είναι και αυτό κάτι...

  • Δημιουργός θέματος Zerdai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21791

ξαναπες τα μια φορα μπας κ τα πιστεψεις κ η ιδια.
εσυ υποτιθετε οτι δεν ειχες χρονο να παιξεις κ επαιζε ο αδερφος σου ,ο οποιος βεβαια σαν να ηξερε πολλα απο πρωτο χερι για παικτης που μπηκε στον κοσμο 2 μερες πριν (φροντηστηριο του εκανες η δεν υπαρχει αδερφος)μετα ξαφνικα οταν πηγες σε δνδ βρηκες χρονο.

σε ειχαμε μαθει κ απ τον κ16 τι ρολο βαρας,ολη η ηγεσια της γελαει μαζι σου ακομα.
ενας επαιζε τον λογ κ το οτι ξενερωσαμε κ σταματησαμε(εγω κ ο τζονσον) γτ στην βπ το1/3 ηταν ρουφιανοι με πρωτη εσενα το αλλο 1/3 αδιαφοροι που επαιζαν για την παρτη τους κ μονο το 1/3 μπορει να λεω κ πολυ επαιζε για τη φυλη ειναι αλλο θεμα
εχει να κανει κ βεβαια οτι καταλαβαμε οτι ματαια προσπαθουμε διοτι οταν σου σκαβουν το λακο εκ των εσω δεν μπορεις να πας μακρια.
ειναι τυχαιο οτι μου ειχαν στειλει συνομιλια στο σκαιπ που ελεγε ο ντανκελχατ οτι θα σε πηδηξουν(μη παει το μυαλο στο πονηρο) κ ετσι ακριβως εγινε???
οταν προσπαθεις να στρωσεις μια φυλη που παραπαιει κ εχεις να αντιμετωπισεις διαφορους αθανασια κτλ οταν τελειωνεις μ αυτους ερχετε ο ζησης κ παταει διαγραφη στον σουις ερ την 2η μερα που μπηκε ο κωστας (κπαπ τον ξερει καλα ο τσες) στον λογαριασμο μετα απο πολλες προσπαθειες να του βρουμε ατομο να παιξει,πανω που εχει αρχισει να περνει χωρια εκει που εχανε για μερες(βαλτος ηταν αραγε???) βγαζει πλανο η δνδ για γκλαντι κ τα κοβω ολα εγω ο κωστας κ η σονια χωρις να ασχοληθει κανεις αλλος απ την φυλη
κο αδερφος μπερετ( η αγγελικη δηλ που το επαιζε ο αδερφος τηςγια ενα διαστημα)βρισκει μια δικαιολογια της πλακας κ δε κοβει τπτ
ταυτοχρονα γκρινιαζει οτι την χτυπανε αλλα οντ δεν ανεβαζει με τπτ και κατα τυχη εχει παρει σιτ τον μεθυσμενο το προηγουμενο βραδυ κ πανε αριστοι την επομενη στα μοναδικα 2 χωρια του που δεν ηταν στακαρισμενα(τυχαιο δε νομιζω)
ε οταν σε πηδηξαν ηταν η σταγονα που ξεχειλησα το ποτηρι κ αποφασισα οτι δεν ειχε νοημα να ασχολουμαι με τετοιου ειδους ανθρωπακους


οσον αφορα εμενα προσωπικα οσοι εχονυ παιξει αντιμετωποι μου κ10 κ14 κυριως αλλα κ 16 ξερουν αν την κανω στα δυσκολα η πως στηνω τους λογ μου.

υ.γ. οι αλκατραζ εχουν δικιο μια χαρα φερθηκαν σε βπ
 

DeletedUser25211

Δεν υπαρχετε τελειως χωρις σλιπακι ! :clap:

[SPOIL]http://prntscr.com/2hq0t7
http://prntscr.com/2hq08r[/SPOIL]

Παλι τ ιδια ! Δλδ πρεπει να φοβονται και οι συμμαχοι σας οι cps μπραβο :clap:

[jor]
+10 πόντους για ακραίο περιεχόμενο

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21791

18 ος στο αγαθωνα ημουν πολυ εβαλες
με παρατησε ο ζησης γτ ετρωγε σπαθακια με παρατησε το ελαφακι ο τρομερος λογαριασμος που ειχε στα 70 χωρια 55 επιθετικα κ 15 αμυντικα κ εκανα ενα βραδυ να του εξβγηδω οτι παιζει λαθος

οσον αφορα τους αλκατραζ που ειναι κ το μοναδικο θεμα που αξιζει να σχολιασω εχω να πω οτι οντως μπαινοντας δουκας της βπ κμη ξεροντας τι παιζει στον κοσμο ψαχτικα μιλησα κ με τον ντανκελχατ(ποιος αραγε με εφερε σε επαφη η μπερετ)
σαν καινουργιος δουκας σε κοσμο που δνε ξερω τι εχει παιχτει λογικο ηταν να σκεφτω το καλο της φυλης μου κ να προσπαθησω να την κρατησω ενωμενη κ να μη δεχομαι το να φυγουν ατομα να πανε σε αλκατραζ με το καιρο ομως βλεποντας τι υλικο κ τι κολοχανειο ηταν η βπ πυο δε συμαζευοταν με τπτ καταλαβα οτι τα παιδια απο αλκατραζ ειχαν δικιο σε οτι μου ελεγαν απ την αρχη


οσον αφορα εσενα τωρα γτ παντα απαντας οτι να ναι(για τον 16 μην ξανααναφερεις τπτ γελασανε κ οι πετρες εκει) με τις φαπες
πες μου γτ την περιοδο που χτυπησαμε αλλιν κατω εισαι η μονη που δε χτυπησες κ που δε πηρες χωριο?γτ οταν πια καθαρισαμε την περιοχη κ σου ελεγα ελα κατω να σου δωσω χωρια κανιβαλισμο να κανεις σειφ χωρια να εχεις να καλυψεις τα πανω που ειναι ολα μετωπο δε πηρες ουτε ενα?
μηπως ηξερες οτι θα πας σε δνδ απο τοτε κ δε σου χρειαζοταν εκει κατω χωρια???λεω εγω τωρα
να βγουν να μας πουν απο δνδ γτ εισαι η μονη που δε χτυπησαν ποτε
αλλα κ παλι δε χρειαζοταν ολα αυτα για να καταλαβω οτι εισαι ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ γτ μολις μπηκα δουκας ηρθε ατομο γνωστος μου απο αλλον κοσμο κ μου ειπε να εχω το νου μου σε σενα γτ δινω πληροφοριες σε δνδ(προς τιμη του δε μου ρουφιανεψε το παραικρο για δνδ)
ηρθε ομως κ ατομο που ξενερωσε απο δνδ γτ καναν λεει φουστιες κ σταματησε κ που δε το ηξερα το παιδι κ μου ποσταρε συζητησεις στο σκαιπ που μιλα η ηγεσια των δνδ κ λεει οτι εισια ρουφιανοςτους εχω της συζητησεις στο σκαιπ οποιος θελει να ρθει να με βρει να τους τις δειξω γτ τις ποσταρα εδω καποτε κ τις εσβησαν

συνοψιζοντας ξερουν κ οι πετρες οτι εισαι ρουφιανος κ το παιζεις σε διπλο ταμπλο κ εδω κ σε οποιον κοσμο κ να μπεις με αποδειξεις
οσο για το επιπεδο σαν παικτης μιλανε τα οντ σου σε ολους τους κοσμους ,μετρια ως μηδενικα ολη μερα εισια μεσα κ κανεις διπλωματια
κ εκει που ησουν πολυασχολη τσουπ βρηκες ξαφνικα χρονο μολις πηγες σε δνδ να παρεις χωρια απο προιν συμπεκτες σου

προκαλω την ηγεσια των δνδ να βγει να με διαψευσει
 

DeletedUser

[SPOIL]1/10/2013 5:25:57 μμ] xxxx: εδω εισαι κομαντο?
[1/10/2013 5:34:43 μμ] xxxx: έλα βρε
[1/10/2013 5:34:50 μμ] xxxx: ρε συ
[1/10/2013 5:34:56 μμ] xxxx: γραψε μου σε 5 γραμες
[1/10/2013 5:35:02 μμ] xxxx: τι εγινε με την μπερετ στον κ16
[1/10/2013 5:35:09 μμ] xxxx: θα το κανω πριντ σκριν χωρις το ονομα σου
[1/10/2013 5:35:10 μμ] xxxx: οκ?
[1/10/2013 5:35:15 μμ] xxxx: αντε γτ μου τα χει πρηξει
[1/10/2013 5:35:18 μμ] xxxx: πηρε τον κοσμο λεει
[1/10/2013 5:35:19 μμ] xxxx: κ διαφορα
[1/10/2013 5:35:44 μμ] xxxx: δεν έγινε κάτι ιδιαίτερο
[1/10/2013 5:35:58 μμ] xxxx: γτ ειχε βγει εκτως κ γτ δε την χτυπουσαμε
[1/10/2013 5:36:20 μμ] xxxx: γιατί ήταν κότα
[1/10/2013 5:36:30 μμ] xxxx: (rofl)
[1/10/2013 5:36:44 μμ] xxxx: και εμάς μας ένιαζαν τα εχθρικα χωρια
[1/10/2013 5:36:56 μμ] xxxx: αυτή ήταν αδιάφορη
[1/10/2013 5:37:21 μμ] xxxx: και μας πρόσφερε και ενα ασφαλές σημείο στο μέτωπο που αποδεσμευσαμε άμυνες
<<< [10:50:02 Μ.Μ.]xxxx: ακουσα
[10:50:08 Μ.Μ.]xxxx: οτι ο μπερετ θα μας ερθει
[10:50:19 Μ.Μ.] xxxx: ισχυει?
[10:51:37 Μ.Μ.] ********: μαλλον.. να σου πω ομως
[10:51:40 Μ.Μ.] ******: μην τους υποτιμας
[10:51:50 Μ.Μ.] *******: τωρα μπηκαν και στο παιχνιδι και οι αλκατραζ
[10:51:55 Μ.Μ.] ******: και τα τρενα απο εκει θα εχουν τεαστιο θεμα
[10:52:05 Μ.Μ.] ******: ...
οχι
21 αυγουστου αυτα
http://prntscr.com/1ohbih
31 αυγουστου αυτο
[1:21:02 Π.Μ.] xxxx: αλλα με την αγγελικη τι θα γινει?
[1:22:00 Π.Μ.] xxxx: θα ερθει σε μας?
[1:22:05 Π.Μ.] xxxx: θα την φαμε?
[1:22:11 Π.Μ.] xxxx: θα μας κατσει το στομαχι?
[1:22:20 Π.Μ.] xxxx: :p
[1:22:23 Π.Μ.]*******: που ξερεις
[1:22:26 Π.Μ.] ****: εσυ την αγγελικη?
[1:22:26 Π.Μ.] *******8: :p
[1:22:32 Π.Μ.] xxxx: (cool)
[1:22:45 Π.Μ.] *******: kanonise ειναι κοριτσι εγγλημα
[1:22:53 Π.Μ.] *********: Lo
[1:22:55 Π.Μ.]********: l
[1:23:12 Π.Μ.] :*************************************************************************************************************************************************************************************************[/SPOIL]

Στη μουρη της Βιρτζινια Γουλφ και του σκυλιου της....

[jor]
+10 πόντους για ακραίο περιεχόμενο

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser25211

Ξερω οτι ο ταμειος(L) ειναι σε διακοπες ! αλλα ρε μητσο Π Ο Ν Α Ω:rolf: (ξερει εκεινος )

Επισης Κυρια(Δεσπις) Αγγελικη οτι και να ειναι ο καθενας το προ αναφερομενο ποστ ηρθε στα χερια του Κυριου Χρηστου απο νυν συμπαιχτες σου σημερα το βραδυ !

Επισης το συγκεκριμενο ποστ ηταν εδω καπου (εβοσκε) αλλα κλειδωθηκε γτ δεν εφαρμοσαμε τους κανονες (κακα παιδια):grrr: το προανεφερε ο Κυριος ντελ πιερο

Αν δεν κανω λαθος φυσικα ! διορθωστεμε !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18085

καλημερα σε ολους..


katimagiko αν παιζει η αλκατραζ με**** ή αν παιζει ή dnd με ***** αν παιζεις εσυ με ***** ή αν παιζω εγω με ****** και παει λεγοντας ασε να το κρινει ο κοσμος και η ιστορια του καθενος μεσα στο παιχνιδι,το μονο σιγουρο ειναι οτι οι συνομιλιες υπαρχουν και ειναι καλυτερα απο το να προπαγανδισεις να μην απαντησεις νομιζω θα ηταν πιο ηθικη μια τετοια σταση..

υ.γ:καλη συνεχεια σε ολους και νομιζω οτι ειναι αδικος κοπος να τσακωνεστε για το ποιος ειναι πιο δικαιος ή πιο αδικος,τα δεδομενα που διαμορφωθηκαν στον κοσμο με τον εναν ή τον αλλο τροπο ειναι αυτα και δ αλλαζουν οποτε σταματηστε και παιχτε ολοι και οποιος κερδισει κερδισε..δ θα παρει και πολλα 200 ποντους πρεμιουμ :rolf:

[jor]
+10 πόντους για ακραίο περιεχόμενο

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221

Σ'έχω κολλήσει chessητιδα τόσο καιρό ε? :p Πες τα ρε Αντώνη. Έχω μια βαρεμαρα, αλλα η αληθεια ειναι οτι μ'αρεσει να βλεπω τσακωμους στο forum για ρουφιανοκαταστασεις και ιντριγκες :p

Oπως τα ειπες, οταν πεσει η αυλαια θα παρουν οι νικητες 200 ποντους premium (μετα απο κανα 2μηνο) και θα τους μείνουν οι αναμνήσεις. Ποια φυλή εκανε τις περισσότερες φουστιές, ποια αξιζε να παρει τον κοσμο και μπλα μπλα.

Εγω ξερεις, τα βλεπω παντα καθαρα τα πραγματα στο παιχνιδι, βλέπω εναν χαρτη σαν μια ωραια μεγαλη σκακιερα που μετακινούνται κομματια και προσπαθείς να κανεις mate (είτε τρώγοντας τα κομμάτια, είτε στρατολογώντας τα) :)

Στην πολυ ομορφη σκακιερα λοιπον του Κ24 εγω βλεπω μια DnD vs Alcatraz , 59 μελη η πρώτη φυλή, 120 η δευτερη. Ποια στρατολογησε περισσοτερους ρουφιανους, ποια εκανε τις περισσοτερες φουστιες για μενα ειναι δευτερης σημασιας. Οι αριθμοι των μελων μιλανε απο μονοι τους.

Σε συμμαχικό επιπεδο DnD/Crs vs ΑLCT/ΕΛΠΟ 98 μέλη vs 165 μέλη πάλι οι αριθμοί μιλανε απο μονοι τους.
Ή μήπως 59 μέλη vs 204 :p και να πανηγυρίζουμε μετα με λογακια του στυλ "σας πληρωσαμε με το ιδιο νομισμα" πήρατε τρεις, πήραμε χίλους δεκατρείς? :D Λέω εγω τώρα με το πονηρό μου το μυαλό...
____________________________________

Στα του ingame. Εγω βλεπω κατι νουμπαδες σε καποιες φυλες με 30-40-50 χωρια που προσπαθουν να σου αποδειξουν οτι ειναι καποιοι. Μαθε να παίζεις φυλετικες πρώτα ρε καημένο και μετά έρχεσαι να δείξεις τί αξιζεις. Βλέπω μέρες που δεν φαρμαρω να ειναι ο ληστης στα 10-15 ml (αντε να στελνουν 1-2 κακομοίρηδες ακομα). Και αυτή η κατάσταση μου προκαλεί ακόμα μεγαλυτερη βαρεμαρα.

Εμενα ειναι ο τελευταιος κοσμος. Σε dN ξεκινησα σε dNd θα τελειωσω :p Δεν ξερω αν θα παιξω εγω το λογαριασμο ως το τελος, αλλα ξερω οτι με εξαιρεση αυτη τη ρυθμιση με τους αριστους είναι ενας κόσμος πολυ ομορφος κι εμείς τυχεροι που παίζουμε εδω. Προσωπικα το ξερετε οι περισσοτεροι δεν εχω κανενα κολλημα με τα κλεισιματα κόσμων, απλα μου αρεσει το παιχνιδι και παίζω, τιποτε παραπανω τίποτε λιγοτερο.

Με μια μικρή εμπειρία που έχω ξέρετε για μενα τί καταστρέφει τον κάθε κοσμο? Οχι οι ρουφιανοι αλλα ο εγωισμός. Υπαρχουν 2 ηδη νουμπάδων. Ο κλασικός νουμπας και ο ενεργός νουμπας. Ε, του ενεργού νουμπα είναι πιο ευκολο να του παρεις τα χωρια αλλα πιο δυσκολο να το αποδεχτει οτι τα εχασε και θα βρει χίλιους άλλους τρόπους (το κλασικο real life "θα φερω την παρεα μου") για να σου αποδειξει οτι καποιος ειναι. Το παραπανω δεν ισχύει φυσικα μονο για παιχτες αλλα και για φυλές...

Αντε παλι εκθεση εγραψα, πίσω στο λαγούμι μου λοιπόν να αφήσω τους Ναπολεοντες να προπαγανδίσουν για το ποιος θα παρει τον κόσμο και με ποιά "ύπουλα" μέσα :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Καλές μάχες παίδες, όσοι αποφασίσετε να το πολεμήσετε μέχρις εσχάτων. Η εμπειρία προσφέρει σε όλους αυτούς που σκούζουν για μπαν, ρουφιάνους και ****τούμπες, μια πιο ψυχρή ανάλυση της πραγματικότητας. Θα σας ειναι πολύ χρήσιμη αυτή η προσέγγιση γενικότερα.
 

DeletedUser21791

Για να σκεφτουμε λοιπον λογικα .Δυο εξηγησεις υπαρχουν ή
1) Ο διαλογος ειναι αληθινος αρα η Αλκατραζ δεν εχει μονο απλους τιποτενιους ρουφιανους τοσο καιρο στις φυλες αλλα και ενα ΥΠΕΡρουφιανο που ειναι τοσο εμπιστος που μιλαει με τον αρχηγο της αντιπαλης φυλης και του λεει το επτασφραγιστα μυστικα του.
Ουπς αρα η αλκατραζ δεν ειναι η ηθικη φυλη που παιζει τιμια και αγνα και τοσες μερες εδω σχιζει τα ιματια της και φωναζει για τους ρουφιανους που στρατογηθηκαν καθως και οτι στηριζεται τοσο καιρο σε ενα καρο λαμογιες που προσευχεται καθημερινα να της βγουν.
ή
2) Ο διαλογος να ειναι ψευτικος !και ποιος δεν μπορει ταχα να φτιαξει εναν τετοιο διαλογο χρησιμοποιοντας το σημειωματαριο του? ή αν θες για πιο καλο αποτελεσμα με την χρηση ενος φωτοσοπ μετριου ποιοτητας και αποδοσης ,αρα η Αλκατραζ παλι με λαμογια προσπαθει να πεισει οτι αδικηθηκε ,της πεξανε ασχημο παιχνιδι ,ειναι ηθικη και αγνη οσο καμια αλλη φυλη σε αυτο τον σερβερ.,κτλ κτλ κτλ κτλ:'(

Συμπερασμα και απο τους 2 συλλογισμους η αλκατραζ παιζει με λαμογιες .

Παντως βρε Αντυ για να φανταζουμε στο μυαλουδακι σου σαν λυκος και σκυλος πρεπει να εχει πολυ μεγαλο προβλημα :pΣταυρωσε 3 φορες το μαξολαρακι σου καλου κακου για να μην εχεις εφιαλτες :D

και μαθε και ενα ακομα μυστικο αφου σου αρεσουν "τις τελευταιες μερες εχουμε κανει φορματ στα παπακια μας αρα γραψε οτι θες εχει χωρο."

γιατην ταμπακερα θα πεις τπτ?μη ντρεπεσε
βγες κ πες το ημουν ΚΑΙ α υτο τον κοσμο ρουφιανος(αυτο ξερεις να κανεις αυτο θα κανεις οπου κ αν παιξεις)

οσον αφορα τις υποθεσεις σας το παιδι που μου εδωσε διαλογους δεν ηταν ρουφιανος γτ ουτε φορουμ σας μου εδωσε ποτε ουτε που χτυπατε ουτε τπτ.ηταν ενας παικτης πολυ ξενερωμενος με τις πουστιες που εβλεπε οτι κανει η δνδ για να παρει τον κοσμο(ειχε ηδη σταματησει κ μοιρασει τον λογαριασμο του στην δνδ)κ ηρθε κ με βρηκε για να μου πει να εχω το νου μου με σενα .οταν του ειπα :ναι συμφωνω μ αυτα που λες αλλα για να κανω το οτιδηποτε πρεπει να εχω κ αποδειξεις μου εστειλε τους διαλογους αυτους


το παιδι που σε λεει κοτουλα στον κ16 μεγαλε δουκα που πηρες τον κοσμο ειναι ο πανος κατα κοσμο noobsfarmer ή diablo δουκας της cxc
τον εχεις δει ηδη τον διαλογο σε πριντ σκριν τους αλλους δε θα τους δωσω σε σενα γτ δε θα ρουφιανεψω κ εγω το παιδι που μου τους εδωσε



τσες

αλλο ειναι στρατολογω ,ριμ για παραδειγμα η παικτες απο φυλη που την πηραμε με πολεμο
κ αλλο εχω ρουφιανους στην αλλη φυλη κ μαθαινω ποτε κ τι στακαρουν που ειναι τα πλανα τους κτλ κτλ η τον βαζω να κλαιγεται μονιμα για αμυνες για να τις τραβαει κ να χτυπαω αλλου, κ την καταληλη στιγμη τον στρατολογω
αλλη στρατολογηση η μια κ αλλη η αλλη

απο κει κ μετα εδω δε τα εχω τοσο με τη δνδ που κοιταζε το συμφερον της σαν φυλη (αν κ διαλογοι τυπου θα την παρουμε το βραδυ κ θα χτυπαει το πρωι βπ χοχοχο εμενα πρωσοπικα μου προκαλουν ταση προς εμετο)οσο με τον ρουφιανο
διοτι τη ρουφιανια πολλοι αγαπησαν τον ρουφιανο ουδεις


μπερετ

μπορει εδω να βρειςς ατομα να με πουν πυξιδακια ασχετο μπορει να βρεις αλλους να πουν οτι ειμαι καλος
μπορει να βρεις ατομα να πουν οτι ειμαι γκρινιαρης οτι ειμαι αποτομος η οτι ειμαι το καλυτερο παιδι του κοσμου
το σιγουρο ειναι οτι δε θα βρεις ατομο να πει οτι ειμαι ρουφιανος η οτι πουλησα ποτε καποιον που επαιζα μαζι του(ακομα κ στον 21 που τσακωθηκα με καποιον κ ηθελα να σταματησω μοιρασα τα χωρια μου σαν κυριος στη φυλη μου κ εφυγα)
κ ενα τελευταιο αφου μεταξυ μας τωρα το ξερεις οτι τα πραγματα εγιναν οπως τα λεω
μαγκια σου που εσυ παιζεις ακομα κ εγω η καποιοι αλλοι τα παρατησαμε αλλα μη βγαινεις εδω να προσπαθεις να κανεις το ασπρο μαυρο,κανε κ λιγο το κοροιδο γτ εκτιθεσε
μεγαλητερη μαγκια θα ταν να βγεις να πεις ναι σας επαιξα διπλο παιχνιδι γτ ετσι γουσταρα η γτ οι φιλοι μου ηταν στους δνδ απ την αρχη κ εσεις ησασταν μαλακες κ το φαγατε(που δε το φαγαμε ακριβως βεβαια)
τοτε εγω θα σου βγαζα το καπελο αλλα μαλλον η λεξη ηθικη σου ειναι αγνωστη

λυσε μου κ 2 αποριες
1υπαρχει ο αδερφος η ειναι δημιουργημα τις φαντασιας σου(γτ τη φωνουλα σου στο σκαιπ την εχουν ακουσει πολλοι του αδερφου σου απ οσους εχω μιλησει κανεις)
2 εχεις ενα λογ με 60 70 χωρια ολα στο μετωπο κ σου δινω απο κανιβαλισμους χωρια κατω σε ασφαλη σημειο κ στο ριμ(για να μη πουμε οτι επρεπε να παρεις κ απ την αλλιν που ειχε διαλησει ουτε το οτι δε χτυπησες με δικαιολογια οτι θες τα νουκ για να κανεις ρικλειμ στους φανταστικους αριστους που μονιμα ετρωγες) γτ δε τα περνεις??????
εισαι τοσο προ που θες να ειναι το 100% του λογ σου στο μετωπο?η μηπως ξερεις οτι οταν ερθει η ωρα να μεταπηδησεις στην δνδ τα χωρια εκει κατω θα σου ειναι αχρηστα κ δε θες να χαλασεις αριστους(μην πεις την δικαιολογια με τους αριστους γτ ειχες μιας κ ειχες εναν μηνα να παρεις χωριο)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

Βρε πυξιδιασμενο νουμερο(το παλιο σου νικ με μπερδεψες που μπηκες με αλλο) τι προσπαθεις να αποδειξεις τωρα οτι δεν εισαι αχρηστος δουκας?Μια στρατολογηση πηγες να κανεις τρομαρα σου και καυχιοσουνα κι ολας και τελικα ηταν η μεγαλητερη πατατα του κ24 .
Αν δεν εισαι εσυ το μεγαλητερο πουλητηρι που υπαρχει ποιος ειναι?Εσυ κατεστρεψες την BP με την συμπεριφορα σου εσυ ξενερωσες εμενα το ελαφακι τον ζηση και πολλους αλλους και σε λεω μεγαλο πουλητηρι γιατι μολις ειδες κοκκινα διπλα σου τοτε θυμηθηκες οτι εχεις δουλειες και εφυγες με την ουρα στα σκέλια βρε γατακι αφηνοντας τους στα κρυα του λουτρου.Και εισαι και ο μεγαλύτερος ρουφιανος γιατι αντι να παιξεις για την BP την φυλη σου επαιξες για την Αλκατραζ .

Σε εχει πονεσει ο κ16 οσο τιποτα αλλο, σου ειπα σε κατανοώ αλλα να λες κοτα τον λογαραισμο μπερετ παραπαει μπουχαχα.Κοτα επειδη εφυγα προς το τελος ενω ολα ειχαν κριθει υπερ μας ?Μηπως ηθελες να γεννησω με οδηγιες μεσω skype και να παραμεινω στον pc ?'Η μηπως να παιζω απο το μαιευτηριο ή οταν επεστρεψα σπιτι με ενα γλυκουλι νεογεννητο ?.Εσυ βρε γατακι σταματησες με την δικαιολογια του δακο στις ελιες τον κ24 και εγω δεν θα σταματουσα τον κ16 για το παιδι?Τι επιχειρηματα ειναι αυτα που λες και δεν ντρεπεσαι καθολου ?.Το ειπε ο δουκας της αντιπαλης φυλης που εχασε τον κοσμο ενω τον ειχε σιγουρο και κατι τρεχει στα γύφτικα τωρα .Που πολυ αμνφιβαλο γιατι ξερουμε οτι τα λες οπως θες τα πραγματα γιατι το οτι ο λογαριασμος παραμενει εκει και τελιωσε τον κοσμο και δεν τον χτυπουσε κανεις αυτο δειχνει σεβασμο γιατι ολοι ηξεραν και ολοι που ευχηθηκαν .Σεβασμος που ουτε ξερεις τι θα πει ουτε και θα μαθεις ποτε.

Υπαρχει αδερφος και ειμαστε χρονια παικτες των φυλετικων και μας ξερουν ολοι οτι παιζουμε μαζι και πως παιζουμε ,εσυ τοτε που ξεκινησαμε επαιζες με τα λεγκο σου μαθε λιγο ιστορια σε ποιους μιλας και κυριως τι λες.Δεν εχουμε να αποδειξουμε τιποτα σε κανεναν γιατι και φυλες εχουμε διοικηση και φυλες εχουμε φτιαξει και αν παιζουμε καλα ή οχι ή αν ρουφιανευουμε το ξερουν αυτοι που παιξαμε μαζι και παντα μας φωναζουν να μπουμε σε νεους κοσμους. Οτι λες εσυ τωρα ειναι παραμυθακια της χαλιμας για να δικαιολογησεις την χασουρα σου.

Κανιβαλσιμους σε εμενα ουδεποτε εδωσες τα τρωγατε μεταξυ σας και αδιαφορουσα για το γεγονος ,οταν μπηκε ο αδερφος τοτε θυμηθηκες να κανιβαλισει (βρηκες ανθρωπο τωρα να κανιβαλισει:p)Αλλα τον ξενερωσες απιστευτα .Μαθε να μιλας να φερεσε και αν θες να παιξεις φυλετικες μαθε φυλετικες γιατι αυτα που εκανες ηταν κατω του μετριου κρινοντας εκ του αποτελεσματος.

Μια επιτηρηση γιατι δεν πηρες να αναγνωρισεις και εσυ και να δεις αν ετρωγα αριστους και αν εκοβα και πως επαιζα ?Τοσες φορες ζητησα αλλα προσφορα δεν ειδα ,ακομα και στις διακοπες αναγνωριζα με το στικακι αντι να απολαυσω τις διακοπες μου,
Αφου δεν πηρες και το επαιζες μεγαλοδουκας μεινε με την απορια σου και τα αναπαντητα ερωτηματα σου .


ας τα παρουμε απο την αρχη!
εγω ημουν αυτος που εδωσε το διαλογο! και ναι ηταν το μονο που εδωσα αφου ηταν το μονο που μ ενοχλουσε απο την διοικηση της φυλης μου!
θυμαμαι πολλες φορες να μου λενε στειλε φακες στην κυρια μπερετ για να διακιολογηθει να μη στειλει αμυνες κλπ και γουσταρα με τη φαση! μεχρι που μια μερα πηγα να σου πιασω την κουβεντα σαν φιλαρακι μας που ησουν, και με απειλησες οτι μεχρι και χωριο θα μου παρεις. εκει ξενερωσα φουλ. στη συνεχεια μου δοθηκαν οδηγιες να μη το συνεχισω και να κατσω φρονιμος σ αυτο που αν θες προσβολη το θεωρησα. και καθησα φρονιμος.
στο καπακι δεσποινις μπερετ ακουγα για την επικοινωνια σου με ατομο απο τη φυλη μου και αρχισε να μου περναει.
μεχρι μια μερα που σε ρωτησα αν θα πας για ενα χωριο και ουτε καν μου απαντησες απλα αποφασισες να το τσιμπησεις για παρτι σου. και φυσικα ουτε λογος να χτυπησω τη μπερετ στην εχθρικη φυλη που ως εχθρος καλα εκανε και δε μου πε αν θα παει για το χωριο. αλλα σα ρουφ? αλλο θεμα αυτο.
και συνεχιζεται η φαρσοκωμωδια με την δηθεν αποχωρηση σου και το οτι και καλα αναλαμβανει ο αδερφος σου. ολοι ξεραμε οτι ηταν μπαρουφες και αναρωτιεμαι γτ κανεις απο τη φυλη μου δε βγαινει να πει τα πραματα ως εχουν!

φυσικα ηδη, πριν δωσω το διαλογο, ειχα μοιρασει τα χωρια σε φιλαρακι για τις ωραιες ωρες που στελναμε φακες !τρωγωντας γυρακια!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21791

ευχαριστω αδερφε με καλυψες

τραβα χωσου στο καβουκακι σου μπερετουλα τωρα κ ελπιζω να μη τα ξαναπουμε γτ εισαι γλοιωδης
 

DeletedUser21791

αβουλοι ειναι?με τον κπαπ εχω να μιλησω κανα μηνα τον αλλο δε τον ξερω καν

ρεζιλι εγινες κ δε το χεις καταλαβει ακομα
καταλαβε μεχρι κ ο τελευταιος τι εχει συμβει
οποτε δεν εχω λογο να ξαναγραψω
 

DeletedUser31166

σου δινω τον κωδικο μου απο το σκυπε και το βρισκεις! και οποιος αλλος ενδιαφερεται φυσικα. επισης τους διαλογους μου μετην παρτυ σου τους εχω κρατησει... θες να γινεις κι αλλο ρομπα? συνεχισε ετσι.

Ο Εαρεντιλ ημουν! για θυμησου καλυτερα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

επιθεση στο ηθος του αντιπαλου χωρις επιχειρηματα λεγεται αυτο στην εκθεση λυκειου.. πηγες λυκειο αγγελικουλα?
 

DeletedUser

στο ...Ρουφ

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

αλλο ηθος λογου και αλλο ηθικη ατομου. ενταξει καταλαβα. δε πηγες λυκειο.
 

DeletedUser15970

Α ρε αντωνη κουνια που σε κουναγε και σενα. Καλλιο αργα παρα ποτε που λεει και η παροιμια. Τουλαχιστον αν και στο τελος το παραδεχτηκες οτι εσυ εδωσες τις πληροφοριες στους αλκατραζ. Τα θερμα μου συγχαρητηρια παντως σου βγαζω το καπελο γιατι μας κοροιδεψες καλα ολους. Ποτε δν θα σε υποπτευομουν εσενα, τοσες ωρες φαγαμε στο σκαιπ μαζι. Αλλα που σαι τροχος ειναι και γυριζει αντωνακη. Αντε και καλο νεο ετος :bd:
 

DeletedUser21791

θα σοβαρευτητε λιγακι λεω γω αμα διαβασεις πιο πανω εχω πει ακριβως τι εκανε το παιδι ουδεμια πληροφορια εχει δωσει κ πουθενα κ για αυτο εχει τα @@ κ βγαινει κ μιλαει επωνυμα
λιγο μυαλο να χεις θα το καταλαβεις

[jor]
Προειδοποίηση για ακραίο περιεχόμενο
Να εκφράζεστε καλύτερα

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

G3-Madness οχι μονο εδινε πληροφοριες αλλα κατεσκευαζει και πληροφοριες αυτο χρήζει αγαπης και συμπόνιας (μπορει και κατι αλλο) μην τον μαλωνεις .:p
Να του σταθουμε του παιδιου ολοι

delpierro θα μας τρελλανεις τελικα δεν εδινε πληροφοριες αλλα εδωσε πληροφορια για την οποια κατηγορουμε κλαψ ,επωνυμα τι εννοεις καμπουμ ειναι το επωνυμο του ?


Τελικά εσένα πως σε λένε Αγγελική ή Βασίλη;Γιατί μπερδεύεις και τους παρατηρητές..ή μήπως το πρωί είσαι Αγγελική και το βράδυ Βασίλης;κωλύομαι.. :hmmm:

[jor]
Προειδοποίηση για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή