skript που χρειαζομαι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9648
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser9648

μπορει καποιος να μου εξηγησει πως θα αλλαξω το 1 ram απο το σκριπτ για φεικ και να το κανω 25 ελαφρυ και 1 ανιχνευτη ??? και σε ποιο σημειο θα εισαγω τα χωρια ? γινεται να μου το ποσταρει καποιος ετοιμο κ εγω να περασω τα χωρια παρακαλω ?
 

DeletedUser26971

για δοκιμασε, αν εχω κανει καπιο λαθος πες μου!

[SPOIL]javascript:sp=;sw=0;ax=00;scout=1;lc=25;hv=0;cat=0;ra=0;coords='';var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;url=document.URL;if(url.indexOf('screen=place')==-1)alert('This%20script%20needs%20to%20be%20run%20from%20the%20rally%20point');coords=coords.split("%20");index=0;farmcookie=document.cookie.match('(^|;) ?farm=([^;]*)(;|$)');if(farmcookie!=null)index=parseInt(farmcookie[2]);if(index>=coords.length)alert('last village');if(index>=coords.length)index=0;coords=coords[index];coords=coords.split("|");index=index+1;cookie_date=new%20Date(2015,11,11);document.cookie ="farm="+index+";expires="+cookie_date.toGMTString ();doc.forms[0].x.value=coords[0];doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].spear,sp);insertUnit(doc.forms[0].sword,sw);insertUnit(doc.forms[0].axe,ax);insertUnit(doc.forms[0].spy,scout);insertUnit(doc.forms[0].light,lc);insertUnit(doc.forms[0].heavy,hv);insertUnit(doc.forms[0].ram,ra);insertUnit(doc.forms[0].catapult,cat);[/SPOIL]
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
javascript:sp=;sw=0;ax=00;scout=1;lc=25;hv=0;cat=0 ;ra=0;coords='εδώ μπαίνουν οι συντεταγμένες';var%20doc=documen.................
 

DeletedUser9648

ευχαριστωωω παρα πολυ !! και κατι τελευταιο .. το σκριπτακι αυτο επιλεγει τυχαια τα χωρια στα οποια θα επιτεθουν ετσι >?
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Δεν τα επιλεγει τυχαια, τα επιλεγει με την σειρα που τα ταξινομησεις ο ιδιος βαση τις συντεταγμενες, αλλα απο οτι ειδα εχει μερικα λαθη και δεν προκειτε να δουλεψει, προσπαθησα να το φτιαξω αλλα δεν τα καταφερα,

αν καποιος ξερει ας το διορθωσει..

π.χ :
javascript:sp=; επρεπε να εχει το 0 (μηδεν) αναλογα με το τι θελεις να στειλεις.
εδω ax=00; εχει δυο μηδενικα, τα διορθωσα αυτα αλλα παλι δεν δουλεβει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή