ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser25454

επρεπε να ειχα προειδοποιησει και το σταυρο και το μανο οταν κανονιζαν τη σ.ε.,δεν ειχε κατσει καμια σ.ε. απο την αρχη του κ16 και απο παλιους κοσμους πχ κ7 ηξερα τι κουμασια ειναι σε εκεινη τη φυλη...ενας προς ενας,απο τοτε τα ιδια εκαναν....αλλα οποιος πυξιδιαζεται σε καθε κοσμο κανει τα πανδινα για να νομιζει πως ειναι νικιτης,μπορει στο hall of fame να εχει εσας για νικιτες αλλα χασατε!και σας εχω και εγω ''φακελομενους'' με ολες τις διαλυμενες φυλες σας και οταν ερθει η ωρα θα τα βαλω τα στατς να γελασει και το παρδαλο κατσικι!!
 

DeletedUser18085

δεν χρειαζετε πλεον να μας τρεμετε..αρκει που κλαιτε στο κεντρικο και μαλιστα φερατε και φιλαρακια σας απο αλλου να κλαψουν μαζι σας και να μας πουν ποσο αδικες ειναι οι ρυθμισεις.



οχι ρε δ ειναι αδικες οι ρυθμισεις δικαιες ειναι αλλα ειναι φτιαγμενες στα μετρα παιχταραδων σαν εσενα οχι στα μετρα του κπαπ..κωστα τα χαρτομαντιλα μην ξεχνας..



υ.σ:δ χρειαζεται να μας φωναξουν τα ******ιοζιλικια σας κανουν παταγο..:rolf:
 

DeletedUser25454

Ιακωβε μεγαλη μπουκια φαε λενε...νομιζω πως ματακια εχεις και μυαλο να δεις και να καταλαβεις πως χωρις αυτες τις ρυθμισεις ο κοσμος δεν εκλεινε απο εσας...που κανονικα πριν το τελος δεν πρεπει να λεει κανεις τιποτα...σε καθε κοσμο που εχεις παιξει μονο με ενωσεις επαιξες..οπως και οι υπολοιποι συμπαικτες σου...μη μας το παιζεις βεντετα και παικταρας!
 

DeletedUser

haters never stop hate!!!!.


Υ.Γ.choko πολυ μου αρεσε η φωτο σου.ειναι ρεαλ η φωτοσοπ;;;(δεν το λεω ειρωνικα)
 

DeletedUser21791

haters never stop hate!!!!.


Υ.Γ.choko πολυ μου αρεσε η φωτο σου.ειναι ρεαλ η φωτοσοπ;;;(δεν το λεω ειρωνικα)

καταλαβες τι ειναι?ειναι καποιος που παει σε δημοσια ουρητηρια κ απεναντι απο τις τουαλετες εχουν βαλει φωτο με γυναικες που σε κοιταζουν κ καλα οταν *******ς κ κανουν γκριματσες.
του βλακεντιου του ρεμπελ του φανηκε για κομωτηριο:rolf:

http://prntscr.com/dm82n
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ρε ακομα κλαιτε?
Δεν βαρεθηκατε!
Εδω ο ανιψιος μου 10 χρονων κ οταν κλαιει μετα απο λιγο σταματαει...
Εσεις 4 μερες ακομα κλαμα Non stop????



Τεσπα...τι να πω... Zewasoft παιδια...
 

DeletedUser

Δε τόξερα καν πως το λενε, τωρα με διαφώτισες...παρε καμια 20αρια ντουζινες τετοια. Θα σου χρειαστούν. :'(
 

DeletedUser

Ιακωβε μεγαλη μπουκια φαε λενε...νομιζω πως ματακια εχεις και μυαλο να δεις και να καταλαβεις πως χωρις αυτες τις ρυθμισεις ο κοσμος δεν εκλεινε απο εσας...που κανονικα πριν το τελος δεν πρεπει να λεει κανεις τιποτα...σε καθε κοσμο που εχεις παιξει μονο με ενωσεις επαιξες..οπως και οι υπολοιποι συμπαικτες σου...μη μας το παιζεις βεντετα και παικταρας!

δεν το εχω παιξει ποτε βεντετα και ποτε παιχταρας..αλλοι το παιζουν και γι αυτο τρελαινονται που εδω κινδυνευουν να χασουν απο νουμπαδες.:oops:.......οσο για τους κοσμους οπου λες οτι εχω παιξει με ενωσεις κτλ...ε λοιπον σε αυτους τους κοσμους δεν υπηρχε φυλη που να μην εκανε ενωσεις....ασε που στις φυλες που επαιξα πλυν κ10 δεν ημουν στην δοιηκηση..εντολες ακολουθουσα..:hmmm:
 

DeletedUser

καταλαβες τι ειναι?ειναι καποιος που παει σε δημοσια ουρητηρια κ απεναντι απο τις τουαλετες εχουν βαλει φωτο με γυναικες που σε κοιταζουν κ καλα οταν *******ς κ κανουν γκριματσες.
του βλακεντιου του ρεμπελ του φανηκε για κομωτηριο:rolf:

http://prntscr.com/dm82n

φυσικα και καταλαβα.ειχα δει παρωμοιες σε φωτογραφιες απο εξωτερικο.ειναι εξυπνες.
αυτη ειναι απο ελληνια δημοσια ουρητηρια η στο εξωτερικο;

κομωτηριο νταξ δεν θα το λεγα για να ειμαι ειλικρινης.
 

DeletedUser

http://prntscr.com/djv4c

κ μετα το χτεσιμο μας πλανο που εφευγαν οι αιτησεις απο σας με καρτελες για να φευγουν πιο γρηγορα να τα αποτελεσματα μπλοκαρατε το κεντρο υποστηρηξης:rolf:

μπαναριστικε παιδακι απο σας με 4 εκ λογαριασμο?:wow:
πως εγινε αυτο.εσεις απ οτι ξερω ειστε αγγελουδια κ παιζετε με το σταυρο στο χερι

http://prntscr.com/djvj3:grrr:

μια ολοκληρη μερα μπαν.....:rolf:καταστραφηκαμε....μηπως και αυτο ηταν κατι παρομειο με του ντιμπλο κουκλιτσα μου???:hmmm:
 

DeletedUser

Δε τόξερα καν πως το λενε, τωρα με διαφώτισες...παρε καμια 20αρια ντουζινες τετοια. Θα σου χρειαστούν. :'(

Δ Ν Τ


Εγω κλαιω απο τα γελια οταν σε βλεπω να γραφεις φορουμ...

Ετσι κ ελεγα εγω το ιδιο για σενα....θα ημουν συνεχεια με δακρυα στα ματια...
μιας κ αποσο βλεπω το φορουμ ειναι η ζωη σου τρολλακο:)

μια ολοκληρη μερα μπαν.....:rolf:καταστραφηκαμε....μηπως και αυτο ηταν κατι παρομειο με του ντιμπλο κουκλιτσα μου???:hmmm:

Βιαστηκαν τα παιδακια να βγουν να κραξουν....
Νομιζουν οτι αυτα που "τρεχουν" αυτοι τα κανουμε ολοι μας...

"Ετσι" ηθελαν να παρουν τον κοσμο....

(Ασε που κατα 99% κ αυτο ΑΝ εγινε με τον ντιαμπλο μονοι τους το εκαναν για να εχουν να λενε..ΤΟΣΟ χαμηλα εχουν πεσει)

Δε πειραζει...Αστους τωρα παιρνουν κατι αλλο κ σκουζουν στο κλαμα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλησπέρα στον 16 :)

Είδα πολύ κινητικότητα και είπα να γράψω κι εγώ τη γνώμη μου για τις εξελίξεις στον κόσμο.

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ΦΠΑ, ΦΠΑ~d, ΦΠΑ~c, ΦΠΑ~b, ΦΠΑ~e
Παίκτες: beret
Πλευρά 2:
Φυλές: CxC, CxC., 300, 300/Α, CRS

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 23,398
Πλευρά 2: 26,430
Διαφορά: 3,032

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3,308
Πλευρά 2: 3,410
Διαφορά: 102[/SPOIL]

Βλέποντας τα stats (αν τα έχω βάλει σωστά) του μεγάλου πολέμου στον κ16 τα δικά μου σχόλια είναι τα εξής:

- Ο πιο γρήγορος κόσμος που βγήκε τα τελευταία χρόνια είναι κρίμα να λήξει με "νίκη ρύθμισης"
- Όλο το παιχνίδι είναι μια ποικιλομορφία αριθμών είτε οι αριθμοί είναι στρατεύματα, είτε πόροι, είτε πόντοι, είτε αριθμοί χωριών κλπ.

Στην περίπτωση των στατιστικών πολέμου βλέπω οτι οι αριθμοί μιλάνε για νίκη της CxC. Στην περίπτωση των πόντων της 1ης φυλής οι αριθμοί μιλάνε για νίκη της ΦΠΑ. Ποιός όμως από τους 2 αξίζει τη νίκη στον κόσμο?
Η απάντηση για μένα είναι κανείς... Είναι πολύ νωρίς να κλείσει ένας τόσο όμορφος κόσμος. 2 φυλές στην ουσία έχετε μείνει πολεμήστε μέχρι τέλους να δείτε ποιος θα επικρατήσει. Είναι ελαφρώς ντροπή για το ελληνικό tribal να χρησιμοποιούμε "ατυχείς ρυθμίσεις" για να κλείσουμε ένα κόσμο.

Με βάση τη δική μου παρουσία στον 16 θα έπρεπε να χαίρομαι που θα κερδίσει τον κόσμο η ΦΠΑ όμως σε καμία περίπτωση δεν με ικανοποιεί το γεγονός να τον κλείσει έτσι. Το παιχνίδι εκτός από ανταλλαγές χωριών έχει και ένα fair play, μια ηθική από πίσω του. Οι μεγάλες φυλές και οι μεγάλοι παίχτες δεν μένουν στην ιστορία των φυλετικών για το ότι κέρδισαν ένα κόσμο αλλά για αυτά που άφησαν πίσω τους με την παρουσία τους.

Όσοι είστε στη νικητήρια φυλή σκεφτείτε κατά πόσο αξίζετε τη "νίκη". Σκεφτείτε πώς θα νιώθετε μετά από μερικά χρόνια που θα κοιτάτε το χάρτη του Κ16 και θα βλέπετε οτι κερδίσατε τον μισό κόσμο. Και υπενθυμίζω, με βάση τις ρυθμίσεις του κόσμου πολύ καλά κάνει η ΦΠΑ και επιχειρεί να τον κλείσει όπως επιχείρησαν στον κ17 RΕC με ΒΑ λίγες μέρες νωρίτερα (εκεί όχι με βάση τους πόντους αλλά τα σημαιάκια).

Είναι πολύ εύκολο πλέον να κερδίσεις έναν κόσμο, είναι ακόμα όμως πολύ δύσκολο να σε πουν νικητή. Και νικητής στον Κ16 κατα τη γνώμη μου ακόμα δεν υπάρχει...

Αυτά από εμένα, την καλησπέρα μου σε παλιούς συμπαίχτες και εχθρούς :)
 

DeletedUser

Ρε ρεμπελ κ ελεγα τι με τρωει τι με τρωει κ θυμηθηκα οτι εχασα 3000 βαρυ...566553 Heavy cavalry...μπραβο ρεμπελ:doh:
Ναι ρεμπελ ειχαμε αναγκη να σας ριξουνε μπαν νομιζεις:rolf:

Ναι ειμαι καμμενος ολη μερα στο πσ δν εχω να κανω τπτ ...παρηγοριεμαι να σε κοροιδευω μονο:'(

Ετσι θελαμε να παρουμε το κοσμο ναι μπραβο...στειλαμε 1000αδες αιτησεις μπας και γινει τπτ γιατι στα πλανα μας δν βλεπουμε προκοπη...

Αναγκη εΙχες τρολλακο...και εσυ κ τα χαρεμια σας αναγκη εχετε να μας κανετε ιδιους με εσας.
Αναγκη ειχατε ,γιαυτο προτρεξατε (πριν καν να εξακριβωσετε τι παιζει) να μας κραξετε οτι και μεις παιζουμε με τα "νομιμα" σας.
Αλλα δε σας βγηκε κ τωρα το γυρνας αλλου...γνωστη τακτικη ,πουλερικου με ασπρα πουπουλα...

υγ..Χαιρομαι που μεσα στην τρολομιζερια σου, βρισκεις παρηγορια :>
"
"Feed the trolls!!Give purpose to their life!":rolf:
 

DeletedUser21791

το χειροτερο πραγμα ειναι οτι αμα ειναι κανεις *****ς δε το καταλαβαινει κ νομιζει οτι ειναι εξυπνος,το βλεπουν ομως οι αλλοι γυρω του κ τον κοροιδευουν
 

DeletedUser

Ρε ρεμπελ κ ελεγα τι με τρωει τι με τρωει κ θυμηθηκα οτι εχασα 3000 βαρυ...566553 Heavy cavalry...μπραβο ρεμπελ:doh:
Ναι ρεμπελ ειχαμε αναγκη να σας ριξουνε μπαν νομιζεις:rolf:
.

και οχι μονο βαρυ κωστακη....μη λες ψεμματα μεγαλωνει η μυτη σου...:pνα τα λες ολα...:grrr2:
 

DeletedUser

το χειροτερο πραγμα ειναι οτι αμα ειναι κανεις *****ς δε το καταλαβαινει κ νομιζει οτι ειναι εξυπνος,το βλεπουν ομως οι αλλοι γυρω του κ τον κοροιδευουν

παλι τον εαυτο σου εξυμνας??ελεοςςς τοσο γνωθη σε εαυτον εχεις??:hmmm:
 

DeletedUser21791

ρεμπελ το απο πανω για σενα κυριως το γραψα.εισαι καθολου σοβαρος ρε?λιγο ομως.χασαμε 3000 βαρια γτ δεν ειμαστε ολη μερα μεσα να τα τραβαμε πισω μπορει να χασαμε κ ενα κ 2 κ 5 αμυντικα ετσι.μεσα στο χωριο σας δηλ.παρακατω τι σημαινει αυτο???εξηγησε μου.δηλ αν ημουν ολη μερα μεσα κ την ωρα που εφτανε το τραβουσα πισω μη το σκοτωσεις θα με κανε καλυτερο παιχτη?η τωρα που τα σκοτωσες σε κανει καλο εσενα:grrr2:
ελεος ρε κ εισαι κ 40 χρονων.

κ επειδη σχολιαζεις , δεν ειδα ποτε κανενα απο αλλο κοσμο η γενικοτερα εδω εκτος απο σενα κ κανα δυο αλλους βλακακους απο φπα να πει το παραμικρο για μενα
εσενα ερχονται παικτες απο οολους τους κοσμουςς που επαιξες κ στα χωνουν.σε φτυνουν κ νομιζεις ψιχαλιζει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ρεμπελ το απο πανω για σενα κυριως το γραψα.εισαι καθολου σοβαρος ρε?λιγο ομως.χασαμε 3000 βαρια γτ δεν ειμαστε ολη μερα μεσα να τα τραβαμε πισω μπορει να χασαμε κ ενα κ 2 κ 5 αμυντικα ετσι.μεσα στο χωριο σας δηλ.παρακατω τι σημαινει αυτο???εξηγησε μου.δηλ αν ημουν ολη μερα μεσα κ την ωρα που εφτανε το τραβουσα πισω μη το σκοτωσεις θα με κανε καλυτερο παιχτη?η τωρα που τα σκοτωσες σε κανει καλο εσενα:grrr2:
ελεος ρε κ εισαι κ 40 χρονων.

τιποτα απο τα παραπανω....χαβαλε σε κανω και μαλιστα το γουσταρω πολυ διοτι ηδη φαιινετε στον γραπτο σου λογο ο εκνευρισμος σου..:p

Υ.Γ.40 χρονων εισαι και φαινεσε ρε που θα με κανεις και παππου....:grrr2:
 

DeletedUser21791

τιποτα απο τα παραπανω....χαβαλε σε κανω και μαλιστα το γουσταρω πολυ διοτι ηδη φαιινετε στον γραπτο σου λογο ο εκνευρισμος σου..:p

Υ.Γ.40 χρονων εισαι και φαινεσε ρε που θα με κανεις και παππου....:grrr2:


να κ μια φορα που μιλησες σωστα.παροτι τα σκοτωσες εμεις παραμενουμε αρκετα καλοι κ εσυ ενας ασχετουλης.(L)
 
Κορυφή