ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Και εφοσον εχουν και διαχειριστη στην φαποφυλη τους γιατι δεν ψαχνανε πιο συγκεκριμενα παικτες αφου ειχαtε και το μεσο?
Οπως ειπα ο μαντ δεν ειναι ****ς.εχει προγραμματα που ανιχνευει τους παρανομους.
Επειδη εχουν βρει τροπο να στελνουν γρηγορα επιθεσεις (με πολλες καρτελες ανοιχτες κ.τ.λ) νομιζουν οτι ειστε απο αλλο πλανητη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21934

Τωρα το γυρναμε αλλου το θεμα.. Δε μας παιρνει.. Ο Κωστας(Iustinianus) παρατησε το game πριν το Πασχα, εγω επαιζα μονος αλλα παλι το καλοκαιρι χωρις ιντερνετ δε μπορουσα να παιξω..

Γιαυτο εξεληχθηκε ετσι το game
επειδη τα παρατησε ο Κωστας
αν ηταν στο τιμονι ακομα θα ηταν διαφορετικα τα πραγματα...
 

DeletedUser23567

τραβα γεμισε τα χωρια σου στη 55 γιατι το σημερινο δεν το περιμενες νομιζω...
ξυπνησα με κεφακια και τη πληρωσες χωρις να φταις.χιχιχιχι
αν ρω χρονο θα καολουθησουν και αλλα παρομοια αλλα δεν λεει να ασχοληθω 4 ωρες και 10 λεπτα μεινανε

Βρε παρτα ολα...! Δεν παιζω απο τελη Ιουλιου λογω δουλειας, αργησες να κανεις την κινηση σου...
 

DeletedUser

Γιαυτο εξεληχθηκε ετσι το game
επειδη τα παρατησε ο Κωστας
αν ηταν στο τιμονι ακομα θα ηταν διαφορετικα τα πραγματα...

Αμα το λες ειρωνικα να σου θυμισω τα -250 χωρια που εισαι αυτη τη στιγμη και τις ανελεητες φαπες που εχεις φαει το τελευταιο τριμηνο...το χετε πιστεψει δλδ κιολας οχι τπτ αλλο..

Δεν υπαρχει η λεξη τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα....με τοσες φαπες
 

DeletedUser21934

Αμα το λες ειρωνικα να σου θυμισω τα -250 χωρια που εισαι αυτη τη στιγμη και τις ανελεητες φαπες που εχεις φαει το τελευταιο τριμηνο...το χετε πιστεψει δλδ κιολας οχι τπτ αλλο..

Δεν υπαρχει η λεξη τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα....με τοσες φαπες

Δεν μιλαω καθολου ειρωνικα, για τον Κωστα, οτι λεω το εννοω κυριολεχτικα, βλεπεις ετυχε να παιξουμε μαζι στον κ09 και παρολο που παιξαμε σχετικα λιγο καιρο ειναι απο τα ατομα που ειχα ξεχωρισει για τις κινησεις του μεσα στο παιχνιδι..
 

DeletedUser23684

νουλη αγορι μου παρε μια σοδα να χωνεψεις γιατι μαλλον εχεις μπερδεψει ονοματα


ιουστ θα σε ξεκιναγα ρε μεγαλε αλλα πριν 10 μερες ηρθα απο διακοπες
 

DeletedUser21934

Δεν υπαρχει η λεξη τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα....με τοσες φαπες

υπαρχει τετοια προταση
και εννοω διπλωματικα, για να μην μπερδευομαστε....οσο για τις φαπες που λες
θα σου θυμισω κατι...
μπορει να χανεις μια μαχη αλλα ο σκοπος ειναι να κερδισεις τον πολεμο..
ετσι λοιπον χασαμε μια μαχη αλλα οχι τον πολεμο

3 ωρες και 30 λεπτα ακομα
:rip:
τα 14 λεπτα που μενουν στα χαριζω
 

DeletedUser

@nick13721

η cxc κατασπαραξε τα 2/3 της 55 και ολη τη ΤΜ και μιλατε απο πανω. οταν μασ στελνα μηνυματα οτι τους κανετε επιθεσεις αλλα κοιτατε μονο τα δικα μασ.

οταν κ κρα-κρα κατασπαραξε μαζι με lion75 ολη την ΝΙΤΡΟ και μετα μπηκε cxc ηταν καλα???
 

DeletedUser

Τωρα το γυρναμε αλλου το θεμα.. Δε μας παιρνει.. Ο Κωστας(Iustinianus) παρατησε το game πριν το Πασχα, εγω επαιζα μονος αλλα παλι το καλοκαιρι χωρις ιντερνετ δε μπορουσα να παιξω..

Το θεμα εδω ειναι οτι καποιοι παικτες σαν εσενα κ τον κυριο απο πανω(Antikristo), δεν μπορουν να λενε οτι κερδισαν.. Ησασταν μεσα στην μαζα κ στο rim, με 10 χωρια μετωπο στακαρισμενα κ λετε οτι παιζατε.. Μπραβο παικταραδες μου, συγχαρητηρια για την νικη σας..

Αλλοι ειναι αυτοι που επαιξαν, αλλα εχουν κ εναν αυτοσεβασμο να μην βγαινουν στο φορουμ κ να λενε φανφαρες...

Οσο για τις φεικ, εκανες καμια αιτηση? ΑΑΑααα κ τι εγινε??
Γιατι εγω βλεπω απο μερους σου μονο υπονοιες προς την ομαδα διαχειρισης οτι δεν κανει σωστα την δουλεια της..

θα σου προτεινα να επαναλαβεις την ταξη του δημοτικου που μαθαινουν τα παιδιακια αριθμητικη και μετα να ξαναμετρησεις ποσα χωρια εχω στο ριμ και ποσα μετωπο.3 ωρες πριν κλεισει ο κοσμος και ακομα αερολογιες λετε.δεν βαρεθηκατε;
 

DeletedUser

Τωρα το γυρναμε αλλου το θεμα.. Δε μας παιρνει.. Ο Κωστας(Iustinianus) παρατησε το game πριν το Πασχα, εγω επαιζα μονος αλλα παλι το καλοκαιρι χωρις ιντερνετ δε μπορουσα να παιξω..

Το θεμα εδω ειναι οτι καποιοι παικτες σαν εσενα κ τον κυριο απο πανω(Antikristo), δεν μπορουν να λενε οτι κερδισαν.. Ησασταν μεσα στην μαζα κ στο rim, με 10 χωρια μετωπο στακαρισμενα κ λετε οτι παιζατε.. Μπραβο παικταραδες μου, συγχαρητηρια για την νικη σας..

Αλλοι ειναι αυτοι που επαιξαν, αλλα εχουν κ εναν αυτοσεβασμο να μην βγαινουν στο φορουμ κ να λενε φανφαρες...

Οσο για τις φεικ, εκανες καμια αιτηση? ΑΑΑααα κ τι εγινε??
Γιατι εγω βλεπω απο μερους σου μονο υπονοιες προς την ομαδα διαχειρισης οτι δεν κανει σωστα την δουλεια της..

ελα επανελαβε μετα απο μενα

εναν
δυο
τρια
τεσσερα

αντε ελα παμε κ στα δυσκολα

α
β
γ
δ
ε
 

DeletedUser21791

αρχικα ο αγαθων κραζει τον καταπελτη επειδη ανεβαζει κτιρια.
επειτα ο αγαθων ακολουθει την ιδια τακτικη για να μην χασει την πρωτια(pro style λεμεεεεεεεε)

επιπλεον,ο αγαθων κραζει τον καταπελτη για κανιβαλισμους
επειτα ο αγαθων ακολουθει την ιδια τακτικη για να μην χασει την πρωτια(ξανα pro styleeeeeeeee)

τελος οι personal γλυφτες του αγαθων τον υπερασπιζονται σθεναρα....

κοιτα να δεις τι γινετε στον κοσμο.

Υ.Γ.ο κπαπ που χαθηκε τελευταια μερα;;

ελεος .πραγματικα ολοι απο cxc που ασχοληθηκαμε μαζι σας ριξαμε το επιπεδο μας πολυ ομως.
βαζεις τον αγαθων σαν λογαριασμο με τον καταπελτι?ελεος.

οσο για αυτα που λες.ο καταπελτις προσπαθει εδω κ μερες να κλεψει την πρωτη θεση.αν ειχαμε σηκωσει τα χωρια 12000 κ μεις θα ειχε τελειωσει το πανυγυρι.απλα δεν ασχοληθηκαμε ,καποια στιγμη ειπαμε να κρατησουμε απλα αυτο που μας ανηκει.τι δε καταλαβαινεις?τωρα το οτι του κανατε πρινομπλ σημερα να παρει 100 χωρια κ θα μας περασει δειχνει απο τι παστα ειστε φτιαγμενοι.δεν εχετε αυτοσεβασμο.αντε γεια τωρα κ σε μερικα χρονια αν το δουλεψεις στο μυαλο σου μπορει να καταλαβεις τι λεωκ εσυ κ μερικοι αλλοι.
 

DeletedUser

ελεος .πραγματικα ολοι απο cxc που ασχοληθηκαμε μαζι σας ριξαμε το επιπεδο μας πολυ ομως.
βαζεις τον αγαθων σαν λογαριασμο με τον καταπελτι?ελεος.

οσο για αυτα που λες.ο καταπελτις προσπαθει εδω κ μερες να κλεψει την πρωτη θεση.αν ειχαμε σηκωσει τα χωρια 12000 κ μεις θα ειχε τελειωσει το πανυγυρι.απλα δεν ασχοληθηκαμε ,καποια στιγμη ειπαμε να κρατησουμε απλα αυτο που μας ανηκει.τι δε καταλαβαινεις?τωρα το οτι του κανατε πρινομπλ σημερα να παρει 100 χωρια κ θα μας περασει δειχνει απο τι παστα ειστε φτιαγμενοι.δεν εχετε αυτοσεβασμο.αντε γεια τωρα κ σε μερικα χρονια αν το δουλεψεις στο μυαλο σου μπορει να καταλαβεις τι λεωκ εσυ κ μερικοι αλλοι.

Τι λες ρε κουραμπιε?
Οτι ακριβως σουπε ο *ProhGrezz* αυτο ακριβως εκανες.

Ο λογαριασμος ναι δεν μπορει να συγκριθει.ο δικος σου ειναι μαχιμος ενω ο αλλος οχι.

Αλλα απο κει κ περα ειισαι ακριβως το ιδιο με αυτο που κραζεις.
Εισαι το ιδιο κομπλεξικος και εσυ με αυτον που προσπαθεις να κραξεις.

Αν ουτε αυτο μπορεις να δεις τοτε κανε στον εαυτο σου μια χαρη κ μην ξαναπαιξεις φυλετικες μπας κ μεινει ενα εγκεφαλικο κυτταρο ζωντανο χωρις να καει μεσα στο κουκουτσι σου.
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Παίκτες: xArmin
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦΠΑ, ΦΠΑ~b, ΦΠΑ~c, ΦΠΑ~d, ΦΠΑ~e

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 380
Πλευρά 2: 25,909
Διαφορά: 25,529

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 216
Πλευρά 2: 52


+ 90-100 βαρβαρικα περιπου.(δηλαδη το 10-15% των χωριων σου ειναι εχθρικα χωρια)
Λοιπον μοιραζουμε βραβεια για κανιβαλλους.
Βγαινεις δευτερος.
Πρωτος ο Καταπελτις
Οποιος την ξαναπει σε αγαθων βαζω τα στατιστικα του ,και του δινουμε το αναλογο βραβειο κανιβαλλισμου.
Οι πρωτοι 3 περνουν δωρο πρεμ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20435

χειροτερη αναπηρια δεν ειναι η σωματικη αλλα η ψυχικη

δυστυχως ελαχιστοι ,ευτυχως, ξεχνουν πως παιζουμε δεν ζουμε εδω μεσα...

χαρηκα που σας γνωρισα πολλους(τους περισσοτερους δεν σας ηξερα ) εστω και εικονικα δωσατε αξια και νοημα,ειτε σαν συμπαικτες ειτε ως αντιπαλοι να ασχοληθω περνωντας ευχαριστα την ωρα μου.

οσους γνωρισα καλως,οι υπολοιποι ας ειμαστε εν δυναμει φιλοι/γνωστοι που δεν μας δοθηκε η ευκαιρια να γινουμε,μιας κι εχουμε καποια κοινα ενδιαφεροντα

ραντεβου στον κ20 κι οπου αλλου οποτε εαν κι εφοσον:axe:
 

DeletedUser

η ρύθμιση ήταν γνωστή σε όλους από την αρχή, είναι αδικαιολόγητο να μην έχουν γίνει οι σχετικοί υπολογισμοί από τις ηγεσίες.

πιστεύω πως οι cxc / crs / 300 έκαναν το στρατηγικό λάθος να μην ενωθούν σε μία φυλή νωρίς και το πλήρωσαν.
ίσως δεν ήταν απλά στρατηγικό λάθος αλλά έπαρση ή αλαζονία και επιπλέον αρχηγιλίκια όπου οι 2 μικρότερες φυλές ήθελαν να παίζουν άνετα υπό την ομπρέλα της cxc αλλά χωρίς να αλλάξουν όνομα.
για ποιο λόγο αναρωτιέμαι, όμως πάντα έτσι ήταν, 2 λόγοι υπάρχουν για να χάσεις έναν κόσμο: τα αρχηγιλίκια και η υπεροψία.

κατά τη γνώμη μου, 300 + crs έπρεπε να γίνουν cxc από την αρχή και να κλείσουν τον κόσμο ως καλύτεροι (όχι παικτικά, σε κάψιμο κυρίως). πληρώσατε τα λάθη σας παιδιά.
 

DeletedUser

ελεος .πραγματικα ολοι απο cxc που ασχοληθηκαμε μαζι σας ριξαμε το επιπεδο μας πολυ ομως.
βαζεις τον αγαθων σαν λογαριασμο με τον καταπελτι?ελεος.

οσο για αυτα που λες.ο καταπελτις προσπαθει εδω κ μερες να κλεψει την πρωτη θεση.αν ειχαμε σηκωσει τα χωρια 12000 κ μεις θα ειχε τελειωσει το πανυγυρι.απλα δεν ασχοληθηκαμε ,καποια στιγμη ειπαμε να κρατησουμε απλα αυτο που μας ανηκει.τι δε καταλαβαινεις?τωρα το οτι του κανατε πρινομπλ σημερα να παρει 100 χωρια κ θα μας περασει δειχνει απο τι παστα ειστε φτιαγμενοι.δεν εχετε αυτοσεβασμο.αντε γεια τωρα κ σε μερικα χρονια αν το δουλεψεις στο μυαλο σου μπορει να καταλαβεις τι λεωκ εσυ κ μερικοι αλλοι.

πσιτ κυριε που ειχες υψηλο επιπεδο και το ριξες μαζι μας(υποτιθετε τωρα) να στο κανω λιγακι λιανα γιατι δεν τα πιανεις τα δυσκολα.
αν δεν καταλαβες συγκρινω τον αγαθων αυτων των ημερων με τον καταπελτη αυτων των ημερων.ιδια πραγματα κανετε απλα εσυ με μια μικρη καθυστερηση γιατι το παιζεις υπερανω.αλλα στο τελος σε καιει να μην σε περασει.
ααα και μιστερ,εισαι θεση 2 οποτε ΤΡΕΧΑΑΑΑΑΑ να κανιβαλισεις γιατι χανεις αυτο που σου ανηκει :doh:
 

DeletedUser21791

μαλλον εσυ δε καταλαβαινεις.
εγω ποτε δε θα μπαινα στη διαδηκασια να περασω καποιον με τετοιο τροπο.κ ουτε νομιζω κ κανεις απ τη φυλη μου γτ εχουμε διαφορετικη φιλοσοφια.κ η αποδειξη ειναι ακριβως αυτο το οτι μας περασε.αν ειμαστε τοσο καμμενοι που λες κ κολημενοι κ ολα τα σχετικα .τωρα κ μια βδομαδα που ανεβαζει ο καταπελτης θα τα ειχαμε κανει κ εμεις 12αρια η θα ειχαμε κανιβαλισει με τυος 150 αριστους που εχουμε κ αντε γεια.προτημισαμε ομως μεχρι κ την τελευταια στιγμη να παρουμε εχθρικα χωρια .
αυτα συγχαρητηρια για τον γελοιο τροπο που κερδισατε τον κοσμο.
στον επομενο ελπιζω να μαθεται να δινετε κ καμια μαχη
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Παίκτες: xArmin
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦΠΑ, ΦΠΑ~b, ΦΠΑ~c, ΦΠΑ~d, ΦΠΑ~e

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 380
Πλευρά 2: 25,909
Διαφορά: 25,529

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 216
Πλευρά 2: 52


+ 90-100 βαρβαρικα περιπου.(δηλαδη το 10-15% των χωριων σου ειναι εχθρικα χωρια)
Λοιπον μοιραζουμε βραβεια για κανιβαλλους.
Βγαινεις δευτερος.
Πρωτος ο Καταπελτις
Οποιος την ξαναπει σε αγαθων βαζω τα στατιστικα του ,και του δινουμε το αναλογο βραβειο κανιβαλλισμου.
Οι πρωτοι 3 περνουν δωρο πρεμ.

SIMENIS 1-1
 

DeletedUser

μαλλον εσυ δε καταλαβαινεις.
εγω ποτε δε θα μπαινα στη διαδηκασια να περασω καποιον με τετοιο τροπο.κ ουτε νομιζω κ κανεις απ τη φυλη μου γτ εχουμε διαφορετικη φιλοσοφια.κ η αποδειξη ειναι ακριβως αυτο το οτι μας περασε.αν ειμαστε τοσο καμμενοι που λες κ κολημενοι κ ολα τα σχετικα .τωρα κ μια βδομαδα που ανεβαζει ο καταπελτης θα τα ειχαμε κανει κ εμεις 12αρια η θα ειχαμε κανιβαλισει με τυος 150 αριστους που εχουμε κ αντε γεια.προτημισαμε ομως μεχρι κ την τελευταια στιγμη να παρουμε εχθρικα χωρια .
αυτα συγχαρητηρια για τον γελοιο τροπο που κερδισατε τον κοσμο.
στον επομενο ελπιζω να μαθεται να δινετε κ καμια μαχη

οοοο εννοια σου και δωσαμε μαχες και σε αυτον.αλλα μαλλον σε συμφερει να μιλας για το καλοκαιρι.
πριν απο αυτο ουτε λεξη.
τελος οι χαμενοι και τα ουδετερα φιλαρακια σας τον λετε γελοιο τροπο.
οι νικητες τον λεμε εξυπνη στρατηγικη.

να βγαλουμε ακρη δεν γινετε.εσεις νομιζετε οτι οι φυλετικες δεν παιζονται με στρατηγικη αλλα μονο με πολεμο.ισως οταν μεγαλωσετε το χωνεψει το μυαλουδακι σας.αντε 2 ωρες μεινανε.παμε δυνατααααα!!!
 

DeletedUser21934

ελεος .πραγματικα ολοι απο cxc που ασχοληθηκαμε μαζι σας ριξαμε το επιπεδο μας πολυ ομως.
βαζεις τον αγαθων σαν λογαριασμο με τον καταπελτι?ελεος.

ψιτ Αγαθοκλη
σκυψε και πιασε το ριγμενο επιπεδο σας βρε, θ8α το πατησει κανεις και ειναι αμαρτια

ααα βγαλε και τα δικα μου στατς
να παρω βραβειου κανιβαλισμου
και βαρβαροφαγιας...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή