Παγκοσμιος πολεμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31208
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser


στεναχωρεθηκες; δεν πειραζει ετσι ειναι η ζωη. εχει χαρες εχει και λυπες. αντε περαστηκα σου.
ΥΓ ωραια επιχειρηματα μαχητη του πληκτρολογιου,ουτε σε αυτο εισαι καλος. fap fap!

να στεναχωρηθω για πιο λογο?χαχαχα....μαλλον εσυ εχεις στεναχωρηθει με κατι και βγηκες ολο πικρα να πεις το κοντο σου...
τα δικα σου επιχειρηματα που ειναι γιατι δεν τα ειδα?δεν ειπα εγω φιλτατε οτι ειμαι καλος μαχητης του πληκτρολογιου,δειξε μας τον δρομο δασκαλε ....χαχαχα
α ρε κατι οργια που υπαρχουν ,να σαι καλα μου φτιαχνεις την διαθεση
 

DeletedUser8333


η φυλη σου ειναι ακρως απαραδεκτη και ασχετη. ειστε τυχεροι που ειναι νουμποκοσμος και που ακομα και σε λειτ game λογο περιορισμου φεικ επιθεσεων πανω απο 200 σπαθια δε θα δει κανεις. fap fap


εσυ ρε φιλε ποιος εισαι τωρα???πλακα μας κανεις?λες τον Νικο μαχητη του πληκτρολογιου,ενω εσυ εισαι εκεινος μου γραφει π@π@ρ@@ς και λες τον αλλο μαχητη του πληκτρολογιου?χαχαχαχα,ε ρε τι βλεπουν τα ματια μας.....



[pio]Προειδοποίηση για spamming[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

παολο μου φαινεται εχεις ξεφυγει λιγο,διαβασε τους κανονες του φορουμ να τους μαθεις και μετα μοιραζε warnings...



[pio] 10 πόντοι για σχολιασμός ποινής

Ο σχολιασμός ποινής δεν επιτρέπεται στο φόρουμ αν έχετε ένσταση στην ποινή παρακαλώ κάντε αίτηση υποστήριξης
Oι παραβάσεις στο φόρουμ επιφέρουν αποκλεισμό οπότε να είστε προσεχτικοί.

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29707

παολο μου φαινεται εχεις ξεφυγει λιγο,διαβασε τους κανονες του φορουμ να τους μαθεις και μετα μοιραζε warnings...

και ετσι να ειναι τωρα θα φας πινη.



[pio] 10 πόντοι για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl"

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8333

Ελα παιδια τωρα που γυριζει.....κανενας αλλος για ποινη??τωρα που ειναι εκπτωσεις....



[pio] 10 πόντοι για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl"

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31334

ti einai ayto re paidia???
vazete diagonismo pios ta parei toys perissoteroys pontoys pinis i pios tha mirasi tis perissoteres pines????



[pio]προειδοποίηση για greeklish

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29668

επίτηδες γράφεις greeklish;



[pio]προειδοποίηση για spamming

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ποτε ρε φιλε στηριχτηκαμε πανω σας ? Σε λιγο θα μας πεις οτι χαρη σε εσας καναμε και τις απωλειες που εχουμε 1η και σε επιθετικες και αμυντικες απωλειες ειμαστε (πανω σας τις καναμε αλλα με την αλλη εννοια απο αυτη που λες εσυ :axe:)
 

DeletedUser30832

Πως σας φανηκε η πρωινη επιχειρηση σκουπα?

πολυ καλη για να ειναι αληθινη....

αχχχχχ :doh: ας οψεται που αφησαμε τους Λυκους να αλωνιζουν στο ριμ στις αρχες του κοσμου κ τωρα

βαρανε απο τις 25 ωρες αριστονιουκ ,

ανενοχλητοι και αραχτοι στην παραλια με το φρεντο στο χερι κ εγω καθομαι κ κανω σναιπιες .....

αχχχχχχ ποσο δικιο ειχε ο Manfok κ ο Archilleas.....

αλλα πεσαμε θυματα των γλυκολογων των Ασυλουμ βλεπετε.....(L)
 

DeletedUser24177

Χαχαχαχα ας ησασταν σωστοι εξ αρχης, εμεις να δεις ποσο θυματα πεσαμε που μπηκαμε στον πολεμο με War στο πλευρο σας, με ΝΜ καθαρα εξ αιτιας σας, γτ θελανε να σας χτυπησουνε, και με τον χρονο ανεβηκατε μια χαρα για να αδελφοποιηθειτε με τους Νο1 εχθρους μας...

Και καλα δεν τα βρισκαμε σε επιπεδο ηγεσιας... Σ.ε σας θελαμε, θελησατε πολεμο.

Ας ησασταν σωστοι να παιζαμε τωρα 3 φυλες να σαρωναμε... :axe:



Τωρα...
 

DeletedUser31309

Χαχαχαχα ας ησασταν σωστοι εξ αρχης, εμεις να δεις ποσο θυματα πεσαμε που μπηκαμε στον πολεμο με War στο πλευρο σας, με ΝΜ καθαρα εξ αιτιας σας, γτ θελανε να σας χτυπησουνε, και με τον χρονο ανεβηκατε μια χαρα για να αδελφοποιηθειτε με τους Νο1 εχθρους μας...

Και καλα δεν τα βρισκαμε σε επιπεδο ηγεσιας... Σ.ε σας θελαμε, θελησατε πολεμο.

Ας ησασταν σωστοι να παιζαμε τωρα 3 φυλες να σαρωναμε... :axe:



Τωρα...


Θελω να τονισω πως μονοι μας παιξαμε απ την αρχη του κοσμου με τις δικες μας δυναμεις ειτε επιθετικως ειτε αμυντικος...λιγα χωρια πηρατε απ γουορ σε σχεση με μας...επιπλεων εμεις δεν στρατολογουσαμε κανεναν σε σχεση με σας που εχετε κανει απειρες στρατολογησεις και ακομη ψαχνετε να δυναμωσετε...και τελος θελω να αναφερω πως ειχατε αρχισει τις καλες επαφες με τους κλοουν και αναγκαστικα παιξαμε παρεα με γουοντεντ που ειναι σωστοι και αξιολογοι παικτες και με το πρωτο μου μηνυμα ειχα ανταποκριση που δεν περιμενα....ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΟΥΜΕ ΠΛΕΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ!
 

DeletedUser24177

Εδω εισαι λαθος Ηλια...

1. Πηραμε πολυ περισσοτερα χωρια, μονο 50 ατομα και βαλε ειχαν πατησει επανεκκινηση στο πρωτο πλανο που μας ζητησατε γιατι σας ειχαν στριμωξει... Ποσοι ακομα μετα...

Αλλα και χωρις τις επανεκκινησεις που ηταν απειρες, κατεκτημενα χωρια ανα φυλη στα ξεχασμενα στατιστικα:

1 Βίκινγκς 31
2 Σανατόριο 26
3 ASYLUM 36

2. Ως προς τις στρατολογησεις παλι,

Εχουμε Αλλαγές φυλών: 277, Εχετε : 456

Μελη ηγεσιας σας προσπαθησαν βριζοντας μας να παρουν παιχτες μας και οχι μονο αλλα φαγανε πορτα απο παντου... Εχω ακομα συνομιλιες...

3. Εμεις επιλεξαμε καλες παρεες με Κλοουν γιατι μας κανατε νερα, και θελαμε σ.ε, δεν ειχαμε προθεση να σας χτυπησουμε, ηταν επιλογη δικων σας.

Τελος με Wanted βρισκοσαστε ακομα στον μηνα του μελιτος χαχαχαχα

Εχει δρομο ακομα ο κοσμος, θα δουμε πολλα....

Και μακαρι να τα πατε καλα ως το τελος, στο ευχομαι... Απλα μου φαινεται περιεργο μια φυλη που συμπεριφερεται σαν σε σκουπιδια στα μελη της, να συμπεριφερεται ξαφνικα τοσο αψογα σε συμμαχικη.

Αλλα και παλι μακαρι. Μπορει να κανω λαθος. Μετρησα 5 παιχτες ανω των 5 χωριων που βγηκαν βριζοντας απ την αρχη του κοσμου και θελησαν να μας παραχωρησουν τα χωρια τους. Μπορει να ηταν οι εξαιρεσεις.

Ο χρονος παντως δεν χαριζεται σε κανεναν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

'' Απλα μου φαινεται περιεργο μια φυλη που συμπεριφερεται σαν σε σκουπιδια στα μελη της, να συμπεριφερεται ξαφνικα τοσο αψογα σε συμμαχικη. ''

καλα αυτο το συμπερασμα απο που το βγαζεις ?
Θες να πουμε κ για τους δικους σας που στο πλανο της προηγουμενης βδομαδας οπου εχασαν σχεδον ολα τα χωρια τους αντι να τα δωσουν σε μελη της φυλη σας τα εδιναν σε ουδετερους ?

οσο για το ποιος ξεκινησε να βαραει απο τους 2 μας 1ος μην πας να το γυρισεις διοτι ολοι ξερουμε τι εγινε με blackberry... δεν σε παιρνει καθολου στο συγκεκριμενο θεμα να πας να βγεις ο θιγμενος της ιστοριας
 

DeletedUser24177

Ροφιους δεν εχω διαθεση για αντιπαραθεση μαζι σου....

Αστο που σου λεω. Ειναι πολλα που δεν γνωριζεις...

Μπορειτε να επιμενετε στο παραμυθακι οτι ο Μπλακμπερυ ηταν βαλτος απο μας, αλλα δεν ευσταθει. Και ετσι να ηταν, εκφρασατε την προθεση να μεινουμε "ουδετεροι" πολυ πριν ερθει σε σας και μας χτυπησει.

Τωρα γιατι ενω ειχε τοσο προσωπικο προβλημα μαζι μου, ξαφνικα ηρθε σε μας και μας μοιρασε τα χωρια του, αυτο μονο εσεις μπορει να το ξερετε. Προσωπικα δεν το εχω καταλαβει ακομα.

Θιγμενος δεν νοιωθω... Ισως λιγο ετσι οπως εξελιχτηκαν τα πραγματα που βασιτηκα πανω σας εξ αρχης... Που εκανα αυτη τη συμμαχια.

Θα μπορουσαμε καλλιστα σαν δυνατη φυλη του ριμ να σας αφησουμε να σφαχτειτε με τους War και να παιρνουμε χωρια και απ τους 2...

Αλλα τα παθηματα γινονται μαθηματα...

Πλεον δεν θα στηριζομαι σε καμια φυλη σαν σε συμμαχο εκτος κ αν ειναι κατι το πολυ ιδιαιτερο πια.

Σε νοοτροπια και υλικο μαζι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

πολυ καλη για να ειναι αληθινη....

αχχχχχ :doh: ας οψεται που αφησαμε τους Λυκους να αλωνιζουν στο ριμ στις αρχες του κοσμου κ τωρα

βαρανε απο τις 25 ωρες αριστονιουκ ,

ανενοχλητοι και αραχτοι στην παραλια με το φρεντο στο χερι κ εγω καθομαι κ κανω σναιπιες .....

αχχχχχχ ποσο δικιο ειχε ο Manfok κ ο Archilleas.....

αλλα πεσαμε θυματα των γλυκολογων των Ασυλουμ βλεπετε.....(L)





ειδες αυτα τα λαθει κανετε και τωρα τρεχετε και δεν φτανετε ,, ενω εμεις με το φρεντο στο χερι κοπαναμε αριστονουκ ,... χαχαχχαχα α ρε τι θα ακουσουμε ακομα .....
 

DeletedUser

Να δω ποση ακομα προπαγανδα θα δουμε. Φυλη που φερεται σαν σκπουδια στα μελη της. Αμα ηταν ετσι τα μελη δεν θα πολεμαγαν τοσο ηρωικα εναντια σε 2 φυλες σε μια τοσο δυσκολη περιοδο. 77 ατομα εναντιων 200 (δεν βαζω την λυκοακαδημια που ξανασυσταθηκε μετα το σπασιμο της συμμαχιας στα καπακια). Εμεις γραφουμε ιστορια που παρα τις δυσκολιες , παρα τη προπαγανδα σε ελεεινο επιπεδο (οπως το να βαζεις λογια σε ενα ενα μελος της ηγεσιας μας) ειμαστε εδω και μαχομαστε.

Η προπαγανδα σε προσωπικα μηνυματα ειτε σε dibaba ειτε σε rofius ειτε σε promanager -τα σου ταζω 3 χωρια να ερθεις σε εμας- και τα υπολοιπα διασκεδαστικα...απλα μας χαριζουν στιγμες γελιου στο σκαιπ μας με τα παιδια. Και ισα ισα δειχουν ποιοι μιλανε στα ισα και ποιοι παιζουν υπουλα.

Οπως και η προπαγανδα μετα το σπασιμο της συμμαχιας οτι κραζαμε τους λυκους ενω λεγαμε το αυτονοητο -οτι ηταν αφαντοι τοσο καιρο στους πολεμους που ειχαμε- αποψη που συμμεριζονταν και ολη η ασυλουμ επισης παρουσιαστηκε σαν αποψη αυτη καθ'αυτη των Βικινγκ απλα για να τους πεισετε να σπασουν τη ΣΕ μαζι μας και να βαρεσουν επισης υπουλα (οτι και καλα τους θαβαμε). Αυτα για την ιστορια. Καταντα κουραστικο μετα απο καιρο να πετατε και ενα ποστ για ..παραχαραξη της ιστοριας.

Και ο blackberry οτι ηταν βαλτος και οταν εκανε τι δουλεια του σας μοιρασε τα χωρια ειναι εξοφθαλμο. Τωρα οτι και να λετε αυτα δεν αλλαζουν.. Γινανε
 

DeletedUser24177

1. Μιλουσα για τη Wanted, αρα εισαι εντελως εκτος. Θα ηταν ατοπο κανεις να το πει αυτο για σας.

Στο πλευρο σου βαλε τους Wanted και τους Sos που δραστηριοποιουνται στην 44 και 55 εναντιων μας και βγαλε την ακαδημια των λυκων που δεν συμμετεχει στον πολεμο...

Θα δεις οτι ειστε διπλασιοι.

Αλλα και με τη War μονοι πολεμουσατε, εμεις οι ανυπαρκτοι στειλαμε μονο 60 ατομα για επανεκκινηση, νομπλαραμε αλλα τοσα χωρια και ληξαμε τον πολεμο μια ωρα αρχιτερα...

Αλλα οχι... Μονοι σας πολεμουσατε οπως και τωρα. Βρε ηρωισμος...

2. Αερολογιες και ανακριβεια. Βρες μου τα μηνυματα... Αποκλειεται να μην τα φυλαγες... Οποιος νοειμων ανθρωπος τα δει "αν υπαρχει κατι που διεστρεβλωσες" θα καταλαβει οτι αερολογεις.

3. Αυτο που λες υποκειται στη δικη σου αποτυχια να δεις τη σφαιρικη εικονα που προσπαθουσα να περασω για μηνες, τωρα το πληρωνεις, λογικο να ποναει.

4. Ο Μπλακμπερυ δεν ηταν βαλτος μας και αυτο θα το επιβεβαιωσει οποιοδηποτε στελεχος ηγεσιας Ασυλουμ η Κλοουν...

Δεν μπορει να ειμαστε ολοι ρουφιανοι και υποκριτες, καποιος σωστος θα υπαρχει, τον διαταζω να βγει και να μιλησει εαν εχει αντιθετη πληροφορηση η ξερει κατι που δεν ξερουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή