Η ΤΕΛΙΚΗ ΜΑΧΗ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser20203
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

θα ηθελα πολυ να δω τους ιππεις να αντιδρανε αλλα με τα μεχρι τωρα δεδομενα παραπολυ δυσκολα :(

οταν βλεπω παιχτες σας να εχουν απο 2-3 αμυντικα μεσα στο απεραντο μπλε και αλλοι να ειναι τουμπανιασμενη στης αμυνες χωρις λογο αποδηκνυει οτι ειστε σε χαωδεις κατασταση....
κριμα και περιμενα ενα μεγαλο πολεμο στην τελικη μαχη.....
 

DeletedUser21188

διαγραφες

αρχισαν τωρα και οι διαγραφες παιχτων...

τι να πω παιδια....

αμυνες τοποθετιμες οπως ετυχε...ομαδικα πλανα ανυπαρκτα...ανακαταληψεις πολυ σπανια....

και τελικα εχουν καταληξει 5-6 παιχτες να πολεμανε με οτι μεσα διαθετουν και οι υπολοιποι να ειναι τουμπανιασμενοι στις αμυνες και βαρανε τους ανενεργους μας....και ακομα και τοτε δεν μπορουν να παρουν χωρια...

οπως και ο φιλος μου ο λαρισα και εγω ελπιζω σε μια αντιδραση...αλλα και εγω το βλεπω απιθανο..

μου φαινετε οτι ειχαμε πολλες προσδοκιες για αυτον τον πολεμο....περρισοτερες απο οτι επρεπε..
 

DeletedUser

sasmazo Ο ΠΙΟ ΚΑΒΑΤΖΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΙΣ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ.... ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΥΡΗΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟ 3-5 ΑΜΥΝΤΙΚΑ , ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ 4 ΧΩΡΙΑ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ. ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΒΑΤΖΟΘΕΙ ΣΤΙΣ ΑΜΥΝΕΣ ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΩΡΙΑ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΜΙΣΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΜΕΣΑ...:noob::noob::noob:
 

DeletedUser25676

sasmazo Ο ΠΙΟ ΚΑΒΑΤΖΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΙΣ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ.... ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΥΡΗΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟ 3-5 ΑΜΥΝΤΙΚΑ , ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ 4 ΧΩΡΙΑ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ. ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΒΑΤΖΟΘΕΙ ΣΤΙΣ ΑΜΥΝΕΣ ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΩΡΙΑ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΜΙΣΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΜΕΣΑ...:noob::noob::noob:

To παιδι πολεμαει μην λες τετοια η απωλειες του τα λενε ολα χαχαχαχα

http://prntscr.com/g2umd
 

DeletedUser26546

τελικα ο εφορια θα πει τπτ ή ηταν στα ατομα που πατησαν ή προκειτε να πατησουν διαγραφη λογω τησ διαφορασ των χωριων που πηραν απο την πρωτη βδομαδα οι ιππεισ ?:oops::noob:
 

Deleted User - 119632

εγω απο την πλευρα μου ν απω οτι περαν του μαριαγκακι που το παλευει και του τρελλαμενου, απο οτι βλεπω τουλαχιστον, οι αλλλοι ειναι εντελως αλλου. ειτε παιζουν για την παρτη τους ειτε καθολου! και κανα δυο που βαρανε κυριως πρωην κανιβ οπως ο μελετης και ο θανασης! δεν εχω δει κατι αλλο και ειλικρινα περιμενα πιο πολλα απο την ν1 φυλη του σερβερ για πολλους μηνες!

να κανουμε και την καζουρα μας τωρα εγω σας ειχα πει μην ακουτε φαφλαταδες τυπου λελου πινελου και του σουπερ πυξιδα γπ!!!! τωρα κατι αμπαλαοι τυπου εποχιαρα κτλπ το ποσο βαθιοα νυχτωμενοι ειναι φαινεται απο αυτα που λενε!!!
 

DeletedUser

εγω σαν παλιος παιχτης της αρχ θα θελα να μου πειτε,οι ερρορ απο ποιες φυλες αποτελουνται?οι λορντς ενσωματωθηκαν σε αυτους?
 

DeletedUser

Lc Rush
Spammarω σίγουρα

Εγγραφή: 18-09-2012
#168 Σήμερα, 08:32 Αρχή
εγω σαν παλιος παιχτης της αρχ θα θελα να μου πειτε,οι ερρορ απο ποιες φυλες αποτελουνται?οι λορντς ενσωματωθηκαν σε αυτους?


απο διαφορες φυλες που ηρθαν και εδεσαν ειτε μεσα απο την διπλωματια ειτε μεσα απο Πολεμους

εσυ σαν Παλιος Παικτης Των ΑΡΧ. και με αρχηγο τον Φιλο μου Αντρεα (Πολυδευκη) απο ποσες φυλες αποτελειστε ?

Απλως και εγω σαν παλιος παικτης της ΔΙΑΣ και νυν των ΕΡΡΟΡ σου αντιστρεφω την ερωτηση ....
 

DeletedUser

μα εγω δεν το πα για κακο,απλα θυμομουν και μια lords λιγο πριν σταματησω και δεν ξερω σε ποιους πηγαν.
και τωρα αυτα με τις ενωσεις δεν ξερω τι μου λες ,της αρχ κ.τ.λ,εγω μονο να περνω χωρια ημουν απο εχθρους,μεχρι που σταματησα rank 3 350.000 περιπου(Nick13721).
 

DeletedUser

Απολογουμε τοτε οπως το εθεσες ετσι φανηκε

οι lords μετα τον πολεμο που ειχαν μαζι με την ΕΡΡΟΡ και με το γνωστο αποτελεσμα που υπηρχε καποια παιδια ηθελαν να συνεχισουν να παιζουν και αλλα οχι

οσοι ειναι μαζι με τους ΕΡΡΟΡ που ειμαι σε θεση να γνωριζω ηρθαν και εδεσαν αμεσα με την οικογενια μας

καποιοι αλλοι ομως ειναι εκτος
 

DeletedUser

καλλα τα καταφερατε και με μπανερατε γιατι επειδη σας ταλαιπωρουσα που επαιζα την μαριακκακι επιτηρηση και σας εκοβα αριστουσ οποτε ημουνα μεσα ετσι για την πλακα μου.Παντως ειναι κριμα αυτος που το εκανε για μεταφορα πορουσ που εκανα ειναι ντροπη του τελοσ παντως σε λιγο επιστρεφω και θα ξαναδιασκεδασω να κοβω τρενακια του larisa20 του ζαμπαρτα του σιμοσκυλος ,tsakos .και κιαλλοι ακομη παντως σας ευχαριστω για τα μηνηματα που μου στειλατε σαν αντιπαλοι φυλη και που μου δωσατε σηχαριτηρια για το παιξιμο μου αν θελετε να ξερετε ποιος ειμαι παιζω τον ailiotis:axe:
 

DeletedUser

καλλα τα καταφερατε και με μπανερατε γιατι επειδη σας ταλαιπωρουσα που επαιζα την μαριακκακι επιτηρηση και σας εκοβα αριστουσ οποτε ημουνα μεσα ετσι για την πλακα μου.Παντως ειναι κριμα αυτος που το εκανε για μεταφορα πορουσ που εκανα ειναι ντροπη του τελοσ παντως σε λιγο επιστρεφω και θα ξαναδιασκεδασω να κοβω τρενακια του larisa20 του ζαμπαρτα του σιμοσκυλος ,tsakos .και κιαλλοι ακομη παντως σας ευχαριστω για τα μηνηματα που μου στειλατε σαν αντιπαλοι φυλη και που μου δωσατε σηχαριτηρια για το παιξιμο μου αν θελετε να ξερετε ποιος ειμαι παιζω τον ailiotis:axe:

μπορω να πω πως εισαι πολυ καλος παιχτης φιλε μου και μου εκοψες 5-6 τρενακια σιγουρα...πλεον δεν δουλευω οποτε ετοιμασου παλι :)
τον λογαριασμος της μαριαγακης (μαρια) δεν τον εκμεταλευτικατε καθολου σωστα και χωρις να υπερβαλλω ηταν ο ποιος σημαντικος γτ βρησκοτανε αναμεσα μας και θα εκανε πολλες ζημιες αλλα προτιμησατε να τιγκαρετε 2-3 παιδια με ποσοτητες 60.000-70.000 πεζικα και απλα καθονται στα χωρια ενω αλλοι τους ηταν αναγκαιες.....
μονο ενας τρελος θα τα χτυπαγε αυτα φιλος :doh:

καλες μαχες λοιπον :)
 

DeletedUser

κανε υπομνη και επιστρεφω οσο αυτο που λες για της αμυνεσ και για τα χωρια της εχεις απολυτο δικιο ειχαμε εναν ανυπαρκτο παικτη που το ειχε και τα παρατησε μια μερα πριν το πολλεμο σε αυτο θα συμφωνησω οτι αν ειχα τα καταλληλα αμυντικα μεσα στα χωρια αυτα θα σας εκανα μεγαλη ζημια επιστρεφω συντομα υπομονη μπορει να το χασουμε το πολλεμο αλλα οπως ειπα στον τσακος το παιχνιδι αυτο δεν το εχω ευχαριστιθει οσο το ευχαριστιθηκα της πρωτες 5 μερες :axe::axe:

κ5 yanni
 

Deleted User - 119632

εφαγες μπαν??? κριμα ωραια παιζαμε παντως.....καλα το πηγαινες κριμα αγορινα....παντως σε αφησανε γυμνο τελειως. εκει που ησουν θα μας εκανες ζημια...
 

DeletedUser21188

καλλα τα καταφερατε και με μπανερατε γιατι επειδη σας ταλαιπωρουσα που επαιζα την μαριακκακι επιτηρηση και σας εκοβα αριστουσ οποτε ημουνα μεσα ετσι για την πλακα μου.Παντως ειναι κριμα αυτος που το εκανε για μεταφορα πορουσ που εκανα ειναι ντροπη του τελοσ παντως σε λιγο επιστρεφω και θα ξαναδιασκεδασω να κοβω τρενακια του larisa20 του ζαμπαρτα του σιμοσκυλος ,tsakos .και κιαλλοι ακομη παντως σας ευχαριστω για τα μηνηματα που μου στειλατε σαν αντιπαλοι φυλη και που μου δωσατε σηχαριτηρια για το παιξιμο μου αν θελετε να ξερετε ποιος ειμαι παιζω τον ailiotis:axe:


κατσε να κοιταχτω.....ουφ ευτυχως δεν ειμαι διαχειριστης...και νομιζα οτι ξερει κατι που δεν ξερω...


περα απο την πλακα θα κοψετε αυτες τις παιδικες δικαιολογιες?και δικοι μας παιχτες τρωνε μπαν οπως και δικοι σας.η διαφορα ειναι οτι εμεις δεν ειπαμε ποτε οτι τα μπαν τα εριξαν οι ιππεις.Παραδεχομαστε οτι οι παιχτες μας εκαναν λαθοι και προχωράμε παρακατω.


δεν ξερω μπορει να εκοψες και δυο χιλιαδες τρενα,δεν με ενδιαφερει κιολας.Αλλα εχω κουραστει καθε φορα να γινετε η ιδια ιστορια.οποτε θα το πω για τελευταια φορα.


ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ


επισεις θα συμφωνησω με τον τσακο.το μεγαλυτερο προβλημα σας ειναι η κατανομη αμυνων..χωρις να θελω να σε προσβαλω(δεν φταις εσυ φυσικα)τι πρωτες μερες γελασαμε παρα πολυ οταν ειδαμε τι αμυνες εχουν μεσα τα χωρια του μαριακακι...

και μετα παθαμε σοκ οταν ειδαμε τι αμυνες εχει μεσα τα χωρια του λελου και του σασμαζου...

αυτο εμενα μου δειχνει οτι κανενας δεν ασχοληθικε να κανει αυτο που καναμε εγω και αλλα 3-4 ατομα απο την ερρορ δηλαδη να ρωτησουμε ολα τα μελοι τις φυλης τι αμυνες χρειαζονται και τι αμυνες διαθετουν...και επειτα να χωρισουμε τις αμυνες οπως επρεπε χωρις να μερολιπτουμε υπερ κανενος,ουτε καν του εαυτου μας...:cop:

κουραστηκαμε βεβαια με τοση δουλεια αλλα το αποτελεσμα ηταν πολυ καλο.:axe:
 

Deleted User - 119632

Αντωνη ετσι ειναι! καταρχας λιγο πριν το ν πολεμο βαρβαρεψαν λογω μπαν ο βαροκ και ο σιελδ αυτο σημαινει καμια 700 συν μερικα αλλα θεματα που ειχαμε 1000 χωρια βαρβαρα.
επισης εγω σαν γειτονας της περιοχης θεωρουσα οτι θανασης και μαριαγκακι θα ειναι τουμπανο. ο μαριακακι με πυρηνα 20-30 χωρια μεσα στην 56 που ειναι ολη η ερρορ ηταν ΑΔΕΙΑ!! ουτε ενα αμυντικο βοηθεια! μονο ο στρατος του χωριου με αποτελεσμα αυτο που ακολουθησε. βεβαια ο παικτης εκανε φιλοτιμες προσπαθειες αλλα χωρις βοηθεια και σωστο σχεδιασμο απο πριν δεν γινονται σωστες δουλειες! και μετα βλεπω αναφορες απο κατι λελους (αφαντους εως τωρα), σασμαζο ενας βαβιδακου, καπως ετσι, που εχουν μεσα 100κ πεζα σε χωρια 3-4 ωρες απο τα κοκκινα και ετσι εξηγειται η διαφορα! το αμυντικο επιτελειο της ερρορ εκανε ΑΨΟΓΗ δουλεια καηκαν ειλικρινα τα παιδια και μπραβο!
 

DeletedUser

δεν μπορω να πω τιποτα γιατι σε οτι και να πειτε περι αμυνες εχετε απολυτως δικιο. το αν ειχε αμυνες μεσα τα παιδια που με βαραγανε ξερουνε και οπως ειπανε θα σας εκανα πολλυ ζημια τωρα οσο αφορα για της αμυνες που εχουνε οι αλλοι μεσα τη να τους κανω να τους βαρεσω αν πραζανε σωστα τα παιδια που ειχανε αναλαβει για την κατανομη αμυνων τοτε δεν θα χαναμε με τοσο διαφορα που χανουμε τωρα τουλαχιστων αν ειναι να πεσω θα πεσω ευχαριστιωνταςτο παιχνιδι μαζι με τα παιδια που ασχωλουνται και καιγοντε ολλοι μερα στον υπολογιστη καλη συνεχεια να εχουμε και πανωαπο ολλα ειναι ενα παιχνιδι δεν ειναι η ζωη μας
 

DeletedUser21188

δεν μπορω να πω τιποτα γιατι σε οτι και να πειτε περι αμυνες εχετε απολυτως δικιο. το αν ειχε αμυνες μεσα τα παιδια που με βαραγανε ξερουνε και οπως ειπανε θα σας εκανα πολλυ ζημια τωρα οσο αφορα για της αμυνες που εχουνε οι αλλοι μεσα τη να τους κανω να τους βαρεσω αν πραζανε σωστα τα παιδια που ειχανε αναλαβει για την κατανομη αμυνων τοτε δεν θα χαναμε με τοσο διαφορα που χανουμε τωρα τουλαχιστων αν ειναι να πεσω θα πεσω ευχαριστιωνταςτο παιχνιδι μαζι με τα παιδια που ασχωλουνται και καιγοντε ολλοι μερα στον υπολογιστη καλη συνεχεια να εχουμε και πανωαπο ολλα ειναι ενα παιχνιδι δεν ειναι η ζωη μας

ετσι ακριβως.:clap:.καλες μαχες οταν επιστεψεις.

στο μεταξυ βγες για κανενα ποτο..μερικοι αλλοι για να βγουν πρεπει πρωτα να βρουν επιτιριτη:D
 

DeletedUser21660

αντωνη αν δεν αντεχεις αλλο κ θες να ξεσκασεις δωσε σε μενα επιτηρηση!

κ σταματα να ωθεις τον κοσμο στον αλκοολισμο!!!! :grrr:

:D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή