ΚΛΕΙΣΙΜΟ Κ12

  • Δημιουργός θέματος conan64
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6091

[mad]Η error αυτή τη στιγμή έχει το 67% των χωριών και η φυλή Ιππείς το 29%.

Δεν έχουμε αλλάξει 100 απόψεις. Είχαμε βάλει κριτήρια για το κλείσιμο του κόσμου. Έγινε παρανόηση των ρυθμίσεων και υπήρξαν αντιδράσεις. Μέσα λοιπόν από τα posts που έκαναν οι παίκτες είπαμε πως θα πρέπει να γίνει αίτηση υποστήριξης για να δούμε αν μπορεί να κλείσει ο κόσμος η όχι. Οι συζητήσεις αυτές έγιναν εδώ, δημόσια, σε ανοιχτό θέμα και όποιος ήθελε μπορεί να συμμετέχει και να εκφέρει την δική του άποψη. Αν κάποιος παίκτης έκρινε αρνητικά την άποψη του να κλείσει ο κόσμος και αιτιολογούσε την άποψη του με επιχειρήματα, θα το συζητούσαμε. Θυμίζω πως σύμφωνα με τους όρους, έχετε υποχρέωση να ακολουθείτε και τις οδηγίες που δίνουμε στο forum όπως ακριβώς και τους κανόνες. Με λίγα λόγια, πρέπει να διαβάζετε και το forum. Αυτό στην περίπτωση που μου πείτε πως δεν διαβάζατε το forum η δεν είναι υποχρέωση σας.

Μετά λοιπόν από την ανακοίνωση μας, έρχεστε εσείς και μόνο εσείς να εναντιωθείτε στην απόφαση μας η οποία ήταν μετά από συζήτηση με τους παίκτες.

Μας λέτε πως δεν σας υπολογίζουμε. Από που το βγάλατε αυτό το συμπέρασμα? Μήπως έγινε καμία συμφωνία της ομάδας κάτω από το τραπέζι με την πρώτη φυλή και δεν το ξέρω? Εδώ δεν έγινε η συζήτηση? Σε ανοιχτό θέμα δεν ήταν? Επί σχεδόν 1 μήνα δεν λέγαμε τα ίδια και τα ίδια? Εσείς που ήσασταν τότε?

Δεν θέλω να μπω σε διαμάχη μαζί σας αλλά νομίζω πως κοιτάμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος. Μπορείτε να εναντιωθείτε στην απόφαση μας, να μας κρίνετε όπως θέλετε και να έχετε όποια άποψη θέλετε για μας. Δημοκρατία έχουμε και είμαι εδώ για να ακούσω την άποψη σας και όχι να την αλλάξω. Εύχομαι καλή συνέχεια.

[/mad]
 

DeletedUser22560

Αν παρατηρησετε ναι στο φορουμ μεσα εχω γραψει το πολυ 10 φορες ολες κ ολες κ μπαινω μονο αν ενημερωθω για κατι
Εκπροσωπω όλη τη φυλη μου κ γι αυτο κ γραφω μόνο εγω απο το να γραφουν ολοι πλεον γραφω εγω κ αν καποιος αλλος εχει κατι διαφορετικο να πει η να προσθεσει το κανει απο το να σπαμμαρουμε όλοι μαζι.

Δεν νευριαζω που κλεινει ο κοσμος με χαμενους εμας....
νευριαζω γιατι πολυ απλα στις 2012-11-06
με αιτηση υποστιρηξης σχετικα με το κλεισιμο του κοσμου μου απαντησατε οτι ο κ12 κλεινει οταν

Οταν οι 40 πρωτοι παιχτες της πρωτης φυλης μαζεψουν 300.000.000 ποντους τοτε θα αρχισει η αντιστροφη μετρηση

σωστα μεχρι εδω?

μετα απο λιγες ημερες ξαφνικα (αφου φυσικα το συζητησατε εδω στο οποιο δεν νομιζω ειμαι υποχρεωμενη να μπαινω) χωρις καμια προηδοποιηση ηρθε μνμ σε όλους οτι οι ερρορ εχουν 60% των χωριων κ ξεκιναει η αντιστροφη μετρηση 90 ΗΜΕΡΩΝ.

Καλα τα λεω?

ΑΛΛΑ, και παλι ξαφνικα μετα απο 2-3 ημερες λαμβανουμε ενα θεικο μνμ ψηφοφοριας!!!
κ μολις μπηκα κ ειδαμε ολοι μαζι τις ημερομηνιες ε τοτε βαλαμε όλοι μαζι τα γελια!!! γιατι για ανεκδοτο προκειται!!!

ΕΠΡΕΠΕ οπως μας ενημερωνετε με σχετικα μνμ για ολα τα θεματα να ενημερωθουμε κ γι αυτο

το θεωρω ιδιαιτερα τραγικο λαθος !
και ακομι πιο τραγικες τις επιλογες του !!!!

κ στην θεση μου αν ησουνα το ιδιο οργισμενος θα ησουν και εσυ διοτι θεωρω αδικο το να φασκουμε κ να αντιφασκουμε με συνεπεια καποιοι να νιωθουν αδικιμένοι

ΑΡΑ ,
δεν υπαρχει Δημοκρατια .........
 

DeletedUser

Δημητρα, σεβαστη η αποψη σου αν και διαφωνω σε παρα πολλα, οχι γιατι θελω να παραστησω τον δικηγορο των διαχειριστων αλλα γιατι σε ολο αυτο το σκηνικο υπαρχουν και αλλες αληθειες.
απο τις πρωτες μερες που ανοιξε το θεμα αρκετοι παικτες και της φυλης σου, εγραψαν εδω και κανεις δεν ειχε αντιρησση με το αιτημα ΟΛΩΝ για το κλεισιμο του κοσμου.
δικαιολογησαι φυσικα καθως δεν εισαι υποχρεωμενη να μπαινεις στο εξτερναλ, ομως μου κανει εντυπωση πως κανεις απο τους συμπαικτες σου που εγραφαν εδω, δεν ενημερωσαν τους υπολοιπους στο παιχνιδι. να πουν δηλαδη ρε παιδια οι ΕΡΡΟΡ γραφουν ετσι κι ετσι στο εξτερναλ.
για να μην επικολλησω εδω και π.μ. πρωτοκλασατων παικτων της φυλης σου (μην θελοντας να τους εκθεσω), που μας προτειναν να μπουν σε εμας μερκοι μεγαλοι παικτες των ιππεων ωστε να πιασουν το οριο οι πρωτοι 40 και να κλεισει ο κοσμος .
Για ολα τα παραπανω, πιστευω οτι οι διαχειριστες δεν εχουν καμμια ευθυνη η καμμια εμπαθεια σε κανεναν για το κλεισιμο του κ12.

υγ. και δεν τα λεω για να φανω το "καλο παιδι" στους διαχειριστες. δεν με αφορα κατο τετοιο. αν ειχαν καπου αδικο να εισαι σιγουρη οτι θα το ελεγα
 

DeletedUser22560

Εγω και το το μεγαλυτερο ποσοστο της φυλης εχουμε αγνοια

Δεν διαφωνουμε στο να κλεισει ο κοσμος την Χ ή Ψ ημερομηνια αλλα ο τρόπος που χειρίζονται καποια θεματα ειναι πολυ λανθασμενος!
Δεν ειναι δυνατον να μας ερχετε μνμ για το παραμικρό απο τους διαχειριστες κ να αγνόησαν να ενημερωσουν για το κλεισιμο

Επίσης όταν ανακοινωθηκε η αντιστροφη των 90ημερών καποιοι εβαλαν πρίμιουμ.....

Γίνεται ψηφοφορία για το πότε θα κλείσει ο κόσμος, με καμιά από τις διαθέσιμες επιλογές να αγγίζει τις 90 ημέρες ακριβώς, όπως λένε λίγες μερες πριν!

και εγω θελω να κλεισει ο κόσμος αλλα απο την αλλη θελω να βρω και το δίκιο μου κ ππιστεψε με εχω τόοοοση υπομονη που μπορω να σκασω γάιδαρο αρκει να βρω το δίκιο μου

όσο γι αυτους που ηθελαν να μεταφερθούν για να κλεισει ο κοσμος κ σας εστελναν πμ να ναι καλα δεν θα χαλαστω :) εγω χαμένη ειμαι εδω μέσα αλλα κ παλι εχω ψηλα το κεφάλι.
 

DeletedUser

Εγω και το το μεγαλυτερο ποσοστο της φυλης εχουμε αγνοια

Δεν διαφωνουμε στο να κλεισει ο κοσμος την Χ ή Ψ ημερομηνια αλλα ο τρόπος που χειρίζονται καποια θεματα ειναι πολυ λανθασμενος!
Δεν ειναι δυνατον να μας ερχετε μνμ για το παραμικρό απο τους διαχειριστες κ να αγνόησαν να ενημερωσουν για το κλεισιμο

Επίσης όταν ανακοινωθηκε η αντιστροφη των 90ημερών καποιοι εβαλαν πρίμιουμ.....

Γίνεται ψηφοφορία για το πότε θα κλείσει ο κόσμος, με καμιά από τις διαθέσιμες επιλογές να αγγίζει τις 90 ημέρες ακριβώς, όπως λένε λίγες μερες πριν!

και εγω θελω να κλεισει ο κόσμος αλλα απο την αλλη θελω να βρω και το δίκιο μου κ ππιστεψε με εχω τόοοοση υπομονη που μπορω να σκασω γάιδαρο αρκει να βρω το δίκιο μου

όσο γι αυτους που ηθελαν να μεταφερθούν για να κλεισει ο κοσμος κ σας εστελναν πμ να ναι καλα δεν θα χαλαστω :) εγω χαμένη ειμαι εδω μέσα αλλα κ παλι εχω ψηλα το κεφάλι.

Αντε γεια ειμαστε! Δημητρα μην ασχολησε...δεν εχει χρημα και τον κλεινει ο Γιωργος! Ασε που η ψηφοφορια δεν ειναι ουτε στο 50% των παιχτων του κοσμου! Απλα τραγικοι! Αντε διαβαστε παλι τι λεγατε οταν ανοιξε ο κοσμος και πως θα εκλεινε! Σαν τον Βενιζελο καταντησες Mad18...ευρηκαααααα νεους κανονες και ψηφοφορια ανυπαρκτη για να περασει το μνημονιο! Καταντησατε γραφικοι και γλαφυροι. Δειτε λιγο τους σερβερ εκτος της χωρας μας...αντε γιατι θα πω και αλλα και δεν θα σας αρεσουν....
 

DeletedUser22560

Καπου πρεπει να τα πω και εγω :)
οχι τιποτα αλλο βλεπω τόσο αιμα αυτες τις μερες κ τόσα μαχαιρια που δαιμονιζομαι η αμοιρη!!!!!!!!!
η ψηφοφορια κ οι ημερομηνιες το ξαναλέω ηταν ανεκδοτο ποντιακο κιολας....
γι αυτο κ αρκετοι μας δεν ψηφισαμε γτ ακομι φτιαχνουμε κοιλιακους απο τα γελια....

Αχχχχχχχχ Mad...... 1800 αμνοερίφια σημερα και 20 μοσχαράκια σφαγης είδα!!! για αλλο ενα δεν θα ελεγα οχι αλλα δεν εισαι εδω να σε σφαξω...........!!!!!!!!!

χαχαχαχχα

δεν περιγραφω αλλο..........

καληνυχτα σας........
 

DeletedUser24195

Δημητρα, σεβαστη η αποψη σου αν και διαφωνω σε παρα πολλα, οχι γιατι θελω να παραστησω τον δικηγορο των διαχειριστων αλλα γιατι σε ολο αυτο το σκηνικο υπαρχουν και αλλες αληθειες.
απο τις πρωτες μερες που ανοιξε το θεμα αρκετοι παικτες και της φυλης σου, εγραψαν εδω και κανεις δεν ειχε αντιρησση με το αιτημα ΟΛΩΝ για το κλεισιμο του κοσμου.
δικαιολογησαι φυσικα καθως δεν εισαι υποχρεωμενη να μπαινεις στο εξτερναλ, ομως μου κανει εντυπωση πως κανεις απο τους συμπαικτες σου που εγραφαν εδω, δεν ενημερωσαν τους υπολοιπους στο παιχνιδι. να πουν δηλαδη ρε παιδια οι ΕΡΡΟΡ γραφουν ετσι κι ετσι στο εξτερναλ.
για να μην επικολλησω εδω και π.μ. πρωτοκλασατων παικτων της φυλης σου (μην θελοντας να τους εκθεσω), που μας προτειναν να μπουν σε εμας μερκοι μεγαλοι παικτες των ιππεων ωστε να πιασουν το οριο οι πρωτοι 40 και να κλεισει ο κοσμος .
Για ολα τα παραπανω, πιστευω οτι οι διαχειριστες δεν εχουν καμμια ευθυνη η καμμια εμπαθεια σε κανεναν για το κλεισιμο του κ12.

υγ. και δεν τα λεω για να φανω το "καλο παιδι" στους διαχειριστες. δεν με αφορα κατο τετοιο. αν ειχαν καπου αδικο να εισαι σιγουρη οτι θα το ελεγα
Αυτό να το κάνεις αγαπητέ συμπαίχτη των φυλετικών μαχών, να δούμε και να ξέρουμε αλήθειες επιτέλους.
Για το κλείσιμο του κόσμου: οταν υπάρχουν κανόνες απο την αρχη του παιχνιδιού και διευκρινίσεις για αυτό, το θέμα ψηφοφορία παραπέμπει αλλού... (ο νοών νοείτο)
Βιαστήκατε να χριστείτε νικητές, δέχομαι οτι με τον εναν ή τον άλλο τρόπο πήγατε στην πρώτη θέση και για αυτο σας παραδέχομαι...
Δεν μπορεί όμως κανένας να απαγορεύσει να κανουμε κάποια σχόλια και παρατηρήσεις.
Μια παρατήρηση μου ειναι το οτι η ομαδα διαχειριστών δεν φρόντισε να τηρηθούν οι κανόνες που έθεσε απ την αρχή του παιχνιδιού:
1) Ως προς την ημερομηνία κλεισίματος του κόσμου12
2) Στο ενας λογαριασμός ανα παίχτη (έπρεπε κομισάριοι διαχειριστές να διασφαλίσετε αυτο )
 

DeletedUser

φιλε ντινο, σε οτι αφορα το 1) τα εχουμε πει 100 φορες εδω περα, σε οτι αφορα τις προυποθεσεις για το κλεισιμο, οποτε και δεν εχει νοημα να τα ξαναπουμε.
για το 2) και επειδη εχεις μια εμμονη με το "ενας λογαριασμός ανα παίχτη", σε διαβεβαιω οτι οσο κι αν σου φαινετε παραξενο, ολοι στην ΕΡΡΟΡ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
Ξεκολα απο αυτο γιατι θα σου γινει εμμονη ιδεα. ουτε αδικεισαι στο συγκεκριμενο θεμα, ουτε σε πολεμαει κανεις με 2 και 3 λογαριασμους.
εκτος αν με αυτο ξεγελας τον εαυτο σου.
η αληθεια ειναι οτι μειναμε περισσοτεροι πλεον στον κ12 και δεν υπαρχει αυτο που λες.
Και ασφαλως μπορεις να κανεις οτι σχολιο θελεις η παρατηρηση. ελευθερη ανθρωποι ειμαστε και ελευθερο φορουμ.....
 

DeletedUser

!!!!!!!!!!!!!




[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

παιδια, εταιρια ειναι και εχουν σκοπο το κερδος. Απο εμας εξαρταται αν θα ψωνησουμε ή όχι. Οποιος και αν εχει δικιο, αν θελετε τη γνωμη μου συννενοηθειτε και μην ξαναβαλετε premioum.
 

DeletedUser

Εγω και το το μεγαλυτερο ποσοστο της φυλης εχουμε αγνοια

Δεν διαφωνουμε στο να κλεισει ο κοσμος την Χ ή Ψ ημερομηνια αλλα ο τρόπος που χειρίζονται καποια θεματα ειναι πολυ λανθασμενος!
Δεν ειναι δυνατον να μας ερχετε μνμ για το παραμικρό απο τους διαχειριστες κ να αγνόησαν να ενημερωσουν για το κλεισιμο

Επίσης όταν ανακοινωθηκε η αντιστροφη των 90ημερών καποιοι εβαλαν πρίμιουμ.....

Γίνεται ψηφοφορία για το πότε θα κλείσει ο κόσμος, με καμιά από τις διαθέσιμες επιλογές να αγγίζει τις 90 ημέρες ακριβώς, όπως λένε λίγες μερες πριν!

και εγω θελω να κλεισει ο κόσμος αλλα απο την αλλη θελω να βρω και το δίκιο μου κ ππιστεψε με εχω τόοοοση υπομονη που μπορω να σκασω γάιδαρο αρκει να βρω το δίκιο μου

όσο γι αυτους που ηθελαν να μεταφερθούν για να κλεισει ο κοσμος κ σας εστελναν πμ να ναι καλα δεν θα χαλαστω :) εγω χαμένη ειμαι εδω μέσα αλλα κ παλι εχω ψηλα το κεφάλι.


Που να βρείς εδώ το δίκιο σου χρυσή μου?? Εγώ συμφωνώ και επαυξάνω αυτά που έγραψες. Από όποια σκοπιά κι αν το δεις, ένα συμπέρασμα βγαίνει. Δυστυχώς έχουμε να κάνουμε με παιδαρέλια που χειρίζονται το θέμα τελείως ερασιτεχνικά. Μια λένε έτσι και μιά αλιώς. Σήμερα λένε αυτό κι αύριο το άλλο. Και πάντα μα πάντα έχουν δίκαιο γιατί σύμφωνα και με μία ανακείνωση που αναρτήθηκε στο φόρουμ, ότι ανακεινώσουν αυτόματα γίνεται μέρος των κανόνων. Αυτή είναι η δημοκρατία που αναφέρει πιό πάνω ο mad18. Οπότε ότι και να πείς είναι σαν να ρίχνεις αβγά στον τοίχο.

Lakismac το διαβάζεις ανάποδα και γίνεται Camsikal

ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!
 

DeletedUser22560

Χρόνια πολλα σε όλους!
Υγεια και δύναμη για το Νέο έτος που ετοιμαζεται σιγα σιγα να διαβει το κατώφλι μας....
Δεν αλλαζει κατι ενα νουμερο μόνο, αλλα ας το κανουμε καλύτερο.....

Δήμητρα
 

DeletedUser21188

αν και ο κοσμος εχει κλεισει αυτο δεν εχει ανακοινωθει στο φορουμ...ξερει κανεις γιατι?
 
Κορυφή