ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21791

ναι ρε φιλε εσεις κανετε μπανακια εχετε γκομενιτσες πινετε ποτακια κ εμεις τπτ.
ολη μερα στο πισι ειμαστε:'(

τι βλακες που κυκλοφορουν:grrr2:

μηπως εχεις σκεφτει οτι οτι κανει ο κπαπ πχ σε 2 ωρες μεσα στο παιχνιδι το κανεις εσυ σε 2 μερες?λεω τωρα εγω

κ επειδη δεν εχεις τα @@ να μας πεις ποιος εισαι σταματω να ασχολουμαι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18085

αυτον τον ασχετο θα βλεπεις χωρις σκιλς μιας και αυτο σε νοιαζει
οταν θα κλεινει τον κοσμο .διοτι διαβασε και καταλαβε τις ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ πραγμα το οποιο
δεν εκανες εσυ ποτε ...:hmmm:

να δουμε τι θα νοιαζει οτι εχασες απο εναν παιχτη με εξαιρετες παιχτικες ικανοτητες
η απο ενα βαρβαροφαγο σαν εμενα :cop:


ευτυχως που υπαρχουν και αυτες οι ρυθμισεις για να χαιρονται οι ασχετοι...μια ζωη της φαπας θα εισαστε και ο μονος τροπος να τα ακουμπατε ειναι να σας δινουν κινιτρο με καμια ρυθμιση..:noob:
 

DeletedUser18085

τα λεω ομορφουλι μου...(L)....εεεε δ κρατηθηκα με τα νουμπια χαιρονται που θα κλεισουν κοσμο λογο ρυθμισεων και τι ρυθμισεων...


υ.σ:το θεμα ειναι αγριο εσυ γιατι βαζεις ερωτα??
 

DeletedUser

αγαπητα μελη των ψιψινων πριν κανετε εγγραφη σε ενα κοσμο διαβαζετε τις ρυθμισεις του.:oops:
κανενας προ παιχτουρας δεν δικαιολογειτε να μην ξερει τις ρυθμισεις του κοσμου που παιζει.:hmmm:
οσο για του ΦΠΑ . Ειναι αρκετα διαβασμενοι αν και νουμπαδες .
μπορει να εχετε τον σταυρο και να σας εκανε να νιωσετε οτι υπαρχετε αλλα δεν σας εδωσε τον κοσμο γιατι αργησε να διαβασει τις ρυθμισεις. ο χρονος πλεον κυλαει αρα ειναι μια καλη ευκαιρια να σταματησετε το καψιμο και το ανοιγμα των 40 καρτελων γιατι μονο με αυτο το τροπο επιτυγχανεται (κατα τα λεγομενα σας )
μεσα σε 2 δευτερα να φυγουν 10 τρενακια σε μιλισεκοντ και σε διαφορετικα χωρια .
απο τοτε που γνωρισε τα καλα παιδια (προ) ο σταυρος εχει μαθει ολους να παιζουν κατ αυτο τον τροπο με αποτελεσμα με τις πραξεις σας να χαλασετε ενα παιχνιδι γιατι θελατε απο την αρχη να ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ θυσιαζοντας παιχτες στο βωμο της τεχνολογιας :oops:

το χαλάμε το παιγνίδι ? η απλά το κάνουμε καλύτερο :hmmm:
 

DeletedUser

τα λεω ομορφουλι μου...(L)....εεεε δ κρατηθηκα με τα νουμπια χαιρονται που θα κλεισουν κοσμο λογο ρυθμισεων και τι ρυθμισεων...


υ.σ:το θεμα ειναι αγριο εσυ γιατι βαζεις ερωτα??

ξέρεις πολύ καλά ότι χέστηκα για το θέμα και ακόμα περισσότερο για το παιγνίδι :D
 

DeletedUser

λες να βάλω και καμια φωτογραφία μου στο forum να τους ανεβάσω το ηθικό ? την τελευταία φωτογραφία που έβαλα ήτανε ένα print screen και ονόμασα όλα τα χωρια μου με αυτό και δεν ξέρω για πιο λόγο με κλειδώσανε μια βδομάδα :(
 

DeletedUser

λες να βάλω και καμια φωτογραφία μου στο forum να τους ανεβάσω το ηθικό ? την τελευταία φωτογραφία που έβαλα ήτανε ένα print screen και ονόμασα όλα τα χωρια μου με αυτό και δεν ξέρω για πιο λόγο με κλειδώσανε μια βδομάδα :(

Φουρου μια φωτο σου βάλε κ γίνομαι σκλάβος σου (L)(L)(L)
 

DeletedUser18085

Σε αδικησανε αντρεα ειναι η αληθεια αλλα επρεπε να με συμβουλευοσουν να βρισκαμε μια πιο καλη μαζι:)


Αντωνη σημερα πηρες ληστη που δεν μπηκα;:rolf:


οχι δ βαρεσα καν σημερα..ρε κωστα θελω μια μερα να μου εξηγησεις και το φαρμ πως το κανεις και το αλλο με τις καρτελες που λες και τα συνεχομενα τρενακια..πως το κανεις ρε φιλε??ειναι δυσκολο....:rolf::rolf::noob:
 

DeletedUser

οχι δ βαρεσα καν σημερα..ρε κωστα θελω μια μερα να μου εξηγησεις και το φαρμ πως το κανεις και το αλλο με τις καρτελες που λες και τα συνεχομενα τρενακια..πως το κανεις ρε φιλε??ειναι δυσκολο....:rolf::rolf::noob:

****άκια αντώνη εμείς όλα με ****άκια τα κάνουμε αφού για να καταλάβεις έχω και ****άκι που μου κάνει και καφεδάκι το πρωί
 

DeletedUser

που χάθηκες εσύ μικρό σκουλήκι ?

Εδώ είμαι μεγάλη πεταλουδίτσα (L)
οχι δ βαρεσα καν σημερα..ρε κωστα θελω μια μερα να μου εξηγησεις και το φαρμ πως το κανεις και το αλλο με τις καρτελες που λες και τα συνεχομενα τρενακια..πως το κανεις ρε φιλε??ειναι δυσκολο....:rolf::rolf::noob:

κ εγώ θέλω :angry:
 

DeletedUser18085

****άκια αντώνη εμείς όλα με ****άκια τα κάνουμε αφού για να καταλάβεις έχω και ****άκι που μου κάνει και καφεδάκι το πρωί


****ακια??κανουν και για ορειβασια??για πες για πες..


Καντε κ σεις μια αιτηση γιατι ειναι παρανομα ολα κ ας ειστε απο κ18:rolf:


πριν το πεις ειχα κανει..ο 16 πρεπει να κλεισει να γλιτωσει το παιχνιδι απο τα ****ακια σας:rolf::rolf::noob:
 

DeletedUser

εσεις ****ακια;;
οχι ρε μην το ξαναπειτε.

οι 300 επιθεσεις σε διαστημα 10 δευτερολεπτων μπαινουν με 300 ανοιχτες καρτελες στον οπερα.
λιγες φορες ακομα να το πειτε ισως και το πιστεψετε οι ιδιοι.
 

DeletedUser18085

εσεις ****ακια;;
οχι ρε μην το ξαναπειτε.

οι 300 επιθεσεις σε διαστημα 10 δευτερολεπτων μπαινουν με 300 ανοιχτες καρτελες στον οπερα.
λιγες φορες ακομα να το πειτε ισως και το πιστεψετε οι ιδιοι.

εισαι τοσο ασχετος που οσο συνεχιζεις να το λες ολο και περισσοτεροι θα γελανε μαζι σου...:grrr2:
 

DeletedUser

σορρυ κυριε προ.:doh:
θα με μαθαιτε να παιζω εμενα τον ασχετο;;
 

DeletedUser

σε οποιο ειστε καλυτεροι δεν εχω προβλημα.

στα μαθηματα χρεωνετε κιολας η ειναι τσαμπε;;

Υ.Γ.ειχα πει και στον κπαπ να με μαθει αλλα με σνομπαρε :(
 
Κορυφή