Η ΤΕΛΙΚΗ ΜΑΧΗ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser20203
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21188

Πλευρά 1:
Φυλές: ΕRROR, ERRΟR
Πλευρά 2:
Φυλές: Ιππείς

Timeframe: 16/09/2012 00:00:00προς19/09/2012 00:30:27

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 210
Πλευρά 2: 51
Διαφορά: 159

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,036,310
Πλευρά 2: 493,668
Διαφορά: 1,542,642

chart



αυτα ειναι απο χτες το βραδυ λιγο μετα τις δωδεκα...


εχω να πω ενα ευχαριστω στους ιππεις για τις μαχες που μας προσφερουνε!καιρο ειχαμε να περασουμε τοσο καλα!

επιθεσεις αντεπιθεσεις ανακαταληψεις πλανα αντιπλανα..χαμος!:axe:
 

DeletedUser20203

Πλευρά 1:
Φυλές: ΕRROR, ERRΟR
Πλευρά 2:
Φυλές: Ιππείς

Timeframe: 17/09/2012 00:00:01προς19/09/2012 12:00:31

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 496
Πλευρά 2: 143
Διαφορά: 353

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 261
Πλευρά 2: 58
Διαφορά: 203

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 4,798,691
Πλευρά 2: 1,333,197
Διαφορά: 3,465,494

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,539,981
Πλευρά 2: 561,979
Διαφορά: 1,978,002

chart
 

DeletedUser21188

πολυ ησυχια στο φορουμ....τι εγινε?


ερωτηση προς του ιππεις:ο empire95(gp1992) παιζετε σε επιτιριση?

ρωταω γιατι δεν εξηγιτε αλλιως καταρχας το γεγονος οτι δεν εχει πει κουβεντα στο φορουμ και επιπλεον οτι χανει τοσα χωρια στο παιχνιδι.
 

DeletedUser20203

πολυ ησυχια στο φορουμ....τι εγινε?


ερωτηση προς του ιππεις:ο empire95(gp1992) παιζετε σε επιτιριση?

ρωταω γιατι δεν εξηγιτε αλλιως καταρχας το γεγονος οτι δεν εχει πει κουβεντα στο φορουμ και επιπλεον οτι χανει τοσα χωρια στο παιχνιδι.


Οταν μιλανε τα σπαθια τα πολλα λογια ειναι φτωχια.
Κανω τον δικηγορο του διαβολου και απαντω εγω ( αν και δεν ειμαι παιχτης των ΙΠΠΕΙΣ) για τον empire95

Αν παιζοταν επιτηρηση δεν θα εχανε τοσα χωρια. Χανει ακριβως γιατι ο λογ/μος του τα πρωινα πετα με τον αυτοματο πιλοτο. Ο συγκεκριμενος παιχτης αν και ειναι πολυλογας χαχαχαχα εν τουτοις ειναι ενας πολυ καλος και αξιολογος παιχτης οποτε να λοιπουν τα ειρωνικα σχολια. Για καποιο λογο που δεν γνωριζω αλλα μπορω να τον υποψιαζομαι, ο παιχτης μπαινει μονο τα βραδυα. Ειναι δυσκολο εως και αδυνατο καποιος να καλυπτει το βραδυ, τις πρωινες του απωλειες.
Πολυ σωστα ο φιλος μου ο Αποστολης ( τρελαμενος ) επεσημανε πριν μερες οτι αυτον τον πολεμο θα τον κερδιση η φυλη που θα ειναι πιο ενεργη. Μεχρι στιγμης ειμαστε πιο ενεργοι και κερδιζουμε με σημαντικη διαφορα. Αυτο δεν σημαινει ομως οτι διαγραφεται η ιστορια και η πορεια των παιδιων των ΙΠΠΕΙΣ που εφτασαν ως εδω. Πανω απ ολα σεβομαστε τους αντιπαλους για να μας σεβονται κι αυτοι. ΔΟΞΑ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΙΜΗ ΣΤΟΥΣ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥΣ

ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!
 

DeletedUser21743

Συμφωνώ απόλυτα ....


Η δική μου εμπειρία λέει ότι οι αντίπαλοι μας έχουν αδυναμίες που είναι δύσκολο να καλυφθούν.

Πολλοί οι ανενεργοί,
Αρκετοί οι "κλειδωμένοι" λόγω μακρόχρονης επιτήρησης
Μπόλικες οι επιτηρήσεις
Αρκετοί όσοι μπαίνουν λίγο και όποτε μπορούν
και ....
λίγοι οι πανταχού και πάντα παρόντες

Οι λίγοι λοιπόν δεν μπορούν να ανταποκριθούν σε όλα
snipe, άμυνες, ανακαταλήψεις κλπκλπ

οπότε όπως είναι φυσικό κοιτάνε το λογαριασμό τους.


Αν και έχουμε πάρει κεφάλι με καμιά 200 χωριά ,
ακόμη δεν τον θεωρώ "εύκολο πόλεμο"

Θα δούμε.......
 

DeletedUser21872

Οταν μιλανε τα σπαθια τα πολλα λογια ειναι φτωχια.
Κανω τον δικηγορο του διαβολου και απαντω εγω ( αν και δεν ειμαι παιχτης των ΙΠΠΕΙΣ) για τον empire95

Αν παιζοταν επιτηρηση δεν θα εχανε τοσα χωρια. Χανει ακριβως γιατι ο λογ/μος του τα πρωινα πετα με τον αυτοματο πιλοτο. Ο συγκεκριμενος παιχτης αν και ειναι πολυλογας χαχαχαχα εν τουτοις ειναι ενας πολυ καλος και αξιολογος παιχτης οποτε να λοιπουν τα ειρωνικα σχολια. Για καποιο λογο που δεν γνωριζω αλλα μπορω να τον υποψιαζομαι, ο παιχτης μπαινει μονο τα βραδυα. Ειναι δυσκολο εως και αδυνατο καποιος να καλυπτει το βραδυ, τις πρωινες του απωλειες.
Πολυ σωστα ο φιλος μου ο Αποστολης ( τρελαμενος ) επεσημανε πριν μερες οτι αυτον τον πολεμο θα τον κερδιση η φυλη που θα ειναι πιο ενεργη. Μεχρι στιγμης ειμαστε πιο ενεργοι και κερδιζουμε με σημαντικη διαφορα. Αυτο δεν σημαινει ομως οτι διαγραφεται η ιστορια και η πορεια των παιδιων των ΙΠΠΕΙΣ που εφτασαν ως εδω. Πανω απ ολα σεβομαστε τους αντιπαλους για να μας σεβονται κι αυτοι. ΔΟΞΑ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΙΜΗ ΣΤΟΥΣ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥΣ

ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!

Τωρα ρε νουμπια που μπηκα μεσα να δειτε ματσουκα που θα φατε .Καλως σε βρηκα λακη παμπο!Ειστε και οι δυο τα ποιο ατελειωτα νουμπακια ακομα και στον αιθιοπικο σερβερ.Αλλα τι να λεμε και cy server να εχει παλι το ιδιο θα ειστε!Ε λακη εν τελεια νουμπας στελνει συνοδεια ανιχνευτη με τον αριστο τζαι λαλει μου εχει τοιχος 20 γιαυτο εν περνα.Τωρα τελευταιος ρε λακη τουτος ο παμπος βοσσιη!!:cop:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τωρα ρε νουμπια που μπηκα μεσα να δειτε ματσουκα που θα φατε .Καλως σε βρηκα λακη παμπο!Ειστε και οι δυο τα ποιο ατελειωτα νουμπακια ακομα και στον αιθιοπικο σερβερ.Αλλα τι να λεμε και cy server να εχει παλι το ιδιο θα ειστε!Ε λακη εν τελεια νουμπας στελνει συνοδεια ανιχνευτη με τον αριστο τζαι λαλει μου εχει τοιχος 20 γιαυτο εν περνα.Τωρα τελευταιος ρε λακη τουτος ο παμπος βοσσιη!!:cop:

Το λένε συνήθως στο χωριό μου...

Βρε τίνος είσαι εσύ;

:p
 

DeletedUser20203

Τωρα ρε νουμπια που μπηκα μεσα να δειτε ματσουκα που θα φατε .Καλως σε βρηκα λακη παμπο!Ειστε και οι δυο τα ποιο ατελειωτα νουμπακια ακομα και στον αιθιοπικο σερβερ.Αλλα τι να λεμε και cy server να εχει παλι το ιδιο θα ειστε!Ε λακη εν τελεια νουμπας στελνει συνοδεια ανιχνευτη με τον αριστο τζαι λαλει μου εχει τοιχος 20 γιαυτο εν περνα.Τωρα τελευταιος ρε λακη τουτος ο παμπος βοσσιη!!:cop:



ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!


Γεια σου ρε Φανο ατελειωτε!!!!!! Ετσι μιλουν στους δασκαλους τους ρε ????????χαχαχαχαχα


ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ !!!!
 

DeletedUser

Μα ειδες πως μιλαει ρε Λακη ο αδιοφοβος ..... που ειναι ρε ο Σεβασμος προς τους νουμπο - δασκαλους !!

Φανο σε θελω δυνατο να μην πτοήθης απο την πρωτη στιγμη
 

DeletedUser18899

πολυ ησυχια στο φορουμ....τι εγινε?


ερωτηση προς του ιππεις:ο empire95(gp1992) παιζετε σε επιτιριση?

ρωταω γιατι δεν εξηγιτε αλλιως καταρχας το γεγονος οτι δεν εχει πει κουβεντα στο φορουμ και επιπλεον οτι χανει τοσα χωρια στο παιχνιδι.

μια φορα και ενα καιρο εδω στο δημοσιο φορουμ γραφανε πολλοι...
ολοι υποστηριζαν οτι η ερρορ ειναι ασχετοι νουμπακια διπλωματες δολοπλοκοι κλπ κλπ

πλεον δεν εμφανιζετε κανενας απο αυτους...

οι λογοι αποχωρησης απο το φορουμ:

1. οτι επεσα μεσα οτι την πρωτη μερα το σκορ θα ειναι +100
2. οτι εχουν τοσες επιτηρησεις που εχουν ξεχασει οτι υπαρχει κοσμος περα απο το δωματιο του υπολογιστη τους
3. οτι ολες οι δικαιολογιες και τα κοσμιτικα επιθετα που χρησιμοποιουσαν τοσο καιρο ακυρονωνται ενα ενα με το συγκεκριμενο πολεμο
4. η καζουρα του αρχινουμπα τσακου θα ειναι ατελειωτη
5. δεν προλαβαινουν απο το φαρμινγκ που ξεκινησαν στο κοσμο 20 για να προλαβουν αυτους που στειλαμε εκει νωριτερα να παιξουν...
 

Deleted User - 119632

εγω παραδεχομαι τον Λελο!! επρεπε να γινει μεντιουμ!!εχει προβλεψη οτι η διαφορα θα ειναι 100 χωριο την πρωτη εβδομαδα!! τελικα παει για 300 αλλα δεν εχει σημασια του δινουμε ενα κρεντιτ!!

λελο ειδα τα χωρια του μετωπου σου ρε!! τρελλο σκιλ! εχεις 60κ απ καθε πεζικο και πουλας και μουρη??? χαχαχα....μεγαλε αυτο δεν δειχνει οτι ξερεις να παιζεις! δωσε τον λογαριασμο στην μικρη μου αδερφη απλα να κανει λογγιν! παλι χωριο δεν θα της παρουνε!
και κατι αλλο ρε παικτη εχει αρχισει ο πολεμος εδω και 4-5 μερες και ακομα χωριο ερρορ δεν εχεις παρει! τι γινεται??
 

DeletedUser21188

Πλευρά 1:
Φυλές: ΕRROR, ERRΟR
Πλευρά 2:
Φυλές: Ιππείς

Timeframe: 15/09/2012 00:00:00προς21/09/2012 19:02:12

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 496
Πλευρά 2: 121
Διαφορά: 375

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 4,870,882
Πλευρά 2: 1,169,009
Διαφορά: 3,701,873

chart




και για να μην βαζουμε ολους τους ιππεις σε ενα τσουβαλι..

μπραβο στους

trelamenos,mariagaki(που το παλευει πολυ),toni50,Prince Kefimir

και καναν δυο ακομα που ξεχναω για το παιχνιδι που κανουν!χαρη σε αυτους η διαφορα δεν εχει ξεφύγει και αλλο...
 

DeletedUser

δεν θα συνεχισω να παιζω με εσενα στο φορουμ,προτιμω απο το μερος συγκεντρωσης αν εισαι κοντα μου.

καλες μαχες.

ειδες, εβαλες μυαλο τωρα... δεν σε παει εδω να κοντραριστεις μαζι μας... εμεις βγαζουμε στοιχεια στην φορα ενω εσυ??? μπαρουφες και παλι μπαρουφες... αιντε , πηγαινε στο μερος συγκεντρωσης και τα λεμε εκει... :axe::axe: αν εισαι εκει φυσικα και δεν ξαναφαεις πυξιδουλα :doh:

:noob: ααακκιιιιιι , τι εγινε??? διεγραψες τα μυνηματα σε αυτο το ποστ να μην τα δουμε????... χαχαχαχαχαχα... ατε σπιτι ναναααα λεει και ο τσακος...

παλε στελνεις το λογαριασμο σε ρισταρτ??? χαχαχαχα

ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ , ΤΠΤ ΑΛΛΟ... παρε να εχεις...

Πλευρά 1:
Φυλές: ΕRROR, ERRΟR
Πλευρά 2:
Φυλές: Ιππείς

Timeframe: 17/09/2012 00:00:00προς22/09/2012 03:00:34

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 521
Πλευρά 2: 136
Διαφορά: 385



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5,113,145
Πλευρά 2: 1,313,134
Διαφορά: 3,800,011
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: ERRΟR, ΕRROR
Πλευρά 2:
Φυλές: Ιππείς

Timeframe: 17/09/2012 00:00:01προς22/09/2012 09:13:21

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 543
Πλευρά 2: 140
Διαφορά: 403

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5,330,887
Πλευρά 2: 1,349,378
Διαφορά: 3,981,509

chart
 

DeletedUser21188

νομιζω οτι οι ιππεις εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων εχουν ακομα κρεμασμενη απεξω την παρακατω ταμπελα..



images




δεν εξηγείτε αλλιως......


και κατι τελευταο..

ρε λελο τα δικα σου χωρια ταμπουρομενα και γεματα αμυνες ενω τα χωρια των συμπαιχτων σου απο διπλα εντελως αδεια???

ντροπη!!
 

DeletedUser21188

χαχαχα α ρε τσακο!!

ποσο θα γελαω στις 01/08 οταν θα κλαις!!!ποσο μα ποσο!!!!

κυριλεκτηκα θα παρω το αιμα μου πισω και θα κλαιςςςςς!!

αν θες παμε και ενα στοιχημα οτι θα χανεις με διαφορα 250+ απο την πρωτη μερα!!!!

εχεις τ'αντερα!??!!?!?!?
:oops:



μιλας για τον υπεροχο αυτον ανρθωπο που μας χαρησε ατελειωτες ωρες διασκεδασης με μυνηματα σαν το αποπανω??:D


ακομα περιμενω να μαθω ποιος ειναι στο παιχνιδι..ειχε δηλωσει οτι θα μας το πει οταν αρχισει ο πολεμος..

ισως το ξανα:hmmm:..τωρα που βλεπει το σκορ..
 

DeletedUser

Συγχαρητηρια στα παιδια απο Ερρορ.....πληρη απογοητευση οι Ιππεις και συγνωμη που το λεω και εδω ετσι.....ο κοσμος ηδη εδειξε το αποτελεσμα. Αυτα τα λιγα απο εμενα....
 

DeletedUser

trelamenosgr. Συγχαρητηρια στα παιδια απο Ερρορ.....πληρη απογοητευση οι Ιππεις και συγνωμη που το λεω και εδω ετσι.....ο κοσμος ηδη εδειξε το αποτελεσμα. Αυτα τα λιγα απο εμενα...


Αποστολη οτι και να γινοταν ηταν ο Τελευταιος πολεμος Ξεραμε ολοι μας οτι ο Ποιο ενεργος θα νικουσε
αν και εχει πολυ δρομο ο Πολεμος αυτος ακομα

εισαι απο τους μονους παικτες που εχω γνωρηση που αξιζεις το θαυμασμο παικτηκα για τι φυλετικες

Φιλικα
Χαραλαμπος
 

DeletedUser20203

Συγχαρητηρια στα παιδια απο Ερρορ.....πληρη απογοητευση οι Ιππεις και συγνωμη που το λεω και εδω ετσι.....ο κοσμος ηδη εδειξε το αποτελεσμα. Αυτα τα λιγα απο εμενα....


Ειπαμε οτι αποδειξε ηδη ο καθενας μας τι αξιξει και οτι η ιστορια του Κ12 γραφτηκε. Οτι γινεται τωρα ειναι απλα ο επιλογος. Δειξατε και ποιοι εισαστε και τι αξιζετε φιλε. Οσο κι αν επαναλαμβανω τα ιδια και τα ιδια θα το ξαναπω. Νιωθω τιμη και περηφανια που σας ειχα για αντιπαλους τα τελευταια δυο χρονια. Ελπιζω κι ευχομαι, αν συνεχισω να παιζω, καποτε να παιξουμε και σαν συμπαιχτες.

ΚΑΛΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΡΡΟΡ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΣΕ ΣΤΑΣΗ ΠΡΟΣΟΧΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΜΑΣ.

Μη ξεχναμε οτι η ποιοτητα του αντιπαλου δινει αξια στον νικητη.

ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!!!:clap:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή