LiUn - Αποχώρηση από Κ15

  • Δημιουργός θέματος sok81
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

αμα δεν πεταξεις τη βλακεια σου δεν μπορεις
1ον ****νουμπο και 50 χρονια να παιξεις το ιδιο νουμπας θα παραμεινεις
2ον ****νουμπο και εγω που εγγραφηκα 10 μερες στο φορουμ ειμαι αρχαριος με τα λεγομενα σου και παλι θα σ εχω


αυτα απο μενα και τα λεγομενα σου αποδεικνουν οτι θα εισαι μια ζωη ενας αχρηστος στο παιχνιδι

Είμαι απο τους πιο παλιούς στην LiUn.Και στον 15 δεν έπαιξα καθόλου.Για καλή σου τύχη δηλαδή.

θωμα ματσιε εξηγησε λιγο τι θελει να πει ο ποιητης γιατι ως ενας παικτης που ειμαι στο εξτερναλ 10 μερες δεν γνωριζω πολλα



[mars]10 πόντους για ακραίο περιεχόμενο.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αφου το βλέπεις ρε κομπάρσε,στην ημερομηνία εγγραφής στο φόρουμ.Ειχα σταματήσει πριν ξεκινήσεις εσυ τις Φυλετικές,γιαυτο κόψε την πάρλα γιατι μόνο ρεζίλι γίνεσαι.

Καταρχάς από τα στατς σου ο κομπάρσος είσαι εσύ...
Δεύτερον εγώ δεν παίζω φυλετικές από το 10 φιλάρα...δλδ 2μιση χρόνια αλλά κοντά στα 4...Η εγγραφή στο φόρουμ δε λέει κάτι κ εδώ μας δείχνεις ακόμα πόσο άσχετος είσαι με το παιχνίδι...Άστο ρε φιλάρα αφού δε το κατέχεις τι μας ζαλίζεις? έτσι κ αλλιώς δεν είναι κανείς εδώ ρε μάστορα από την φυλή σου να μας πει κάτι ΆΣΧΕΤΟΣ είσαι άντε κάνε παραπέρα ΕΛΕΟΣ.



[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10824

Χωρίς να εχεις παίξει σε κοσμο μαζί μου με λες ασχετο.



[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Χωρίς να εχεις παίξει σε κοσμο μαζί μου με λες ασχετο.

Τα στατιστικά μιλάνε από μόνα τους δεν χρειάζεται να πω κάτι..με αυτο το όνομα έχεις φτάσει τα 3-4 χωριά κ μετά τον ήπιες τι να παίξω μαζί σου? χαχαχαχα
 

DeletedUser18085

ειναι παιχτης σταρτ απ μονο μπιλ..



[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Αυτο που δν καταλαβαινω ειναι γιατι ο καθε πικραμενος βγαινει και λεει το ψιλο του και το κοντο του...Αν και Αν και Αν και Αν...Στα λογια ειστε οι καλυτεροι στο γκειμ ολοι μετα κατι παθαινετε και φευγετε οπως ηρθατε...Το καλοκαιρι ειναι οι διακοπες...Το φθινοπωρο βρεχει...Το χειμωνα κανει κρυο...Την ανοιξη εχετε τις αλλεργιες σας...Και στην τελικη ρε παιχτουρα παιξε και δειξε μας τι σοι κουλουρι εισαι εφοσον δν επαιξες κανε τουμπεκα και μην ξαναμιλας...


Λες στον Κ3 εκανα εκεινο και το αλλο μαλλον θα ηταν τυχαιο γιατι το εκανες μονο εκει και πουθενα αλλου γιατι θα παραμεινεις ενας αγνωστος ο οποιος σε κανουμε χαβαλε και τπτ αλλο...


Τουλαχιστον μην χαλας το ονομα που δημιουργησαν τα παιδια του Κ3 στον Κ15 γιατι τουλαχιστον τον σεβασμο απο μενα στο διαστημα που επαιξαν τον κερδισαν(Αν και με χαλασε λιγο ετσι οπως εφυγαν αλλα τεσπα...)
 

DeletedUser

Χρονια πολλα καλη χρονια με υγεια πανο απο ολα σας ευχομαι !!!!(L)
 

DeletedUser

Καλημέρα σας,
ξεκίνησα κι εγώ στον Κ15 μαζί με τα παιδιά της LiUn κυρίως γιατί είναι μια όμορφη παρέα που παρόλο αντίπαλοι για μήνες είχαμε πολλές και καλές βόλτες για μπυρίτσα. Δυστυχώς οι συγκυρίες δεν ήταν έτσι ώστε να συνεχίσω και να ξέρω την πορεία τους στον Κ15. Αυτό που γνωρίζω είναι ότι έχουν πολύ καλό δέσιμο και καλούς παίκτες. Ισως δεν είναι στο μέινστριμ στυλ της παιχτούρας αλλά το γνωρίζουν το παίγνιο.
Από την άλλη το σίγουρο ότι η φιλοσοφία τους δεν μπορεί να τους οδηγήσει σε κλείσιμο κόσμου όπως έχουμε συνηθίσει, γιατί αφενός δεν έχουν το κάψιμο να κλείσουν πολύ γρήγορα έναν κόσμο από την άλλη δεν "νερώνουν" το κρασί τους σε διπλωματία. Είναι στοιχεία που τους μειώνουν σε σύνολο σύμωνα με τα δεδομένα που ισχύουν αλλά είναι επιλογή τους. (δεν ηθικολογώ απλά λέω αυτά που έχω δει ως αντίπαλος και συμπαίκτης μαζί τους.)
Αυτά που έγραψε ο σωκράτης είναι αλήθεια και είναι λογικό να φύγουν, κάποια στιγμή το μέτωπο σπάει (το ξέρω είναι ξενέρωμα για τον νικητή γιατί δεν μπορεί να χαρεί έντονα τη νίκη αλλά συνήθως έτσι συμβαίνει).

Οπότε ένα μπράβο από μένα στους νικητές, και τις καλύτερες ευχές μου για την παρέα της LiUn.
 

DeletedUser10824

Για την ίστορία.
H LiUn δημιουργήθηκε στον κόσμο 3 πρίν 3 με 3.5 χρόνια.

Ξεκίνησε με την ένωση 2-3 φυλών στην κ25,η μία ήταν η Black List (σε αυτη με περιμάζεψε ο sok81 και μου μαθε τα βασικά στο παιχνίδι).
Λίγα θυμάμαι απο εκείνη την περίοδο,προφανώς είχα μπει σε μια πολύ καλή φυλή με πολυ δυνατούς παίκτες,ένιωθα εντελώς άσχετος εκεί μέσα μιας και δεν είχα ιδέα...Ακόμα θυμάμαι τον Σωκράτη να μου εξηγεί γιατι πέθανε ο αριστοκράτης μου όταν τον έστειλα μόνο του σε βάρβαρο χωρίς στρατεύματα...
Έπειτα η Ένωση μπήκε σε πόλεμο με την Undead και την Life,όλα εδειχναν μαύρα και ότι θα χάναμε,αλλά σιγά σιγά ξεκίναγε το δέσιμο μεταξύ μας που πολύ συζητείται,και τα δεδομένα άλλαζαν.Στην συνέχεια η Life αποστάτησε και ήρθε με το μέρος μας,τότε έγινε ένωση των φυλων και δημιουργήθηκε η Life Union.Στην ουσία το όνομα περιλαμβάνει τα ονόματα των 2 φυλών.
Η undead το πολύ να κράτησε κανα μήνα ακόμα,έπειτα ησυχία,ησυχία και τίποτα άλλο,βαρέθηκα έδωσα τα χωριά μου και μπήκα κ5....
Μετά ξαναγύρισα στον κ3,πόλεμο με Lc άκουσα,μπήκα τσακ μπαμ με ανεβάσανε μου δώσανε χωριά,σπάει η Σ.Σ.Ε ξύλο και σφαλιάρες πάει και η Lc...Ησυχία πάλι,παρατάω,δίνω πάλι τα χωριά,και δεν ξαναμπήκα στο tw για τα επόμενα 2 χρόνια....Αλλα ξαναμπήκα και διάβασα ότι η LiUn μπήκε κ15 και είναι 2η σε κατάταξη και έχει πόλεμο,λέω αυτο είναι θα μπώ να ρίξω πάλι φάπες με τα κολητάρια μου,και να κοροιδεύω για άλλη μια φορά τον Michailsss και τον Teoman,γιατι τσιμπούσαν....χαχαχαχα.
Αλλα προέκυψε και έγινε ότι έγινε...Δεν πρόλαβα να δείρω κάποιον......γκαντεμιά.
Αυτα τα λίγα λοιπόν.
Η LiUn άφησε το στίγμα της και φεύγει.

To be continued??H όχι??Who knows..?
 

DeletedUser26500

Και ποιος νοιάζεται?Πάρτο απόφαση πως δεν μας ενδιαφέρει η ιστορία σας,χάσατε όπως χάσατε έλεος
 

DeletedUser18085

Για την ίστορία.
H LiUn δημιουργήθηκε στον κόσμο 3 πρίν 3 με 3.5 χρόνια.

Ξεκίνησε με την ένωση 2-3 φυλών στην κ25,η μία ήταν η Black List (σε αυτη με περιμάζεψε ο sok81 και μου μαθε τα βασικά στο παιχνίδι).
Λίγα θυμάμαι απο εκείνη την περίοδο,προφανώς είχα μπει σε μια πολύ καλή φυλή με πολυ δυνατούς παίκτες,ένιωθα εντελώς άσχετος εκεί μέσα μιας και δεν είχα ιδέα...Ακόμα θυμάμαι τον Σωκράτη να μου εξηγεί γιατι πέθανε ο αριστοκράτης μου όταν τον έστειλα μόνο του σε βάρβαρο χωρίς στρατεύματα...
Έπειτα η Ένωση μπήκε σε πόλεμο με την Undead και την Life,όλα εδειχναν μαύρα και ότι θα χάναμε,αλλά σιγά σιγά ξεκίναγε το δέσιμο μεταξύ μας που πολύ συζητείται,και τα δεδομένα άλλαζαν.Στην συνέχεια η Life αποστάτησε και ήρθε με το μέρος μας,τότε έγινε ένωση των φυλων και δημιουργήθηκε η Life Union.Στην ουσία το όνομα περιλαμβάνει τα ονόματα των 2 φυλών.
Η undead το πολύ να κράτησε κανα μήνα ακόμα,έπειτα ησυχία,ησυχία και τίποτα άλλο,βαρέθηκα έδωσα τα χωριά μου και μπήκα κ5....
Μετά ξαναγύρισα στον κ3,πόλεμο με Lc άκουσα,μπήκα τσακ μπαμ με ανεβάσανε μου δώσανε χωριά,σπάει η Σ.Σ.Ε ξύλο και σφαλιάρες πάει και η Lc...Ησυχία πάλι,παρατάω,δίνω πάλι τα χωριά,και δεν ξαναμπήκα στο tw για τα επόμενα 2 χρόνια....Αλλα ξαναμπήκα και διάβασα ότι η LiUn μπήκε κ15 και είναι 2η σε κατάταξη και έχει πόλεμο,λέω αυτο είναι θα μπώ να ρίξω πάλι φάπες με τα κολητάρια μου,και να κοροιδεύω για άλλη μια φορά τον Michailsss και τον Teoman,γιατι τσιμπούσαν....χαχαχαχα.
Αλλα προέκυψε και έγινε ότι έγινε...Δεν πρόλαβα να δείρω κάποιον......γκαντεμιά.
Αυτα τα λίγα λοιπόν.
Η LiUn άφησε το στίγμα της και φεύγει.

To be continued??H όχι??Who knows..?


η ιστορια τρελιαρη μου του κ3 δ ειναι ακριβως ετσι αλλα δ πειραζει εσυ να σαι καλα..


υ.σ:πες στον μιχαλη χαιρετισματα και οτι τον ψαχνω..
 

DeletedUser10824

η ιστορια τρελιαρη μου του κ3 δ ειναι ακριβως ετσι αλλα δ πειραζει εσυ να σαι καλα..


υ.σ:πες στον μιχαλη χαιρετισματα και οτι τον ψαχνω..

Αμα τον βρώ στο fb θα του πω...και κάπως έτσι τα θυμάμαι...είπα οτι δεν καταλαβαινα και πολλά εκεινη την περίοδο.
 

DeletedUser18085

αν ειναι να το βρεις στο φασεμπουκ του λεω και γω δ χρειαζεται..χαχα..νομιζα οτι επαιζε και στον 22 το πουλακι μου..
 

DeletedUser10824

όχι...είχε παρατήσει πολύ πριν τους άλλους.
 

DeletedUser

Καλησπέρα

Κατα αρχήν η απόφαση των παιδιών πρέπει να είναι σεβαστή απο μερικούς εδω μέσα.
Κάτι δεν τους έκανε, λίγο οτι βαρεθήκαν λίγο οτι οι υποχρεώσεις έχουν αυξηθεί όπως είναι πλέον τα πράγματα... πολλά μπορούν να συμβαίνουν.
Άλλωστε παίζαμε το παιχνίδι σαν μια μεγάλη παρέα, για να διασκεδάζουμε, όταν αυτά κόπηκαν, αναμενώμενο να κοπεί και το παιχνίδι.
Μετά απο κ3 δεν έπαιξα συστηματικά ποτέ. Περιστασιακά μόνο και εκείνο δεν με "γέμιζε", οπότε τα παράτησα τελειώς...
Όσον αφορά τους φίλους (δυστυχώς εχθρούς δεν έκανα) να τους δώσω τα χαιρετίσματα μου.

...και όταν πλησιάσω κατα τα μέρη σας θα σα δώ και απο κοντά.

Καλή διασκέδαση να έχετε όλοι σας... και που ξέρετε ίσως καμιά μέρα παίξουμε πάλι μαζί!
 

DeletedUser35410

Συγχαρητήρια στους νικητές του κόσμου αυτού κάτι αιώνες μετά!!! :)
LiUn από το λίγο που σας θυμάμαι μας βαρούσατε από Βορειοδυτικά, 2 παίκτες είχαμε εκεί enTRANCE και arest, οι άλλοι ήταν κάτι ανύπαρκτοι με 3-4 χωριά μαξ. Αυτό ήταν το μέτωπο σας βασικά. Μετά δεν ξέρω αποχώρησα αλλά όταν είδατε λίγα σπαθάκια εξαφανιζόλ και φεύγω με το κεφάλι ψηλά.
Ό,τι και να έγινε BTU UNION κλπ κλπ κλπ εγώ θυμάμαι μια παρέα 10-15 ατόμων σαν γνήσιες Μπαμπουσκες που το πήγαν μέχρι τέλους! Να 'στε όλοι καλά!
ΥΓ: Απευθύνομαι στα μέλη της BABU!, αν ήξερα πόσο νουμπάδες αποδείχθηκαν όλοι θα το πηγαίναμε μόνοι, θα αργούσαμε λίγο αλλά θα τον κλείναμε τον κόσμο.
Terra Nova/jamaikanos και τα συναφι
 
Κορυφή