ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

καλα φυσικα παλι δεν διαβασα ολες τις παραθεσεις που εκανες.απλα βαρετο.
το μονο που διαβασα ειναι στην αρχη.το βρε αδερφε ειναι ευκφραση.οπως το ρε φιλε.
αλλα εγω φταιω.στο δημοτικο δεν μαθαινονται αυτα.σορρυ φιλος

και κατι αλλο.ειπες για ορθογραφια.
προσπαθω να ξεκολησω απο τα γρεεκλισ.ο λογος;καταστρεφουν την ελληνικη γλωσσα και δυστυχως ημουν θυμα λογω ηλικιας.τωρα αν εσυ εχεις συγγενεια με τον μπαμπινιωτη και θελεις τα τελεια ελληνικα δυστυχως δεν μπορω να κανω κατι.διαβαζε με τα λαθη η μην διαβαζεις καθολου.προτιμω το 2ο γιατι ειλικρηνα σε βαρεθηκα.δεν εχεις πολυ πλακα.ο κπαπ και ο choko ειναι πιο καλοι συνομιλητες.

αα και δεν λενε και αερολογιες.

Αφού δε τα διαβάζεις όπως λες...Την ορθογραφία την πρόσεξες...Άστο μικρέ για να απαντάς στο multi quote θέλει μια μικρή ικανότητα την οποία ούτε αυτη κατέχεις!

Προφανώς δεν έχω πλάκα γιατί δεν μπορείς να μου την πεις κάπου ρε τυπάκι...όπως επίσης ο ντελπιερο κ ο κπαπ ίσως όντως είναι καλύτεροι μιας κ ξέρουν πολύ καλύτερα το τι παίζει στον κ16 μιας κ παίζουν ακόμα.Αν κ αυτο δε δικαιολογεί το πόσο ηλίθιος κ εκτός τόπου κ χρόνου ενώ υποτίθεται παίζεις κ εσύ.

Υ.Γ Μην απαντήσεις καν βλαμμένε
 

DeletedUser

στο δημοτικο δεν σας μαθαινουν να μην λετε κακιες λεξουλες;;

ναι ειναι τρελο σκιλλ να απαντας σε αυτα που σε συμφερουν(multi quote)
μιλαμε χρονια εμπειριας.σε ζηλευω πραγματικα.

επισης αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να στην πω.το παραδεχομαι.
ειναι η συζητηση με τους ηλιθιους που λεγαμε;
με εριξες στο επιπεδο σου οποτε νικας λογω πειρας.good job.μεγαλη νικη.αλλο ενα πραγμα που σε ζηλευω.

ποο ρε μαν.εισαι ειδολο τελικα.θα τοιχοκολησω τα λογια σου και θα τα κανω βιβλιο.
 

DeletedUser

στο δημοτικο δεν σας μαθαινουν να μην λετε κακιες λεξουλες;;

ναι ειναι τρελο σκιλλ να απαντας σε αυτα που σε συμφερουν(multi quote)
μιλαμε χρονια εμπειριας.σε ζηλευω πραγματικα.

επισης αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να στην πω.το παραδεχομαι.
ειναι η συζητηση με τους ηλιθιους που λεγαμε;
με εριξες στο επιπεδο σου οποτε νικας λογω πειρας.good job.μεγαλη νικη.αλλο ενα πραγμα που σε ζηλευω.

ποο ρε μαν.εισαι ειδολο τελικα.θα τοιχοκολησω τα λογια σου και θα τα κανω βιβλιο.

Μπααα που να θυμάμαι κ δημοτικό έχουν περάσει κ κάτι χρόνια.

Απαντάω σε όσα χωράει απάντηση μικρέ βλακάκο

ναι μόνο που όπως λέγαμε ο ****ς της ιστορίας είσαι εσύ βλαμμένε...(για ****ύς είπες όχι για ηλίθιους βλάκα) κ μάλιστα είσαι τόσο ****ς που δεν ξέρεις τι γράφεις κ τι απαντάς οπότε φυσικό κ επόμενο να σου την λέω
 

DeletedUser

κατι χρονια;;
απο οσο σε κοβω σαν χθες θα πρεπε να το θυμασαι.

αν και λαθος μου που απανταω.
δεν προκειτε να σε νικησω ποτε.ειμαστε στο lvl σου τωρα.εχουμε πιασει μπατο και εισαι κυριαρχος εδω.

λοιπον αντε οταν εγω ημουν δημοτικο τετοια ωρα επινα το γαλα και ετοιμαζομουν για νανακια.

αντε και εσυ αγορι μου.γαλατακι και νανακια.και αν εισαι καλο παιδι αυριο θα σου παρω παγωτακι.
 

DeletedUser

κατι χρονια;;
απο οσο σε κοβω σαν χθες θα πρεπε να το θυμασαι.

αν και λαθος μου που απανταω.
δεν προκειτε να σε νικησω ποτε.ειμαστε στο lvl σου τωρα.εχουμε πιασει μπατο και εισαι κυριαρχος εδω.

λοιπον αντε οταν εγω ημουν δημοτικο τετοια ωρα επινα το γαλα και ετοιμαζομουν για νανακια.

αντε και εσυ αγορι μου.γαλατακι και νανακια.και αν εισαι καλο παιδι αυριο θα σου παρω παγωτακι.

Όπως με κόβεις ναι οκ.

Βασικά αγορίνα μου για να ΑΝΕΒΕΙΣ στο lvl μου θες πολλά ψωμιά ακόμα!

ε μπράβο μόνο που εγώ δεν είμαι δημοτικό πανίβλακα όταν θα μάθεις που είμαι τα ξαναλέμε πιάστηκα να κοιτάω στον πάτο για σένα

τώρα αρχίζει η μέρα για μένα μικρούλη εσύ άντε για νανάκια γιατί η μαμά σου θα σε ξυλοφορτώσει παλί κ είσαι που είσαι ηλίθιος τελείως σε λυπάμαι μην πάθεις ακόμα χειρότερη ζημιά στον εγκέφαλο
 

DeletedUser18085

μπιλ ο *ProhGrezz* ειναι πολυ καλος θα σου παρει και παγωτο...(L)
 

DeletedUser21791

o antikristo ειναι αυτος ο παιχταρας που τα οντ του ειναι τα μισα ακριβως απο την διαφορα που εχουμε εμεις απτον δευτερο???:grrr:
 

DeletedUser

ειπα εγω ποτε οτι ειμαι παιχταρας;
αντιθετως εσεις νουμπα με λετε και εγω ποτε δεν το αρνηθηκα.

απλα καποιοι το παιζουν προ ενω περα βρεχει.
 

DeletedUser18669

*D*

λεωνιδα σε ειχα για σοβαρο αλλα μαλλον δεν εισαι.φαινετε οτι δεν εχετε καταφερει να κλεισετε ποτε σας κοσμο κ θα κανετε το παν για να τον κλεισετε.οπως ειπε κ ο πανος πιο πανω να σας αφησουμε να κανιβαλισετε κ μετα απο ενα μηνα που θα ειστε 30 εκ μπροστα να μας πειτε τωρα κλεινουμε τον κοσμο?
εμεις εχουμε μαθει να κερδιζουμε αλλα και να χανουμε δ εξερω αν θυμασαι στον 10 που παιζαμε μαζι, γτ μαλλον ειχες δει πυξιδα τοτε ηδη εσυ,οταν χασαμε τον πολεμο (δεν εχει σημασια το πως) δεχτηκαμε την ηττα μας κ πατησαμε διαγραφη λογαριασμοι που ημασταν νουμερο 1,7,10,15.ολοι εκτος απ τον ομηρο κ ενω μας παρακαλουσαν να μπουμε σε αλλες φυλες.
εχουμε αποδειξει λοιπον οτι ξερουμε να κερδιζουμε (κ14) αλλα κ να χανουμε (κ10).παιζουμε για να κερδισουμε αλλα δε κανουμε το παν για αυτο.το οτι δε σχολιαζεις ενα σωρο γελοια πραγματα που εχετε κανει (βλεπε μπαν ντιαμπλο κ.α.) η οτι δε θες να καταλαβεις οτι δεν εχει καμια σχεση τοτε που ο κοσμος ηταν 75-25 κ δε θελαμε να καουμε με τωρα που ειναι 55-45 δειχνει κατα ποσο εχεις δικιο σ αυτο που λες.μας εχεις πρηξει με τους ανενεργους(ανενεργοι εγιναν πολλοι μετα που χτυπηθηκαν οπως κ πολλοι δικοι μας που τους χτυπουσατε κ τους ψαχναμε)βρες αλλη καραμελα λοιπον.
κ αν οντως το προβλημα σας ηταν το καλοκαιρι μεχρι τελος αυγουστου αντε να ειχαμε κανει 50-50 το 55-45 που ειναι τωρα κ να πεζαμε με ισους ορους αλλα επειδη ξερεις κ εσυ κ οι αλλοι φαπες πω απ τη στιγμη που οργανωθηκαμε κ αποφασιαμε να παιξουμε δεν εχετε καμια τυχη τρεχετε μπας κ προλαβετε να κλεισετε τον κοσμο.

το οτι ερχονται στο εξωτερικο παικτες ασχετοι με κ16 κ σας κραζουν ουτε αυτο σας λεει κατι?βλεπετε το δεντρο(κλεισιμο κοσμου)κ δε βλεπετε το δασος(οτι μολις χτυπηθηκατε καταρευσατε σαν χαρτινος πυργος)
αφου σας ικανοποιει κ χερεστε με αυτο το ρεζιλικι εγω παω πασο.
με αυτη τη νοοτροπια δε θα μαθετε ποτε ουτε το παιχνιδι ουτε την ευχαριστηση που σου δινει το να μαχεσε .
προτιματε να παιξετε ριμ ,κανιβαλιστε ,καντε αιτησεις,φωτοσοπ κ πολλα αλλα που δε μπορω καν να φανταστω παρα να στειλετε καμια επιθεση, βγαινουν ενα καρο χωρις ονομα κ λενε βλακειες κ δε τους μαζευεις ,βγαινει ο οδιρμος κ το παιζει προ κ δε του λες να κατσει στα αυγα του που οποιοσδηποτε καλος παικτης θα δει τα στατς του θα βαλει τα γελια.

τελικα νομιζα οτι ησουν λιγακι πιο σοβαρος αλλα απ αυτα που διαβαζω η ειχα κανει λαθος η σε καναν σαν τα μουτρα τους
ως γνωστον ισχυει οτι αν κατσεις με το στραβο το πρωι θα αλληθοριζεις...


k10 κανιβαλιστηκα σαν λογαριασμος ωστε μετα να παιξω με τον Αρη(Babacountry)ωσπου τα παρατησε και αυτος οποτε και εγω αλλα και πυξιδα να ετρωγα δεν το επαιξα ποτε προ ωστε να με πειραξει.
Απο κει και περα θα συμφωνησω και αυτο που θα πω ειναι δικια μου γνωμη και δεν εχει να κανει με την φυλη,οτι ναι ειστε καλυτεροι και δεν την παλευουμε απεναντι σας οπως βλεπεις,αφου εφυγε ενα μεγαλο μερος παικτων μας.
Οποτε μας μενει μονο η ρυθμισει που εχει ο κ16 για κλεισιμο κοσμου και την χρησιμοποιησαμε.
Που ειναι το κακο;
Εγω προσωπικα σου εξηγησα οτι δεν θελω να κλεισει η cxc τον κοσμο και σου ειπα τους λογους.
Οπως σας φερθηκα αν φεροσασταν και εσεις τοτε ισως οπως λες να μην τ εκανα ισως γιατι θα ντρεπομουν,τωρα εχω καθαρη την συνηδηση μου.
Και η σοβαροτητα ενς ανθρωπου δεν κρινετε απο το τι θα πεις εσυ ή ο κωστακης για μενα,αλλα αυτοι που ολο αυτο το διαστημα με ειδαν μεσα στην φυλη,απο αυτους θα δεχτω τετοιους χαρακτηρισμους και θα καταλαβω οτι καπου ειμαι λαθος,αλλα εσυ τωρα πως συμπερανες οτι δεν ειμαι σοβαρος δεν μπορω να καταλαβω.
Τεσπα,ο καθε ενας θα υποστηριζει αυτα που λεει οποτε ακρη δεν θα βγει.
Το τι εγινε στον κ16 το ξερουμε και η 2 πλευρες.
Και σου ξαναλεω,δικαουμαστε τον κ16 συμφωνα με της τελευταιες εξελιξεις που λεει ο Ρεμπελ και δεν θελω να το επαναλλαβω
 

DeletedUser

*ProhGrezz* εισαι προ αλλα οχι τοσο οσο ο delpierro!χαχαχαχα
 

DeletedUser

απλα ο rebel λεει την μιση αληθεια
master της κολοτουμπας
 

DeletedUser21791

k10 κανιβαλιστηκα σαν λογαριασμος ωστε μετα να παιξω με τον Αρη(Babacountry)ωσπου τα παρατησε και αυτος οποτε και εγω αλλα και πυξιδα να ετρωγα δεν το επαιξα ποτε προ ωστε να με πειραξει.
Απο κει και περα θα συμφωνησω και αυτο που θα πω ειναι δικια μου γνωμη και δεν εχει να κανει με την φυλη,οτι ναι ειστε καλυτεροι και δεν την παλευουμε απεναντι σας οπως βλεπεις,αφου εφυγε ενα μεγαλο μερος παικτων μας.
Οποτε μας μενει μονο η ρυθμισει που εχει ο κ16 για κλεισιμο κοσμου και την χρησιμοποιησαμε.
Που ειναι το κακο;
Εγω προσωπικα σου εξηγησα οτι δεν θελω να κλεισει η cxc τον κοσμο και σου ειπα τους λογους.
Οπως σας φερθηκα αν φεροσασταν και εσεις τοτε ισως οπως λες να μην τ εκανα ισως γιατι θα ντρεπομουν,τωρα εχω καθαρη την συνηδηση μου.
Και η σοβαροτητα ενς ανθρωπου δεν κρινετε απο το τι θα πεις εσυ ή ο κωστακης για μενα,αλλα αυτοι που ολο αυτο το διαστημα με ειδαν μεσα στην φυλη,απο αυτους θα δεχτω τετοιους χαρακτηρισμους και θα καταλαβω οτι καπου ειμαι λαθος,αλλα εσυ τωρα πως συμπερανες οτι δεν ειμαι σοβαρος δεν μπορω να καταλαβω.
Τεσπα,ο καθε ενας θα υποστηριζει αυτα που λεει οποτε ακρη δεν θα βγει.
Το τι εγινε στον κ16 το ξερουμε και η 2 πλευρες.
Και σου ξαναλεω,δικαουμαστε τον κ16 συμφωνα με της τελευταιες εξελιξεις που λεει ο Ρεμπελ και δεν θελω να το επαναλλαβω


στον κ10 δνε εγιναν ακριβως ετσι τα πραγματα αλλα δεν εχει κ σημασια.σου ξαναλεω ειναι δικαιολογια αυτο με τους ανενεργους γτ πολλοι εφυγαν οταν τους χτυπησαμε οπως εκανα κ δικοι μας που τους ψαχναμε οταν τους χτυπουσατε κ ουτε επιτηρηση δεν εδιναν.καλοκαιρι ειναι εφυγαν για διακοπες οι δικοι σας αλλα εμας οι καμενοι αντι για διακοπες παιζουν φυλετικες?
οσο εχετε εσεις ανενεργους εχουμε κ εμεις η διαφορα ειναι οτι εσεις αποκτησατε παραπανω απ τα πλανα μας.
η σοβαροτητα σου κρινετε απ τις πραξεις σου,αλλα οταν μου λες οτι ειναι το ιδιο τωρα που ακομα κ μετα τον αυγουστο αντε να εχει παει ο κοσμος στο 50-50 τα χωρια,ενω τοτε ηταν 75-25 μη μου λες οτι ειναι παρομοια περιπτωση.εσυ που επαιξες στον 10 ξερεις τι καψιμο θελει για να παιξεις με τετοια αναλογια.

κ για να πουμε κ το αλλο τα 100 εκ τα πιαναμε κ εμεις οπως ειπα κ στον πουμα αλλα ειπαμε οτι δε προκυται να μπουμε σε τετοια διαδικασια.ξερεις πολυ καλα οτι αν πιαναμε πρωτοι τα 100 ακομα κ να ειχατε παραπανω χωρια παλι θα ειχαμε δικαιωμα κλεσιματος.οπως κ εσεις τωρα ακομα κ να σας περασουμε στον ενα μηνα παλι εχετε το δικαιωμα.

με λιγα λογια βρηκατε δικαιολογια τους ανενεργους (οι οποιοι τα παρατησαν απ την πιεση κ οχι λογο καλοκαιριου τετοιους εχουμε κ εμεις) κ θελετε να κλεισετε τον κοσμο διοτι οπως παραδεχτηκατε δεν μπορειτε πλεον να κανετε κατι αλλο.στην ουσια παραδεχεστε την ηττα σας με προφαση μια φτηνη δικαιολογια.


υ.γ αντικριστο τσεκαρε ντελπιερο κ10 τσοκορελο κ14 σε οντ κ μετα μιλας.:grrr:
 

DeletedUser18669

*D*

δεν εχει νοημα να συνεχισουμε
ολο τα ιδια λεμε
και μαλλον εσυ κολησες με τους ανενεργους,εχουμε αναφερει και αλλα πραγματα
 

DeletedUser21791

για πες μου κ τα αλλα πραγματα γτ με τους ανενεργους εχω δικιο
 

DeletedUser11555

Το καλοκαιρι ειναι δυσκολο παντα, οι περισοτεροι τοτε τα παρατανε γιατι ειναι κ η περιοδος τετοια, σε καθε κοσμο που επαιξα το καλοκαιρι παντα μενουν λιγοι..
 

DeletedUser

απλα ο rebel λεει την μιση αληθεια
master της κολοτουμπας

ποια μιση αληθεια λεω πανουλη??θα πρεπε να ντρεπεσε και μονο που το γραφεις αυτο...χαχαχαχχα....εδω γραψε σε προκαλω ποια μιση αληθεια λεω....ποτε δεν δεχτηκα εγω τους ορους σας απο την πρωτη στιγμη και μαλιστα απο τοτε ειχα κανει τις προτασεις μου αλλα της αρνηθηκατε διοτι με λεγατε οτι δηθεν θα ξενερωσουν οι παιχτες σας και θα φυγουν....οποτε μη λες αρλουμπες...απο εσενα περιμενω ποιο σοβαρη τοποθετηση...
 

DeletedUser

στον κ10 δνε εγιναν ακριβως ετσι τα πραγματα αλλα δεν εχει κ σημασια.σου ξαναλεω ειναι δικαιολογια αυτο με τους ανενεργους γτ πολλοι εφυγαν οταν τους χτυπησαμε οπως εκανα κ δικοι μας που τους ψαχναμε οταν τους χτυπουσατε κ ουτε επιτηρηση δεν εδιναν.καλοκαιρι ειναι εφυγαν για διακοπες οι δικοι σας αλλα εμας οι καμενοι αντι για διακοπες παιζουν φυλετικες?
οσο εχετε εσεις ανενεργους εχουμε κ εμεις η διαφορα ειναι οτι εσεις αποκτησατε παραπανω απ τα πλανα μας.
η σοβαροτητα σου κρινετε απ τις πραξεις σου,αλλα οταν μου λες οτι ειναι το ιδιο τωρα που ακομα κ μετα τον αυγουστο αντε να εχει παει ο κοσμος στο 50-50 τα χωρια,ενω τοτε ηταν 75-25 μη μου λες οτι ειναι παρομοια περιπτωση.εσυ που επαιξες στον 10 ξερεις τι καψιμο θελει για να παιξεις με τετοια αναλογια.

κ για να πουμε κ το αλλο τα 100 εκ τα πιαναμε κ εμεις οπως ειπα κ στον πουμα αλλα ειπαμε οτι δε προκυται να μπουμε σε τετοια διαδικασια.ξερεις πολυ καλα οτι αν πιαναμε πρωτοι τα 100 ακομα κ να ειχατε παραπανω χωρια παλι θα ειχαμε δικαιωμα κλεσιματος.οπως κ εσεις τωρα ακομα κ να σας περασουμε στον ενα μηνα παλι εχετε το δικαιωμα.

με λιγα λογια βρηκατε δικαιολογια τους ανενεργους (οι οποιοι τα παρατησαν απ την πιεση κ οχι λογο καλοκαιριου τετοιους εχουμε κ εμεις) κ θελετε να κλεισετε τον κοσμο διοτι οπως παραδεχτηκατε δεν μπορειτε πλεον να κανετε κατι αλλο.στην ουσια παραδεχεστε την ηττα σας με προφαση μια φτηνη δικαιολογια.


υ.γ αντικριστο τσεκαρε ντελπιερο κ10 τσοκορελο κ14 σε οντ κ μετα μιλας.:grrr:

τα 100 μυρια δεν τα πιανατε οταν καναμε εμεις την κινηση..μπερδευεσε λιγο...παντα οι πρωτοι 40 παιχτες μας(ακομα και τωρα που μιλαμε)ειχαν και εχουν παραπανω ποντους απο τους πρωτους 40 τους δικου σας...αρα μη λες χαζα διοτι αν ειχατε την δυνατοτητα θα το κανατε και εσεις......και επισης ολες οι φυλες φ.πα. εχουν συνολο 180 μυρια..ολες οι δικες σας(μαζι με τις μικρες που σας δινουν παλαντιν χαχαχ)εχετε 140..πως λοιπον θα ειχατε παραπανω χωρια οεο??μονο εσυ ξερεις να το βγαλεις αυτο...:hmmm:εκτος βεβαια αν σε 3 πλανα μπορουσατε να μας παρετε 4500 χωρια(με καμια στρατολογηση μηπως??:oops:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή