????
ποσο???????????
Επαναλαμβάνω και μιλάω για τον εαυτό μου . Και με βάραγαν και τους βάραγα .. μονος μου όμως γιατί στα 4 τουλάχιστον τελευταία πλανα με είχατε αποκλείσει . Απόδειξη ότι λέω την αλήθεια είναι ότι οι υπεύθυνοι , ο μεν αρχηγός δεν έχει τολμήσει να πει για την ώρα ούτε κουβέντα , ο ντακάρ πάλι κάθε φορα αλλα λόγια να αγαπιόμαστε .. Την μια δεν κτύπαγα την άλλη δεν έστελνα άμυνες την τρίτη δεν φόραγα παντελόνια .
Την ερώτηση που κανεις τι θα γινόταν αν παίζαμε όλοι 100% καλά την θέτεις .. Όμως ρωτα καλύτερα την εκεί ηγεσία για ποιον λόγο μου απαγόρευσε να συνεχίσω να παίζω στην 55 , γιατί πήρε πίσω την άδεια που μου είχε δώσει να μεγαλώσω τον λογαριασμό με barbara στην 54 , γιατί έφερε χωροφύλακες διπλα σε όλα μου τα χωρια στην 54 πάλι , γιατί με υποχρέωσε να δώσω 10-15 χωρια στην 55 ... Γιατί χωρια παίχτη που τα παράτησε και έστειλε μήνυμα να πάρω τα χωρια του εγώ , μου το απέκλεισαν και τα πήρε ο ίδιος ο μπόκος ?


Δεν ξερω τι σας εχει πει ακριβως αλλα κατι που να ντρεπομαστε σιγουρα δεν καναμε.
Λαθη εγιναν,παρεξηγησεις υπηρχαν,διαφωνιες και ψιλοτσακωμοι,αλλα οχι κατι να ντρεπομαστε.
Βασικα δεν ξερω καν τι λεει ο ιζυ στο καθενα.
Δεν ξέρεις τι λέει ο ήζυ ? τότε με ποιο δικαίωμα απαντάς εδώ εναντίων αυτών που λέω ? πως έχεις κάνει γνώμη για κάτι που και καλά δεν ξέρεις ?
ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ...αλλα πρώτα να θυμάσαι ότι έχω όλα τα μηνύματα όλα τα post που έβαλα στο forum και τις απαντήσεις .... Με απέκλεισες σκόπιμα από τα επιθετικά πλανα ? Έχεις απαντήσει στο πρώτο μου post στο εκεί forum , ότι έχω ένα δίκιο σε αυτά που λέω αλλα πολύ βαρεία το πήρα και να μην συνεχίσω ?
 

DeletedUser

ε όχι και καμια επαφή ρε φιλε... μέχρι και που τα παράτησες ήσουν μέσα στο skype room τις cxc!!!
εσύ και αλλα δυο μελόι από τις μύγες έχουν αυτό το προνόμιο.. μέχρι που τα παράτησες ήσουν καθημερινά σε κλήσεις με την ηγεσία τις cxc... αν αυτό δεν είναι επαφή τότε τι είναι?
δυστυχώς κάποιοι από την cxc είχαν δίκιο που λέγανε πως τα λες με την άουτ και να μην σε εμπιστευόμαστε... και εσύ δυστυχώς τους δικαίωσες!!!

αυτο καταλαβες απ ολα αυτα που ειπα ή αυτο σου ειπαν καποιοι?
γιατι εσυ δεν ησουν σε πανω απο δυο κλησεις αν θυμαμαι καλα και οχι προς το τελος.τεσπα..δε περημενω να καταλαβεις αλλα οκ..
αυτο που με ενδιαφερει ειναι οτι οσοι ξερουν,ξερουν.οι αλλοι απλα υποθετουν ή βγαζουν συμπερασματα ακουγοντας 3ους.μη σου πω και 4ους.
 

DeletedUser31147

stamstam @

η δικια μου η myth έχει μεγαλώσει η εσύ πλένεσαι με πρόντο pinokio?
Ούτε να βγω δεν είχα προλάβει και αμέσως οι ανιχνευτές ήρθαν . Τώρα αν είχε δοθεί και διαταγή να μην με κτυπήσετε τότε εκτος από όλα τα αλλα γνωστά κουσούρια που έχετε σαν φυλή , έχετε και θέμα πειθαρχίας .
Φυσικά δεν μου έχεις απαντήσει και που λέω ότι έκανα αίτηση υποστήριξης ? Γιατί δεν έχω κάνει και το ισχυρίστηκες . Δικαιολογίες να βρείς την χαμένη σου τιμή λες μιας και όταν παίζαμε 1 εναντίων 1 ταπεινώθηκες και εσύ και κάμποσοι άλλοι από εκεί .
 

DeletedUser

Όχι δεν έβαλες εσύ πρώτος ανιχνεύσεις από cxc . Ο bill έβαλε πρώτος και εγώ απάντησα . Λίγο λογική όμως αν χρησιμοποιήσει κανεις μπορεί να καταλάβει ... Εγώ βάζω στο forum μήνυμα και λέω : θα μου απαντήσετε η να φύγω ? Η απάντηση έρχεται με την μορφή ομαδικής φραστικής επίθεσης και την προτροπή να φύγω τώρα αμέσως . Έχω ασυλία , άμυνες δεν έχω , ξένες εννοώ , και έρχεται και ειρήνη ... Ποιος λοιπόν από εσάς πιστεύει ότι κτύπησα εγώ πρώτος ? Τα χωρια που κτύπησα ήταν τα κοντινά μου και όχι ότι ήξερα εγώ ποια είναι επιθετικά όπως άφησες να εννοηθεί ... Και για να τελειώνω μαζί σου μια και μιλάς για παλληκάρια .. θα μου δείξεις που είπα όχι έκανα αίτηση υποστήριξης ? Είναι αστείο τελικά να έχω πει 100 φορες τους λόγους που έφυγα , να έχω στην κυριολεξία θυσιάσει 60 χωρια μονο και μονο να μην γίνω πρόβατο , και να μου το παίζεται και γενναίοι όλοι σας . Σκεφτείτε λίγο ..



Επαναλαμβάνω και μιλάω για τον εαυτό μου . Και με βάραγαν και τους βάραγα .. μονος μου όμως γιατί στα 4 τουλάχιστον τελευταία πλανα με είχατε αποκλείσει . Απόδειξη ότι λέω την αλήθεια είναι ότι οι υπεύθυνοι , ο μεν αρχηγός δεν έχει τολμήσει να πει για την ώρα ούτε κουβέντα , ο ντακάρ πάλι κάθε φορα αλλα λόγια να αγαπιόμαστε .. Την μια δεν κτύπαγα την άλλη δεν έστελνα άμυνες την τρίτη δεν φόραγα παντελόνια .
Την ερώτηση που κανεις τι θα γινόταν αν παίζαμε όλοι 100% καλά την θέτεις .. Όμως ρωτα καλύτερα την εκεί ηγεσία για ποιον λόγο μου απαγόρευσε να συνεχίσω να παίζω στην 55 , γιατί πήρε πίσω την άδεια που μου είχε δώσει να μεγαλώσω τον λογαριασμό με barbara στην 54 , γιατί έφερε χωροφύλακες διπλα σε όλα μου τα χωρια στην 54 πάλι , γιατί με υποχρέωσε να δώσω 10-15 χωρια στην 55 ... Γιατί χωρια παίχτη που τα παράτησε και έστειλε μήνυμα να πάρω τα χωρια του εγώ , μου το απέκλεισαν και τα πήρε ο ίδιος ο μπόκος ?



Δεν ξέρεις τι λέει ο ήζυ ? τότε με ποιο δικαίωμα απαντάς εδώ εναντίων αυτών που λέω ? πως έχεις κάνει γνώμη για κάτι που και καλά δεν ξέρεις ?
ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ...αλλα πρώτα να θυμάσαι ότι έχω όλα τα μηνύματα όλα τα post που έβαλα στο forum και τις απαντήσεις .... Με απέκλεισες σκόπιμα από τα επιθετικά πλανα ? Έχεις απαντήσει στο πρώτο μου post στο εκεί forum , ότι έχω ένα δίκιο σε αυτά που λέω αλλα πολύ βαρεία το πήρα και να μην συνεχίσω ?

αγαπητε ιζυ σταματα να λες οτι θελεις εκτιθεσε

http://prntscr.com/2sd1p8

θα διαβασω και τις υπολοιπες αερολογιες που εχεις γραψει και θα σου απαντησω αναλογα και πιθανον θα εκτεθης για ακομα μια φορα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή