ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18085

σε οποιο ειστε καλυτεροι δεν εχω προβλημα.

στα μαθηματα χρεωνετε κιολας η ειναι τσαμπε;;

Υ.Γ.ειχα πει και στον κπαπ να με μαθει αλλα με σνομπαρε :(

δ σε σνομπαρε καλε απλα κλεινει ο κοσμος και δ προλαβαινει..δ διαβασε καλα τις ρυθμισεις βλεπεις...:rolf::rolf:



υ.σ:τι να χρεωσουμε καλε αν χρεωναμε κιολας ηθελες μια περιουσια εσυ,σε κοβω για ανεπιδεχτο μαθησεως..
 

DeletedUser

κοιτα να δεις που τα ιδια ειπε και αυτος καλε .

βρε μπας και ειστε συννενοημενοι;
επειδη εχει παει για ποτο αντικαθηστας την θεση του στο εξτερναλ;;
θελεις δουλιτσα ομως ακομα.

Υ.Γ.μα καλα πως εκανε λογκιν χωρις να διαβασει πως κλεινει ο κοσμος;
ειναι σαν να περνεις ενα καινουργιο παιχνιδι για το pc και να περνας το tutorial.
παιχτες με τετοιο σκιλλ σαν το κπαπ δεν μπαινουν for fun σε κοσμους.
 

DeletedUser

lol εγώ πήρα καινουριο προ εβολουσιον έχει κ εκεί τουτοριαλ γιατί δε το είδα...


Άντε επειδή είμαι στις καλές μου θα σε μάθω εγώ...Τσάμπα κιόλας γιατί σε λυπάμαι...Με αυτα που γράφεις σε έχουν παρεξηγήσει όλοι κ γιαυτο σε σνομπάρουν...Βλέπεις οι μισοί εδώ μέσα τους φαίνεσαι τρόμπας
 

DeletedUser

υπογραφή του harros στο κεντρικό

Elite Junior member: Βοήθεια!!! Πως μπορουν να μου στέλνουν 600 επιθέσεις σε μια μερα??.. .
Elite Senior Chief: ΧΑΧΑΧΑΧΑ τι νουμπάδες! Ειναι πολύ αργοί εμεις μπορούμε να στείλουμε 600 αιτήσεις υποστίρηξης σε 2 ώρες.
 

DeletedUser

μπα τα προ ολα ιδια ειναι.εκει δεν χρειαζετε τουτοριαλ εκτος και αν εισαι γκασμας :oops:

Με αυτα που γράφεις σε έχουν παρεξηγήσει όλοι κ γιαυτο σε σνομπάρουν...Βλέπεις οι μισοί εδώ μέσα τους φαίνεσαι τρόμπας

ενω οταν γραφεις εσυ νομιζεις οτι δεν πεφτει γελιο;;;
πφφ δεν πειραζει.dont worry be happy.


α και μια ερωτησουλα.εσυ ποιος εισαι στον κ16;
η εισαι σαν τους αλλους που λενε οτι δεν εχουν καμια σχεση με κ16 αλλα γλυφουν τους cxc:hmmm:
 

DeletedUser

μπα τα προ ολα ιδια ειναι.εκει δεν χρειαζετε τουτοριαλ εκτος και αν εισαι γκασμας :oops:

Με αυτα που γράφεις σε έχουν παρεξηγήσει όλοι κ γιαυτο σε σνομπάρουν...Βλέπεις οι μισοί εδώ μέσα τους φαίνεσαι τρόμπας

ενω οταν γραφεις εσυ νομιζεις οτι δεν πεφτει γελιο;;;
πφφ δεν πειραζει.dont worry be happy.


α και μια ερωτησουλα.εσυ ποιος εισαι στον κ16;
η εισαι σαν τους αλλους που λενε οτι δεν εχουν καμια σχεση με κ16 αλλα γλυφουν τους cxc:hmmm:

ε τότε να διευκρινίζεις ποια γκαμες εννοείς!

εγώ δεν είπα ότι όταν γράφεις πέφτει γέλιο.Μα καλέ...Έλειπες στην πρώτη δημοτικού? :rolf:

Εγώ ήμουν κάποιος εδώ...έχω σταματήσει εδώ κ πολύ καιρό νουμπίθρα.Άντε θες να σου κάνω μάθημα ή είσαι αργόστροφος κ θα κάνουμε κανένα χρόνο?
 

DeletedUser18085

ξερεις τι εγινε τα διαβασε αλλα δ εδωσε σημασια γιατι εχει συνηθισει ο κπαπ να παιζει ξυλο και οχι σαν κατι γκασμαδες σαν εσας που μολις αρχιζει η καρπαζια τρεχουν να δουν της ρυθμισεις...
 

DeletedUser18085

Εγώ ήμουν κάποιος εδώ...έχω σταματήσει εδώ κ πολύ καιρό νουμπίθρα.Άντε θες να σου κάνω μάθημα ή είσαι αργόστροφος κ θα κάνουμε κανένα χρόνο?


εγω μπιλ το ειπα πιο πανω τον κοβω για ανεπιδεχτο μαθησεως..καρτελα με καρτελα πρεπει να εχει αποσταση 10 δευτερα για να μην ειναι με ****ακι..χοχοχοχοχοχαχαχαχαοχοχοχοχοχοχ
 

DeletedUser

ο ultimale του κ5;;;ο τη τιμη.θυμαμαι τα πολυ δυνατα τρενα που εστελνες τοτε.μα θα μου πεις οτι μαθαινες τοτε.κριμα καθως νομιζα οτι γεννηθηκατε με τοσο απεριοριστο σκιλλ στις φυλετικες εσεις ολοι οι προ.:doh:


να ρωτησω.πληρωνετε ο ενας τον αλλον για να αλληλογλυφεστε;

νουμπιθρα;;;
χμμμ μαλλον αλλος εχασε οχι απλα 1η δημοτικου αλλα ολοκληρο λυκειο.
στο μαθημα θα πετας πολλες τετοιες λεξεις;να ξερω να παρω λεξικο μαζι μου.

φιλε συνονοματε σωτηρη τις ρυθμισεις τις ξεραμε απο την αρχη μου καναμε λογκ ιν στον κ16.βλεπεις εμεις οι νουμπαδες διαβαζουμε τα tutorial.
 

DeletedUser

ο ultimale του κ5;;;ο τη τιμη.θυμαμαι τα πολυ δυνατα τρενα που εστελνες τοτε.μα θα μου πεις οτι μαθαινες τοτε.κριμα καθως νομιζα οτι γεννηθηκατε με τοσο απεριοριστο σκιλλ στις φυλετικες εσεις ολοι οι προ.:doh:


να ρωτησω.πληρωνετε ο ενας τον αλλον για να αλληλογλυφεστε;

νουμπιθρα;;;
χμμμ μαλλον αλλος εχασε οχι απλα 1η δημοτικου αλλα ολοκληρο λυκειο.
στο μαθημα θα πετας πολλες τετοιες λεξεις;να ξερω να παρω λεξικο μαζι μου.

φιλε συνονοματε σωτηρη τις ρυθμισεις τις ξεραμε απο την αρχη μου καναμε λογκ ιν στον κ16.βλεπεις εμεις οι νουμπαδες διαβαζουμε τα tutorial.

Άμα ήμουν αυτος που έπαιξε κ5 καλά θα ήτανε!Μόνο που δεν είμαι κύπριος!Ουπς

αλλά εγώ σε ρώτησα θες να σε μάθω?δεν απαντάς...Άρα μη μας το παίζεις ότι κ καλά θες να μάθεις πιτσιρίκο γιατί η αμάθεια είναι χειρότερη από την ημιμάθεια... (L)
 

DeletedUser

οπως ειπα και παραπανω θελω να με μαθει καποιος προ.
σαν τον κπαπ.η τον σωτηρη,

εσυ δεν ξερω γιατι πεταχτηκες οποτε και δεν απανταω.:)
 

DeletedUser

οπως ειπα και παραπανω θελω να με μαθει καποιος προ.
σαν τον κπαπ.η τον σωτηρη,

εσυ δεν ξερω γιατι πεταχτηκες οποτε και δεν απανταω.:)

Μόνο που οι συγκεκριμένοι προ σε έχουνε αφοδευμένο :rolf: προσφέρομαι εγώ αν κ δε παίζω πια 16 μπας κ μάθεις τπτ γιατί μπορεί να το παίζεις κ καλά ότι δε γνωρίζεις το παιχνίδι αλλά από συνομιλίες που έχω δει ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι κάποιος είσαι ενώ στην ουσία είσαι ένας άσχετος... :/
 

DeletedUser

και ξαναλεω.
θελω να με μαθει καποιος ΠΡΟ

εσυ γιατι πεταγεσαι;

εκτος και αν θεωρεις τον εαυτο σου προ :doh:
 

DeletedUser18085

μπιλ σνομπαρει της γνωσεις σου??που να ξερε τι παιχτουρα εισαι(ενα να σε γλειψω λιγο,ποσα θα μου δωσεις?)..(L)
 

DeletedUser

μπιλ σνομπαρει της γνωσεις σου??που να ξερε τι παιχτουρα εισαι(ενα να σε γλειψω λιγο,ποσα θα μου δωσεις?)..(L)

βασικά η φάση είναι ότι το ακκ που έπαιζα κατά τύχη υπάρχει ακόμα στον 16...κ ενώ το έχω παρατήσει αρκετούς μήνες...Ο τυπάς με περνάει με το ζόρι κάπου στο 1μιση μιο οντ...Μιλάμε για καραπαιχτούρα έτσι? :rolf:

Ένα 20αρικο είναι καλά? :p
 

DeletedUser

Μετά από το πλάνο που κάνατε για ~150 χωριά πήρατε σύνολο 14 και αυτά πρέπει να είναι από ανακαταλήψεις ...

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: CxC., CxC, CRS, 300, 300/B, 300/Α
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦΠΑ, ΦΠΑ~b, ΦΠΑ~c, ΦΠΑ~d, ΦΠΑ~e

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 126
Πλευρά 2: 202
Διαφορά: 76

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 57
Πλευρά 2: 71
Διαφορά: 14

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 1,014,775
Πλευρά 2: 1,729,296
Διαφορά: 714,521

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 513,332
Πλευρά 2: 632,952
Διαφορά: 119,620

chart


[/SPOIL]
 

DeletedUser

κουνα λιγο το κεφαλι σου να δεις αν εχει τπτ μεσα.


βρε το ρεμπελακο που βγηκε παλι απ την τρυπα του.κ μονο οτι ειχες χαθει για πολλες μερες απ το εξωτερικο κ τωρα ξεσπαθωνεις παλι δειχνει τι ****** εισαι.απο κει κ μετα ο τροπος που παιζεις δειχνει κ τι πιανεις σαν παιχτης ,τραβα στο ριμ αγορι μου να παιξεις με τα βαρβαρα κ τους παικτες με χωρια 100 ποντους κ ασε αυτους που ξερουν το παιχνιδι να παιζουν στις κεντρικες ηπειρους.εμαθα επαιζες κ στον 10 παιχταρα μουυυυυ δε σε ειχα παρει χαμπαριοτι υπηρχες τοτε γτ απ οτι εμαθα κ εκει μαζευες χωρια στο ριμ.
εδω βεβαια βεβαια εσενα κ τον οδριμο σας τρεμουμε εγω κ ο κπαπ.τι να προτιθυμηθω τα δεκαδες χωρια που εχουμε χασει απο σας?τα αμμεσα ρικλειμ που κανετε μολις παρουμε χωριο?τα τρενα που μας εχετε κοψει(γτ ποιος αλλος να τα χεις κοψει εκτος απο σενα παιχταρα μου),τις κοκκινες που μας εχεις δωσει οταν σου κανουμε επιθεση? η τις χιλιαδες φεικ που στελνεις σε καθε πλανο σας κ μας κανεις να κλεισουμε τον υπολογιστη?

συμπερασμα: οι γονεις τα παιδια οταν ειναι μικρα δε πρεπει να τα χτυπανε γτ τους προκαλουν μονιμες βλαβες
:grrr2:

ειπα δεν θα ξανασχοληθω μαζι σου πεταλουδιτσα του ηρακλειου αλλα φαινετε τα θελει ο λοκος σου και ψαχνεσε...μαλλον εισαι ερωτευμενος μαζι μου αλλα σε ειπα οτι με φουρφουριτσες που εχουν το μαλλι του τσαλικι και κανουν πεντικιουρ σε κομμωτηριο δεν παω...(L)φαντασου δηλαδη..αλλουνου ποσταρισμα παραθετεις στην απαντηση σου και εμενα παλι βριζεις..εμμονη ιδεα σε εχω γινει κουκλιτσα μου....
1οναπο μενα χωρια λοιπον εσυ(οχι ο κπαπ)εχεις χασει και δεν με εχεις παρει ουτε σεντ...οταν το κανεις μιλα
2ονδεν χρειαζετε πλεον να μας τρεμετε..αρκει που κλαιτε στο κεντρικο και μαλιστα φερατε και φιλαρακια σας απο αλλου να κλαψουν μαζι σας και να μας πουν ποσο αδικες ειναι οι ρυθμισεις..φυσικα γι αυτο που πριτειναμε δηλαδη το κλεισιμο του χωρις τη ρυθμιση των 100 μυριων και την αρνηση σας με τις πολλες τραπεζοκομιστικες δικαιολογιες ουτε λογος...

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:οι γονεις τα παιδια τους μικρα να μην ταφηνουν να παιζουν με τις μπαρμπυ διοτικαταληγουν μελισουλες και κολλητοι του κωστετζου....:grrr2:
 

DeletedUser

βασικά η φάση είναι ότι το ακκ που έπαιζα κατά τύχη υπάρχει ακόμα στον 16...κ ενώ το έχω παρατήσει αρκετούς μήνες...Ο τυπάς με περνάει με το ζόρι κάπου στο 1μιση μιο οντ...Μιλάμε για καραπαιχτούρα έτσι? :rolf:

Ένα 20αρικο είναι καλά? :p

και για πες ποιο ειναι αυτο το θεικο ακκ που επαιζε ενας ΤΟΣΟ μεγαλος παιχτης σαν και σενα :rolf:
 

DeletedUser21791

ειπα δεν θα ξανασχοληθω μαζι σου πεταλουδιτσα του ηρακλειου αλλα φαινετε τα θελει ο λοκος σου και ψαχνεσε...μαλλον εισαι ερωτευμενος μαζι μου αλλα σε ειπα οτι με φουρφουριτσες που εχουν το μαλλι του τσαλικι και κανουν πεντικιουρ σε κομμωτηριο δεν παω...(L)φαντασου δηλαδη..αλλουνου ποσταρισμα παραθετεις στην απαντηση σου και εμενα παλι βριζεις..εμμονη ιδεα σε εχω γινει κουκλιτσα μου....
1οναπο μενα χωρια λοιπον εσυ(οχι ο κπαπ)εχεις χασει και δεν με εχεις παρει ουτε σεντ...οταν το κανεις μιλα
2ονδεν χρειαζετε πλεον να μας τρεμετε..αρκει που κλαιτε στο κεντρικο και μαλιστα φερατε και φιλαρακια σας απο αλλου να κλαψουν μαζι σας και να μας πουν ποσο αδικες ειναι οι ρυθμισεις..φυσικα γι αυτο που πριτειναμε δηλαδη το κλεισιμο του χωρις τη ρυθμιση των 100 μυριων και την αρνηση σας με τις πολλες τραπεζοκομιστικες δικαιολογιες ουτε λογος...

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:οι γονεις τα παιδια τους μικρα να μην ταφηνουν να παιζουν με τις μπαρμπυ διοτικαταληγουν μελισουλες και κολλητοι του κωστετζου....:grrr2:

ναι ξεχασα οτι εισαι μαντης κ ξερεις ποιος ειναι πισω απ το πισι.ο ιδιος ο κπαπ εγραψε οτι ενα η 2 χωρια που πηρες τοτε δεν ηταν κανεις μας μεσα.εσυ χωριο απο μενα ουτε τη 2α παρουσια δεν περνεις.επισεις δε χρειαζετε να φερει κανεις καποιον να γραψει υπαρχουν καποιοι που παρακολουθουν απλα τις εξελιξεις κ ηθελαν να πουν τη γνωμη τους.
Εισαι τοσο βλαακς που συνεχιζεις κ σχολιαζεις την φωτο που εχω στο σκαιπ
http://prntscr.com/dlsz0
βαλε τα γυαλια σου παππου κ δες καλα .

σχολιαζετε οτιδηποτε αλλο εκτος απ την ουσια.ακομα δεν εχω δει ενα σχολιο για την περιπτωση ντιαμπλο ουτε για αθκαλ.μονο προπαγανδα ειστε αλλα .τοση μαζεμενη βλακεια σε μια φυλη δεν εχω ξναδει πρωσοπικα οσο καιρο παιζω.
 
Κορυφή