Rate the player

  • Δημιουργός θέματος viegraff
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

7.5/10 Δεν ξέρω τον τρόπο με τον οποίο παίζεις. Έτσι όπως σε έχω δει απ' έξω απ' έξω σε βαθμολογώ "soldier"
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103

DeletedUser25966

ενημερωσου λιγο οτι επειδη επαιζα μαζι με τον pro.gr δεν τον ακουμπησαμε.. αλλο αν αυτος με χτηπησε και ναι δεν ειχα αμυνες...

και η επιδοση ενος παιχτη δεν εξαρταται απο εναν γυρο.. τεσπα δεν με νοιαζει τη λες εσυ για σενα εχω 5/10
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ενημερωσου λιγο οτι επειδη επαιζα μαζι με τον pro.gr δεν τον ακουμπησαμε.. αλλο αν αυτος με χτηπησε και ναι δεν ειχα αμυνες...

και η επιδοση ενος παιχτη δεν εξαρταται απο εναν γυρο.. τεσπα δεν με νοιαζει τη λες εσυ για σενα εχω 5/10

ο pro.gr που επαιζε ο bill.gr τοτε ειχαμε συνεννοηθει εξ αρχης να μπουμε παρεα γιατι νομιζαμε οτι ηταν ν3 με 2 αρχικα οπως ελεγε
τελικα ηταν ν2 χωρις φυλες ειχα μεινει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ στο start up και παρ ολα αυτα εκανα πλακα εναντιον σου
οποτε δεν δικαιουσαι να βαθμολογεις εμενα με 5/10 απ τη στιγμη που δεν εχεις παρει ουτε 1 γυρο αν δεν κανω λαθος οσες φορες εχεις παιξει σπεεδ


αλλαξα γνωμη 4/10
και επειδη θα μου φερεις παραδειγμα τον καλοκαιρινο γυρο που πηρες την 3η θεση νομιζω οσο επαιζα στο ακκ(3/8 το αφησα το ακκ) δεν ειχες βοηθησει καθολου τη φυλη...
 

DeletedUser

ο pro.gr που επαιζε ο bill.gr τοτε ειχαμε συνεννοηθει εξ αρχης να μπουμε παρεα γιατι νομιζαμε οτι ηταν ν3 με 2 αρχικα οπως ελεγε
τελικα ηταν ν2 χωρις φυλες ειχα μεινει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ στο start up και παρ ολα αυτα εκανα πλακα εναντιον σου
οποτε δεν δικαιουσαι να βαθμολογεις εμενα με 5/10 απ τη στιγμη που δεν εχεις παρει ουτε 1 γυρο αν δεν κανω λαθος οσες φορες εχεις παιξει σπεεδ


αλλαξα γνωμη 4/10
και επειδη θα μου φερεις παραδειγμα τον καλοκαιρινο γυρο που πηρες την 3η θεση νομιζω οσο επαιζα στο ακκ(3/8 το αφησα το ακκ) δεν ειχες βοηθησει καθολου τη φυλη...

Ανέστη 9/10 επειδή είσαι παραμυθάς.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ακομα θυμαμαι εκεινο το γυρο στο εξωτερικο πριν 2-3 βδομαδες:p

8.5/10
 

DeletedUser25966

ο pro.gr που επαιζε ο bill.gr τοτε ειχαμε συνεννοηθει εξ αρχης να μπουμε παρεα γιατι νομιζαμε οτι ηταν ν3 με 2 αρχικα οπως ελεγε
τελικα ηταν ν2 χωρις φυλες ειχα μεινει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ στο start up και παρ ολα αυτα εκανα πλακα εναντιον σου
οποτε δεν δικαιουσαι να βαθμολογεις εμενα με 5/10 απ τη στιγμη που δεν εχεις παρει ουτε 1 γυρο αν δεν κανω λαθος οσες φορες εχεις παιξει σπεεδ


αλλαξα γνωμη 4/10
και επειδη θα μου φερεις παραδειγμα τον καλοκαιρινο γυρο που πηρες την 3η θεση νομιζω οσο επαιζα στο ακκ(3/8 το αφησα το ακκ) δεν ειχες βοηθησει καθολου τη φυλη...


ακουσε ενα πραγμα απο εμενα.. παιζω speed επειδη γουσταρω να παιζω και ναι ρε φιλε εχω κερδισει ελαχιστους γυρους ποιο το προβλημα?? πες μου?? δηλαδη αυτοι που κερδιζουν γυρους σημαινει οτι ειναι καλοι?? τεσπα και για τον καλοκαιρινο δεν προκειται να ελεγα γιατι δεν με ενδιαφερει η φημη οπως ενδιαφερει μερικους μερικους... αυτος ειμαι και σε οποιον αρεσω οποιος δεν με γουσταρει σαν φιλο-παρεα-συμμαχο ή οτιδηποτε να μην με αναφερει καν.. τελος!!
 

DeletedUser

2/10 γιατι απλα παρα πολυ απλα η μακαροναδα τα σπαει
 
Κορυφή