Ω, ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΑΜΠΑ!

  • Δημιουργός θέματος yiavethemi
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24742

ασε φίλε αυτα που λες δεν ισχύουν με τίποτα
 

DeletedUser19386

συνχαρητηρια σε ολους συμπαικτες-συμμαχους και εχθρους!!καλα χριστουγεννα και με το καλο το νεο ετος..ευχομαι υγεια και καθε ευτυχια σε ολους σας!και ευχαριστω για τις στιγμες που περασαμε μαζι καλες-κακες δεν εχει σημασια!καλη συνεχεια!
 

DeletedUser

Στελιο ζεις σε κανεναν αλλον κοσμο??χανατε απο τη SOUTH πριν να μπει η ΘΕΑ στον πολεμο.....και χανατε πολυ ανετα μαλιστα.μα παρα πολυ ανετα.....μην προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις,ολοι ξερουν τα παντα.Και τις απειλες σας ολοι θυμουνται......και τις μαγκιες οταν κερδιζατε....και την ειρωνια καποιων φουσεκαδων και λοιπων......και την μουγκα που κανατε οταν σας πηρε η κατω βολτα......ολα τα θυμουνται οσοι μεινανε μεχρι το τελος........

SHOW RESPECΤ

και βαλτε το καλα μες στο μυαλο σας η SOUTH και η ΘΕΑ ειναι το αφεντικο σας
 

DeletedUser18940

Στελιο ζεις σε κανεναν αλλον κοσμο??χανατε απο τη SOUTH πριν να μπει η ΘΕΑ στον πολεμο.....και χανατε πολυ ανετα μαλιστα.μα παρα πολυ ανετα.....μην προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις,ολοι ξερουν τα παντα.Και τις απειλες σας ολοι θυμουνται......και τις μαγκιες οταν κερδιζατε....και την ειρωνια καποιων φουσεκαδων και λοιπων......και την μουγκα που κανατε οταν σας πηρε η κατω βολτα......ολα τα θυμουνται οσοι μεινανε μεχρι το τελος........

SHOW RESPECΤ

και βαλτε το καλα μες στο μυαλο σας η SOUTH και η ΘΕΑ ειναι το αφεντικο σας

RESPECΤ

Και για τον λόγο του ότι χάρηκα τον κ6 και δεν θα παίξω ξανά φυλετικές ας βγει κάποιος που έχει καεί στον κ6 και να απαντήσει αντικειμενικά

1) Ποιος κέρδιζε 2000-2500χωριά πριν μπει η ΘΕΑ στον πόλεμο
2) ποια ήταν η ποιο επιθετική φυλή του κ6
3) Ποια ήταν η ποιο μισητή φυλή του κ6
4) Αν όταν βαρβάρεψε η ΔΩΝ και η ΠΙΛΛ θέλαμε να κλείσει ο κόσμος δεν θα έκλεινε , απλά επειδή θέλαμε να παίξουμε ακόμα σας αφήσαμε να φτιάξετε φυλές και περιμέναμε μέχρι να μπορείτε να βγάλετε άκρη και μετά αρχίσαμε τις επιθέσεις .
5) Ποιος από εσάς μέχρι πριν από ένα χρόνο που τα παρατήσαμε σχεδόν όλοι από την GHETTO δεν έτρεμε στην ιδέα ότι αν σηκώσουμε τα επιθετικά δεν θα μείνει τπτ στον μισό χάρτη

Αυτοκριτική

1) Εγώ προσωπικά από λάθος μου βοήθησα την ΘΕΑ όταν όλοι από την φυλή ήταν πριν από την διαγραφή να σταθεί στα πόδια της
( άμυνες επιτηρήσεις )
2) Λάθος στρατολογήσεις από μεριά μας ( μετά από 6 χρόνια στενού κλοιού στις στρατολογήσεις μέσα σε 1 χρόνο δεν ξέραμε ποιος παίζει ποιον λογ και αν είναι ρουφιάνος ) κάτι το οποίο κούρασε τους λίγους ατόφιους οι οποίοι εγκατέλειψαν στο τέλος .


Υ.Γ

Συγχαρητήρια στην νικητήρια φυλή και εγώ προσωπικά της βγάζω το καπέλο για την άψογη οργάνωση και στρατηγική .


Υ.Γ 2 Καλή χρονιά σε όλους
 

DeletedUser

στελιο ωραια τα λες..αλλα οχι ολα...

1.η γκετο κερδιζε τη σαουθ 2000 χωρια το πρωτο χρονο περιπου και εχεις δικιο..γιατι ομως ξερεις??να σου πω εγω.. οταν εγινε η ενωση κ6-un-χι βρεθηκαν συνορα ξαφνικα παιχτες που δεν ξερανε να παιζουνε καν φυλετικες..παιχτες οι οποιοι μπαινανε μια φορα το μηνα και δεν τους πειραζε κανενας μεχρι τοτε..οταν ξεκινησε ο πολεμος ομως τα εκαναν πανω τους και ειδαν το παιχνιδι πως πραγματικα ειναι και τα παρατησανε..ετσι πηρατε τη διαφορα..μεσα σε αυτο το χρονο ομως σας λεγαμε μην λετε πολλα γιατι μεχρι να ανεβουμε πανω στα συνορα παιχτες που ειχαμε παιξει πολυ ξυλο στο πολεμο και να κανουμε πυρηνες ωστε να μπορουμε να παιξουμε και μεις να δειτε τι διαφορα...και αυτο εγινε...νομιζατε οτι οι φυλετιες ηταν να βαρας τον αλλον και να μην υπαρχει αντιδραση..και αρχισατε μετα να τρωτε τις φαπες

2.η πιο επιθετικη φυλη ηταν η γκετο και γι αυτο το λογο εχασε...γιατι το ξαναλεω ειχανε μαθει να παιζουνε με βαρβαρα και με ανενεργους..οταν χρειαστεικε να κανετε αμυνες ομως δεν ξερατε γιατι δεν ειχατε και ποτε..κανατε ολα τα χωρια σας επιθετικα και οταν χρειαζωσταν να κοψετε αριστους στελνατε τσεκουρια

3.η πιο μισητη φυλη ηταν η γκετο γι αρχη γιατι εδειχνε ενα προσωπο υπεροψιας με εναν αρχηγο φουσεκα να το παιζει καποιος στο κοσμο 6..το επαιζε μαγκας αλλα οταν ηρθε η ωρα κοτεψε..πηδαει ρε ο καπετανιος απο το καραβι πρωτος??εκει φαινοντε οι αρχηγοι!!!!! το θετικο στη γκετο ηταν οτι οτι εδειχνε ηταν κι ολας ενω αντιθετα στην θεα απλα ηταν πονηροι..δεν ξερω τι ειναι πιο κακο απο τα δυο?να εισαι ο κακος? η να το παιζεις ο καλος ενω δεν εισαι...

για τα πιο παλια δεν θα μιλησω γιατι πρεπει να αναλυω οτι μπορει να μην γινοτανε η ενωση ,θα πρεπει να μιλαω για γκαν,παναρα,νατασσα κλπ

και οσο για το ποιος δεν ετρεμε θα σου πω...με λενε πεπο και πολυ εδω μεσα με εχουνε γνωρισει απο κοντα...πρεπει να εχω παρει τις πιο πολλες επιτιρισεις στις φυλετικες και οχι επιτιρισεις στα πισω...επιτιρισεις που εφαγα πολυ ξυλο...ωρες ατελειωτες οχι μονο για τους δικους μου λογαριασμους και τις φυλης μου αλλα και απο αλλες φυλες..μαλεας δεν ειμουν γιατι απλα γουσταρα να βοηθαω οσο μπορω(ετσι ειμαι και στη ζωη μου)..ειχα παθος για το παιχνιδι και το εβγαζα...το παιχνιδι σας το ειχα μαθει πολυ καλα και με την βοηθεια συμπαιχτων μου σας απεκρουσαμε..και σας δυαλησαμε...
το θεμα ειναι ολοι αυτοι που το επαιζαν μαγκες,εγραφαν στα φορουμ,χρησιμοποιουσαν παρανομα σκριπτακια ,περνανε επιτιρισεις και ριχνανε νουκ και ξαναεριχναν απο το δικο τους λογαριασμο,αυτοι που δεν φορουσαν παντελονια ενω σε συμφωνια ειρηνης εκαναν επιθεσεις,αυτοι που κλεβανε λογαριασμους...μια φυλη δηλαδη που ειχε τοσο κακα χαρακτηριστικα γιατι μολις ανεβηκαμε και φαγατε τις σφαλιαρες σας εξαφανιστηκατε?γιατι εσεις που ειρωνευοσασταν στα μηνυματα και στα δημοσια βλεπατε πλανα της soyth και κλεινατε τα pc και τα ανοιγατε απλα για να δειτε ποσα χωρια χασατε και να συνεχισετε οταν περασει η μπορα?οταν μας το παιζατε ολοι παιχταραδες..τι να θυμηθω? τον φουσεκα?τον μουτζαχεντιν?τον αντρεα,τους ρουφιανους σας λιατη,τον πιτσιρικα εκει πανω στην 26 ,τον τακινο,το χα οφ γκετο,τον πανο,εσενα και ποσους ακομα που ολοι το επαιζαν ειδιμονες και ξερολες που αμφιβαλλω εαν ξαναειχατε πολεμησει μερικοι απο σας, να βρισκετε αντισταση οχι πεφτατε 30 ατομα σε μια φυλη με 500 χωρια και σεις ειχατε μονο ο ενας 500 ..τετιοι εισασταν και γι αυτο δεν αντεξατε εναν καλυτερο αντιπαλο απο σας ..εμας!!!καναμε πλανα και εαν περναμε λιγοτερα απο 800 χωρια λεγαμε αποτυχια..

συγχαρητηρια για σενα και 2-3 ακομα που το παλεψατε μεχρι τελους κρατησετε το ονομα της φυλης σας για να υπαρχει στην ιστορια εστω και για τα τυπικα

αποτυχια για μας που εμπιστευτηκαμε τετοια ατομα..ο φουσεκας ηταν τστατσος και μας το εδειχνε...οι αλλοι ομως....

αντε και του χρονου
 

DeletedUser19469

Η αξία του ηττημένου δίνει δόξα στον νικητή....
 

DeletedUser20848

Μετά από το κλείσιμο του κόσμου και ξεκούραση πλέων από της φυλετικές, είναι καιρός να σου απαντήσει κάποιος.
Μιλάς για πισώπλατα και σε ρωτάω να απαντήσεις λιπών πιο είναι αυτό το πισώπλατο?
Σου είπε κανείς από Θ.Ε.Α ότι θα σε έβγαζε πρώτο? Ήσουν πρώτος και με μεγάλη διαφορά και δεν κατάφερες να κρατήσεις την κορυφή. Κάναμε κάτι παράνομο στο παιχνίδι. Όταν σας κάναμε την πρόταση να γίνουμε μία φυλή εσείς την απορρίψατε, γιατί τα θέλατε όλα δικά σας. Κανένα ίχνος σεβασμού στους συμμάχους σας, μόνοι σας τα είχατε κάνει όλα, μόνοι σας νικήσατε τους πάντες, μόνο οι δικές σας νουκε χτυπούσαν και μόνο τα δικά σας αμυντικά είχατε χωρείς καμία βοήθεια από Θ.Ε.Α και χωρίς καμία βοήθεια σε επιτηρήσεις, εμείς όταν είδαμε ότι την διαφορά μπορούσαμε να την καλύψουμε με αναβαθμίσεις χτιρίων το κάναμε και βγήκαμε πρώτοι. Για τα παιδιά από GT άστο καλύτερα πάντα μαζί μας ήτανε απλώς το παίξαμε έξυπνα στο τέλος και κερδίσαμε (εδώ να διευκρινίσω ότι μιλάω για την πολύ μικρή μερίδα από SOUTH).
Απλός για να ξέρεις όσο κάψιμο φάγατε εσείς άλλο τόσο έχουμε φάει και εμείς.
Τώρα μετά το τέλος του κόσμου πες μας τι καταλάβαμε είτε που βγήκαμε πρώτοι οι δεύτεροι. Παίξαμε το ευχαριστηθήκαμε και τέλος .
Τα συγχαρητήρια μου επίσης στα παιδία από GHETTO που παίξαμε πολύ ξύλο και το ευχαριστηθήκαμε.
Και τέλος τα συγχαρητήρια μου στην φυλή μου Θ.Ε.Α που αν δεν κάνω λάθος είναι η μόνοι φυλή που ξεκίνησε με το ίδιο όνομα και τελείωσε ως νικητής με το ίδιο όνομα και σε όλους τους παιχταράδες μας που περάσαμε τόσο όμορφα μαζί τα τελευταία 4-5 χρόνια.
 

DeletedUser

Πάει λοιπόν ο κόσμος 6, ωραίες αναμνήσεις και ατέλιωτο κάψιμο. Καλή συνέχεια σε όλα τα παιδιά λοιπόν ειδικά στους πρώην GREEN αλλά και στους τεράστιους GHETTO που δίδαξαν πως παίζεται το παιχνίδι.
 

DeletedUser

Αυτο Αλεξη το λεω σε ενα μηνυμα μου πιο πανω.... η σουτη εαν δεις και τα στατιστικα της αλλα μπορει να σε ενημερωση ο αρχηγουλης σου κεραυνος οτι ειχε ξεκινησει την ανακαψη πριν μπειτε στο πολεμο..με την βοηθεια σας καθαριστηκε πιο γρηγορα η μπουγαδα...οπως να σου απαντησω εαν δεν το γνωριζεις, οτι το εκτιμησαμε παρα πολυ για τις βοηθειες και τις επιτιρισεις και γι αυτο το λογο σας βοηθησαμε τοσο πολυ και μεις με τον ιδιο τροπο (τα οποια και αυτα μπορει να στα απαντησει ο κ.κεραυνος που λεω πιο πανω)...το ξαναβαζω μηπως δεν το διαβασες γιατι δεν λεω πουθενα οτι η soyth καθαρισε μονη της την γκετο και εαν δεν εισασταν εσεις ακομα θα παιζαμε αντιπαλλοι με την γκετο..πισωπλατα ειναι οταν μας το παιζετε κυριες σε ολη τη περιοδο του παιχνιδιου και την τελευταια μερα κανετε ενωση ..ειστε η πιο γνησια φυλη οντως..ΘΕΑ-BIRDS-GT...θα μπορουσατε να βαλετε και τη γκετο να εισασταν και με διαφορα..εσεις που το παιζατε φιλοι και αδερφια(γιατι μερικοι απο σας ετσι το επαιζαν)...η ξεφτυλα θα σας κυνηγαει ολους σας στο φυλετικο κοσμο οσοι ανηκατε στην θεα γιατι δεν ειχε ενας τα κακκαλα να μιλησει να πει το σωστο..θολωσατε ολοι απο τις κουβεντες του χελκον??η απλα ηταν μια δικαιολογια??καλα κανατε και κανατε αναβαθμισεις ..ειναι τιμιο παιχνιδι...καλα κανατε και μας ριξατε ενα μπαν γιατι ειστε αδελφικη φυλη(ετσι λεγατε)...καλα κανατε και κανατε ενωση με την gt..ασχετα εαν κρατησατε το ονομα θεα..ολα αυτα ειναι επειδη μας βλεπατε αδερφικη φυλη και δεν συναγωνιζοσταν εμας αλλα ειχαμε κοινο στοχο να καθαρισουμε τη γκετο...και το πιο εντιμο ειναι αυτο που ξαφνικατε αποφασισατε τη τελευταια μερα να κανετε την ενωση κοτες...δεν θελατε να αντιδρασουμε γι αυτο..μια βδομαδα πιο μπροστα και θα σου ελεγα εαν ξεκινουσαμε πολεμο μεταξυ μας εαν εκλεινε ο κοσμος..επαιξα το ευχαριστηθηκα και το μετανιωσα γιατι λυπηθηκα τις ωρες που ξοδεψα για παρτη σας και τις φορες που ζητησα βοηθεια απο σας για την φυλη μου .δεν αξιζατε τελικα τιποτα ακομα και η πρωτια το ξερεις οτι δεν σου ανηκει απλα φαινετε στα στατιστικα..οσοι επαιξαν στο κοσμο 6 το ξερουν ολοι οτι ειστε δευτεροι ..θα σας κυνηγαει ακομα και στη πρωσωπικη σας ζωη ..τα παντελονια ετσι κι αλλιως δεν ειναι για ολους..ειναι γι αυτους που τα φορανε και τα τιμανε
 

DeletedUser15598

στέλιο τη θεα την βοήθησες μονο εσύ στο πολεμο με green, περνωντας επιτηρηση εναν προσωπικό σου φίλο απο κορινθο.. καμία αλλη βοηθεια δεν δεχτηκαμε , ισα ισα η green ήταν γεμάτη αμυνες απο γκετο και αρκετοι gketto περναν επιτηρηση τους green λογω συμμαχίας που ειχατε.
ισως θεωρεις βοήθεια το οτι δεν μας χτυπήσατε,, αλλα δε νομίζω να ειχατε όφελος (στρατηγικά) αν πέφταμε εμεις.. η τακτική σας μεχρι ενος σημειου ήταν πολύ εξυπνη, παίξατε σωστα διπλωματικά απεναντι σε πιλλ-δων (αφηνωντας τους να αναλώνονται μεταξύ τους) αλλά κανατε ενα μεγάλο λαθος οταν αφήσατε τη κ6 να ενωθεί με X.I ισως απο υπερβολική σιγουρια .. με κ6 να χτυπάει απο πίσω δεν θα αντεχε η Χ.Ι , και ισως να κανατε περίπατο μετά, ολα αυτά βεβαια ειναι ικασίες..

μπράβο σας παντως γιατι ακομη και 1 εξάμηνο μετα την είσοδο μας δεν επεφτε ευκολα χωριό..

οσο για σένα πέπο: στο τέλος εμειναν 3 φυλές , και οποια και να βγαινε νικήτρια θα το αξιζε για τους δικους της λόγους(αυτο σε απαντηση οτι δεν αξίζαμε)
οι 2 θα κερδιζαν τον 1 ,, ειναι απλά μαθηματικά .. και αν καποιος χρωστάει κατι.. αυτος ειναι η σαουθ!


μεινε ησυχος καμια ξεφτίλα δεν θα μας κυνηγάει.. ειμαστε πολύ υπερήφανοι για αυτό που πετύχαμε

οσο για το "αρχηγούλης" ασε να το κρίνουν άλλοι ;) δεν εισαι ο κατάλληλος :)

καλη χρονιά σε όλους!!!

Θ.Ε.Α rulesssssssssss
 

demichelis1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
καλα ρε πεπο 4 χρονια επεζες για να βγεις δευτερος!!!χαχαχαχαχα (Μητσος)καλη χρονια φιλε μου!!!
 

DeletedUser18940

Κώστα οι επιτηρήσεις δεν ήταν μόνο 2 και οι άμυνες περισσότερες από όσες ξέρεις , αλλά αυτό δεν έχει σημασία . Ως αναφορά τα λάθη τις GHETTO το μεγαλύτερο ήταν οι λάθος στρατολογήσεις και αυτό γιατί επί 5 χρόνια δεν είχαμε κανένα άγχος από θέμα ρουφιάνων και ξαφνικά μέσα σε 3-4 μήνες δεν ξέραμε τι μας γίνετε και από τους καινούργιους κάποιοι ενώθηκαν επάξια με την φυλή και την νοοτροπία της άλλοι όμως όχι , κάτι που έκανε κάποιους από τους παλιούς να σπαστούν και να τα παρατήσουν . Επίσης πολλοί από τους κλασικούς παίχτες της φυλής με την πάροδο του χρόνου για διαφορετικούς λόγους αναγκάστηκαν να σταματήσουν το παιχνίδι ( ανεργία , δουλειά , γάμος κτλπ ) 7 χρόνια είναι αυτά όχι 1-2 μήνες . Τώρα Ως αναφορά τον τρόπο παιχνιδιού ( επίθεση - άμυνα ) αν όταν ξεκίνησε ο πόλεμος παράλληλα με σάουθ και ΘΕΑ παίζαμε οι 20 παίχτες της φυλής και 3-4 ακόμα από τις τελευταίες στρατολογήσεις , δεν θα έμενε τπτ όρθιο γιατί από την πρώτη μέρα παίζαμε χωρίς άμυνες και σε αντίξοες συνθήκες ( 15 άτομα ) . Αν ξεκινούσαμε πάλι τον κ6 σήμερα πάλι θα έφτιαχνα 1 αμυντικό και 4 επιθετικά .

Υ.Γ

Συγχαρητήρια στον νικητή

Υ.Γ 2
Μην μου τα πρήξουν κάποιοι ανύπαρκτοι με απαντήσεις του τύπου σας κάναμε είμαστε ωραίοι τα έχουμε μεγάλα , τα έχουμε μικρά κτλπ γιατί δεν έχει καμία σημασία . απλά να δουν το Υ.Γ 1

Υ.Γ 3

Καλή χρονιά σε όλους :bd:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αντε να γράψω και εγώ

Αν και τα είχα παρατήσει πολύ καιρό πριν διαγράψω τον λογαριασμό. Μέχρι και που παίζανε τον λογαριασμό μου άλλοι, θα σας πω τι συμπέρανα από το παιχνίδι.
Η GHETTO όσο ήτανε μικρός ο κόσμος δεν μπορούσε κανείς να την παίξει. Αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς και γιαυτό βρισκότανε πάντα να την φοβούνται όλοι. Όταν πλάκωσε όμως οι σάρα και η μάρα και φούσκωνε δεν μπορούσαμε να ακολουθήσουμε αυτήν την εξέλιξη διότι και χρόνος δεν υπήρχε προσωπικός αλλά και χέρια. Η GHETTO έπρεπε να σταματήσει όσο νικούσε στην αρχή την SOUTH. Όταν μπήκε και η ΘΕΑ, μαθηματικά δεν υπήρχε ελπίδα. Πολλοί λένε ότι έχανε χωριά η GHETTO από SOUTH...ναι...βέβαια έχανε...αλλά όχι στο ισοζύγιο. Αν ερχότανε η ΘΕΑ μαζί μας...η SOUTH θα έχανε βέβαια.
Εμείς είχαμε μία φιλοσοφία από την αρχή και μείναμε στις ιδέες μας. Όλοι οι άλλοι ήρθανε μετα...
Φάγαμε μπαν....διαγραφες. Μπορω να πώ ότι το 70% ήτανε δίκαιο. Υπήρχε όμως και ένα ποσοστό που δεν ήτανε, αλλα τι νόημα έχει.
Ομολογώ ότι με ευκολία έκλεψα πάνω απο 40-50 λογαριασμούς, και μου δωρίσανε προδότες σας...άλλους 30.
Μέχρι και τα φόρουμ σας...δεν ήτανε σαν το δικό μας της GHETTO. Εσέις οργανώνατε πλάνα και συμμαχίες σε φακέλους, και εμεις είχαμε γυμνές γκόμενες, μπύρες και συναντήσεις.
Με άλλα λόγια εμείς παίζαμε χαλαρά....ενώ εσείς με αγωνία. Σε όλους αυτούς τους κλεμμένους λογαριασμούς...ανακάλυψα και πολλά άλλα πράγματα
α) μεταβιβάσεις κωδικών
β) teamviewer
γ) παράνομες επιτηρήσεις
δ) ****καψόνια από τους αρχηγούς σας (ομολογώ ότι η ΘΕΑ, ήτανε πιο cool σε πολλά πράγματα, ενώ η SOUTH πάντα ζούσε με τον φόβο, γιαυτό και οι δωρισμένοι λογαριασμοί ερχόντουσαν από SOUTH πιο πολλοί)

Αν μπορούσα να σας διαλύσω τον κόσμο?....ναι...και πολλές φορές σας το έκανα. Εσείς μου δίνατε το πάτημα και εγώ σας έκανα μπάν.

Όσο για το λεγόμενο BOT...μόνο εγώ φώναζα από παλιά γιαυτό...για άλλους βέβαια...άλλα το χρησιμοποιήσα κατά κόρον και πιστέψτε με, δεν πήρανε πρέφα οι αντμιν...,και ούτε μπορούν. και αυτός ειναι ο μεγάλος τους εχθρός, αλλιώς το παιχνίδι κλειδώνει και χάνει λεφτά η εταιρεία. Στο τέλος το βαρέθηκα και αυτό.

Έπαιξα 3-4 χρόνια...και μόνο στα 2 πρώτα αφιερώθηκα σοβαρά. Δεν είμαι άνεργος...ούτε καμμένος. Σιγά μην έπαιζα μέχρι να τελειώσει ο κόσμος. Εκτός από μερικά παιδιά...όλοι οι υπόλοιποι..είσαστε για μένα μία αποσύνδεση.

Όσο για την συνομιλία με μερικούς...όποιος ήτανε άνετος απέναντί μου....επιβίωνε. Αγχώδες, κομπλεξικοί που πέφτανε στην παγίδα της προσβλητικότητας μου και στην κοροιδϊα....καλα να πάθουν.

Ένα μπράβο στον στελιο που τελικά έμεινε μέχρι το τέλος, και ήτανε απο τους πρώταρχηγους της φυλής.

Όποιος θέλει να αντικρούσει αυτά που ισχυριζομε...ας έρθει...εξάλλου δεν παίζω στο παιχνιδι εδώ και 2-3 χρόνια..και δεν με απασχολεί να με διαγράψουν ακόμα και απο το φόρουμ


Alan.....;-)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν μπορείς να φανταστείς ΠΕΠΟ...πόσες φορές έχουμε μιλήσει...απο λογαριασμούς και δεν πήρες πρέφα ότι ήμουνα.
Η συμπεριφορά σου ήτανε..."δεν μπορώ να είμαι αρχηγός στην ζωή μου έξω...άρα θα κάνω το καψόνι μου μέσω ιντερνετ".
Ασε που καλιγόσουνα και ουρλιαζες.

Αυτο είναι κομπλεξισμός ξέρεις...

Σιγά μην γεννήθηκα εγώ να κάθομαι να το παίζω για πάντα αρχηγός σε ένα ιντερνετικό παιχνίδι. Έπρεπε να περιμένω δηλαδή εσένα πότε θα φιλοτημιθεις να σηκωθεις...πότε θα πάρεις όπλα...πότε θα βρεις χρόνο...να αρχίζει να πέρνεις χωριά απο την φυλή μου. Αυτα σου έμαθε η ζωή εσένα? στα δύσκολα που ήσουν?...ή ήρθες μετά εσυ στον κ6?

Μπήκες εσύ σε μία φυλή με δανεικό λογαριασμό, όταν τα χρόνια ήδη προσπερνούσανε εσένα, και θεωρέις ότι διέγραψες έτσι το τι έκανε η GHETTO πριν απο χρόνια που την έτρεμες.

Αυτό που διαπιστώνω τελικά είναι ότι σε έκανα τουρμπο τόσα χρόνια...που ακόμα για μένα μιλάς. Σπάνια σε αναφέρω εγώ, ενώ απο εδώ μέσα...μόνο εσύ με αναφέρεις.
Αυτο πάντα ήτανε διαφήμηση για μένα. Την κακή μου φήμη την έχτισα πάνω στην δική σου πλάτη, και εσύ ακόμα ψύχωση με έχεις.

Αυτο ειναι ήττα...ξέρεις....χαχαχ

άντε γεια...

[jor]
Προειδοποίηση για παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14669

Θεωρώ λίγο άτοπα όσα λες σε μερικές από τις παραπάνω εκφράσεις σου.
Και το πιο σημαντικό είναι οτι απομυθοποίησες μια θρυλική φυλή του Κ6 που λέγεται GHETTO.
Και όλα αυτά σύμφωνα με τα λεγόμενά σου.

Εμείς είχαμε μία φιλοσοφία από την αρχή και μείναμε στις ιδέες μας.

Πως μπορείς και μιλάς για φιλοσοφίες και ιδέες , κλέβοντας , εξαπατώντας και προσβάλλοντας κάθε τι γύρω σου?
Να υποθέσω οτι αυτά σου έμαθε η ζωή εσένα?
Και ήταν και τόσο σημαντικά που τα πέρασες και στη φιλοσοφία και τις ιδέες της φυλής?

Ασχέτως παιχνιδιού (στο οποίο δεν είχα κανένα πρόβλημα μαζί σου) ποτέ δεν κατάλαβα από που πήγαζε ή σε τι αποσκοπούσε όλη αυτή η αλαζονεία , ο υπέρμετρος εγωισμός σου και ειδικά αυτή η τάση του να υποβιβάζεις τους πάντες και τα πάντα.Και αυτός να τονίσω οτι ήταν και ο μόνος λόγος που ήρθα σε αντιπαράθεση μαζί σου.
Σε ένα παιχνίδι που όπως λες ήσουν χαλαρός και διαρρηγνύοντας μάλιστα τα ιμάτιά σου οτι η φυλή σου ήταν καθαρή.
Έρχεσαι λοιπόν μόνος σου να επιβεβαιώσεις με τον πιο πανηγυρικό τρόπο το ποιόν σου (τουλάχιστον παιχτικά).
Εν μέρη σε συγχαίρω και μπράβο σου που βγήκες και το είπες.
Αν και δεν καταλαβαίνω γιατί βγήκες αυτή τη χρονική στιγμή να τα πεις.
 

DeletedUser

Προς τζονακιμπο

Μάλλον το χεις χάσει....ή δεν διάβασες καλά αυτά που έγραψα.

Θεωρεις εσύ το παιχνίδι αυτό μικρογραφία της ζωης έξω?. Τότε πραγματικα θέλεις αποτοξίνωση ιντερνετικής βλακειας.
Έξω μπορεί να είμαι παπάς και να σε ευλογώ στην εκκλησία της γειτονιάς σου....εδώ μέσα μπορώ να αντιπροσοπέυω τον σατανα...

τι είναι λοιπόν αυτό που δεν κατάλαβες ότι έγραψα πριν?

Ποιες φιλοσοφίες και μπουρδολογίες μου λες? Τόσο καιρό αυτό παίζατε?....έλεος..

Και ναι...η φυλή μας ήτανε κάποτε καθαρή. Όχι όμως για πάντα...

Με άλλα λόγια ήρθατε να κάνετε τσαμπουκά σε μία δυνατή φυλή που κάποτε ευημερούσε.

Δεν χρειάζετε να σε μάθω εγώ ότι η αλαζονεία, εγωισμός και ότι άλλο πιστευεις για μένα είναι χαρακτηριστικά του ανθρώπου. Άλλοι τα βγάζουν...και άλλοι το καταπιέζουν. Σε πια κατηγορία είσαι εσύ?

Όσο για την καθαρότητα...κανεις δεν ήτανε καθαρός.

Όσο για το παιχτικός...πολλές φορές..προσπαθησατε..άλλα...ποτε δεν καταφέρατε τίποτε. Καταλάβατε όμως ότι μόνο με την πισω πόρτα ίσω και να πετυχένατε.

Δεν μπήκα στο παιχνιδι για να κάνω φίλους...αλλα μόνο εχθρούς εξω απο την φυλή μου. Ακόμα να καταλάβεις ότι ειναι ενα παιχνιδι και μαλιστα..πολεμικο?

Γιατί βγήκα? μια αναμνηση μου ήρθε να δω τελικά που καταλήξατε και αν εμεινε κανα όνομα μεσα.


Δεστο αλλιώς John..ήμουν ο λόγος που πολλές φυλές ήθελαν να εξαφανίσουν την φυλή. Αρχηγό τελικά εσείς με κάνατε, και ακόμα δεν καταλαβαίνω πως έγινε αυτο. Για την Ιστορια...αρχηγός 9υπηρεσιακός) έγινα για ελάχιστο καιρό προς το τέλος. Αλλα ότι θέλατε πιστευατε.

ακου "αυτα σου έμαθε η ζωή"....

πιστεψε με..όσοι με γνωρίζουν η ζωή μου πάντα καλα ήτανε...και με έμαθε καλα...και τις φέρθηκα και εγώ καλα. Τωρα για το παιχνίδι?...θες να ζήσουμε στα pixel?
 

DeletedUser14669

Προς τον αγαπητό αλανάκο που νομίζει οτι το παίζει και ξυπνοπούλι.

Ναι το θεωρώ μικρογραφία της ζωής το παιχνίδι.
Πως άλλωστε θα μπορούσα να κλέψω και να εξαπατήσω σε ένα παιχνιδάκι?

Και αν αυτό που λέω δεν ισχύει τότε πες μου ποιος απ'τους δυο θέλει αποτοξίνωση ιντερνετικής βλακείας.....(ελπίζω να το'πιασες).

Δεν περίμενα πότε μα πότε να μου μιλήσεις για χαρακτηριστικά του ανθρώπου και να μην αναφέρεις την αλαζονεία , τον εγωισμό και όλα τα συναφή που σε αντιπροσωπεύουν.

Εγώ έχω άλλα χαρακτηριστικά τα οποία δεν θα στα αναφέρω γιατί δεν θα τα καταλάβεις κιόλας μιας και δεν βρίσκονται στο δικό σου λεξιλόγιο και θεωρούνται άγνωστες λέξεις.
Μη περιμένεις λοιπόν να σε ρωτήσω σε ποια κατηγορία ανήκεις εσύ.

Ας έρθουμε και στα του παιχνιδιού τώρα που δεν με πολυενδιαφέρουν κιόλας αλλά μιας και τα ανέφερες ας τα αναλύσουμε λιγάκι.

Και ναι...η φυλή μας ήτανε κάποτε καθαρή. Όχι όμως για πάντα...
"Με άλλα λόγια ήρθατε να κάνετε τσαμπουκά σε μία δυνατή φυλή που κάποτε ευημερούσε."


Τι ήθελες αλανάκο?Δεν μας είπες. Ποιες ήταν οι προσταγές σου?
Και πρωτίστως τι σας έκανε και σταματήσατε να είστε καθαροί?

Για ποιες μπουρδολογίες μου λες αφού από τη στιγμή που άρχισες να γράφεις φάσκεις και αντιφάσκεις αδιάκοπα.

"Όσο για την καθαρότητα...κανεις δεν ήτανε καθαρός."

Βρες καμιά άλλη δικαιολογία γιατί αυτή είναι φτηνιάρα.

Όσο για το τελευταίο αν και δεν είναι άξιο αναφοράς δείχνει όντως την αλαζονεία σου.
Δεν μας είπες όμως μέχρι που έφτασες.
 

DeletedUser

Ρε Γιαννη καθεσαι και ασχολεισαι με εναν ανυπαρκτο ανθρωπο που περασε απο τις φυλετικες,που απο τις καρπαζιες που εφαγε ειχε εξαφανιστει ποσο καιρο ,πηδηξε ο καπετανιος πρωτος απο το καραβι..το εχεις δει πουθενα αυτο?παρατησε την οικογενεια του(γκετο) απο τη ντροπη που ενιωσε απο την ηττα του και γυρισε τωρα να μας πει τι?οτι επαιζε παρανομα.?λες και δεν το ξεραμε...αυτο με ευχαριστει περισσοτερο γιατι οι καρπαζιες που εφαγες μεγαλωνουν την νικη μας..
ο pepos alan ειναι δημιουργεια δικη μου..τιμια και καθαρα εφτιαξα αυτο το λογαριασμο απο την αρχη του κοσμου 6 ,επαιξα καθαρα ,πολεμησα με παρα πολλους εδω μεσα και παιχνιδι ετσι?οχι φλωρικα σαν κι εσενα να εχει η μιση φυλη τις αμυνες σε σενα και να το παιζεις μαγκας αλλα ωρες πανω απο το λαπτοπ και γι αυτο εχω κερδισει το σεβασμο ειτε απο φιλους,ειτε απο συμμαχους ειτε απο εχθρους.εχει γελοιο που χαιρεσε κι ολας που με τοσα κολπα και παρανομια παλι εφαγες τις καρπαζιες σου αχαχαχαχχαα..οσο για το :Δεν είμαι άνεργος...ούτε καμμένος. Σιγά μην έπαιζα μέχρι να τελειώσει ο κόσμος. Εκτός από μερικά παιδιά...όλοι οι υπόλοιποι..είσαστε για μένα μία αποσύνδεση....
χεστηκαμε τι πιστευεις για μας λες και ρωτησαμε τη γνωμη σου.πες οτι εισουν ανικανος να φτασεις στο τελος και γι αυτο δεν εφτασες...και για να καταλαβεις ποσο ακυρος εισαι στο κομματι που λες :Η συμπεριφορά σου ήτανε..."δεν μπορώ να είμαι αρχηγός στην ζωή μου έξω...άρα θα κάνω το καψόνι μου μέσω ιντερνετ".
Ενημερωτικα σου λεω οτι διοικω μια εταιρια που αυτη τη στιγμη πληρωνω 35 ατομα και ζουνε τις οικογενειες τους σε μια τετοια δυσκολη εποχη..αρα καταλαβενεις οτι δεν ειχω αναγκη να ειμαι αρχηγος και να το παιζω αρχηγος,το εκανα γιατι το γουσταρα και ειναι απο τη φυση μου να βοηθαω οσους μπορω...και το αστειο ειναι οτι ρωτας στα δυσκολα που ειμουνα αχαχαχχα..εχεις γελοιο τελικα ααχχα..ας μιλησουν για μενα αυτοι που με ειχανε συμπαιχτη η συμμαχο να σου πουνε εαν ειμουν για τα δυσκολα η οχι..και λες οτι σε αναφερω..λογικο ειναι..στην ιστορια μενουν αυτοι που παλεψαν σαν και μενα ..και οι ρουφιανοι σαν κι εσενα...ολα αυτα ηταν μια ωραια παρενθεση γιατι απλα απο μονος σου εμφανισες οτι δεν επαιξες τιμια και παλι εχασες..που να επαιζες κι ολας τιμια,εαν ξερεις τι σημαινει αυτη η λεξη,απο ποτε θα σε ειχαμε εξαφανισει..πες οτι θες δεν θα ξανακατσω να ασχολειθω με το τι λες..ετσι κι αλλιως εισουν ενα παρασιτο..πιστευω και στη ζωη σου μια απο τα ιδια θα εισαι γιατι να ξερεις το παιχνιδι αντιπροσωπευει μια μικρη κοινωνια οπως ειναι και η ζωη

φιλακια και να μας ξαναγραψεις μας ελειψες.

ΥΣ.πατε ακομα σε εκεινη τη ταβερνα η επειδη τους παρατησες σε παρατησανε και αυτοι?εαν τους δεις ολους μαζι να τους δωσεις χαιρετισματα απο τον pepo.. ολοι μ αγαπησανε και απο τη γκετο :)


και μην ξεχναμε τους ρουφιανους=θεα φιλακια και σε αυτους επι την ευκαιρια :)
 
Κορυφή