LiUn - Αποχώρηση από Κ15

  • Δημιουργός θέματος sok81
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18085

Πλην απο 2 άτομα που ξέρουν να αναγνωρίζουν την αξία της LiUn και αυτοι μπορούν να χαρούν την νίκη τους.

Στους υπόλοιπους που την κράξανε.
Κόφτε τα κεφάλια σας γιατι σε τέτοια φυλή δεν πρόκειτε να μπείτε ούτε σε 10 χρόνια.
3/4 εναντίον το 1/4 του χάρτη και δεν βαρέσατε κανέναν ενεργό απο LiUn.
Απλα σκέψου τι θα γινότανε αν η σημερινή LiUn ήταν εκείνη του Κ3 με 300/300 άτομα συνέχεια Online,πραγματικοί καήλες.
Τι θα καταφερνες?Ένα ΤΙΠΟΤΑ και μερικά δάκρια παραπάνω.

υπερβαλεις λιγο για τον κ3 αλλα τεσπα..

καλη συνεχεια παιδες...
 

DeletedUser10824

Ρε καρανιούμπια εδω μεσα,τι ασχολούμε.


[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26271

Ρε καρανιούμπια εδω μεσα,τι ασχολούμε.

που' σαι παλληκαρι.....φευγοντας μην κλεισεις τη πορτα..εχουν μεινει μερικοι ακομα...:D

(αν δεν ντρεπεσαι πες μας ποιος ησουν στο game)



[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πλην απο 2 άτομα που ξέρουν να αναγνωρίζουν την αξία της LiUn και αυτοι μπορούν να χαρούν την νίκη τους.

Στους υπόλοιπους που την κράξανε.
Κόφτε τα κεφάλια σας γιατι σε τέτοια φυλή δεν πρόκειτε να μπείτε ούτε σε 10 χρόνια.
3/4 εναντίον το 1/4 του χάρτη και δεν βαρέσατε κανέναν ενεργό απο LiUn.
Απλα σκέψου τι θα γινότανε αν η σημερινή LiUn ήταν εκείνη του Κ3 με 300/300 άτομα συνέχεια Online,πραγματικοί καήλες.
Τι θα καταφερνες?Ένα ΤΙΠΟΤΑ και μερικά δάκρια παραπάνω.

ο spyro και ο enosis τι ήτανε?



btw τι ριμ κ ξεριμ την διαφορά την κάνανε άλλοι :$
 

DeletedUser10824

To ίδιο όνομα έχω εδω και 2.5 χρόνια παντού. Game και forum.
 

DeletedUser

και εισαι τοσο γαματος που εχεις 1χωριο 6500 ποντους 0 od ουτε μια φορα δηλαδη να βαρεσεις εστω ενα βαρβαρο και μου εκανες εγγραφη 28 οκτωμβριου του 2012? τι ακριβως βγαινεις να μιλισεις ρε κουλουρι ισα ισα να χαλασεις ενα ποστ? αλλα τι περιμενεις βγαινεις λες για κ3 πχ και οπως μονος σου ειπες μπενεις σε καθε κοσμο με αυτο το ονομα... κριμα αλλα κ3 δεν υπηρχες τοτε... και απο οτι βλεπω εδω εκανες τρομερη καριερα με αποκορηφοση στον κ11 που καταφερεις να νομπλαρεις 3 ολοκληρα χωρια ( στους αλλους κοσμους ουτε καν νομπλς).... διαβασε κανα αδηγο πρωταριδων φιλος και μην σπαμαρεις εδω το θεμα
 

DeletedUser20152

παιδιά εγώ ένα πράγμα θα πω: όταν γίνονται υπερσυμμαχιες και ενοποιήσεις φυλών τέτοιας έκτασης χάνετε η ουσία.......
 

DeletedUser21861

μα το γκειμ εσεις το χαλασατε πρωτοι αυτο δν εχετε καταλαβει...διαβαστε λιγο το ποστ του pao-gr που τα εξηγει ολα καθαρα και ομορφα...εμεις το μονο που λεγαμε ηταν οταν ερθουμε διπλα σας μην πατησετε διαγραφες...και να φανταστειτε δν ειχαμε παει καν κοντα τους....χιχιχιχιχιχι
 

DeletedUser

παιδιά εγώ ένα πράγμα θα πω: όταν γίνονται υπερσυμμαχιες και ενοποιήσεις φυλών τέτοιας έκτασης χάνετε η ουσία.......

φιλε μου καλα τα λες ναι χανετε η ουσια... ποτε ομως μοναχα οταν εισαι στο μικρο κομματι? γιατι αν θυμηθουμε το παρελθον εμεις ειμασταν ακομα λιγοτεροι οταν ειχε γινει η πρωτη δικη σας υπερσυμμαχια που κρατησε 1 χρονο σχεδον... μετα απο ενα χρονο απλα αποφασισαμε οτι αφου μας δινετε η ευκαιρια να τελειωνουμε μια ωρα αρχητερα ας την εκμεταλευτουμε... και κυριως αυτο εγινε λογο τον ποστ απο τα παιδια τις liun οταν δεν χτυπιοντουσαν και μονο βαραγαν οτι κερδιζουν κτλ κτλ για να μπορεσουμε και εμεις να ασχοληθουμε και με εκεινο το μετωπο λιγο.... οποτε η πρωτη υπερσυμμαχια ηταν δικη σας και πιστευω να το θυμασαι αρα δεν μπορει κανεις να πει οτι εμεις χαλασαμε τον κοσμο επηδη απλα δεν κατσαμε να χασουμε ετσι απλα
 

DeletedUser

Έλα ρε παιδιά που θα λογοδοτήσουμε για τις κινήσεις που κάναμε...Ότι έγινε έγινε μετά από μια δράση υπάρχει κ μια αντίδραση... (γνωστός νόμος στη φυσική)..
 

DeletedUser10824

και εισαι τοσο γαματος που εχεις 1χωριο 6500 ποντους 0 od ουτε μια φορα δηλαδη να βαρεσεις εστω ενα βαρβαρο και μου εκανες εγγραφη 28 οκτωμβριου του 2012? τι ακριβως βγαινεις να μιλισεις ρε κουλουρι ισα ισα να χαλασεις ενα ποστ? αλλα τι περιμενεις βγαινεις λες για κ3 πχ και οπως μονος σου ειπες μπενεις σε καθε κοσμο με αυτο το ονομα... κριμα αλλα κ3 δεν υπηρχες τοτε... και απο οτι βλεπω εδω εκανες τρομερη καριερα με αποκορηφοση στον κ11 που καταφερεις να νομπλαρεις 3 ολοκληρα χωρια ( στους αλλους κοσμους ουτε καν νομπλς).... διαβασε κανα αδηγο πρωταριδων φιλος και μην σπαμαρεις εδω το θεμα


Είσαι τόσο καρακιόζης όσο δείχνεις τελικά...Εμ.Γιαυτό χρειάστηκες να ενωθείς με όλο τον κόσμο για να μας νικήσεις.
Είμαι απο τους πιο παλιούς στην LiUn.Και στον 15 δεν έπαιξα καθόλου.Για καλή σου τύχη δηλαδή.
 

DeletedUser

Είσαι τόσο καρακιόζης όσο δείχνεις τελικά...Εμ.Γιαυτό χρειάστηκες να ενωθείς με όλο τον κόσμο για να μας νικήσεις.
Είμαι απο τους πιο παλιούς στην LiUn.Και στον 15 δεν έπαιξα καθόλου.Για καλή σου τύχη δηλαδή.

Ναι αν έπαιζες θα έφτανες στα 3-4 χωριά κ θα μας νόμπλαρες όλους ε?

Για να καταλάβεις όλο αυτο έγινε όχι για να νικήσουμε την λιουν αλλά εσένα ρε παιχταρά γιατί φοβόμασταν μην μας πυξιδιάσεις με το τρομερό σου skill...Πφφφ άσχετοι
 

DeletedUser

παλι καλα που δεν επαιξες σε ευχαριστουμε μεγα στρατηλατη και κατακτητη των 5 ηπειρων και 7 θαλασσων ο θεος μας εδω την τυχη να μην σε βρουμε στο περασμα μας δοξασμενος ο κυριος....


σου ξανα θυμιζω λοιπον μεγα στρατηλατη οτι πριν1 χρονο ειχατε ενωθει με ολο το κοσμο για εμας και τοτε ηταν πραγματη ολος ο κοσμος οσο και να προσπαθεις λοιπον να μειωσεις μια νικη σε μια φυλη που ειναι μακραν πρωτη σε od απο την αρχη του κοσμου και πολυ μπροστα σε κατακτησεις εχθρων απο ολο το κοσμο απλα χανεις το χρονο σου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20152

φιλε μου καλα τα λες ναι χανετε η ουσια... ποτε ομως μοναχα οταν εισαι στο μικρο κομματι? γιατι αν θυμηθουμε το παρελθον εμεις ειμασταν ακομα λιγοτεροι οταν ειχε γινει η πρωτη δικη σας υπερσυμμαχια που κρατησε 1 χρονο σχεδον... μετα απο ενα χρονο απλα αποφασισαμε οτι αφου μας δινετε η ευκαιρια να τελειωνουμε μια ωρα αρχητερα ας την εκμεταλευτουμε... και κυριως αυτο εγινε λογο τον ποστ απο τα παιδια τις liun οταν δεν χτυπιοντουσαν και μονο βαραγαν οτι κερδιζουν κτλ κτλ για να μπορεσουμε και εμεις να ασχοληθουμε και με εκεινο το μετωπο λιγο.... οποτε η πρωτη υπερσυμμαχια ηταν δικη σας και πιστευω να το θυμασαι αρα δεν μπορει κανεις να πει οτι εμεις χαλασαμε τον κοσμο επηδη απλα δεν κατσαμε να χασουμε ετσι απλα

χάνετε η ουσία όπου και αν είσαι είτε στο μεγάλο είτε στο μικρο κομμάτι... και δεν είναι ο πρώτος κόσμος που χάλασε από υπερσυμμαχιες
εγώ από την πλευρά μου είχα χαλαστεί και με την δικιά μας υπερσυμμαχία που τα έκανε όλα μπλε και για να δω κόκκινο έγινα μετανάστης από την 53 στην 55 και 56 και λίγο αργότερα όταν είδα και κάποια πράγματα ήμουν σίγουρος ότι αργά ή γρήγορα θα έσπαγε
 

DeletedUser

σου ειπα οτι δικιο εχεις και εγω τις ιδιας γνωμης ειμαι και δεν συμφωνησα ποτε με την αλλαγη συμμαχιας αλλα απο την στιγμη που εχουμε καπιους αρχηγους και τους εχουμε επιλεξει πρεπει να ακολουθουμε ετσι ειναι αυτο το παιχνιδι... και εγω εκει που ημουνα μεσα στα κοκκινα ετρεχα να αλλαξω ηπειρο... απλα δεν νομιζω οτι μπορει καποιος να κατηγορησει εμας οτι χαλασαμε τον κοσμο απο την στιγμη που ειχε γινει το ιδιο πραγμα 2 φορες προηγουμενος σε βαρος μας... δεν το ξεκηνησαμε εμεις ολο αυτο
 

DeletedUser18085

Είσαι τόσο καρακιόζης όσο δείχνεις τελικά...Εμ.Γιαυτό χρειάστηκες να ενωθείς με όλο τον κόσμο για να μας νικήσεις.
Είμαι απο τους πιο παλιούς στην LiUn.Και στον 15 δεν έπαιξα καθόλου.Για καλή σου τύχη δηλαδή.

ποιος εισαι εσυ απο τους παλιους??οσοι αξιζαν απο τους παλιους απο τα λιγα στατιστικα που ειδα παιξανε και δω..
 

DeletedUser

ποιος εισαι εσυ απο τους παλιους??οσοι αξιζαν απο τους παλιους απο τα λιγα στατιστικα που ειδα παιξανε και δω..

Αυτο το όνομα που βλέπεις Αντώνη είναι κ το ναμε του στο γκαμε..Τόσο γνωστός ο παιχταράς :rolf:
 

DeletedUser

Είμαι απο τους πιο παλιούς στην LiUn.Και στον 15 δεν έπαιξα καθόλου.Για καλή σου τύχη δηλαδή.

παραγοντας του εδεσσαικου πρεπει να ναι αυτος ο παικτης
πολυ δυνατος παικτης ο bombastic να τον φοβαστε
 

DeletedUser10824

Αφου το βλέπεις ρε κομπάρσε,στην ημερομηνία εγγραφής στο φόρουμ.Ειχα σταματήσει πριν ξεκινήσεις εσυ τις Φυλετικές,γιαυτο κόψε την πάρλα γιατι μόνο ρεζίλι γίνεσαι.
 
Κορυφή