Επανεκκίνηση

  • Δημιουργός θέματος Ορθόδοξος
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Είμαι στον κόσμο 22 και ξαναξεκίνησα για 2η φορά.

Ενώ με το την πρώτη επανεκκίνηση οι αποστολές επανεκκινήθηκαν και αυτές, αυτό δε συνέβη στη δεύτερη περίπτωση.

Δηλαδή τώρα έχω κάποιο bug ή οι αποστολές επανεκκινούν μόνο μετά την πρώτη επανεκκίνηση;
 

DeletedUser

Κάποιος που να ξέρει και να μπορεί να απαντήσει;

Αν όντως ισχύει πως δεν μπορώ να έχω ξανά πρόσβαση στις αρχικές αποστολές τότε δε θα μπορέσω να συνεχίσω στον 22. Σε διαφορετική περίπτωση συνεχίζω.
 

DeletedUser26973

Μηπως οταν εκανες επανεκκινηση για πρωτη φορα δεν ειχες κανει τις αποστολες?
 

gmouzo

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
την πρωτη φορα εκανες μονος σου ? (λογικο τοτε να ξαναρχιζουν)
τωρα σε "κανανε" απο οτι ειδα οποτε δεν ξεκινας απο την αρχη απλως συνεχιζεις

* μπορεις παλι να κανεις ρεσταρτ και να αρχισεις απο αρχη αλλα θα χασεις οτι οπλο εχει βρει ο παλντινος
και τα νομισματα που ειχες κοψει (δεν σε συμφερει)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser26916

.....

Σαν εχει πει κανεις για αιτησεις υποστηρι3εις ?
 

DeletedUser26973

αμα εφαγε πυξιδα λογικα τα χανει τα νομισματα! για τα οπλα του παλαντιν κραταω μια επιφυλαξη
 

DeletedUser

Έφαγα 2 φορές πυξίδα, τη μια επειδή δεν ανηκα σε φυλή και την άλλη επειδή έφαγα επίθεση απο έναν κατά πολύ δυνατότερο που ηρθε απο 45 ώρες μακριά!

Τα νομίσματα τα εχασα αλλά τα όπλα του παλαντιν όχι. Ύστερα από την πρώτη πυξίδα δεν κατάφερα να κάνω όλες τις αποστολές από την αρχή. Έμεινα σε εκεινη που σου ζητα να αναβαθμίσεις τα κτίρια στο απαιτούμενο επίπεδο για να βγει ακαδημία. Οπότε τώρα υστερα απο τη δεύτερη πυξίδα εχω κολλησει σε εκεινη την αποστολη. Τι πρέπει να κάνω για να ξεκολλησω; ή μήπως δε μπορώ να ξεκολλησω;


Και προς απαντηση στην ερωτηση αν ξέρω τι είναι αίτημα υποστήριξης λέω πολύ απλά πως οι διαχειριστες εχουν πει πολλές φορές πως πρωτ! δοκιμαζουμε το φόρουμ και μετά σαν εσχάτη λύση παμε για υποστηριξη. Αν για κάθε ψιλου πήδημα τους εστελναν οι παικτες αίτημα τοτε θα προλάβαιναν να δινουν απαντησεις; φυσικά και όχι. Ας μπούμε και λίγο στη θέση τους.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
[noe]Εφόσον η επανεκκίνηση γίνει από τον ίδιο τον παίκτη, οι αποστολές ξεκινούν από την αρχή. Εάν όμως γίνει λόγω απώλειας των χωριών, οι αποστολές συνεχίζουν από το σημείο που είχαν μείνει πριν την επανεκκίνηση.

Μετά από επανεκκίνηση, χάνονται τα νομίσματα αλλά όχι τα όπλα του paladin.[/noe]
 

DeletedUser

Ευχαριστω πολύ!

Εκανα επανακκίνηση οπότε οι αποστολές ξεκίνησαν από την αρχή, όπως είπες.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
[noe]Απαντήθηκε και κλειδώνει.[/noe]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή